[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τολμηρος

Νεοφερμένος

Ο Τολμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά που σκέφτομαι να πάω Ιατρική λογικά θα πρέπει να πάρω Βιολογία????
Εντάξει πολύ ωραίο μάθημα, αλλά η Διαστημική είναι πιο ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγω παντως δηλωσα πρωτη επιλογη βιολογια , αν και αμφιβαλλω για το αν θα δημιουργηθει τμημα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πληροφορική Δαγκωτό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά που σκέφτομαι να πάω Ιατρική λογικά θα πρέπει να πάρω Βιολογία????
Εντάξει πολύ ωραίο μάθημα, αλλά η Διαστημική είναι πιο ενδιαφέρον!
Δεν ειναι αναγκη γιατι:
1.Θα κανεις ετσι κι αλλιως βιολογια γενικης
2.Δεν εχει σχεση με την υλη της γ
3.Πολυ σπανια φτιαχνεται τμημα γι αυτο το μαθημα.
Οποτε αν σου αρεσει η αστρνομια μην φοβηθεις να την επιλεξεις.Ειναι πολυ ενδιαφερον μαθημα.Κι εγω βιολογικο θελω να περασω,αλλα πηρα αστρονομια φετος και δεν νομιζω οτι εχασα τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loupe

Νεοφερμένος

Ο loupe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πληροφορική εννοείτε!!!!δεν γράφουμε και εξετάσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
πληροφορική εννοείτε!!!!δεν γράφουμε και εξετάσεις....

Έτσι και βοηθάει και τους "τεχνολογικους"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Έτσι και βοηθάει και τους "τεχνολογικους"!
δεν θα το ελεγα.δεν νομιζω πως προσφερει κατι στις γνωσεις αυτου που θα το επιλεξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Παντως ειδικα στη β λυκειου η πληροφορικη προσφερει καποιες χργσιμες γνωσεις.
Δεν εχω προσωοικη εμπειρια βεβαια αλλα οσοι εκαναν φετος αυτο λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Παντως ειδικα στη β λυκειου η πληροφορικη προσφερει καποιες χργσιμες γνωσεις.
Δεν εχω προσωοικη εμπειρια βεβαια αλλα οσοι εκαναν φετος αυτο λενε.
εμενα μου ειπαν τα αντιθετα :P
τι να κανουμε ο καθενας λεει την γνωμη του.αλλοι λενε προσφερει και λενε πως δεν προσφερει γνωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Παντως η αστρονομια ειναι ενα καλο μαθημα για οσους τους ελκυει η επιστημη.
Για την πληροφορικη λεω τι μου ειπανε,εγω δεν εκανα φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomi

Νεοφερμένος

Η θωμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
για την χημεια???τι λετε???την εχει διαλεξει κανεισ??εγω ή χημεια ή αστρονομια 8α παρω..αλλα δεν ξε:lol:ρω τι να διαλεξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Tαξη για χημεια επιλογης δεν γινεται σχεδον ποτε,οποτε μην εχεις και πολλες ελπιδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ δίαλεξα ελεύθερο σχέδιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ δίαλεξα ελεύθερο σχέδιο!!
και εγω κατι τετοιο σκεφτομουν αλλα θα δειξει.....
κατα βαθος πιστευω πως οι πιθανοτητες να γινει τετοιο τμημα ειναι μηδαμινες αρα θα καταληξω στα αγγλικα!!!:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos123

Νεοφερμένος

Ο manos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ Πληροφορική. Φέτος, είχα επιλέξει Ψυχολογία από ενδιαφέρον και μόνο. Δεν λέω, ωραίες συζητήσεις κάναμε, ωστόσο, το μάθημα διδάσκεται από φιλολόγους και αναγκάζεσαι να το μάθεις παπαγαλία στο τέλος της χρονιάς για τις εξετάσεις και είναι επιπλέον κόπος. Ειδικά του χρόνου που έχουμε τις κατευθύνσεις προτιμώ να δώσω βάρος εκεί που πρέπει και γι αυτό επιλέγω πληροφορική. Διότι δεν δίνεις εξετάσεις, στο σχολείο, εμείς, έχουμε πολύ καλό καθηγητή και στην Γ' λυκείου που εκεί πια επιλέγεις κάτι που οκ αυτονόητο είναι να μην δίνεις είναι τα πολυμέσα (πάλι πληροφορική). Θα μου άρεσαν στοιχεία αστρονομίας, αλλά ποιος τα διδάσκει στο Λύκειο; Καλό θα ήταν να υπάρχουν τέτοιοι καθηγητές στα σχολεία, αφού υπάρχει ενδιαφέρον από τους μαθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Αστρομομια κανει συνηθως καποιος μαθηματικος.Και δεν χρειαζεται καθολου διαβασμα.
Το δινεις στις εξετασεις βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω 9α 9ελα να παρω αστρονομια αλλα μαλλον 9α παρω βιολογια τελικα...μεχρι τοτε βεβαια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
εγω θα παρω σχεδιο, αρχιτεκτονικη θελω, τωρα αν θα μπω ειναι αλλο θεμα.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά άμα θες αρχιτεκτονική το σχέδιο στο σχολείο χλωμό να σου προσφέρει κάτι, άρχισε να ψάχνεις για φροντιστήριο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Κι ομως, ειμαι απιστευτα τυχερος στο θεμα αυτο. Η καθηγητρια που το κανει ειναι πραγματικα κορυφη και ειναι και βαθμολογητρια πανελληνιων......... Ασε που στην ιστορια του σχολειου μου οσοι περασαν αρχιτεκτονικη περασαν χωρις φροντηστηριο, μονο αυτη τους εκανε μαθημα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top