[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jimmaras

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
το σκεφτομαι για περιβαλλοντικη. Δυστυχως δεν μπορεις να παρεις το ιδιο μαθημα και στην γ λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εμάς μας έπρηξε ο καθηγητής να πάρουμε Πληροφορική για να μην την έχουμε στο τέλος, αλλά τελικά μάλλον θα επιλέξω Αστρονομία ή Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo 93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo 93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
τι ειδους ερωτησεις μπαινουν στην αστρονομια;; εννοω πεφτουν ερωτησεις οπως:ποιος ειναι ο μεγαλυτερος πλανητης;;;:hmm:

Και εγώ αστρονομία διάλεξα και έχω την ίδια απορία.

Είναι μαθηματικοποιημένη όπως πχ η φυσική;

Προσωπικά πολύ λίγο με νοιάζει ποιος καθηγητής θα μας πάρει, ή ποιους συμμαθητές θα έχω, ή αν θα δώσω στο τέλος, έχω περιέργεια να δω πως θα είναι. Ανυπομονώ!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
O τρόπος εξέτασης στην αστρονομία είναι θεωρητικός,δεν έχει ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ειμαι αναμεσα σε περιβαλλοντικη και στην αστρονομια και δεν ξερω τι να επιλεξω!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μετα απο πολυ σκεψη,διαλεξα Κοινωνικη και πολιτικη οργανωση στην Αρχαια Ελλαδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ειμαι αναμεσα σε περιβαλλοντικη και στην αστρονομια και δεν ξερω τι να επιλεξω!!!:hmm:
Κατά τη γνώμη μου,νομίζω πως η αστρονομία είναι πολύ πιο ενδιαφέρον μάθημα για να επιλέξεις..τώρα τι να σου πω?η επιλογή είναι δική σου!:iagree:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ αυτήν την περιβαλλοντική διάλεξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
βρε παιδιά είμαι η μόνη που διάλεξα ξένη λογοτεχνία; ή κάπως έτσι..δεν θυμάμαι ακριβώς..
μ αρέσει απίστευτα ν αναλύω λογοτεχνικά κείμενα.
αλλά δεν νομίζω να δημιουργηθεί τμήμα.
εσείς δεν έχετε αυτό το μάθημα;
αν δεν δημιουργηθεί τμήμα θα διαλέξω αστρονομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μετα απο πολυ σκεψη,διαλεξα Κοινωνικη και πολιτικη οργανωση στην Αρχαια Ελλαδα :D

:gun:

Αυτό πρέπει να είναι το πιο βαρετό μάθημα στον αιώνα τον άπαντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PixieLife

Νεοφερμένος

Η Τάτια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σημερα στο σχολειο μας εδωσαν δηλωσεις για να συμπληρωσουμε την κατευθυνση που θα ακολουθησουμε και το μαθημα επιλογης...θελω θετικη κατευθυνση αλλα δεν ξερω ποιο μαθημα επιλογης να παρω...ειμαι αναμεσα σε βιολογια γιατι μου αρεσει και σε εφαρμογες πληροφορικης γιατι δεν εξεταζονται στο τελος....εσεις ποιο μαθημα σκοπευετε να παρετε?


Και εγω 9ετική δηλωσα και μα9ημα επιλογης πηρα ευρωπαική λογοτεχνια.Αλλα υποψιαζομαι οτι είμαι η μονη που εχει βιτσιο με την λογοτεχνια και ειναι 9ετικη οποτε πιστευω οτι καλο 9α ηταν να παρεις πληροφορικη επεδη αν δεν κανω λα9ος δεν γραφεις στο τελος και τελος παντων δεν χρειαζετε πολυ διαβασμα και μπορεις να επικεντρω9εις σε αλλα μα9ηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αστρονομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheBattleOfEvermore

Νεοφερμένος

Η Dirty Eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:gun:

Αυτό πρέπει να είναι το πιο βαρετό μάθημα στον αιώνα τον άπαντα :P

Εγώ πάλι νομίζω ότι είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
η περιβαλλοντικη ομςσ ειναι πιο ενδιαφερουσα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η/Υ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ρε παιδια μονο πληροφορικη επιλεγετε ολοι. . .δεν λεω εχει μελλον. . .αλλα υπαρχουν και ωραιοτερα μαθηματα επιλογης απο την πληροφορικη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ πήρα Βιολογία....ανθρωπολογία φέτος, η καλύτερή μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μπραβοο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εμενα παλι η βιολογια....η χειροτερη μου...ασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή μάλλον (κατα 85%) θα πάρω ΑΟΘ του χρόνου :D
Γι'αυτό επέλεξα Η/Υ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top