[22/5/2009] ΑΟΔΕ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

matina91

Νεοφερμένος

Η Mατινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγραψαααα τελειααα!!! στη χειροτερη περιπτωση να μου βαλουν 19.6!!!!!

ηταν πανευκολααα! για οσους ειχαν διαβασει παντα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Λίγο άκυρο με το θέμα, αλλά που θες να περάσεις;

Να ρωτήσω και κάτι γενικό.

Οι ΑΟΘ χρειάζεται εξίσου την ίδια παπαγαλία με την ΑΟΔΕ;

Εγω θετική θα πάω και θα επιλέξω να δώσω και ΑΟΘ αλλά με την παπαγαλία δεν έχουμε καλές σχέσεις.
:P

Πληροφορική Οικονομικού.
Όχι, έχει πολύ μικρότερη, πολύ πιο κατανοητή και πολύ σοβαρότερη θεωρία απ'τις μαλακίες του ΑΟΔΕ. Αν παίρνεις λίγο τα οικονομικά δεν χρειάζεται παπαγαλία. Το 50% του βαθμού είναι ασκήσεις, το 25% είναι Σ-Λ και το υπόλοιπο 25% μόνο είναι ανάπτυξη, οπότε γράφεις.
Σήμερα, όπως είπα, έγραψα γύρω στο 15. Απόλυτα ικανοποιημένος. Αν και το βιβλίο το έκαψα με ένα μπουκάλι οινόπνευμα, οπότε λαμπάδιασε αμέσως και δεν το χάρηκα. Καλύτερα, πάντως, που έγραψα ΜΚ και όχι ΑΟΔΕ. Πρώτον, γιατί είναι βαρύτητας και δεύτερον γιατί απέδειξα ότι δεν έχω σχέση με την παπαγαλία, το ακριβώς αντίθετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τώρα που μιλάμε για taylor κτλ, πως και δεν έβαλαν τίποτα από κει; Στο εσπερινό έβαλαν νομίζω, ένα κίνημα ανθρώπινων σχέσεων δε θα έβλαπτε σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Έφυγεεεεε,άντε γειαααααα ΑΟΔΕ :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavrdf

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τα θεματα ηταν οτι να ' ναι . ξερετε αν καποιος γραψει πχ 15.4 η 15.8 τι βαθμος μπαινει?
ας μoυ απαντησει καποιος please
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παλικαρι

Νεοφερμένος

Ο παλικαρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χαχα ολοι μου λεγανε οτι δε 8α πεσει χρηματοοικονομικη επειδη επεσε πριν 3 χρονια ολη και τους ακουσα ο μαλακας και δε την διαβασα καλα.παρ' ολα αυτα επιασα το ενα απο το 3α και ολο το 3β οποτε εχω γυρω στο 92.αντε παιδια καλη συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν πολυ ευκολα!!! μονο χθες εκατσα να διαβασω για ολη την χρονια!!! :P παρολα αυτα εγω εγραψα το πολυ 13... αλλα ειμαι ευχαριστημενος καθως περιμενα οτι θα γραψω 5... χαχαχα!!! καλη συνεχεια!!!

Παει η διοικησηηηηηη!!!!!:fss::jumpy::jumpy::fss::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
εγώ πάντως περίμενα ανταγωνιστικότητα, το 18 το λέω επειδή τα κανα ψιλοσαλάτα στον maslow μιας και παρακίνηση δεν είχα διαβάσει και πολύ πιστεύω τα 4 θα πάρω από κει από τα 8, τώρα λογικά περιμένω από 95 και πάνω αλλά τέλος πάντων κρατώ επιφυλάξεις λέγοντας απλά "στη χειρότερη 18".

Λοιπόν, τώρα στοχεύουμε φυσική, θα προσπαθήσω να ξεχάσω όλες τις πίπες που μαθα από έξω μιας και δε χρειάζεται να βρίσκονται άλλο στο κεφάλι μου, να ηρεμίσω και να πήξω την φυσικούλα την οποία και λατρεύω.

