Τι ποτά πίνετε;

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
που το εφαγε το φτερο?

Το φτερό "πιάστηκε" στο συρματόπλεγμα καθώς "μπαίναμε" στην μάντρα (εξού και οι γρατζουνιές σε όοοοολο το αυτοκίνητο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Γύρω στο 700άρι την κόβω την ζημιά σαν καλός πλέον εκτιμητής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το φτερό "πιάστηκε" στο συρματόπλεγμα καθώς "μπαίναμε" στην μάντρα (εξού και οι γρατζουνιές σε όοοοολο το αυτοκίνητο.)


Της φώναξες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν της φώναξε ούτε αν είχε πιεί και αυτή πάντως για να κάνεις τέτοια ζημιά πρέπει είτε να τρέχει με 80-90 km/h μέσα σε αυλή κλαμπ είτε να είσαι τόσο τύφλα που να μην καταλάβεις ότι σκάλωσες και να συνεχίζεις να πατάς γκάζι.Και στις δύο περιπτώσεις πάντως λογικά μεθυσμένος θα είσαι.:P

edit:Το λυπήθηκα πραγματικά το αυτοκίνητο.Εδώ μια μικρή γρατζουνιά κάνεις και το κλαίς ένα μήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Γύρω στο 700άρι την κόβω την ζημιά σαν καλός πλέον εκτιμητής.:P

Κοντά έπεσες, 880 πήγε. Αν φυσικά έβαζα αυθεντικό μπροστινό προφυλακτήρα και φτερό εκεί θα πήγαινε 1500+. Και φυσικά επιφυλάσσομαι για ψαλίδια (ή κάποιο μηχανικό μέρος, βλέπε το κωλο-ημιαξόνιο που μάλλον την ψιλοάκουσε) που τότε παρακαλάμε να γλιτώσουμε με λιγότερα από 2χιλιάρικα.)

Της φώναξες?:P

Γιατί να της φωνάξω? Και τι να της πω? Εγώ δεν της εμπιστεύτηκα το αμάξι μου? Δική μου μαλακία ήταν. Το μόνο που της είπα είναι αν χτύπησε και αν είναι καλά. (και αργότερα όσο περίμενα έναν φίλο μου που έχει jeep και θα με έβγαζε από το χώμα, αν μπορεί να πάρει ταξί για να γυρίσει, και ότι θα την έβλεπα σπίτι)


Δεν ξέρω αν της φώναξε ούτε αν είχε πιεί και αυτή πάντως για να κάνεις τέτοια ζημιά πρέπει είτε να τρέχει με 80-90 km/h μέσα σε αυλή κλαμπ είτε να είσαι τόσο τύφλα που να μην καταλάβεις ότι σκάλωσες και να συνεχίζεις να πατάς γκάζι.Και στις δύο περιπτώσεις πάντως λογικά μεθυσμένος θα είσαι.:P

edit:Το λυπήθηκα πραγματικά το αυτοκίνητο.Εδώ μια μικρή γρατζουνιά κάνεις και το κλαίς ένα μήνα...

Εκείνη δεν είχε πιει ΚΑΘΟΛΟΥ. Δεν πίνει γενικά, δεν της αρέσει. Έτρεχε με 100 (έτσι μου είπε τουλάχιστον εγώ δεν πολυ ένιωθα για να βλέπω κοντέρ) και είχαμε μόλις βγει στην έξοδο 12 της αττικής οδού, λίγο πριν βγούμε Πεντέλης. Εκεί για να αποφύγει μία λακούβα -όπως μου είπε- απλά έκοψε το τιμόνι δεξιά και βρεθήκαμε μέσα σε μία μάντρα, αφού πηδήξαμε πεζοδρόμιο 30 εκατοστών, σκίσαμε συρματόπλεγμα, περάσαμε από πάνω από 3 μικρά δεντράκια, και σταματήσαμε πάνω σε κάτι παρατημένες μάζες από σίδερο, μέσα σε χώμα)
Σημείωση:, γενικά λόγω του χαμηλού αμαξιού και του χαμηλού προφίλ ελαστικών (225/40/18) έχω αναφέρει πολλές φορές ότι "όσο μπορώ αποφεύγω λακούβες", οπότε ίσως ήθελε να μου κάνει "επίδειξη", "κοίτα, απέφυγα και την λακούβα και έτσι."

