Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πέος δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
και το "μαντζαφλάρι" είναι ωραίο και εύηχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
μα κεγω σεμνα τοπα.
εβαλα αστερακια :P

Γ***ω τη π******α μου γ***ω


Συνουσιάζω τη γυναίκα που πουλάει έρωτα έναντι χρημάτων συνουσιάζω.


Ακόμα το πρώτο σου μοιάζει σεμνό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ναι...στη περιπτωση του εργαλειου μπακαγιοκο πιστευω θα ταιριαζε γαντι το τριτο ποδι...τωρα για τον μεσο ελληνα....λιγο δυσκολο..δε συμφωνειτε??? :D:D


παντως παιδια μεταξυ μας,μετα το ξυρισμα εκει(γκουχ γκουχ...ναι..:D:D ) δεν νιωθετε αλλοι αθρωποι???προσωπικα νοιωθω ποιο ανετος καθαρος και γεματος αυτοπεποιθηση!!!!δυσκολο να το καταλαβουν οι περισσοτεροι αλλα ετσι ειναι...προσωπικα θεωρω την τριχα βρομικο πραγμα γιαυτο και κανω οτι κανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ναι...στη περιπτωση του εργαλειου μπακαγιοκο πιστευω θα ταιριαζε γαντι το τριτο ποδι...τωρα για τον μεσο ελληνα....λιγο δυσκολο..δε συμφωνειτε??? :D:D
Μικρούλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ναι...στη περιπτωση του εργαλειου μπακαγιοκο πιστευω θα ταιριαζε γαντι το τριτο ποδι...τωρα για τον μεσο ελληνα....λιγο δυσκολο..δε συμφωνειτε??? :D:D
To εχεις δει του μπακαγιοκο δηλαδη ?:P

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εσυ δηλαδη πως τον κοβεις να τοχει...9 ποντους???:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
παιδια εχετε ξεφυγει λιγο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ξυρίζομαι λέμεεεε...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εχουμε καιρο να μιλησουμε για τριχες..:D

στις 5 προηγουμενες σελιδες ( δεν ειδα περισσοτερες λογο βαρεμαρας:P) ειδα παλι το ξυρισμα στα γεννητικα οργανα τον ανδρων..
Τι κολυμα ειναι αυτο που εχετε φαει? :P γιατι ολοι (σχεδον) θελετε ντε και καλα να ξυριζεστε?
Η τριχα δεν ειναι βρομια ρε σεις.. προς θεου..
Με τον αν εχει ή δεν εχει τριχες ενα αγορι σε αυτο το σημειο δεν τον δειχνει ως βρομικο ή ως καθαρο.. ( δεν ξερω κατα ποσο βγαινει απο αυτην την προταση νοημα:who:)..
Μπορεις καποιος οκ να ξυριζετε αλλα μπορει να κανει και μπανιο καθε 2 εβδομαδες.. Αυτος δεν ειναι βρομικος? Απο την αλλη ενας που δεν εχει τετοια κολυματα (γιατι εγω νομιζω πως μονο κολυμα ειναι αυτο) μπορει να κανει μπανιο καθημερινα και να ειναι μια χαρα καθαρο παιδι..:D

Προσωπικα την τριχα σε αυτο το σηγκεκριμενο σημειο και για τα αγορια την θεωρω ακρως φυσιολογικη να υπαρχει και νομιζω πως ειναι και σεξυ..:D

Και αν καποιος εχει μανια με τις τριχες :!: και τις ξυριζει ολες απο ολα τα σημεια του σωματος του τι κανουμε?? :!: δεν θα πεσει συγκριση με το σωμα της κοπελας που εχει απεναντι του?? δεν θα τον εννοχλει και ή παραμικρη της τριχα??? :hmm:

αυτα..:xixi:


υ.γ. αν καποιος εχει τεραστιο προβλημα με την τριχα εκει κατω.. ή επειδη ειναι σε υπερβολικα μεγαλο βαθμο.. ή δεν του αρεσει καθολου μα καθολου τοτε συμφωνω με την πραξη αυτη.. δλδ να τις ξυρισουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
υποθετω την ξερεις την φραση "της κοντης της...σουτσας της φταινε οι τριχες".....ειναι ενα σημαντικο κινητρο που ωθει πολλους στο ξυρισμα εκει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
υποθετω την ξερεις την φραση "της κοντης της...σουτσας της φταινε οι τριχες".....ειναι ενα σημαντικο κινητρο που ωθει πολλους στο ξυρισμα εκει......


:D:D

Κι εγω εχω δυστυχως στην πλατη κατω απο τον αυχενα και στους ωμους λιγο, αλλα βαζω κερι και ξυριζω στηθος και το καλοκαιρι και τα ποδια . Στην πλατη ειναι σπαστικο ,στο στηθος το αρχισα επειδη τις ειχα σαν γραμμη και δεν μ αρεσε και τωρα δεν σταματιεται επειδη θα γινω αρκουδα . Στα ποδια ,απλα το καλοκαιρι δεν μ αρεσει να φαινονται τα προτιμω ξυρισμενα ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οχι δεν την ηξερα την φραση αλλα μολις την εμαθα..:P

και παλι ομως πιστευω πως πιο μεγαλο δεν θα φανει ^.^

αντιθετα θα ειναι πιο ευδιακριτο το μεγεθος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:D:D

Κι εγω εχω δυστυχως στην πλατη κατω απο τον αυχενα και στους ωμους λιγο, αλλα βαζω κερι και ξυριζω στηθος και το καλοκαιρι και τα ποδια . Στην πλατη ειναι σπαστικο ,στο στηθος το αρχισα επειδη τις ειχα σαν γραμμη και δεν μ αρεσε και τωρα δεν σταματιεται επειδη θα γινω αρκουδα . Στα ποδια ,απλα το καλοκαιρι δεν μ αρεσει να φαινονται τα προτιμω ξυρισμενα ,
ωχ ..στην πλατη ουτε εμενα μου αρεσουν και καλυτερα που δεν εχω..
στο στηθος δεν τις ξυριζω με τιποτα ακριβως γιατι μου φαινονται μια χαρα.. και αμα αρχισεις θα πρεπει συνεχεια να το κανεις..
ουτε στα ποδια.. εμενα μου αρεσουν οι τριχες των ποδιων μου .. το βρισκω ανερωπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν ειναι κακο πιστευω να ξυριζετε τα ποδια ή τις αμασχαλες... πολλα αγορια το κανουν...
στα ποδια γιατι ειτε ειναι πολλες ειτε παιζουν μπαλα
(:who: ναι φιλος μου μου ειπε πως ξυριζει τα ποδια γιατι παιζει μπαλα.. τον διευκολυνει καλυτερα)
και στην αμασχαλη επειδη υπαρχει υπερβολικη κακοσμια και αν τις ξυρισει καποιος μπορει εστω και λιγο να σωθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αμασχαλες νομιζω καλο ειναι οταν εχεις πολλες τριχες και γινεται θαμνος...
αλλα ποδια με τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γενικά οι αθλητές τα ξυρίζουν ειδικά στην κολύμβηση για καλύτερες επιδόσεις. Αλλά δεν υφίσταται άνδρας χωρίς τρίχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top