Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
18300 έβγαλα η καψερή...Περνάω παιδαγωγικό δημοτικής εκπ λογικά αλλά δεν ξέρω πού.Να δω τι θα γίνει με την μεταγραφή μου...Μάλλον στα Γιάννενα θα είμαιιιιιιιιιιιιι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELPIZO_AKOMA

Νεοφερμένος

Ο ELPIZO_AKOMA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έβγαλα 19203 στο πρώτο πεδίο.Θέλω ΣΣΑΣ Στρατολογικό. Πού το βλέπετε;Περνάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Έβγαλα 19203 στο πρώτο πεδίο.Θέλω ΣΣΑΣ Στρατολογικό. Πού το βλέπετε;Περνάω;
Είσαι μέσα πιστεύω! Αν είσαι και καμιά ειδική κατηγορία 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Αντε να τα πω και εγω να ησυχασω...

Εκθεση:78 87>16.5:'(:'(:'(:'(:'(
Λογοτεχνια:80 88>16.8(κατι εκανα)
Αρχαια:(ακουστε τωρα)80 90>17 τσαντιστηκα πααααρα πολυ!!!!ελεος!
Ιστορια:98 99>19.7
Μαθηματικα:98 97>19.5(ετσι!!)
Λατινικα:92 93>18.5(δεν μ'αρεσε και πολυ)

18403 στο πρωτο,17200 σε 2ο κ 4ο.
Θα προσπαθησω για νομικη κομοτηνης....
Κατα μια περιεργη συμπτωση ολοι εγραψαν πιο πολυ απο εμενα!:P:P
Καλη επιτυχια σε ολους!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Έβγαλα 19203 στο πρώτο πεδίο.Θέλω ΣΣΑΣ Στρατολογικό. Πού το βλέπετε;Περνάω;

Πιστεύω πως περνάς. Εγώ θέλω ΣΣΑΣ ψυχολογία και έχω 19332. Είμαι και σε ειδική κατηγορία, οπότε..........

Καλά αποτελέσματα να 'χουμε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
]ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ .ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ .ΠΟΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΦΕΤΟΣ ΘΕΤΙΚΗ ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ''ΚΑΛΥΤΕΡΗ'' ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΤΙ ΛΕΤΕ?????

1) Μη γράφεις με κεφαλαία
2)Βάλε αλλού το θέμα
3)Ισχυεί,καλύτερα θετική στη Β'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koro

Νεοφερμένος

Ο koro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
η χημεια τισ δευτερας εχει καποιεσ ιδιαιτερες δυσκολιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Ρε φιλε ανοξε ενα θεμα στα forum της δευτερας λυκειου γιατι εισαι off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
η χημεια τισ δευτερας εχει καποιεσ ιδιαιτερες δυσκολιες?

μπορείς να ρωτήσεις εδώ https://www.ischool.gr/forumdisplay.php?f=23
κάνοντας ένα new thread,γιατί εγώ ήμουν θεωρητική και δεν ξέρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
η χημεια τισ δευτερας εχει καποιεσ ιδιαιτερες δυσκολιες?
καμια δυσκολια δεν εχει.μαλιστα ειναι πολυ ενδιαφερουσα..εγω να φανταστεις ημουν θεωρητικη και εγραφα 19αρια...:):):P:P:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
καμια δυσκολια δεν εχει.μαλιστα ειναι πολυ ενδιαφερουσα..εγω να φανταστεις ημουν θεωρητικη και εγραφα 19αρια...:):):P:P:):P:)
Μιλάς για τη γενικής παιδείας. Γιατί στης Θετικής Κατεύθυνσης τα παιδιά πήγαιναν Τεχνολογική γιατί δεν την μπορούσαν. Βέβαια ούτε το βιβλίο της μίας άνοιξα ούτε της άλλης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μιλάς για τη γενικής παιδείας. Γιατί στης Θετικής Κατεύθυνσης τα παιδιά πήγαιναν Τεχνολογική γιατί δεν την μπορούσαν. Βέβαια ούτε το βιβλίο της μίας άνοιξα ούτε της άλλης...

και ποσο εγραψες στο τελος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
και ποσο εγραψες στο τελος?
7 :D

Υ.Γ. Θεωρητική είμαι προς αποφυγή μπουρδουκλώματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
7 :D

Υ.Γ. Θεωρητική είμαι προς αποφυγή μπουρδουκλώματος!

οχι,εγω το λεω γιατι το ανοιξα και εγραψα και στα 2 100
.νομιζα θα πεις οτι εγραψες κανα 100 και τρελαθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
οχι,εγω το λεω γιατι το ανοιξα και εγραψα και στα 2 100
.νομιζα θα πεις οτι εγραψες κανα 100 και τρελαθηκα
Δε γίνονται αυτά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και γω περυσι στη Χημεια Γενικης 20 εγραψα, αν και ειμαι θεωρητικη φυση!! Ειχαμε πολυ καλο καθηγητη και μου αρεσε τρελα το αντικειμενο... Εδω να φανταστειτε, οτι μαθαινα το μαθαινα απο την ταξη, γιατι στο σπιτι δεν ειχα χρονο να διαβαζω τα μαθηματα γενικης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και γω περυσι στη Χημεια Γενικης 20 εγραψα, αν και ειμαι θεωρητικη φυση!! Ειχαμε πολυ καλο καθηγητη και μου αρεσε τρελα το αντικειμενο... Εδω να φανταστειτε, οτι μαθαινα το μαθαινα απο την ταξη, γιατι στο σπιτι δεν ειχα χρονο να διαβαζω τα μαθηματα γενικης!!

εγώ 10:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Tουλαχισοτν επιασες βαση!! Εγω απο την αλλη: Φυσικη---> 6,4 Γεωμετρια--->8 Αλγεβρα---> 10 Θρησκευτικα--->10 (μιλαω παντα για τις εξετασεις της β λυκειου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Tουλαχισοτν επιασες βαση!! Εγω απο την αλλη: Φυσικη---> 6,4 Γεωμετρια--->8 Αλγεβρα---> 10 Θρησκευτικα--->10 (μιλαω παντα για τις εξετασεις της β λυκειου)

Φυσιική 06,6 Γεωμετρία 16 Άλγεβρα 12,Θρησκευτικά 20:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Εγώ αν και τις είχα γράψει 16 κουτσά στραβά της χημικούς:P έγραψα κάτω κάτω στο γραπτό μου
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ, και μετά με ρωτούσε αν έγραφα στην τύχη ή ήξερα τι μου γίνεται

Τι το'θελα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top