(εγώ να δεις πόσο στεναχωρήθηκα :( (

Ηθικό δίδαγμα: Αν έχετε πιει, μην τολμήσετε και δώσετε το αμάξι σας στην κοπέλα σας. Θα παιχτεί μαλακία ΣΙΓΟΥΡΑ :P
(κάτι παρόμοιο έπαθε και ένα παλικάρι με rx-7 που πάλι έδωσε το αμάξι στον ξεμέθυστο της παρέας)
Γενικά στο τιμόνι σας να εμπιστεύεστε μόνο τον εαυτό σας ΞΕΜΕΘΥΣΤΟ. Κανέναν άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και ΜΗ νυσταγμένο :P

Και όταν λέει ο Γιαννάκης ξεμέθυστο, εννοούμε ούτε ποτήρι... Και το λίγο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα... Αν είναι να πιούμε, παίρνουμε ταξί ή μας πάει φίλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί να της φωνάξω? Και τι να της πω? Εγώ δεν της εμπιστεύτηκα το αμάξι μου? Δική μου μαλακία ήταν. Το μόνο που της είπα είναι αν χτύπησε και αν είναι καλά. (και αργότερα όσο περίμενα έναν φίλο μου που έχει jeep και θα με έβγαζε από το χώμα, αν μπορεί να πάρει ταξί για να γυρίσει, και ότι θα την έβλεπα σπίτι)

Α μπράβο.Καλά λες.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Mόλις γύρισα από ρετσίνες με την ομάδα.. αθλητές σου λέει μετά.......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Και ΜΗ νυσταγμένο :P

Και όταν λέει ο Γιαννάκης ξεμέθυστο, εννοούμε ούτε ποτήρι... Και το λίγο μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα... Αν είναι να πιούμε, παίρνουμε ταξί ή μας πάει φίλος.

Μπορείς να το ρισκάρεις μεθυσμένος να οδηγήσεις απλά είναι μερικά lvls δυσκολότερο. Εμείς πάντως συχνά ανεβαίνουμε σε μηχανάκια ενώ ήμαστε κουρούμπελο και μόνο μια φορά πέσαμε, στο φανάρι δλδ λόγο έλλειψη ισορροπίας.

Γιάννη, κρίμα πάντως, τόσο ωραίο αμάξι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Μπορείς να το ρισκάρεις μεθυσμένος να οδηγήσεις απλά είναι μερικά lvls δυσκολότερο. Εμείς πάντως συχνά ανεβαίνουμε σε μηχανάκια ενώ ήμαστε κουρούμπελο και μόνο μια φορά πέσαμε, στο φανάρι δλδ λόγο έλλειψη ισορροπίας.

Ε καλα δεν θα γινει πολλες φορες το κακο. Μια χρειαζεται και εχεις δωματιο με θεα στο 1ο γενικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μπορείς να το ρισκάρεις μεθυσμένος να οδηγήσεις απλά είναι μερικά lvls δυσκολότερο. Εμείς πάντως συχνά ανεβαίνουμε σε μηχανάκια ενώ ήμαστε κουρούμπελο και μόνο μια φορά πέσαμε, στο φανάρι δλδ λόγο έλλειψη ισορροπίας.

Γιάννη, κρίμα πάντως, τόσο ωραίο αμάξι.

