[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Aκομα δεν καταλαβα πως θα πας με ενδοσχολικες σε σχολη της Ελλαδας...Ηξερα οτι μπορεις να πας μονο στο εξωτερικο ετσι..
Στην Ελλαδα δε νομιζω να γινεται....Και παγκοσμια νικη να εχεις, που λεει και ο φιλος πιο πανω νομιζω απλα περνεις καποια μορια,..Εκτος αν εχεις κανα μεταλλιο σε καμια ολυμπιαδα μαθηματικων που περνας κατευθυειαν σε οποια σχολη εχει τα μαθηματικα ως βασικο μαθημα, οπως ενας φιλος μου που παει μαθηματικο
Για κάποιες ασθένειες επιτρέπεται να τα δώσουν ενδοσχολικά και να εισαχθούν σε τμήματα κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Φίλε δεν είναι το σύνδρομο μαρφαν στην κατηγορία απαλλαγής αλλά καλύτερα πάρε ένα τηλέφωνο στη δευτεροβάθμια της περιοχής σου. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα!
υπαρχει πιθανοτητα να περασω με λιγοτερα μορια αφου εχω συνδρομο μαρφαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ναι και εγώ θετική!
Πώς σου φαίνονται τα μαθήματα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ θετική ήμουν πέρσι,αλλά φέτος θα πάω τεχνολογική..Αυτη η χημεια δεν παλευεται...δεν το εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Πόσο απίστευτο μάθημα να'ναι η χημεία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Πώς σου φαίνονται τα μαθήματα; :)

Βιο κατ καλή με αποστήθιση!
Βιο γενικής τέλεια! Είναι το καλύτερό μου! Και ενδιαφέρουσα και εύκολη!
Μαθηματικά το πρώτο κεφάλαιο μπορεί να γίνει παλούκι.
Φυσική αρκετά καλή, μέχρι τώρα δεν έχω δυσκολευτεί πολύ κάπου.
Χημεία είναι η καλύτερη από όλα τα χρόνια!!:clapup:
ε και έκθεση εντάξει παλεύω με περιλήψεις και εκθέσεις..:P

Είχε ανακοινωθεί στις 22 Ιουλίου:P

Μέχρι το τέλος Αυγούστου θα ανακοινωθεί επισήμως, don't worry. Άλλωστε, τα σχολεία ξεκινούν το Σεπτέμβριο:whistle:
Αυτό μας έλειπε να ανακοινωθεί λίγο πριν αρχίσουν τα σχολεία!!:P
Τέλεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ θετική ήμουν πέρσι,αλλά φέτος θα πάω τεχνολογική..Αυτη η χημεια δεν παλευεται...δεν το εχω
Ακριβως το ιδιο και εγω.Η βιολογια ειναι ενδιαφερουσα αλλα η χημεια δεν μου αρεσει καθολου γι αυτο διαλεξα και εγω τεχνολογικη στη γ λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
δηλαδή αν δηλωσουν 3 ατομα ΗΜΜΥ περνάω και με 10?ενω αν δηλωσουν 30 ατομα πρεπει να σκιστω στα 20?
Aυτο ακριβως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Aυτο ακριβως!!!

Η βάση εξαρτάται απο το ΠΟΣΟΥΣ ΕΙΣΑΚΤΕΟΥΣ παίρνει η σχολή. Εαν παίρνει Ν εισακτέους, ο Νιοστός με τα περισσότερα μόρια θα διαμορφώσει τη βάση

Code:
int βάση ( unsigned int μορια_ατομων_σχολη[] ,int ποσοι_δηλωσαν_τη_σχολη, unsigned int εισακτέοι_σχολής)
{
// ταξινόμισε τον πινακα;
if (εισακτεοι_σχολης>=ποσοι_δηλωσαν_τη_σχολη) return 0;
return μορια_ατομων_σχολη[εισακτεοι_σχολης-1];
}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Η βάση εξαρτάται απο το ΠΟΣΟΥΣ ΕΙΣΑΚΤΕΟΥΣ παίρνει η σχολή. Εαν παίρνει Ν εισακτέους, ο Νιοστός με τα περισσότερα μόρια θα διαμορφώσει τη βάση

