[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
εγω σκοπευω να διαλεξω αρχες περιβαλλοντικης , αν και ηθελα βιολογια αλλά δεν εχει τμημα...Ξερει κανείς να μου πει τι ακριβως κανεις σ αυτό το μαθημά;;....:)
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1437472#post1437472
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εγώ πήρα μάθημα επιλογής Αστρονομία και στοιχεία διαστημικής! Δεν θα σε συμβούλευα να πάρεις πληροφορική για να την πάρεις του χρόνου εφόσον δεν την δίνεις και στο τέλος! Καλύτερα να πάρεις Βιολογία μια και θα πας Θετική και ακόμα καλύτερα εαν θέλεις σχολές απο το 3ο Πεδίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και να παρει πληροφορικη μπορει στη γ να παρει πολυμεσα που δεν εξαταζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ναι σωστά! Και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ πήρα πληροφορική γιατί του χρόνου θα πάρω ΑΟΘ για να ανίξω 5ο πεδίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinepap

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
θεωριτικη και αστρονομια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Εγώ πήρα μάθημα επιλογής Αστρονομία και στοιχεία διαστημικής! Δεν θα σε συμβούλευα να πάρεις πληροφορική για να την πάρεις του χρόνου εφόσον δεν την δίνεις και στο τέλος! Καλύτερα να πάρεις Βιολογία μια και θα πας Θετική και ακόμα καλύτερα εαν θέλεις σχολές απο το 3ο Πεδίο!


συμφωνω!!θετικη και μαθημα επιλογης βιολογια με τρελα!!:iagree::iagree:
3ο πεδιο δεν ειναι το επιστημων υγειας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Εχμμ.. Εγώ σκέφτομαι σχέδιο. Ελεύθερο αν και μου αρέσει πολύ, το αποκλείω. Είμαι ανάμεσα σε γραμμικό (που κάνω και σε φροντιστήριο) και σε τεχνικό, το οποίο μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο. Ποιό απο τα δύο μου προτείνετε παίδες?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γραμμικό αν έχεις βλέψεις για αρχιτεκτονική:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Εχμμ.. Εγώ σκέφτομαι σχέδιο. Ελεύθερο αν και μου αρέσει πολύ, το αποκλείω. Είμαι ανάμεσα σε γραμμικό (που κάνω και σε φροντιστήριο) και σε τεχνικό, το οποίο μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο. Ποιό απο τα δύο μου προτείνετε παίδες?:xixi:
εφοσον κανεις γραμμικο σε φροντιστηριο,πηγαινε τεχνικο σχεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Αν παρεις φετος πληροφορικη,στην Γ λυκειου δεν θα μπορεσεις να την παρεις.
Μπορει να επιλεξει αοθ στη Γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
μασ δωσανε προχθεσ για να συμπληρωσουμε...κατευθηνση διαλεξα θετικη
για μαθημα επιλογης ειμαι αναμεσα σε αστρονομια αλλα δε νομιζω να γινει τμημα.....η ελευθερο σχεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ λέω να πάρω μάθημα επιλογής πάλι πληροφορική αλλα δεν ειμαι σίγουρη γιατί δεν γινεται να το πάρω ξανα στη Γ λυκείου...Οσο για την κατευθυνση επίσης δεν ξέρω αλλα σκέφτομαι θεωρητική γιατι σκέφτομαι για παιδαγωγικό...:s:s:s Pfff!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στη γ μπορείς να πάρεις πολυμέσα που είναι το ίδιο και ούτε αυτό εξετάζεται.:)
Πόσες φορές το έχω πει αυτό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
:hmm:Συμφωνώ σχετικά με την επιλογή πολυμέσων_δικτύων για την Γ λυκείου .Τώρα όμως θα πάω θετική και αναρωτιέμαι , η βιολογία ως μάθημα επιλογής της Β λυκείου μήπως θα με διευκολύνει αργότερα ( στην κατέυθυνση της Γ τάξης , εννοώ )?????????/

:nono:ή :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Όχι.Δεν έχιε σχέση η ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra!!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στη γ μπορείς να πάρεις πολυμέσα που είναι το ίδιο και ούτε αυτό εξετάζεται.:)
Πόσες φορές το έχω πει αυτό;:P



Ok...Ευχαριστώ!!! Αν και δεν ξέρω αν υπάρχει ως επιλογή στο σχολείο μου γιατί και για την Β εχουμε μονο πληροφορική,σχέδιο,ξένη γλώσσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentWinter

Νεοφερμένος

Η SilentWinter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας!

Εγώ την ημέρα που εδωσαν τις δηλωσεις ημουν αρρωστη και δεν δηλωσα τιποτα.

Μου αρεσει πολυ η βιολογια σα μαθημα, και σκεφτομαι να τη δηλωσω. (αν και δεν ξερω αν θα γινει τμημα)

Τη βιολογια επιλογης τη δινουμε και στις εξετασεις στο τελος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γεια σας!

Εγώ την ημέρα που εδωσαν τις δηλωσεις ημουν αρρωστη και δεν δηλωσα τιποτα.

Μου αρεσει πολυ η βιολογια σα μαθημα, και σκεφτομαι να τη δηλωσω. (αν και δεν ξερω αν θα γινει τμημα)

Τη βιολογια επιλογης τη δινουμε και στις εξετασεις στο τελος?


Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γεια σας!

Εγώ την ημέρα που εδωσαν τις δηλωσεις ημουν αρρωστη και δεν δηλωσα τιποτα.

Μου αρεσει πολυ η βιολογια σα μαθημα, και σκεφτομαι να τη δηλωσω. (αν και δεν ξερω αν θα γινει τμημα)

Τη βιολογια επιλογης τη δινουμε και στις εξετασεις στο τελος?

Πριν δηλώσεις μάθε αν θα δημιουργηθεί τμήμα έτσι ώστε να ΄σαι έτοιμη για 2η επιλογή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top