Καλα αμα αρχισουμε να λεμε για τετοια δεν θα τελειωσουμε ουτε αυριο...:P
Μια φορα ειχα μεθυσει και πηρα το μηχανακι για να παω σπιτι,και δεν θυμαμαι πώς, αλλα κατεληξα σε ενα χωραφι να κανω 4x4 με το typhoon :P

Γενικα ομως ποτε δεν εχω πεσει με το μηχανακι μεθυσμενος, αλλα τωρα που γυρναω κω για καλο και για κακο μεχρι να βγαλω διπλωμα για αμαξι, με παιρνουν φιλοι μου με αμαξι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ε καλα δεν θα γινει πολλες φορες το κακο. Μια χρειαζεται και εχεις δωματιο με θεα στο 1ο γενικο.
Είπαμε μεθυσμένοι ήμαστε, όχι ηλίθιοι, δεν τρέχουμε κιόλας.
-----------------------------------------
Καλα αμα αρχισουμε να λεμε για τετοια δεν θα τελειωσουμε ουτε αυριο...:P
Μια φορα ειχα μεθυσει και πηρα το μηχανακι για να παω σπιτι,και δεν θυμαμαι πώς, αλλα κατεληξα σε ενα χωραφι να κανω 4x4 με το typhoon :P

Γενικα ομως ποτε δεν εχω πεσει με το μηχανακι μεθυσμενος, αλλα τωρα που γυρναω κω για καλο και για κακο μεχρι να βγαλω διπλωμα για αμαξι, με παιρνουν φιλοι μου με αμαξι.:)

Όντως, και κάνοντας την αρχή παίρνω την ευθύνη :P

Κοίτα δεν έχουμε γυρίσει πολλές φορές πίσω τύφλα, συνήθως έχουμε κάνα ρο και μας συνεφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Είπαμε μεθυσμένοι ήμαστε, όχι ηλίθιοι, δεν τρέχουμε κιόλας.
-----------------------------------------


Όντως, και κάνοντας την αρχή παίρνω την ευθύνη :P

Κοίτα δεν έχουμε γυρίσει πολλές φορές πίσω τύφλα, συνήθως έχουμε κάνα ρο και μας συνεφέρει.
Και γω μη φανταστεις ,μετρημενες στα δαχτυλα του σωματος ειναι.
Συνηθως μια χαρα οδηγαω εκτος απο καποιες εξαιρεσεις.:PΑπλως αμα εχω πιει στανταρ τραγουδαω δυνατα.:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Και γω μη φανταστεις ,μετρημενες στα δαχτυλα του σωματος ειναι.
Συνηθως μια χαρα οδηγαω εκτος απο καποιες εξαιρεσεις.:PΑπλως αμα εχω πιει στανταρ τραγουδαω δυνατα.:D:D:D

Έχεις πιει τι από τα δυο? Εμένα το τραγούδι με πιάνει και με τα δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Έχεις πιει τι από τα δυο? Εμένα το τραγούδι με πιάνει και με τα δυο.

Οχι στο δευτερο δεν σε πιανει τραγουδι. Λιγουρα σε πιανει και μετα ταβλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Έχεις πιει τι από τα δυο? Εμένα το τραγούδι με πιάνει και με τα δυο.
:iagree:Βασικα εξαρταται πώς θα εξελιχθει η φαση ρε σι.Μπορει να γινει και αυτο που λεει ο μαγκας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ή μπορεί να ξεράσεις τα κέρατα σου. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
χε.. καλο ειναι το αλκοολ αρκει να κρατας ενα μετρο.. οταν βγαινεις εξω σε παρτι και τετοια για να περασεις καλα δεν χρειαζεται να πιεις τα εντερα σου να γινεις στουπι και αρχισεις να ξερνας... αυτο ειναι ελεος..
αλλα οκ δημιουργει ενα κεφακι, αν και ψευτικο.. απλα λεω οτι για να διασκεδασεις δεν ειναι απαραιτητο να πιεις ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Με συγχωρείς αλλά τώρα συγκεκριμένα δεν μιλάγαμε για ποτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top