[22/5/2009] ΑΟΔΕ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Ελεος...Θεματα ηταν αυτα?Θεωρω οτι μεχρι την τελευταια ερωτηση ηταν αρκετα βατα αλλα τι ηταν εκεινη η τελευταια!!?Ελεος ειχαν να βαλουν ΤΟΣΑ πολλα και μ εβαλαν ΕΙΣΑΓΩΓΗ??Και μαλιστα εισαγωγη που εχει ξαναπεσει...Θεωρω οτι σχετικα με θεματα προηγουμενων ετων ηταν πιο δυσκολα και οχι με την εννοια δυσνοητα,αλλα ΜΗ προβλεπομενα...

Συμφωνώ για την εισαγωγή! Η πλάκα είναι ότι ήταν η μόνη από εισαγωγές που δεν μπορούσα να μάθω με τίποτα και μάλιστα κόντεψα να την παρατήσω γιατί σκέφτηκα ότι αφού έπεσε τόσο πρόσφατα δεν θα ξαναπέσει... Αλλά τελευταία στιγμή είπα "έμαθα όλο το βιβλίο και δεν θα μάθω αυτό το κομματάκι;" και ευτυχώς με έσωσε:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω επειδη ειχε ξαναπεσει και ηταν εισαγωγη δεν εδωσα και πολυ σημασια :'( :'( και ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ποτε θα βγουν τα μορια
ξερει κανεις?

Μέχρι πέρσι τα μόρια έβγαιναν λίγο μετά τα μέσα Ιουνίου, αλλά φέτος δεν είναι σίγουρο ακόμα λόγω των ΕΠΑΛ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ευτυχώς έγραψα τέλεια την χρηματοοικονομική, την ανταγωνιστικότητα, το οικονοικό περιβάλλον και τα άλλα μέτρια προς καλά. Τα Σ-Λ τα ήξερα όλα ευτυχώς. Ένας που έδινε 2η χρονιά φέτος πήγε τουαλέτα και έκανε 10 λεπτά να γυρίσει για να μάθει το οικονομικό περιβάλλον. Οταν γύρισε είχαμε σκάσει όλοι στα γέλια μαζί με τους επιτηρητές και αυτός λέει "συγνώμη που άργησα, αλλά μου κόλλησε" και ήταν και καταιδρωμένος σα να έχ....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ρε παιδια τα έγραψα όλα όπως λέει το βιβλιο εκτός απο το οικολογικό περιβαλλον και τον ανταγωνισμό(Οπου ουσιαστικα τα εγραψα όλα αλλα λιγο γενικευμένα)....Πόσο πιστεύετε οτι μπορεί να μου κοψουν?


Παιδιά θα μπορούσε να μ απαντήσει κάποιος?Πραγματικά δεν έχω ιδέα πως βαθμολογούν σε αυτό το μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Παιδιά θα μπορούσε να μ απαντήσει κάποιος?Πραγματικά δεν έχω ιδέα πως βαθμολογούν σε αυτό το μαθημα...

Σε παραπέμπω εδώ:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45641&page=5
(δες την κάτω κάτω δική μου απάντηση), ελπίζω να απαντάει στην απορία σου:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σε παραπέμπω εδώ:
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=45641&page=5
(δες την κάτω κάτω δική μου απάντηση), ελπίζω να απαντάει στην απορία σου:)!

Ευχαριστώ πολύ musicrain1...Ακριβώς ότι ηθελα να ακούσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peter Nalitzis

Νεοφερμένος

Ο Peter Nalitzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Στη διοικηση δεν υπαρχουν ευκολα και δυσκολα..Ειναι το μονο μαθημα που αν εχεις διαβασει γραφεις..Εγω υπολογιζω ενα 100αρι..Κ αυτα που λενε μερικοι οτι διαβασα μονο χθες ειναι μ******ς..Ψυττακισμος και μετα καψιμο..Αντε τωρα φυσικη..Κ λογικα θα πεσουν δυσκολα..Καλη επιτυχια σε ολους..Υπομονη για οσους δινουν και οικονομια(οι υπολοιποι απο την τεταρτη)και τετοια ωρα σε μια εβδομαδα θα ειναι παραλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
17 λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_sp

Νεοφερμένος

Ο nikos_sp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 114 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στη διοικηση δεν υπαρχουν ευκολα και δυσκολα..Ειναι το μονο μαθημα που αν εχεις διαβασει γραφεις..Εγω υπολογιζω ενα 100αρι..Κ αυτα που λενε μερικοι οτι διαβασα μονο χθες ειναι μ******ς..Ψυττακισμος και μετα καψιμο..Αντε τωρα φυσικη..Κ λογικα θα πεσουν δυσκολα..Καλη επιτυχια σε ολους..Υπομονη για οσους δινουν και οικονομια(οι υπολοιποι απο την τεταρτη)και τετοια ωρα σε μια εβδομαδα θα ειναι παραλια..
γιατί πιστεύεις πως θα νε δύσκολα;

Εγώ πάλι περιμένω θέματα στη φυσική ίδιου επιπέδου με τα μαθηματικά, με την έννοια ότι όλα θα είναι κλιμακούμενης δυσκολίας με 4 θέμα γ και δ παλουκάκια(που θα θέλουν μια συνθετότερη σκέψη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoulakiS

Νεοφερμένος

Ο NikoulakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω επιτελους εγραψα σε ενα μαθημα πανω απο 10...

