[22/5/2009] ΑΟΔΕ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ακριβωσ...αλλα ελεοσ πολυ ακυρα,ειδικα η χρηματοοικονομικη κανεισ δεν τα περιμενε...τεσπα παει και αυτο επιτελουσ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ευκολα τα θεματα!!Απλως εγω ειμαι μ***ς:)
Ξεχασα να γραψω το κοινωνικο περιβαλλον το οποιο το ηξερα και τελεια!!!
νευριασα γτ υπολογιζα απο 18 και πανω σαυτο το μαθημα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι...α γ δ ...ετσι τα εβαλα,ειμαι η αδερφη του βασικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγω πρέπει να έγραψα κανά 18-19 εξαιτίας του περιβάλλοντος που κάπου πρέπει να το έχανα στην διατύπωση.Βασικά λογικά θα είναι πάνω απο 19.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά τα θέματα, αρκετοί σάστισαν μόλις είδαν Ανταγωνιστικότητα - Παραγωγικότητα και τους στόχους της χρηματοοικονομικής. Παρόλα αυτά ΑΟΔΕΥ είναι. Διαβάζεις γράφεις. Δε διαβάζεις δε γράφεις.

Καλά, όχι ακριβώς εύκολα. Λίγο αντισος ήτανε σε γενικές γραμμές. Αν έπεφταν αυτά που περίμεναν όλοι θα είχα γράψει τουλάχιστον 18-19 αλλά εντάξει, τιμή μου που δεν έγραψα στην παπαγαλία κι έγραψα στα Μαθηματικά.
-----------------------------------------
Σε εισαγωγικά το "δεν έγραψα". Για μένα το 15αρι που πρέπει να έπιασα είναι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
στη χειρότερη 18 εύκολα - μέτρια τα θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Λοιπόν θέματα αντι-σος και χωρίς πολύ ποικιλία αλλά σαφή και απλά κατά τη γνώμη μου:)! Με αυστηρό διορθωτή έγραψα 94-96! Αντίο ΑΟΔΕ:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εκει που ελεγα δεν θα γραψω τιποτα..ξαφνικα τα θυμηθηκα ολα και τα εγραψα
Επιτελους κατι ευχαριστο μετα τον πατο των μαθηματικων...:P
Τα θεματα ητανε μετριας δυσκολιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ώραια ήτανε.Απλά δεν ήταν όλα τοσο αναμενόμενα.Και εγώ βασικά εκεί γύρω 94-96 υπολογίζω,αν είναι αυστηρός διορθωτής αλλιώς μπορεί και ακόμη καλύτερα.Βασικά για εμένα δεν υπάρχει εύκολο και δύσκολο στο αοδε.όποιος δεν ήταν διαβασμένος καλά θα του φαίνονταν δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγώ πάντως περίμενα ανταγωνιστικότητα, το 18 το λέω επειδή τα κανα ψιλοσαλάτα στον maslow μιας και παρακίνηση δεν είχα διαβάσει και πολύ πιστεύω τα 4 θα πάρω από κει από τα 8, τώρα λογικά περιμένω από 95 και πάνω αλλά τέλος πάντων κρατώ επιφυλάξεις λέγοντας απλά "στη χειρότερη 18".

Λοιπόν, τώρα στοχεύουμε φυσική, θα προσπαθήσω να ξεχάσω όλες τις πίπες που μαθα από έξω μιας και δε χρειάζεται να βρίσκονται άλλο στο κεφάλι μου, να ηρεμίσω και να πήξω την φυσικούλα την οποία και λατρεύω.

μπάι μπάι αοδέ, δεν πρόκειται να σε κάψω, είσαι είδη καμένη από μόνη σου.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Δεν τα περίμενα καθόλου αυτά τα θέματα..ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ και ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!! αν είναι δυνατόν... γιατι??
Οι σωστές απαντήσεις(τσεκαρισμένες από καθηγητή:
Σ
Σ
Λ
Λ
Σ
Σ
και α, γ, δ.

