Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
συγνωμη που επεμβαινω στην <<Διαμαχη>> σας...απλα θελω να σου πω πως εισαι λιγο φορτισμενος και μιλας αποτομα και τελικα δεν νομιζω πως θα παρεις αυτο που θες το να σεβαστουν την αποψη σου κ να την ακουσουν.επιπλεον μην ξεχνας πως υπαρχουν ατομα που απο θεμα παραδοσης και γρηγορης κατανοησης χρειαζονται ελαχιστο χρονο για να διαβασουν... εγω δεν μπορω να συγκρινω τον βαθμο μου με τον δικο σου γτ εβγαλα 18.000 (ωστοσο θελω να σου πω οτι απλα διαβαζα...). θα σου δωσω ομως ενα αλλο απτο παραδειγμα.ο ξαδερφος μου περυσι εδινα πανελλαδικες,ηταν θεωρητικη επειδη τυγχανει να μενουμε πανω κατω ξερω πολυ καλα το διαβασμα του και αυτο ηταν 4-5 ωρες το βραδυ(και αυτο οχι παντα...)και ομως καταφερε και εβγαλε 19.100 και τωρα ειναι στην νομικη...θελω να σ εξηγησω μαυτο πως ακομη και αν για σενα εγινε με τοσο κοπο κ δουλεια για αλλους μπορει ΟΝΤΟΣ να ειναι κατι που απλα πραγματοποιηθηκε....βεβαια απτην αλλη αν με ρωτησεις θαυμαζω εσενα και σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια γτ κοπιασες πραγματικα και καταφερες να κανεις το ονειρο σου πραγματικοτητα με αληθινη προσπαθεια. ΟΜΩΣ αυτο που εκανες εσυ δεν σημαινει πως παντα ειναι ο ΚΑΝΟΝΑΣ.υπαρχουν διαφορες αναμεσα μας και δεν γινεται ολα να ειναι ιδια....:)


Όπως έχει διαφορά το 18000 με το 18900 έτσι έχει διαφορά και το 19000 με το 19900 και. Τον φίλο Πάνο τον καταλαβαίνω απόλυτα και παράλληλα να τον συγχαρώ για τον ονειρικό βαθμό του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Όπως έχει διαφορά το 18000 με το 18900 έτσι έχει διαφορά και το 19000 με το 19900 και. Τον φίλο Πάνο τον καταλαβαίνω απόλυτα και παράλληλα να τον συγχαρώ για τον ονειρικό βαθμό του


συγνωμη αλλα δδεν νομιζω πως εχει διαφορα το 18.000 με το 18.900 σε θεμα διαβασματος.απλα εκεινη την στιγμη ισως σου εκατσαν λιγο καλυτερα τα θεματα...μην τρελενομαστε ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Γειά σας !
Είμαι καινούργιο μέλος εδώ! :D
Σας βρήκα μέσω αναζητήσεως στο google !
Τα πήγα τέλεια στις εξετάσεις!
Ειλικρινά πάντως , είχα "πεθάνει" στο διάβασμα !
Αυτά που λένε μερικοί οτι με λίγες ώρες διαβάσματος , έβγαλα υψηλό βαθμό είναι βλακίες !
Χρειάζεται (too much) διάβασμα με οργάνωση και μεθοδικότητα !
Με βοήθησε βέβαια η αγάπη μου για τα μαθηματικά!
Και κυρίως με βοήθησε οτι ο στόχος μου δεν ήταν τα πολλά μόρια και οι κορυφαίες σχολές αλλά να περάσω στη σχολή που αγαπάω πραγματικά !

Λοιπόν , έχουμε και λέμε :

Μαθηματικά Κατ. -> 20
Μαθηματικά Γεν. -> 20
Φυσική Κατ. -> 19,8 (99-99 <ευτυχώς συμφωνούν>)
ΑΕΠΠ -> 19,9 (100-99 <?>)
ΑΟΔΕ -> 20
Έκθεση -> 19,2 (απλά wow , αν και το περίμενα , 97-95)
ΑΟΘ -> 20

-Προφορικά είχα σε όλα 20 !

Σύνολο :

2ο/4ο πεδίο
: 19902
5ο πεδίο
: 19912

Μόνο 1 σχολή δήλωσα στο μηχανογραφικό , είναι -3000 !