μπάι μπάι αοδέ, δεν πρόκειται να σε κάψω, είσαι είδη καμένη από μόνη σου.:jumpy:

hahaahahahhahaah exelent !!!σωστοςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
τα θεματα ηταν οτι να ' ναι . ξερετε αν καποιος γραψει πχ 15.4 η 15.8 τι βαθμος μπαινει?
ας μoυ απαντησει καποιος please

τι εννοεις τι βαθμος μπαινει?? που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια εμενα η χρηματοοικονομικη ηταν το αγαπημενο μοθ κεφαλαιο παντως δεν περιμενα να μπει και διαβασα τα αλλα.Παντως τα εγραψα ολα οχι κατα λεξη αλλα το νοημα το επιασα 100% εχασα μονο ενα σωστο λαθος και λιγο το οικολογικο κονονικο.18-19 αντε φυσηκι μακαρι να γραψω τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Η Χρηματοοικονομική συνολικά 20 μόρια έπιανε, το περισσότερο. Κι ευτυχώς το δεύτερο κεφάλαιο το ήξερα νεράκι. Το πρώτο πάλι χτες το έπιασα για επανάληψη, ευτυχώς κάτι θυμόμουν από ανταγωνιστικότητα, απ'τα 15 πιστεύω τα μισά θα μου τα δώσουν. Και το περιβάλλον το είχα μελετήσει σήμερα στις 4 το πρωί, ευτυχώς. Λίγο στην οικολογική το άλλαξα, δεν το θυμόμουν καλά. Ο Maslow, βέβαια, μας γάμησε λιγάκι γιατί απ'το τρίτο κεφάλαιο ήξερα μόνο ηγεσία. Παρακίνηση είχα ρίξει ένα βλέφαρο το πρωί. Κι έχασα και το τελευταίο Σ-Λ, ο μαλάκας, πήγα και το άλλαξα τελευταία στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και εγω το τελευταιο σωστο-λαθος πηγα να αλλαξω αλλα ευτυχος δεν το εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filipaster

Νεοφερμένος

Ο filipaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια τα θεματα ητα ψιλοδυσκολα......περιμενα οτι θα πεσει περιβαλλον και αναγκες αλλα τα υπολοιπα ουτε καν τα ειχα διαβασει και πιστευω κανεις δεν τα περιμενε......εισαγωγη στην χρηματοοικονομικη??ελεος δηλαδη οτι πιο κουλο μπορουσαν να βαλουν....εγραψα γυρω στο 16-17.....γαμωτο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Λίγο άκυρο με το θέμα, αλλά που θες να περάσεις;

Να ρωτήσω και κάτι γενικό.

Οι ΑΟΘ χρειάζεται εξίσου την ίδια παπαγαλία με την ΑΟΔΕ;

Εγω θετική θα πάω και θα επιλέξω να δώσω και ΑΟΘ αλλά με την παπαγαλία δεν έχουμε καλές σχέσεις.
:P
Ούτε εγώ για αυτό και για να μάθω βιολογία κατεύθυνσης παπαγαλία έφτυσα κυριολεκτικά αίμα:Pκαι πάλι σήμερα δεν τα γραψα ακριβώς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariavrdf

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
τι εννοεις τι βαθμος μπαινει?? που?

ας πουμε οτι γραφεις πχ αοδε 15.4 η 15.8 τι βαθμος θα παρεις πανελλαδικα σε αυτο το μαθημα?
θα στρογγοιλοποιηθει το 15.8 και θα γινει 16 ενω το 15.4 θα γινει 15?
αυτο ρωταω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα!Καταρχάς αν ήξερα έτσι για το ΑΟΔΕ θα πήγαινα θετική μα το Θεο!!!Τόοοοοοσο παπαριά μάθημα!Χτες πέθανα να το διαβάζω όλη μέρα και ευτυχώς που είχαμε σκύλα καθηγήτρια στο σχολείο και εξέταζε(ναι γ λυκείου και εξέταζε με μπλοκάκι)οπότε ήμουν αναγκασμένος έστω και λίγο πριν το κουδούνι να του ρίχνω κλεφτές ματιές!!!Αυτά οτι χρηματοικονομική έπεσε το 2005 και τέτοια ειναι χοντρές μ@λ@κιες!Συγνώμη 4 χρόνια πέρασαν ποιος σας είπε πως ηταν αντισος!Αυτό που εγώ δεν περίμενα είναι τις 3 κουκίδες τις οποίες και δεν ήξερα αλλά με έναν εντελώς ανορθόδοξο τρόπο που βαριέμαι να σχολιάσω μου τις είπε ενα παιδί!!!Β3β έγραψα λίγο πολύ με δικά μου λόγια καθώς και οικολογικό περιβάλλον!Τα άλλα σχεδόν αυτολεξή!Δεν πιστεύω κάτω απο 90!!

