Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Κατά το ήμισυ...Δηλαδή ο ένας διορθωτής μου έβαλε 93 (18,6) και ο δεύτερος το μειωσε με 81, δηλαδη γενικά 17,4.
Α, στα ιδια ειμαστε:D!! Κι εμενα ο ενας μου εβαλε 93 (18,6), ο αλλος 77 (15,4) και ο τριτος 82 (16,4)... Στο συνολο εβγαλα 17,5 και οπως βλεπεις ειχαμε σχεδον την ιδια βαθμολογια:P:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria++

Νεοφερμένος

Η maria++ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πανελλαδικές 2009:
μαθηματικά κατ:17,6:'(
φυσική κατ:19,2
αοδε:20
αεππ:20
μαθηματικά γεν:20
έκθεση:15,4:'(
αοθ:20
μόρια:5ο:19250
2ο-4ο:18980
σχολή:ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Ανέστησες τον πεθαμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Έκθεση 15
Χημεία 19,6
Φυσική 19,4
Βιολογία 18,1(1 πολλαπλής 1 μονάδα επί της ουσίας 19.1 είναι)
Μαθηματικά Γενικής 20
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 19,7
 

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.
Έκθεση 15
Χημεία 19,6
Φυσική 19,4
Βιολογία 18,1(1 πολλαπλής 1 μονάδα επί της ουσίας 19.1 είναι)
Μαθηματικά Γενικής 20
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 19,7
Πως θυμάσαι απέξω τους βαθμούς ακόμα δεν μπορώ να το καταλάβω, εγώ πέρσι έδωσα και τους ξέχασα :loltooth:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Πως θυμάσαι απέξω τους βαθμούς ακόμα δεν μπορώ να το καταλάβω, εγώ πέρσι έδωσα και τους ξέχασα :loltooth:
μα ειναι δυνατον να ξεχασω τους βαθμους μου ρε φιλε??Δεν ειναι βαθμοι ενος διαγωνισματος στην α γυμνασιου που σου λεω.Και 100 χρονων να φτασω δεν θα τους ξεχασω..Υποψην οτι δηλωσα σχολες αποκλειστικα με βαση τα μορια τοτε.Δηλαδη ουδεποτε εκανα σαν πολλους εδω μεσα που λενε αχ παναγια μου να δηλωσω ιατρικη και να δηλωσω ημμυ κτλπ.Λαθος μου αλλα το παραδεχομαι
 

ksnuwanda

Νεοφερμένος

Η ksnuwanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,986 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,986 μηνύματα.
Μην δίνεις σημασία φίλε.Δεν αξίζει
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Τελος παντων,απο πολλους μαθηματικους,υπηρξε η αποψη οτι το ερωτημα ειναι αστοχο και προσωπικα πιστευω οτι ειχαν δικιο(η λυση του στηριζοταν σε παραγραφο εκτος υλης-επιλογη μεσης τιμης αντι της διαμεσου-)Τωρα,αν ειχες τυχη να κανεις παρομοιο ή να διαβασεις τη Γ ομαδα,lucky you;)Αλλα στις πανελληνιες δεν εξεταζεις γενικα και αοριστα:)

Βγηκαμε οφφτοπικ και το βλεπω να πηγαινει για σπλιτ(καλυτερα)
ναι θα πει καποιος οτι που το θυμηθηκα αυτο το θεμα!!Θυμαστε που ειχα κανει τοπικ για το θεμα με τις μπαταριες πριν κανα μηνα και καποιοι με δουλευανε ψιλο γαζι??Οριστε μηνυμα υποψηφιου πριν 12 ολοκληρα χρονια ο οποιος απο οτι βλεπω αριστευσε στις τοτε πανελληνιες και δεν ηταν κανας μαθητης της πλακας.Αντε γτ νομιζα οτι εγω ημουνα ο γραφικος σε κεινο το θεμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top