Τι ποτά πίνετε;

Koti Horror

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κι ομως ειναι αληθεια! δεν ηπια απο μαγκια. δεν ηθελα να καταληξω στο νοσοκομειο σε κωμα και παρολα αυτα επρεπε να με δει και κοινωνικη λειτουργος και παιδοψυχολογος. και μετα ειχα και στο σπιτι τους συγγενεις για επισκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
18άρι chivas και live jazz........ Απλά.... πολύ μπροστά το μαγαζί....... Βέβαια το ποτήρι έκανε 15 ευρώ αλλά ΧΑΛΑΛΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
18άρι chivas και live jazz........ Απλά.... πολύ μπροστά το μαγαζί....... Βέβαια το ποτήρι έκανε 15 ευρώ αλλά ΧΑΛΑΛΙ!!!!

Μαζι με το J&B, το Grant's και Chivas (κατ 'με) τα θεωρω τα κακα ουσκια της σκοτιας.
Αληθεια γιατι αυτοι οι σκοτζεζοι εχουν μονοπολιο στα ουσκια, σταρι αλλου δεν φυτρωνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μαζι με το J&B, το Grant's και Chivas (κατ 'με) τα θεωρω τα κακα ουσκια της σκοτιας.
Αληθεια γιατι αυτοι οι σκοτζεζοι εχουν μονοπολιο στα ουσκια, σταρι αλλου δεν φυτρωνει?
Για τα δύο πρώτα θα συμφωνήσω.. αλλά για το Chivas έχω αντίθετη άποψη.. Γούστα είναι αυτά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Μαζι με το J&B, το Grant's και Chivas (κατ 'με) τα θεωρω τα κακα ουσκια της σκοτιας.
Αληθεια γιατι αυτοι οι σκοτζεζοι εχουν μονοπολιο στα ουσκια, σταρι αλλου δεν φυτρωνει?

Αυτά είναι τα καλύτερα. Ειδικά το chivas. Υπάρχει βέβαια και το αμερικάνικο Jack Daniels
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Το κρασί μου αρέσει μόνο από αλκοόλ. Μια φορά είχα μεθύσει αλλά όχι πάρα πολύ δεν ήταν πολύ άσχημες συνέπειες. Απλά έλεγα ό,τι βλακεία θεσ και μετά πήγα και έμεινα στην γιαγιά μου με τα ξαδέρφια μου (που είχαμε βγει μαζί) και είχα λιώσει στο κλάμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια φορά κι έναν καιρό...

Δεν πινω ΤΙΠΟΤΑ....μονο νερο

Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα.
Μόνο η μπύρα και το λευκό κρασί μου αρέσουν.Συγκεκριμένες μπύρες.Ίσως και συγκεκριμένο κρασί.:hmm:

:P


+Κόκκινο κρασί
+Βότκα λεμόνι
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Αυτά είναι τα καλύτερα. Ειδικά το chivas. Υπάρχει βέβαια και το αμερικάνικο Jack Daniels

Καλα 1002 ουσκια υπαρχουν, δεν ειπα οτι δεν βγαζουν κ αλλου ουσκια. Απλα τα πιο γνωστα ειναι μακραν τα σκοτζεζικα μαλλον λογω μαρκετιγκ. Μεχρι και οι Γερμανοι βγαζουν πλεον.
Οσον αφορα το πρωτο δεν θελω να το παιξω γνωστης γιατι προφανως δεν ειμαι, αλλα θα σου προτεινα να δοκιμασεις, αν δεν το εχεις ηδη κανει, το dimple και το glenfiddich επισης σκοτζεζικα. Το grant's και το chivas προσωπικα δεν μου αρεσουν, δεν εχουν τιποτα το ιδαιτερο οπως μπορεις πχ να βρεις στην χαρακτιριστηκη εντονη γευση του ballantines ή στα γλυκοπιοτα dimple και haig. Γουστα ειναι αυτα βεβαια, ετσι κ αλλιως το συκωτι σου ολα το ιδιο στο χαλανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
θελω μια Jose Cuervo 250 Anniversario
ποιος μπορει να μου την βρει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κάνα ποτηράκι το πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
2 ποτιρακια το πολυ μεσα στο σπιτι
εκτος σπιτιου
μιλαμε μονο για μπουκαλια και οχι για ποτηρια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
2 ποτιρακια το πολυ μεσα στο σπιτι
εκτος σπιτιου
μιλαμε μονο για μπουκαλια και οχι για ποτηρια:D


Υπερβολικη μου ακουγεσαι. Στα 15 μου αντε να ειχα πιει καμια μπυρα στο τσακιρ κεφι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
βασικά δε πίνω....άντε να πιώ κανένα ποτηράκι αλλά με μέτρο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Υπερβολικη μου ακουγεσαι. Στα 15 μου αντε να ειχα πιει καμια μπυρα στο τσακιρ κεφι.


πλακα κανω ρε συ :D:P
αλλα εχω μαθει πια στο πιοτι:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ποιός μπορεί να μου βρεί το παράνομο αψέντι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χολαντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
οταν ειμαι με παρεα
μ' αρεσουν κυριως οι μπυρες αλλα που και που πινω κανα ποτο και διαφορα κοκτειλ που τωρα βαριεμαι να λεω:P

πινω με μετρο αλλα απο οτι εχω καταλαβει δε με ποιανει ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ποιός μπορεί να μου βρεί το παράνομο αψέντι?:D

Άμα ψάξεις καλά σε κάβα έχει κι εδώ. Αλλά να σου πώ που δεν ξέρω....:P
-----------------------------------------
κι ομως ειναι αληθεια! δεν ηπια απο μαγκια. δεν ηθελα να καταληξω στο νοσοκομειο σε κωμα και παρολα αυτα επρεπε να με δει και κοινωνικη λειτουργος και παιδοψυχολογος. και μετα ειχα και στο σπιτι τους συγγενεις για επισκεψη.

Μα καλά κανένας δε θέλει να γίνει ντέφι, αυτό δε σημαίνει ότι δε θα το κάνει από μαγκιά... Και καλα... Μετά από όλο το νταβαντούρι που μας αφηγήθηκες η επίσκεψη των συγγενών σου σε πείραξε? Πάντως, αν και γερό ποτήρι πλέον, στην ηλικία σου ήμουν σε φάση amita, fanda, και στα τρελά κέφια breezer!:P Την έννοια "μετράω της ποσότητες με μπουκάλι κι όχι ποτήρι" κυρίως φέτος την εφάρμοσα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ποιός μπορεί να μου βρεί το παράνομο αψέντι?:D

παρανομο πλεον ειναι μονο στην Αμερικη
το καλυτερο και πιο 'αυθεντικο' που εχω βρει ειναι αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα βασικά συστατικά του είναι: Άψινθος, Μάραθος, Άνηθος, σπόροι Αγγελικής καθώς και κάποια «μυστικά» που το τελειοποιούν το αποτέλεσμα.

:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top