[22/5/2009] ΑΟΔΕ Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Το τσίμπησα το 18αράκι βασιζόμενος μόνο σε 1ο-2ο κεφ. 3ο δεν το είχα διαβάσει ποτέ και ούτε τώρα το έκανα :D Έγραψα κάτι βλακείες βέβαια στον Maslow οπότε παίζει να πάρω κι από κει κανά μόριο, οπότε με τα υπόλοιπα απόλυτα σωστά δύσκολα κάτω από 18. Ευτυχώς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε μου την γνώμη σας λίγο!!Στο νομικο περιβάλλον δεν έγραψα τις εργασιακές σχέσεις, στην ανταγωνιστικότητα δεν έγραψα την τελευταία πρόταση απο το κομμάτι παραγωγικότητα-ανταγωνισμό!!!Και έγραψα με λίγο δικά μου λόγια Β3β πόσο λέτε να μου κόψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ρε μαγκες δινω τριτη συνεχομενη χρονια ξερω ολο το βιβλιο εκτος απο τη κολοχρηματοιοικονομικη και αυτες τις 2 αναγκες που λεω αφου πεσανε επαν2008 φετος δεν πεφτουν, τη ξενερα ηταν αυτη ρε γμτ.ελεος ρε γραψαμε πανω απο 19 μαθ και εδω κανα 14.τι βαλανε ρε γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αυτο πραγματικα ποναει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ναι mimos οπως το πες ποναει.τωρα να δουμε φυσικη αν και μου γ.....ν την ψυχολογια τωρα τωρα δεν εχω ορεξη να διαβασω.απιστευτο καθολου αναμενομενα θεματα πιστευω χασαμε αρκετα μορια ρε γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
τι θεσ να περασεισ??ησουν λιγο ατυχοσ σ αυτο,δεν σημαινει οτι ολα τελειωσαν εδω εχεισ και αλλα μαθηματα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Θελω, οπως πιθανως καταλαβες πολεμικο ναυτικο, σχολη ναυτικων δοκιμων ΜΑΧΙΜΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειναι λιγο υψηλο αλλα 14 στο αοδε αν στα αλλα γραψεισ τελεια,δεν σε ριχνει πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
στην ανταγωνιστικοτητα παραγωγικοτητα ορισμενα τα εγραψα με δικα μου λογια αλλα ακριβως οπως τα λεει το βιβλιο και με την ιδια σειρα λετε να μου κοψουν πολυ; μονο το αυτολεξει θεωρειται αριστα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
δεν πιστευω να σ κοψουν ρε συ..τωρα αν πεσεισ σε κανενα στριμμενο...τι να πω...ειναι και θεμα τυχησ αυτεσ οι ατοιμεσ οι εξετασεισ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xρηστος A.

Νεοφερμένος

Ο Xρηστος A. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στην ανταγωνιστικοτητα παραγωγικοτητα ορισμενα τα εγραψα με δικα μου λογια αλλα ακριβως οπως τα λεει το βιβλιο και με την ιδια σειρα λετε να μου κοψουν πολυ; μονο το αυτολεξει θεωρειται αριστα;

να σου κόψουν πολύ αποκλείεται. είναι πάντως στην κρίση του διορθωτή. Δυστυχώς όμως υπάρχουν πολλοί που επιμένουν να βαθμολογούν καλύτερα τους «παπαγάλους».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Απ' ότι ακούω πάντως, πολλοί που δε γράψανε, πέσανε στην παγίδα των sos και των αντι-sos που ακούγονται από εδώ και από 'κει. Βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Έχασα ένα τσάμπα 20 σήμερα, ελπίζω να μην μου κοστίσει...

Στο νομικό περιβάλλον αντί για συναλλαγές έγραψα περιβάλλον, στην χρηματοοικονομική αντί για αξιολόγηση και επιλογή, ανάλυση και μελέτη...

Ε αν μου φάνε τη σχολή τα περίπου 80 μόρια που πέταξα σήμερα με αυτές τις 3 λέξεις ΜΟΝΟ, να πάει στο διάολο το εκπαιδευτικό σύστημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Αυτό ήταν σήμερα όλα τελειωσαν για μένα:'(..13 πρέπει να έγραψα..Πάνω που είπα ότι μπήκα πολυτεχνείο Θράκης τα σκάτωσα πλέον ένα θαύμα με σώζει...Η χειρότερη μέρα της ζωής μου..Μετά από δυο 19.5 στα μαθηματικά γενικής και κατεύθυνσης αντίστοιχα σήμερα όλα πήγαν χαλια..:'(:'(
..Τώρα μονο το 19 φυσική με σώζει..

Στην ίδια κατάσταση είμαστε... Και εγώ τόσο περιμένω στα Μαθ. Γεν και Κατεύθυνσης αλλά ΑΟΔΕ περιμένω ενα 15-16. Μην σκας, έγραψας άριστα στα Μαθηματικά και θα σε πάρει από κάτω επειδή δεν έγραψες σ'αυτη την μαλακία που είναι θέμα παπαγαλίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
αχ βρε παιδια μην ανησυχειτε εσεις γραψατε τετοιους βαθμους στα μαθηματικα και φοβαστε;;;; εγω που εγραψα 13 μαθ κατ τι να λεω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
me 2! Θα πέσουν φέτος οι βάσεις κάθε χρόνο οι τεχνολογικοί λιγοστεύουν! Αοδε 18 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolis007

Νεοφερμένος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
χρηματοοικονομικός=χρηματοπιστωτικός ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Albatross

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
χρηματοοικονομικός=χρηματοπιστωτικός ?

Δεν νομίζω...αλλά παίζει να μην το προσέξουν καν. Όταν σε κάθε γραπτό βλέπουν τα ίδια ακριβώς πράγματα τρέχει το μάτι :)

Ήταν στο β της χρηματοοικονομικής διοίκησης ε; Ούτε ένα μόριο δεν πιάνει. Δεν παίζει να σου κόψουν αν τα υπόλοιπα είναι εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paspas

Νεοφερμένος

Ο paspas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ξερετε μηπως τι ωρα ανεβαινουν στο Internet τα θεματα των πανελλαδικων?Συγκεκριμενα μιλαω για την φυσικη κατ. που γραφουμε αυριο..και απο που μπορω να τα βρω μολις βγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top