Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Όλα για εμάς τα κάνετε, παραδεχθείτε το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν ισχύει πάντα αυτό.

Στη δική περίπτωση τουλάχιστον δεν ισχύει. Απλώς μου αρέσει η αίσθηση στο πόδι μου.


Έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας τελικά. Ξεκολλάτε λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Μπα, παραδεξου το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα παιδί μου mmpf.Όταν είσαι μικρή και βλέπεις την τάδε ξαδέρφη σου να σου λέει ''Αχ μικρούλα μου όταν θα μεγαλώσεις κι εσύ λίγο ακόμα θα ξυρίσεις και τα ποδαράκια σου,και τις μασχάλες σου,θα γίνεις γυναίκα!'' λογικό είναι να το κάνεις.
Όταν βγεις μια μέρα έξω και ακούσεις το ''Κοίτα την αυτήν!Με αξύριστο πόδι έβαλε φόρεμα η ηλίθια!Έλεος!'' λογικό είναι να το κάνεις.΄
Πριν ξυρίσουμε πόδια,πριν μάθουμε για το ξύρισμα δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα με τις τρίχες στα πόδια.Όταν τα ξυρίσουμε για πρώτη φορά και δούμε ότι ''Ναι είναι απαλό!'' θα μας αρέσει και θα το ξανακάνουμε.Αλλά δεν φτάσαμε στο πρώτο ξύρισμα μόνες μας.
Κάτι άλλο μας οδήγησε.Όπως και σε ότι κάνουμε,κάποιος άλλος μας οδήγησε.(<=καταλαβαίνετε τι εννοώ,μην πιαστείτε από αυτή την φράση και δώσετε άλλη σημασία)Εγώ προσωπικά όταν ήμανε Δημοτικό δεν θυμάμαι να είχα και κανένα κόμπλεξ με τις τρίχες στα πόδια.Όταν πήγα Γυμνάσιο και ακόμα δεν είχα ξυρίσει πόδια με θυμάμαι σε ένα πάρτι,με φούστα να νιώθω άσχημα που είχα τρίχες και το θυμάμαι σαν να ήταν χτες.
Ποιος με έκανες να νιώθω άσχημα?Το πρότυπο που υπάρχει στην κοινωνία.
Ας το παραδεχτώ εγώ λοιπόν,το πρόβατο, ότι το πρώτο ξύρισμα το έκανα γιατί έπρεπε,γιατί αυτή την ανάγκη μου είχαν δημιουργήσει στο μυαλό μου ότι πρέπει να κάνω.Τα επόμενα τα κάνω γιατί απλά μπήκα πια στο δρόμο.Τώρα πια βέβαια το κάνω και για τον εαυτό μου.Γιατί μου αρέσει η αίσθηση του ποδιού μου έτσι και γιατί πραγματικά νιώθω άθλια αν φορέσω φούστα και η τρίχα είναι κάγκελο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Αξύριστα γυναικεία πόδια; Θα είναι σαν να πηγαίνεις με τον Οδυσσέα Ανδρούτσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Δηλαδη απο τοτε που ξυρισες τα ποδια σου ενισες "γυναικα"??? :S
και δεν θα το πω ειδικα για σενα αλλα γενικα για καθε ΚΟΠΕΛΑ στην ηλικια σου.....με ποιο σκεπτικο θεωρειτε τον εαυτο σας ΣΤΑ 17 ή στα 16 Γυναικες?????????αποτι ξερω δεν ειναι απλα ενα ξυρισμα που τα κανει ολα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπα κάτι τέτοιο?:P
Εγώ ανέφερα τις μλκς που λένε θείτσες-ξαδέρφες και παρακούμπαροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Δεν ισχύει πάντα αυτό.

Στη δική περίπτωση τουλάχιστον δεν ισχύει. Απλώς μου αρέσει η αίσθηση στο πόδι μου.


Έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σας τελικά. Ξεκολλάτε λίγο.

Μην τους ακούς...Είναι και άντρες που δεν επηρεάζονται απο αυτά τα σαχλά πρότυπα (τρίχες, ξυρίσματα κτλπ) και εκτιμούν την κοπέλα τους για αυτό που είναι. Ας τους να σκούζουν τους άλλους, αυτοί χάνουν.
Αν είναι δυνατόν ένας άντρας να ξενερώνει επειδή βρήκε μια τριχούλα πάνω στη σύντροφο του..που φτάσαμε ρε γαμώτο
(Σε καμμία περίπτωση δεν υποννοώ οτι μου αρέσουν οι αρκούδες... μέτρο να υπάρχει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Εγώ ανέφερα τις μλκς που λένε θείτσες-ξαδέρφες και παρακούμπαροι.

λένε; :P
εξάλλου ο καθένας ζεί με βάση τα θέλω του και όχι για τα θέλω των άλλων...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μην τους ακούς...Είναι και άντρες που δεν επηρεάζονται απο αυτά τα σαχλά πρότυπα (τρίχες, ξυρίσματα κτλπ) και εκτιμούν την κοπέλα τους για αυτό που είναι. Ας τους να σκούζουν τους άλλους, αυτοί χάνουν.
Αν είναι δυνατόν ένας άντρας να ξενερώνει επειδή βρήκε μια τριχούλα πάνω στη σύντροφο του..που φτάσαμε ρε γαμώτο
(Σε καμμία περίπτωση δεν υποννοώ οτι μου αρέσουν οι αρκούδες... μέτρο να υπάρχει)

:O που ειναι αυτοι;



(διορθωση

λένε; :P
εξάλλου ο καθένας θα επρεπε να ζεί με βάση τα θέλω του και όχι για τα θέλω των άλλων...;)
)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
λένε; :P
εξάλλου ο καθένας ζεί με βάση τα θέλω του και όχι για τα θέλω των άλλων...;)


:lol::lol:

Σε ποιο σύμπαν;
Σόρρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Όλα για εμάς τα κάνετε, παραδεχθείτε το


όχι βέβαια.....κατεβείτε λίγο απ το καλάμι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι εγω εχω στο σωμα τριχες αλλα πολοι λιγες μικρεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ έχω αρκετές και δεν μου πολυαρέσει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ε τοτε ξυρισμα γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εγώ έχω αρκετές και δεν μου πολυαρέσει... :(

Εσύ κάτσε φρόνημα μη μας το γυρίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Και εγω εχω αρκετες και σκεφτομαι να τις ξυρισω σε καποια σημεια ή να τις τριμαρω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
τι είναι τριμάρω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
κοντεμα με ψαλλίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top