[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγω θα ακολουθησω θεωρητικη κατευθυνση!!!!Εχω βεβαια επιλεξει βιολογια ως μαθημα επιλογης για να ανοιξω κι αλλο επιστημονικο πεδιο αλλα θα ηθελα να κανω και αρχες περιβαλλοντικων επιστημων!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
^^Κι εγώ Βιολογία. Ήθελα Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημών αλλά το σχολείο μου δεν έχει καθηγητή, κι έτσι αποκλείεται. Ούτε καν στις επιλογές δεν μας το είχε να φανταστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω θα παρω αγγλικα για να μην χρειαστει να πολυδιαβασω :P
(τα αγγλικα στο σχολειο μας τα κανουμε αντι για β ξενη γλωσσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
What???
Σίγουρα ρε συ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
αν ρωτας εμενα ναι.
και στην α λυκειου το ιδιο καναμε
παιζει να'ναι ψιλοπαρανομο και να το κανουμε στη "ζουλα" αλλα οσο και αν παραπονεθηκα οτι θελω και αλλη ξενη γλωσσα δεν μου εδωσαν σημασια -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, σε σένα απευθύνομαι.
Περίεργο. Πάντως τυχερή είσαι. Δεν θα έχεις πολύ διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
καλα ναι οχι οτι μου κακοπεφτει
ελεγα να παρω βιολογια που με ενδιαφερει αλλα δεν ξερω.θα δω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εαν σου αρέσει η Βιολογία να την επιλέξεις. Θα διαβάζεις ευχάριστα πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Βιολογία συνιστώ, ανεπιφύλακτα... Το μάθημα είναι απίστευτα ενδιαφέρον. Βέβαια αναλόγως με τον καθηγητή, θα έχετε και ανάλογο διάβασμα. Εμάς δε μας έβαζε τίποτα για το σπίτι, ο συγκεκριμένος. Αλλά έμαθα πολλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Και διάβασμα να έχει εγώ θα το επιλέξω και πάλι. Είναι από τα αγαπημένα μου μαθήματα. Ποιος το διδάσκει συνήθως; Υπάρχει άλλος καθηγητής που ειδικεύεται σε αυτό το μάθημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Και διάβασμα να έχει εγώ θα το επιλέξω και πάλι. Είναι από τα αγαπημένα μου μαθήματα. Ποιος το διδάσκει συνήθως; Υπάρχει άλλος καθηγητής που ειδικεύεται σε αυτό το μάθημα;


Ο βιολόγος... Βασικά δεν είναι ακριβώς βιολογία... Είναι πιο πολύ ανθρωπολογία και ανάλυση των συστημάτων του οργανισμού, με τη σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
εγω σκεφτομαι να παρω εικαστικα!!πλακα θα εχει και θα κανουμε κατι διαφορετικο απο τα αλλα μαθηματα οχι μονο ασκησεις και παπαγαλια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΟΝΤΩΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ!:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΟΝΤΩΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ!:hmm::hmm:
:no1::no1:Βαριέσαι που ζεις!!!:Pβασικά άμα ο καθηγητής είναι αίσχος,τότε αναγκαστικά γίνεται αίσχος κ το μάθημα...αυτά πάνε αλυσίδα!:iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ακριβως . . .. :no1:
Γι'αυτο το λογο αν ξερετε ποιους καθηγητες θα εχετε. . . κι αν μερικοι απο αυτους δεν ειναι καλοι τοτε το καλυτερο που εχετε να κανετε ειναι να μην επιλεξετε το μαθημα τους! Παρ'ολο που μπορει να ειναι μαθημα επιλογης μπορει πολυ ευκολα να γινει η χρονια σας ενας εφιαλτης αν αυτος που το διδασκει δεν ειναι καλος:iagree:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γιατι δεν πηρε κανεις αστρονομια? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εγω περσι πηρα Αστρονομια και ηταν ΤΕΛΕΙΟ!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evakiii!

Νεοφερμένος

Η Ευακι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τι ειδους ερωτησεις μπαινουν στην αστρονομια;; εννοω πεφτουν ερωτησεις οπως:ποιος ειναι ο μεγαλυτερος πλανητης;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω περσι πηρα Αστρονομια και ηταν ΤΕΛΕΙΟ!!!:jumpy:
Κ εγώ αστρονομία πήρα φέτος...έχω ακούσει πως είναι ωραίο κ ενδιαφέρον μάθημα,αλλά δεν ξέρω τίποτα παραπάνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top