Εγώ γύρω στο 15 που για ΑΟΔΕ μια χαρά μου έρχετε. Καλά το βιβλίο περιττό να πώ τι το έκανα.. Μια βοήθεια μόνο:"Θυμηθείτε το θέμα της έκθεσης" ΧΑΧΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavrdf

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγώ τα θέματα τα βρήκα λίγο πολύ άκυρα. έγινε αυτό που έλεγαν κάποιοι ότι θα προσπαθήσουν να βάλουν θέματα λιγότερο προβλέψιμα. δυστυχώς υπολόγιζα 20 και έγραψα 16 γιατί δεν ήξερα καθόλου την χρηματοοικονομική . κρίμα :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Επιτέλους τελείωσε και το ΑΟΔΕ... Κάνα 15-16 πρέπει να πιάνω. Δεν μπορώ να καταλάβω πώς το θεωρούν όλοι αυτό το μάθημα το πιο εύκολο. Πάντως 60 σελίδας θεωριάς - παπαγαλίας δεν μπορώ να μάθω. Ευτυχώς με σώζουν τα μαθηματικά κατεύθυνσης που περιμένω κανα 95.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xjimdim

Νεοφερμένος

Ο xjimdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εγώ γύρω στο 15άρη

και φυσικά το βιβλίο έγινε στάχτες :) (εδώ https://ischool.gr/showpost.php?p=320242&postcount=48 μπορείτε να θαυμάσετε photos από το φαντασμαγορικό event)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Υπέροχο!Κια εγώ το έκαψα και το έχω βγάλει βίντεο!Αλλά εμένα δεν καιγόταν τόσο ωραία το αοδε όπως το δικό σου.Των μαθηματικών κάηκε καλύτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και εγώ γύρω στο 15άρη

και φυσικά το βιβλίο έγινε στάχτες :) (εδώ https://ischool.gr/showpost.php?p=320242&postcount=48 μπορείτε να θαυμάσετε photos από το φαντασμαγορικό event)
αχαχαχαχαχα μου άρεσε να βλέπω να κέγεται στη τελευταία φώτο ο maslowakos:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john_s

Νεοφερμένος

Ο john_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά πείτε μου την άποψη σας αν γίνεται.
Μεσα στο αγχος μου, στο θέμα για την ανταγωνιστικότητα τα έγραψα όλα μα όλα με την ένδειχη β ερώτημα καταλάθος.
Το α ερώτημα νόμιζα ότι δεν το ήξερα και άρχισα να γράφω πίσω πίσω για την αποδοτικότητα και μετά απο κανά δυο γραμμές το παράτησα.
Λέτε να μου το πάρει σωστό το ερωτημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Καλά, όχι ακριβώς εύκολα. Λίγο αντισος ήτανε σε γενικές γραμμές. Αν έπεφταν αυτά που περίμεναν όλοι θα είχα γράψει τουλάχιστον 18-19 αλλά εντάξει, τιμή μου που δεν έγραψα στην παπαγαλία κι έγραψα στα Μαθηματικά.
-----------------------------------------
Σε εισαγωγικά το "δεν έγραψα". Για μένα το 15αρι που πρέπει να έπιασα είναι μια χαρά.

Λίγο άκυρο με το θέμα, αλλά που θες να περάσεις;

Να ρωτήσω και κάτι γενικό.

Οι ΑΟΘ χρειάζεται εξίσου την ίδια παπαγαλία με την ΑΟΔΕ;

Εγω θετική θα πάω και θα επιλέξω να δώσω και ΑΟΘ αλλά με την παπαγαλία δεν έχουμε καλές σχέσεις.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
βαριομουνα να διαβασω το δευτερο και τη χρηματοοικονομικη δεν την ειχα κανει ουτε αναγνωση :P Ολη τη χρονια αυτο το κεφαλαιο δεν το αγγιξα, μονο τους τειλορ και σια ξερω απο δαυτο.
τα αλλα τα ηξερα αρκετα καλα, πιστευω δε θα χασω μοναδες απο κει. Μου δινω γυρω στο 13-16. Παιζει να μαι απο τα λιγα ατομα που μαθηματικα εγραψαν αρκετα πιο πανω απο αοδε :P
Μου φτανει που δε θα ξαναδιαβασω αυτο το σιχαμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top