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Α.Π.Θ

Τα λέμε στο πανεπιστήμιο παιδιά (μελλοντικοί συμφοιτητές μου) !



μια κοπελα απο το φροντιστηριο μου εβγαλε 19936.σε περασε
χα00χα0αχ0αχ0χα0χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μπραβο Maths4ever γιατι εχεις το θαρρος να ακολουθεις τα ονειρα σου!!!Η κατασταση μου ειναι αναλογη με τη δικη σου και χαιρομαι που βλεπω καποιον να σκεφτεται το ιδιο..!Τις σκεψεις μου ειχα αναφερει με συντομια εδω(για να μην λεω τα ιδια ξανα και ξανα)



https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1497023#post1497023
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μπραβο Maths4ever γιατι εχεις το θαρρος να ακολουθεις τα ονειρα σου!!!Η κατασταση μου ειναι αναλογη με τη δικη σου και χαιρομαι που βλεπω καποιον να σκεφτεται το ιδιο..!Τις σκεψεις μου ειχα αναφερει με συντομια εδω(για να μην λεω τα ιδια ξανα και ξανα)



https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1497023#post1497023


Εσένα δεν σε βγάλαν και στις ειδήσεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ε,χμ ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και μπράβο σε όλους όσους οι κόποι τους έπιασαν τόπο, σε όλους όσους πέτυχαν τους στόχους τους αλλά και σε όσους προσπάθησαν, ξεπέρασαν τον εαυτό τους, ένιωσαν ικανοποίηση ακόμα κι αν δεν πέτυχαν την πρώτη ή δεύτερη επιλογή τους...
Η αλήθεια είναι ότι λίγο πολύ όλοι κουράστηκαν αυτή τη χρονιά...και κάθε χρονιά...\
παιδιά είμαστε....μαθητές που αναγκάζονται στην άπειρη ηλικία των 17 ετών να διαλέξουν ένα μονοπάτι, δύσβατο κατα κύριο λόγο..
Οσοι λοιπόν κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν τη συγκεκριμένη δυσκολία της ζωής, αξίζει ένα μπράβο.. γιατί δε τα παράτησαν...δε λύγισαν...έφτασαν μέχρι το τέλος...τι πρώτοι τι τελευταίοι....κανένας χαμένος...όλοι φτάσαμε κάπου...ΈΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ..

με τη σειρά μου να συγχαρώ τους αριστούχους ως είθισται....παιδιά μπράβο, εύχομαι τα όνειρά σας να πραγματοποιηθούν!!

ελπίζω λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου να μη χασω το όνειρο της νομικής...με 18666 ελπίζω τελικά να βρεθώ μέσα στους σπουδαστές της...

Και φυσικά εύχομαι καλή τύχη σε όλα τα παιδιά, σε όλη τη νεότητα που άφησε πίσω τους κόλπους της σχολικής κοινότητας και πέταξε σε νέους ορίζοντες....με βάρκα το όνειρο....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maths4ever

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μια κοπελα απο το φροντιστηριο μου εβγαλε 19936.σε περασε
χα00χα0αχ0αχ0χα0χα

Το έχω ξαναπεί!
Δεν με ενδιαφέρει , πραγματικά , αν είμαι 1ος , 2ος , 3ος στην Ελλάδα !
Η αν κάποιος με πέρασα!Εγω το μόνο που ήθελα ήταν να περάσω στη σχολή που αγαπώ ! Το Μαθηματικό !
-----------------------------------------
συγνωμη αλλα δδεν νομιζω πως εχει διαφορα το 18.000 με το 18.900 σε θεμα διαβασματος.απλα εκεινη την στιγμη ισως σου εκατσαν λιγο καλυτερα τα θεματα...μην τρελενομαστε ρε παιδια

