[22/5/2009] ΑΟΔΕ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλησπέρα!Καταρχάς αν ήξερα έτσι για το ΑΟΔΕ θα πήγαινα θετική μα το Θεο!!!Τόοοοοοσο παπαριά μάθημα!Χτες πέθανα να το διαβάζω όλη μέρα και ευτυχώς που είχαμε σκύλα καθηγήτρια στο σχολείο και εξέταζε(ναι γ λυκείου και εξέταζε με μπλοκάκι)οπότε ήμουν αναγκασμένος έστω και λίγο πριν το κουδούνι να του ρίχνω κλεφτές ματιές!!!Αυτά οτι χρηματοικονομική έπεσε το 2005 και τέτοια ειναι χοντρές μ@λ@κιες!Συγνώμη 4 χρόνια πέρασαν ποιος σας είπε πως ηταν αντισος!Αυτό που εγώ δεν περίμενα είναι τις 3 κουκίδες τις οποίες και δεν ήξερα αλλά με έναν εντελώς ανορθόδοξο τρόπο που βαριέμαι να σχολιάσω μου τις είπε ενα παιδί!!!Β3β έγραψα λίγο πολύ με δικά μου λόγια καθώς και οικολογικό περιβάλλον!Τα άλλα σχεδόν αυτολεξή!Δεν πιστεύω κάτω απο 90!!

ΥΓ1.Παιδιά δεν υπάρχει στο ΑΟΔΕ εύκολο και δύσκολο είναι τι έχει διαβάσει ο καθένας!Εμένα για παράδειγμα αν έπεφτε διοίκηση παραγωγής η ανθρωπίνων πόρων με ειχε μαμήσει αλλά ήμουν τυχερος!!

ΥΓ2.Ούτε sos-antisos υπάρχουν 60 κωλοσελίδες παπαγαλία θέλει!

ΥΓ3.Τι ώρα τελειωσατε?Εγω τελείωσα 8:50 και μέχρι τις 10 κοίταγα τον τοίχο!!!Όλη η τάξη 9:20 τελειώσαμε και κοιταγόμασταν μεταξύ μας

ΥΓ4.Εγω μια φορά δεν θέλω να το ξαναδω μπροστά μου!

Antisos με την άποψη ότι υπάρχουν πάρα πολλά άλλα κομμάτια στο βιβλίο που δεν έχουν πέσει ποτέ. Και πιο δομημένα, όπως η λειτουργίες της διοίκησης ή του προσωπικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lethin1

Νεοφερμένος

Ο Lethin1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια σημερα ειναι μια ξεχωριστη μερα!!!!!!!!

Αντιο Διοικησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
ευχομαι να μη σε ξαναδω ποτε.(εννοειται πως το βιβλιο του αοδε ειναι σε ...μεγαλο κινδυνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο αμα γραφεις τα σωστα ή λαθος με : Λ το αρχικο ή Σ το αρχικο θα στο παρουνε λαθος ι σωστο? λιγο βλακεια αυτο που λεω αλλα απαντηστε μου γιατι δεν μπορω απο το αγχος που εχω!!! παντου ετσι τα απαντουσα και μαθηματικα και ΑΟΔΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παιδια σημερα ειναι μια ξεχωριστη μερα!!!!!!!!

Αντιο Διοικησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
ευχομαι να μη σε ξαναδω ποτε.(εννοειται πως το βιβλιο του αοδε ειναι σε ...μεγαλο κινδυνο)
Οι αντιδρασεις στο τοπικ αυτο μου θυμισαν το ακολουθο βιντεο:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yBYx3N__YnQ[/ame]
(οπου Χριστινα βαλτε ΑΟΔΕ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
xaxaxa που το ξεθαψες;:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex117

Νεοφερμένος

Ο Alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παλι καλα που εγραψα ΑΟΔΕ καλα 18 το λιγοτερο αλλα πιστευω ενα 19 το χω γιατι στα μαθηματικα κατευθυνσης χαλια, τωρα φυσικη,εχω ακουσει πως θα βαλουν δυσκολα θεματα,ισχυει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα μου απαντησετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο αμα γραφεις τα σωστα ή λαθος με : Λ το αρχικο ή Σ το αρχικο θα στο παρουνε λαθος ι σωστο? λιγο βλακεια αυτο που λεω αλλα απαντηστε μου γιατι δεν μπορω απο το αγχος που εχω!!! παντου ετσι τα απαντουσα και μαθηματικα και ΑΟΔΕ!!!