ΥΓ1.Παιδιά δεν υπάρχει στο ΑΟΔΕ εύκολο και δύσκολο είναι τι έχει διαβάσει ο καθένας!Εμένα για παράδειγμα αν έπεφτε διοίκηση παραγωγής η ανθρωπίνων πόρων με ειχε μαμήσει αλλά ήμουν τυχερος!!

ΥΓ2.Ούτε sos-antisos υπάρχουν 60 κωλοσελίδες παπαγαλία θέλει!

ΥΓ3.Τι ώρα τελειωσατε?Εγω τελείωσα 8:50 και μέχρι τις 10 κοίταγα τον τοίχο!!!Όλη η τάξη 9:20 τελειώσαμε και κοιταγόμασταν μεταξύ μας

ΥΓ4.Εγω μια φορά δεν θέλω να το ξαναδω μπροστά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foulis1991

Νεοφερμένος

Ο foulis1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ξερει κανεις μηπως ποτε περιπου βγαινουν τα μορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JIMKILLER_17

Νεοφερμένος

Ο JIMKILLER_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπον για να μην τρελενομαστε σημερα στο αοδε επεσαν απο τα ποιο δυσκολα κομματια του βιβλιου... Οπως χρηματοοικονομικη, οικονομικο νομικο κοινονικο οικολογικο περιβαλλον κ.α. Βεβαια καποιος καλα διαβασμενος μπορουσε να γραψει καλα αλλα καποιος μετρια διαβασμενος δεν θα μπορουσε να γραψει αυτα που επεσαν. Καποια αλλα ομως θα τα εγραφε οπως ο θεσμος, το συστημα, η κουλτουρα κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Εγω μαλλον ειμαι ενας απο τους ΠΟΛΥ τυχαιρους της ημερας.
Το διαβασμα που εκανα τις 2 μερες που ειχαμε για να διαβασουμε διοικηση ηταν μιση ωρα χθες το απογευμα για να ξεφυλλισω μια φορα το βιβλιο.

Παρολ'αυτα επεσαν 2 κομματια(εισαγωγη χρηματοοικονομικης και εξωτερικο περιβαλλον) που ηξερα για καποιο ανεξηγητο λογο ΤΕΛΕΙΑ.Τις αναγκες του Maslow τις ηξερα εξισου καλα.
Στον ανταγωνισμο το β) το εγραψα ολοσωστο,ενω για το α) εγραψα μονο τον ορισμο της ανταγωνιστικοτητας(δηλαδη η δυνατοτητα των επιχειρησεων να ...μπλα μπλα μπλα).Δεν εγραψα 'Μια επιχειρηση για να επιβιωσει και να αναπτυχθει...'

Οποτε πες οτι χανω γυρω στα 4 μορια απο αυτο το ερωτημα.

Υπολογιζω στη χειροτερη 90 και στην καλυτερη 97.:D

ΒΒ ΑΟΔΕ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ΥΓ3.Τι ώρα τελειωσατε?Εγω τελείωσα 8:50 και μέχρι τις 10 κοίταγα τον τοίχο!!!Όλη η τάξη 9:20 τελειώσαμε και κοιταγόμασταν μεταξύ μας

Και εμείς 9:20 έχαμε τελειώσει όλοι! Μάλιστα κλείσαμε και τα τετράδια και μιλάγαμε κανονικά μεταξύ μας (όχι για το ΑΟΔΕ εννοείται). Οι επιρητητές ήταν φοβεροί!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top