τι χαρααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lostpfg

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αυτό ήταν σήμερα όλα τελειωσαν για μένα:'(..13 πρέπει να έγραψα..Πάνω που είπα ότι μπήκα πολυτεχνείο Θράκης τα σκάτωσα πλέον ένα θαύμα με σώζει...Η χειρότερη μέρα της ζωής μου..Μετά από δυο 19.5 στα μαθηματικά γενικής και κατεύθυνσης αντίστοιχα σήμερα όλα πήγαν χαλια..:'(:'(
..Τώρα μονο το 19 φυσική με σώζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
mimos νομιζω ειναι Σ Σ Λ Λ Σ Σ α γ δ

Έτσι:no1:

Ωραία τα πήγα, όλα τα έγραψα. Υπολογίζω πάνω από 19.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
και γω 95++ υπολογιζω. μου τα εβγαλε καθηγητρια που διορθωνει. το πιο τραγικο βεβαια π ακουσα ειναι πως χανεις τρια μορια αν δε γραψεις την προταση που βρισκεται κατω απο την εικονα στην ανταγωνιστικοτητα. κριμα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafne_mm24

Νεοφερμένος

Η dafne_mm24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αυτό ήταν σήμερα όλα τελειωσαν για μένα:'(..13 πρέπει να έγραψα..Πάνω που είπα ότι μπήκα πολυτεχνείο Θράκης τα σκάτωσα πλέον ένα θαύμα με σώζει...Η χειρότερη μέρα της ζωής μου..Μετά από δυο 19.5 στα μαθηματικά γενικής και κατεύθυνσης αντίστοιχα σήμερα όλα πήγαν χαλια..:'(:'(
..Τώρα μονο το 19 φυσική με σώζει..

μην απογοητεύεσαι και μην το βάζεις κάτω.ποτέ δεν ξέρεις σε τι επίπεδα θα κυμανθούν οι βάσεις.αν έγραψες τόσο καλά μαθηματικά άλλωστε υποθέτω ότι θα είσαι καλός και στη φυσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά................τα κανα μαντάρα!!Λοιπόν..έχουμε και λέμε:
1)Έκθεση 12 (ποτέ κανείς δεν είναι σίγουρος αλλά πιστεύω ότι θα το πάρω)
2)Μαθηματικά γεν 4 έως 8
3)Μαθηματικά κατ 2
4)Α.Ο.Δ.Ε 10 με το ζόρι

Έχω άλλα 3 μαθήματα και δεν ξέρω τι θα κάνω..Προγραμματισμό όλη τη χρονιά δεν παρακολουθούσα...Έτσι όπως τα υπολογίζω πρέπει να γράψω 15 φύσικη και οικονομία και ένα 5αρι-6αρι στο αεππ...

Τώρα τι κάνουμε???:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lethin1

Νεοφερμένος

Ο Lethin1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μου ηρθε οταν διαβασα το "Αντιο Διοικησηηηη" και για τα καψιματα των βιβλιων. :P

Παντως πολυ μισος γι' αυτο το μαθημα βλεπω. Καλυτερα που δεν πηγα Τεχνολογικη δηλαδη :P


Φιλε chris, η τεχνολογικη γενικα ειναι μια καλη κατευθυνση. Και λεω γενικα γιατι ολα τα μαθηματα ειναι πολυ ενδιαφεροντα...ολα εκτος απο το ΑΟΔΕ:'(

ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Φιλε chris, η τεχνολογικη γενικα ειναι μια καλη κατευθυνση. Και λεω γενικα γιατι ολα τα μαθηματα ειναι πολυ ενδιαφεροντα...ολα εκτος απο το ΑΟΔΕ:'(

ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Συμφωνώ απόλυτα:D Επιτέλους πέθανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πάντα το μισούσα αυτό το μάθημα... και εκεί που ήθελα να το κάψω πέρσι ... συνειδητοποίησα ότι το είχα ξεχάσει στο σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Κανα 14 - 15 υπολογίζω εγώ..μου βγήκε η πίστη χτες να μάθω το πρώτο απ'έξω και τελικά δικαιώθηκα ...2 ερωτήσεις :D
Την χρηματοοικομομική, την θυμόμουν ελάχιστα, αλλά ντάξει τα γραψα λίγο πολύ αλλά με δικά μου λόγια :hmm:
Απο την α'ομάδα μόνο λά8ος το τελευταίο σωστό/λαθος είχα..μου κόλησε τελευταία στιγμή πως το είχε γράψει ο Herzberg αυτό και το άλλαξα γμτ ενώ το είχα βάλει σωστό στην αρχή :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top