[Πανελλήνιες 2014] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Aν αρχισατε μουρμουρες απο τωρα...αυτη η φουρνια θα εχει πολυ κλαμα μη πω και πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
:) Θα συμφωνήσω με το σχόλιο του tebeli. Όταν δίνεις ξανά πανελλήνιες ή μετά το πρώτο πτυχίο ή όντας φοιτητής σε μία σχολή - για παράδειγμα η δική σου σχολή ( διόρθωσε με αν κάνω λάθος, αλλά έχω καταλάβει ότι είσαι φοιτητής στο ΟΠΑ ) έχεις την ωριμότητα, τη σοβαρότητα να σημειώσεις μεγάλες επιδόσεις στις πανελλήνιες που δίνεις για δεύτερη φορά ;-) .Μάλιστα στη δική σου περίπτωση, δεδομένου ότι είσαι φοιτητής σε υψηλόβαθμο τμήμα, προφανώς ήσουν επιμελής μαθητής και ήδη την πρώτη φορά που έδωσες είχες ένα αξιόλογο αποτέλεσμα :-D .Άρα,δεν είχες κενά στα μαθήματα που εξετάστηκες πανελλαδικά,επομένως μπορείς προσπαθώντας για δεύτερη φορά να σημειώσεις μία μεγάλη επιτυχία και να πετύχεις τον στόχο σου :-) !!Καλή επιτυχία :-) !!!

Ναι, σωστά έχεις καταλάβει. Φοιτητής στο Ο.Π.Α είμαι!
Απλά, το προσπαθώ αυτό με καθαρά δική μου προσπάθεια (Χωρίς ιδιαίτερα, φροντ) και αυτό με αγχώνει γιατί και ο στόχος είναι αρκετά υψηλός.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιό σου! Είναι πολύ ενθαρρυντικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Α δηλαδή θα ανοίξω τα βιβλία μόνο για τις ενδοσχολικές.. Που δεν το έχω κάνει ποτέ :worry: Υγεία:clapup:

Ακριβώς ! Το θέμα είναι να προσέχεις στην τάξη( και να συμμετέχεις λίγο ) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Γεια σας και από εμένα λοιπόν,σχετικά με την ύλη μαθηματικών: 2 Σεπτεμβρίου μπαίνω όρια.Φυσική Κατευ/Τελειώσαμε Α.Α.Τ(αρκετά πίσω ε?).Επιλογής θα πάρω Βιολογία αφού είναι easy peasy lemon squeezy :D:D .Θα δουλέψω για μεγάλο βαθμό Μαθηματικά,στοχεύω πάνω από 18,και θέλω να περάσω Μαθηματικό Αθήνας/Θεσσαλονίκης.Με 16.000 μόρια είμαι κομπλέ,δηλαδή και με μέτριους(13,14) στα κατεύθ είμαι οκ αλλά δεν καθησυχάζομαι.
Δυστυχώς δεν θα προλάβω να πάρω το acc μου στο LOL platinum,αλλά δεν πειράζει ahhaha :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ναι, σωστά έχεις καταλάβει. Φοιτητής στο Ο.Π.Α είμαι!
Απλά, το προσπαθώ αυτό με καθαρά δική μου προσπάθεια (Χωρίς ιδιαίτερα, φροντ) και αυτό με αγχώνει γιατί και ο στόχος είναι αρκετά υψηλός.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιό σου! Είναι πολύ ενθαρρυντικό :)

Καλημέρα chris :-) ,αν προσπαθήσεις θα τα πας πολύ καλά, να είσαι σίγουρος :-) !!Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί και εγώ θα ξαναδώσω πανελλήνιες μαζί με τη μαθήτρια μου :-) φέτος.Στόχος μου είναι η εργοθεραπεία και θα προετοιμαστώ all alone μέσω θεωρητικής :) .Αλλά είμαι αισιόδοξη,γιατί αν κατάφερα να βγάλω 18000 όντας μαθήτρια, τώρα θεωρώ πως με την κατάλληλη προετοιμασία και με το υπόβαθρο που μου προσφέρει το πτυχίο μου, θα τα πάω πολύ καλά :-) !!!Καλή επιτυχία και σε σένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γεια σας και από εμένα λοιπόν,σχετικά με την ύλη μαθηματικών: 2 Σεπτεμβρίου μπαίνω όρια.Φυσική Κατευ/Τελειώσαμε Α.Α.Τ(αρκετά πίσω ε?).Επιλογής θα πάρω Βιολογία αφού είναι easy peasy lemon squeezy :D:D .Θα δουλέψω για μεγάλο βαθμό Μαθηματικά,στοχεύω πάνω από 18,και θέλω να περάσω Μαθηματικό Αθήνας/Θεσσαλονίκης.Με 16.000 μόρια είμαι κομπλέ,δηλαδή και με μέτριους(13,14) στα κατεύθ είμαι οκ αλλά δεν καθησυχάζομαι.
Δυστυχώς δεν θα προλάβω να πάρω το acc μου στο LOL platinum,αλλά δεν πειράζει ahhaha :D

Μην νομίζεις ότι το 18 στα μαθηματικά το ποιάνεις....και να ξ€σκΙσ+εί στο διάβασμα είναι σχεδόν "ακατόρθωτο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra9.4

Νεοφερμένος

Η dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
κατσε 6 ωρες την ημερα...διαβασε ολα τα βοηθηματα μαζι με τις τραπεζες θεματων ...κατσε αντι για 6, 14 ωρες στο φροντιστηριο τν εβδομαδα και κανε τις πιο δυσκολες ασκησεις επιπεδου πανεπιστημιου η τελος εμφυτευσε ταλεντο σε πραξεις, συμβολα,νομους,και ναι ναι τοτε ισως φτασεις και τ 20 !!ευγε !για μαθηματικα γενικης ποσο στοχευουμε δηλαδη??22??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή:
Μιας και η θερινή προετοιμασία των περισσότερων έχει τελειώσει το παρόν νήμα κλειδώνεται.
Η συνέχεια της συζήτησής σας μπορεί να γίνει στο νέο θέμα "Πανελλήνιες 2014"
Καλή σας Επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top