Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Κοίτα εμένα προσωπικά με χαλάει, αλλά άμα είναι σε χαμηλά επίπεδα είναι εντάξει. Γούστα είναι αυτά. Αλλά νομίζω πως είναι κοινώς αποδεκτό ότι οι θάμνοι δεν αρέσουν.
Τώρα για τη γεύση, εγώ θα έβαζα καρμπονάρα, ή κάτι ιταλικό τέλος πάντων:lol:
-----------------------------------------
και η περιποιημένη ψιλοκομμένη τριχούλα, έχει όμως την γοητεία της από ένα αποτριχωμένο μάγουλο...:D:lol:

@ thanous18: γεύση στιφάδου κουνέλι :P :D :lol:

Αυτό με το μάγουλο, λέγεται αλλιώς και "κοτόπουλο" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
@ thanous18: γεύση στιφάδου κουνέλι :P :D :lol:
τι σκετο? και πατατες φουρνου σε παρακαλω.. :P:lol::lol:
-----------------------------------------
Κοίτα εμένα προσωπικά με χαλάει, αλλά άμα είναι σε χαμηλά επίπεδα είναι εντάξει. Γούστα είναι αυτά. Αλλά νομίζω πως είναι κοινώς αποδεκτό ότι οι θάμνοι δεν αρέσουν.
Τώρα για τη γεύση, εγώ θα έβαζα καρμπονάρα, ή κάτι ιταλικό τέλος πάντων:lol:
-----------------------------------------


Αυτό με το μάγουλο, λέγεται αλλιώς και "κοτόπουλο" :D
κοτοπουλο.. νοστιμο ακουγεται.. :fss:
και η καρμποναρα ωραια μου ακουγεται.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ναι αλλά γιατί το λένε κοτόπουλο; Ποιός ξέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ναι αλλά γιατί το λένε κοτόπουλο; Ποιός ξέρει;
μοιαζει με κοτοπουλο δεν εξηγειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Σωστός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει η κοπέλα να κάνει αποτρίχωση στην γεννετήσια περιοχή. Στα ποδια να κάνει και στις μασχάλες (αν κ μερικές δε βγάζουν τρίχες στα πόδια)
Αλλα αυτό το όμορφο δασάκι ας μην το κουρέψει...Ας το περιορίσει λίγο,οκ..
Αυτό γιατί μια κοπέλα τελείως ξυρισμένη μου θυμίζει μωρό...και αυτό λίγάκι με απωθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά... Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει η κοπέλα να κάνει αποτρίχωση στην γεννετήσια περιοχή.

αλλά πόσες με τρίχες-θάμνο, πλένονται καλά εκεί; :hmm: ;) :P
τόσα υγρά εκκρίνονται εκεί κάτω...με αποτέλεσμα να υπάρχει κακοσμία επειδή οι τρίχες λειτουργούν σαν φίλτρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
αλλά πόσες με τρίχες-θάμνο, πλένονται καλά εκεί; :hmm: ;) :P
τόσα υγρά εκκρίνονται εκεί κάτω...με αποτέλεσμα να υπάρχει κακοσμία επειδή οι τρίχες λειτουργούν σαν φίλτρα

Κοίτα, αμα υπάρχει έντονη έλξη δεν νομίζω να δώσεις σημασία σε αυτά τα μικρά θέματα :). Θεωρώ οτι με μια καλή υγιεινή (καθημερινό πλύσιμο) η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Ε εντάξει, θα σε χαλάσει όμως έστω και λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κοίτα, αμα υπάρχει έντονη έλξη δεν νομίζω να δώσεις σημασία σε αυτά τα μικρά θέματα :). Θεωρώ οτι με μια καλή υγιεινή (καθημερινό πλύσιμο) η κοπέλα δεν έχει πρόβλημα