Το να σου κάτσουν τα θέματα εκείνη τη στιγμή είναι η επιφάνεια !
Το βαθύτερο είναι πως αν έχεις κατανοήσει πλήρως την ύλη και έχεις λύσει κάθε είδους άσκηση , τότε όλα σου φαίνονται έυκολα και γράφεις 20 !
Και κάτι άλλο , και στα 6-7 μαθήματα δέν γίνεται να έχεις τόσο τύχη που να γράψεις σε όλα 20 και όχι 19,...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βασικά μιας κ μπήκα θα παραθέσω κ εγώ τους βαθμούς μου ! Λοιπόν:
Έκθεση: 17.9 :) Ο μεγαλύτερος στο σχολείο
Μαθ.Κατ:19.9 :( Ήθελα 20 καθαρό
Φυσ. Κατ:20 :):) Απροσδόκητο ! είχα λαθάκι και δεν το είδαν !!!!!!!
ΑΕΠΠ : 15.5 :(:( Τελείως στο άκυρο όμως !!!
ΑΟΔΕ : 18.6 :( Διάβαζα και παπαγάλιζα για είκοσι !!
Μαθ. Γεν:19:D Παρέδωσα την κόλλα σε είκοσι λεπτά και ξέχασα ένα ερώτημα...
ΑΟΘ : 18 :no1:ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !!!!!!!! ΦΤΑΙΩ ΜΑΛΛΟΝ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ελπίζω λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου να μη χασω το όνειρο της νομικής...με 18666 ελπίζω τελικά να βρεθώ μέσα στους σπουδαστές της...

πολυ σατανικος ο βαθμος βρε παιδακι μου!! ο δικηγορος του διαβολου θα γινεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα τη γνώμη σας. Βγάζω 19.008 μόρια στο 2,4 πεδίο. Υπάρχει καμιά πιθανότητα για πολιτικούς μηχανικούς ΕΜΠ ; Είναι αρκετά σημαντικό να απαντήσετε εσείς που απ'ότι ΄βλέπω έχετε ειδίκευση στις προβλέψεις ! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Για ΕΜΠ είναι πολύ δύσκολο, αλλά σε άλλη είναι πόλη πιο εφικτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Κρίμα πάντως... Κ πληρώνω μια βλακεία στον προγραμματισμό. Αλλά έτσι κ αλλιώς είμαι ικανοποιημένος. Εσύ σε ποια σχολή είσαι φοιτητής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ ξαναέδωσα φέτος και κατα πάσα πιθανότητα περνάω ΗΜΜΥ στη Κρήτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλή φάση :) Αλλά είναι πολύ παλούκι σχολή. Μια ξαδέρφη μου με τρομερή κλίση σε υπολογιστές, μαθηματικά κτλ είναι ήδη στο έβδομο χρόνο. Ωστόσο έχουν ακόμα πολύ καλή απορρόφηση σε σχέση με άλλες κορεσμένες σχολές. . .
-----------------------------------------
Σε άγχωσα μήπως ; Μην σε νοιάζει ρε. Αυτά είναι πολύ σχετικά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariaris

Νεοφερμένος

Η mariaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το έχω ξαναπεί!
Δεν με ενδιαφέρει , πραγματικά , αν είμαι 1ος , 2ος , 3ος στην Ελλάδα !
Η αν κάποιος με πέρασα!Εγω το μόνο που ήθελα ήταν να περάσω στη σχολή που αγαπώ ! Το Μαθηματικό !
-----------------------------------------


Το να σου κάτσουν τα θέματα εκείνη τη στιγμή είναι η επιφάνεια !
Το βαθύτερο είναι πως αν έχεις κατανοήσει πλήρως την ύλη και έχεις λύσει κάθε είδους άσκηση , τότε όλα σου φαίνονται έυκολα και γράφεις 20 !
Και κάτι άλλο , και στα 6-7 μαθήματα δέν γίνεται να έχεις τόσο τύχη που να γράψεις σε όλα 20 και όχι 19,...


μα δεν μιλησα για την διαφορα του 20 και του 19...αλλα τα 900 μορια παραπανω ειναι απλα οτι εκεινη την στιγμη εγραψες κατι καλυτερα ή έστω στην εκθεση εγραψες καλυτερα απο καποιον αλλο.σ λεω και παλι δεν θεωρω την διαφορα αυτην διαφορα διαβασματος...απλα διαφορα τυχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια να κανω μια αφελη ερωτηση??
ποτε βγαινουν οι βασεις των σχολων 2009?
εχω βαρεθει να ακουω προβλεψεις.........
οχι οτι εδωσα πανελληνιες...! (τωρα ειμαι Γ Λυκειου...)
απλα για να δω καποιες σχολες που θελω αν ανεβηκαν πολυ...............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Κανείς δε ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Κανείς δε ξέρει.
omg!!! δηλαδη θα βγουν ξαφνικα?????! τι αγχωτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ξέρουν, αυτοί που θα τις ανακοινώσουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top