Εννοείται ότι θα το πάρουν σωστό:)! Μην ανυσυχείς όλοι έτσι τα γράφουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο αμα γραφεις τα σωστα ή λαθος με : Λ το αρχικο ή Σ το αρχικο θα στο παρουνε λαθος ι σωστο? λιγο βλακεια αυτο που λεω αλλα απαντηστε μου γιατι δεν μπορω απο το αγχος που εχω!!! παντου ετσι τα απαντουσα και μαθηματικα και ΑΟΔΕ!!!
Nαι είναι μια χαρά!Το ρωτήσανε και κάτι παιδιά στο σχολείο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
xaxaxa που το ξεθαψες;:no1:
Μου ηρθε οταν διαβασα το "Αντιο Διοικησηηηη" και για τα καψιματα των βιβλιων. :P

Παντως πολυ μισος γι' αυτο το μαθημα βλεπω. Καλυτερα που δεν πηγα Τεχνολογικη δηλαδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Antisos με την άποψη ότι υπάρχουν πάρα πολλά άλλα κομμάτια στο βιβλίο που δεν έχουν πέσει ποτέ. Και πιο δομημένα, όπως η λειτουργίες της διοίκησης ή του προσωπικού.

Αυτά που εγω δεν ήξερα :P Απλά η ύλη είναι πολύ περιορισμένη και κάνουν οτι γουστάρουν!!!Δεν υπάρχει λογική σ αυτό το μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μπα, ολοι εμεις που λεμε πως το μισουμε νομιζεις πως θα αντεχαμε τη θεωρια της βιολογιας;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Φιλε απο οσο ξερω ειναι μια χαρα και εγω ετσι τα εβαλα και οταν πιγα για προφορικα δεν μου ειπαν τπτ οποτε οκ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
ακομα ενα 100αρι σορυ..96..:'(εχασα το τελευταιο Σ-Λ.Και σταματηστε τις αηδιες οτι διαβασατε μια μερα χτες και γραψατε.Αυτο το μαθημα θελει συστηματικο διαβασμα ολο το χρονο εστω μια με δυο ωρες.ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ..ΕΛΕΟΣ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foulis1991

Νεοφερμένος

Ο foulis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ποτε θα βγουν τα μορια
ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια τα έγραψα όλα όπως λέει το βιβλιο εκτός απο το οικολογικό περιβαλλον και τον ανταγωνισμό(Οπου ουσιαστικα τα εγραψα όλα αλλα λιγο γενικευμένα)....Πόσο πιστεύετε οτι μπορεί να μου κοψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ra1kk0n3n

Νεοφερμένος

Ο ra1kk0n3n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τελη ιουνιου βγενουν παντα.λογικα και φετος τοτε θα βγουνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ακομα ενα 100αρι σορυ..96..:'(εχασα το τελευταιο Σ-Λ.Και σταματηστε τις αηδιες οτι διαβασατε μια μερα χτες και γραψατε.Αυτο το μαθημα θελει συστηματικο διαβασμα ολο το χρονο εστω μια με δυο ωρες.ΟΧΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ..ΕΛΕΟΣ..!

Φίλε θες να το πιστέψεις πίστεψε το!Δεν θες πρόβλημα σου!Δεν είπα πως δεν είχα ανοίξει βιβλίο ολη την χρονιά αλλά ανάπτυξης δεν μπορούσα να γράψω μέχρι χτες!Τα Σ-Λ τα είχα αλλά μέχρι εκεί!Επίσης δεν είπα πως ήξερα απεξω ολο το βιβλίο αλλά μου έκατσε και έπεσαν αυτά που ήξερα!Δεν παει να πει κάτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasalpa

Νεοφερμένος

Ο vasalpa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ελεος...Θεματα ηταν αυτα?Θεωρω οτι μεχρι την τελευταια ερωτηση ηταν αρκετα βατα αλλα τι ηταν εκεινη η τελευταια!!?Ελεος ειχαν να βαλουν ΤΟΣΑ πολλα και μ εβαλαν ΕΙΣΑΓΩΓΗ??Και μαλιστα εισαγωγη που εχει ξαναπεσει...Θεωρω οτι σχετικα με θεματα προηγουμενων ετων ηταν πιο δυσκολα και οχι με την εννοια δυσνοητα,αλλα ΜΗ προβλεπομενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Προκοπης

Νεοφερμένος

Ο Προκοπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
α οκ γτ ειναι κριμα ρε συ αμα τα εχεις κανει ολα σωστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top