Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ε αμα νιωσεις εσυ καλυτερα, καντο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εγώ λέω ξύρισμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hydra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Και εγω εχω αρκετες και σκεφτομαι να τις ξυρισω σε καποια σημεια ή να τις τριμαρω:hmm:

ΧΑΧΑΧΑ :jumpy: :jumpy:

η σπληνα μου!!!!Ε ρε ανρθωπε βραδυατικα το δα τουτο και επαθα.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Μετα σου γινεται καγκελο ομως............ασε......καλυτερα κοντεμα.......κανεις και σΧέδια αμα λαΧει............:P:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εγώ την πρώτη φορά που ξύρισα την ευαίσθητη περιοχή με ξυράφι πριν 2 χρόνια, είχε γίνει σαν να είχα πάθει ανεμοβλογιά. Μετά αγόρασα ξυριστική μηχανή Philips Body Grooming και έχει επιλογή για τέτοιες περιοχές οπότε γίνεται σπέσιαλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ έχω αρκετές και δεν μου πολυαρέσει... :(
εισαι πολυ μικρος πιστευω για να πιασεις απο τωρα τα ξυραφια... οποτε περιμενε κανα 2 χρονακια ακομη και μετα βλεπεις τι θα κανεις με τις τοσες τριχες σου που λες πως δεν σου αρεσουν..:)
Φυσικα αυτη ειναι η δικη μου αποψη. Εσυ θα κανεις οτι θελεις
-----------------------------------------
ε τοτε ξυρισμα γρηγορα
ησυχασε εσυ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Χαροκοπείου (Αθήνα). Έχει γράψει 584 μηνύματα.
η ΒΑΜ τους θελει τους αντρες καπως ετσι:D:D

https://img684.imageshack.us/img684/7049/funnyanimals41.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αχ... ελα τωραααα...:zilia:

μα αυτο ηταν το πρωτο πραγμα που αγαπησα σε εσενα ρε..:inlove:
το μαλακο σου τριχωμα...:xixi:




























-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Χαροκοπείου (Αθήνα). Έχει γράψει 584 μηνύματα.
αχ... ελα τωραααα...:zilia:

μα αυτο ηταν το πρωτο πραγμα που αγαπησα σε εσενα ρε..:inlove:
το μαλακο σου τριχωμα...:xixi:


φτανει που με αγαπησες:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:P:P οκ τωρα..
ωρα για υπνο..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας Χαροκοπείου (Αθήνα). Έχει γράψει 584 μηνύματα.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ :jumpy: :jumpy:

η σπληνα μου!!!!Ε ρε ανρθωπε βραδυατικα το δα τουτο και επαθα.:jumpy:


Εγω δεν κατάλαβα πού ακριβώς είναι το αστείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγω δεν κατάλαβα πού ακριβώς είναι το αστείο...

μάλλον είναι της άποψης ότι οι άντρες δε πρέπει να ξυρίζονται...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Εγώ την πρώτη φορά που ξύρισα την ευαίσθητη περιοχή με ξυράφι πριν 2 χρόνια, είχε γίνει σαν να είχα πάθει ανεμοβλογιά. Μετά αγόρασα ξυριστική μηχανή Philips Body Grooming και έχει επιλογή για τέτοιες περιοχές οπότε γίνεται σπέσιαλ

Μερικές φορές νομίζω ότι παίρνεις ποσοστά για να διαφημίζεις διάφορες εταιρίες. Σοβαρά, ακόμα και για τις ΤΡΙΧΕΣ σου είναι σημαντικό κάτι που αγόρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω ειμαι περιεργη να δω πως αναγραφεται η επιλογη ''ξυρισμα στην ευαισθητη περιοχη''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ΞΥΡΙΖΜΕΥΠΕΡ, τούρκικα.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μερικές φορές νομίζω ότι παίρνεις ποσοστά για να διαφημίζεις διάφορες εταιρίες. Σοβαρά, ακόμα και για τις ΤΡΙΧΕΣ σου είναι σημαντικό κάτι που αγόρασες;

Δεν παιρνει ποσοστα,β....α κανει :)

Ναι,ναι!Και για τις τριχες τα δινουμε ολα!

Ειδικα εσυ Nerya,επειδη εισαι σαν πολικη αρκουδα,σου προτεινω να παρεις την ξυριστικη μηχανη του και να της δωσεις να καταλαβει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Intimate zone
Extra gentle and safe shave for sensitive areas.

Αυτό λέει τελικά σύμφωνα με το google. :P

Eντάξει papas, θα κόψω και το μαλλί γουλί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Intimate zone
Extra gentle and safe shave for sensitive areas.

Αυτό λέει τελικά σύμφωνα με το google. :P

Eντάξει papas, θα κόψω και το μαλλί γουλί. :D

Ενδιαφέρον...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Ειδικα εσυ Nerya,επειδη εισαι σαν πολικη αρκουδα,σου προτεινω να παρεις την ξυριστικη μηχανη του και να της δωσεις να καταλαβει :P

μηπως η μηχανη του γκαζον,για να μην πω δρεπανι...,θα εκανε αποτελεσματικοτερη δουλεια???? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top