Ναι το πρόβλημα είναι ότι θα μασάνε άχυρα και οι δυο μεριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχχαχαχα, άχυρα.. ΕΛΕΟΣ χαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει η κοπέλα να κάνει αποτρίχωση στην γεννετήσια περιοχή. Στα ποδια να κάνει και στις μασχάλες (αν κ μερικές δε βγάζουν τρίχες στα πόδια)
Αλλα αυτό το όμορφο δασάκι ας μην το κουρέψει...Ας το περιορίσει λίγο,οκ..
Αυτό γιατί μια κοπέλα τελείως ξυρισμένη μου θυμίζει μωρό...και αυτό λίγάκι με απωθεί

Α, τη θελεις τη γυναικα κουμ-μουνίστρια. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ειναι τοσο δυσκολο να δεχτουμε διαφορετικες αποψεις, ετσι δεν ειναι;

ξεκολλατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Πλάκα κάνουμε χαλάρωσε. Άμα ο άλλος θέλει την γυναίκα τριχωτή δεν υπάρχει πρόβλημα με μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
αλλά πόσες με τρίχες-θάμνο, πλένονται καλά εκεί; :hmm: ;) :P
τόσα υγρά εκκρίνονται εκεί κάτω...με αποτέλεσμα να υπάρχει κακοσμία επειδή οι τρίχες λειτουργούν σαν φίλτρα


Αμάν με τα φίλτρα. Σαν πρίσμα λειτουργούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Πλάκα κάνουμε χαλάρωσε. Άμα ο άλλος θέλει την γυναίκα τριχωτή δεν υπάρχει πρόβλημα με μας.

Αρκούδα, για να μην κρυώνει κιόλας στις σπηλιές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
το εντελως ατριχο μου φαινεται αφυσικο και για τα δυο φυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Στο αρσενικό είναι οκ αν ειναι τριμαρισμένο πιστεύω για να ξεχωρίζει από το γυναικείο. Αλλά το γυναικείο δεν είναι ωραίο με τρίχες. Αλλά είπαμε, περί ορέξεος κολοκυθόπιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
^^Διακρίνω μια ρηχότητα...
Δυστυχώς ή ευτυχώς (μάλλον δυστυχώς), οι γυναίκες είναι αυτές που έχουν υποταχθεί στα πρότυπα που έχουν σχηματίσει οι άντρες για αυτές. Ζητάτε από τις γυναίκες να είναι στην τρίχα, αλλά εσείς διστάζετε να κάνετε κάπου αποτρίχωση φοβούμενοι μήπως χάσετε τον αντρισμό, μήπως σας θεωρήσουν πο****δες.

Πραγματικά με λυπεί το γεγονός ότι μια σχέση μπορεί να εξαρτηθεί όπως το περιγράφετε, από το αν μια γυναίκα θα έχει πολλές τρίχες στα χέρια ή και αλλού. Βεβαίως και είναι θέμα υγιεινής, αλλά η καθαριότητα δεν έχει σχέση με τις τρίχες.
Υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα σε αυτή τη ζωή, ή σε μία σχέση.

Δεν ξέρετε μου φαίνεται τι περνούν οι γυναίκες για να κάνουν αποτρίχωση, είναι πολύ επίπονη διαδικασία, και μιλάτε και από πάνω.

Δε λέω, γούστα είναι αυτά, αλλά πώς φτάσαμε ως εκεί? Θα προτιμούσα να μπορούσαμε να αποδεχθόύμε ο ένας τον άλλον όπως ειναι.Κοιτάξτε την ουσία και αφήστε τα σαχλά.

Δηλαδή εντάξει, για ποιο λόγο να αποτριχώνω τα χέρια μου????????? Τα πόδια, ναι, εντάξει, εξάλλου μ'αρέσει και η αίσθηση, μασχάλες, μπικίνι, ναι, αλλά χέρια?

Κάποιες φορές σκέφτομαι, τι ηλίθια που είμαι που τα τραβάω όλα αυτά, στο κάτω κάτω, δεν έχει πολύ μεγάλη σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top