Ο φιλος ανηκει σε ειδικη κατηγορια ασθενειων, και περναει χωρις πανελληνιες μονο με το απολυτηριο....
Διεκδικει επιπλεον θεσεις που ειναι οσες το 3% των εισακτεων...Αρα εξαρταται πρωτα απο το ποσοι θα τη δηλωσουν και μετα απο το βαθμο απολυτηριου που θα εχει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ακούτε και σεις πως οι πανελλήνιες φέτος θα γίνουν νωρίτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Ακούτε και σεις πως οι πανελλήνιες φέτος θα γίνουν νωρίτερα;;

Ναι και εμάς μας είπαν στο φροντιστήριο ότι θα έχουμε τελειώσει μέχρι τέλη Μαΐου και τις ενδοσχολικές, άρα...:/:
Έχω αρχίσει να ανησυχώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosDim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο NikosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ναι και εμάς μας είπαν στο φροντιστήριο ότι θα έχουμε τελειώσει μέχρι τέλη Μαΐου και τις ενδοσχολικές, άρα...:/:
Έχω αρχίσει να ανησυχώ :(


Ε εντάξει μη χαλιέσαι!Απλά πολλά θα συμβούν φέτος..λένε για απεργίες των καθηγητών κλπ κλπ κλπ.Εμείς θα κάνουμε την δουλειά μας και θα είμαστε έτοιμοι για οποιαδήποτε πρόκληση(πανελλήνιες νωρίς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι παιδιά πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι για το οτιδήποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Ναι και εμάς μας είπαν στο φροντιστήριο ότι θα έχουμε τελειώσει μέχρι τέλη Μαΐου και τις ενδοσχολικές, άρα...:/:
Έχω αρχίσει να ανησυχώ :(

μην αγχωνεσαι καθολου για αυτο.εκτοσ απο το οτι ειναι πολυ νωρις,απο τις 20 απριλη και μετα θα περιμενεις να ερθει ο καιρος γιατι θα βαριεσαι παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Nαι οντως, αρχες Μαιου θα νιωθετε ολοι ετοιμοι να δωσετε...Θυμαμαι οτι σε μας φετος ελεγαν ολοι για απεργια των καθηγητων οταν γραφαμε εκθεση και αναβολη των πανελληνιων, και ειχαμε ξενερωσει ολοι, γιατι βαριομασταν να κανουμε και αλλο επαναληψη....Μην αγχωνεστε για τετοια..
10 μερες θα κανουν τη διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Nαι οντως, αρχες Μαιου θα νιωθετε ολοι ετοιμοι να δωσετε...Θυμαμαι οτι σε μας φετος ελεγαν ολοι για απεργια των καθηγητων οταν γραφαμε εκθεση και αναβολη των πανελληνιων, και ειχαμε ξενερωσει ολοι, γιατι βαριομασταν να κανουμε και αλλο επαναληψη....Μην αγχωνεστε για τετοια..
10 μερες θα κανουν τη διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Yep, οι Ευρωεκλογές θα διεξαχθούν το διάστημα 22 και 25 Μαΐου.

Λογικά οι εξετάσεις θα ξεκινήσουν πολύ νωρίτερα, καλώς ή κακώς:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μέχρι τότε βλέπουμε παιδιά!! Ας είμαστε διαβασμένοι εμείς και για λίγες μέρες νωρίτερα δεν έγινε κάτι !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Μην σας απασχολεί από τώρα πότε θα ξεκινήσουν οι Πανελλήνιες. Τώρα ρίξτε βάρος στα μαθήματα και κάντε συχνές επαναλήψεις, για να είστε σε θέση να γράψετε όσο το δυνατό καλύτερα, όταν έρθει η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top