Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;
Ο διπλανος μου που εγραψε 19!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;
κι εγω 18 εγραψα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;
Η σημαιοφορος του σχολειου 18.5 μια αλλη 18.8 κ μετα ηταν το 17.2 το δικο μου. Αυτα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina 18

Νεοφερμένος

Η ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
μαθηματικα κατευθυνσης 19,8
φυσικη κατευθυνσης 19,5
χημεια βιοχημεια 19,8
ηλεκτρολογια 19,1
μαθηματικα γενικης 19,3
εκθεση 16,6
αοθ 19
περασα αρχιτεκτονων μηχανικων στο απθ!!(1η επιλογη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 17,9
Έκθεση: 16.7
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19.2
Χημεία Κατεύθυνσης: 20
Φυσική Κατεύθυνσης: 20
Βιολογία Γενικής: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Μια απο το σχολείο μου έγραψε έκθεση 19.4!!! Ο πρώτος της έβαλε 97 ο δευτέρος 80 κ ο τρίτος πάλι 97!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Μια απο το σχολείο μου έγραψε έκθεση 19.4!!! Ο πρώτος της έβαλε 97 ο δευτέρος 80 κ ο τρίτος πάλι 97!!!!
Ο δευτερος δεν πρεπει να ειχε πολλα κεφια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matina 18

Νεοφερμένος

Η ματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μια απο το σχολείο μου έγραψε έκθεση 19.4!!! Ο πρώτος της έβαλε 97 ο δευτέρος 80 κ ο τρίτος πάλι 97!!!!
εμας στο βολο μια κοπελα εβγαλε 19962 ολα 100 και εκθεση 98 (ο 1ος 100 κ ο 2ος 96)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmy_

Νεοφερμένος

Η εμμανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Nerd approaching.....


Τεχνολογική Κατεύθυνση
Έκθεση: 16,1
Τα υπόλοιπα... :D:no1:



Αποτέλεσμα; Σχολή ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Καλά να πάθω. :P
αντε να σας πω κι εγω τους δικους μου βαθμους να παθετε την πλακα σας!:Pεδωσα το 2007..
ιστορια 9.9 :lol:
λατινικα 8.9:lol:
αρχαια 6.7:lol:
λογοτεχνια 12.4 παρακαλωωωωω
εκθεση 10.3
βιολογια 9.7
χαχα ακομα γελαω με τα χαλια μου!ειχα βγαλει καπου 10000 μορια ουτε που θυμαμαι..οχι οτι με ενδιεφερε πολυ αλλιως θα διαβαζα..εννοειται πως δεν περασα πουθενα!παρολα αυτα μετα απο 2 χρονια το εχω παρει αποφαση και φετος θα ξαναδωσω!εχω στρωθει για τα καλα.:jumpy:θελω να περασω κοινωνικης εργασιας..τιποτα τρομερο!τι λετε το'χω??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
άμα στρωθείς φυσικά και το χεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmy_

Νεοφερμένος

Η εμμανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:Dμακαρι λοιπον....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ο,τι κανεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
χαχαχα τιποτα δεν ειναι αυτα την πρωτη φορα που εδωσα μαθ.κατ,1.4 φυσ.κατ,2,9 αοθ 15, αοδε 14.5,εκθεση 14.2 προγραμματισμος 5,μαθ.γεν 9..........την δευτερη φορα.......μαθ.κατ 4, φυσικ.κατ 7, αοθ 17,αοδε 13( δεν ξερω πως εγινε αυτο :( )εκθεση 16, προγραμματισμος 9, μαθ.γεν 15!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Γεια σας ! Θελω να σας πω οτι εχω τερααααΑΑΑΑααααστιο αγχος για τα μαθηματικα κατευθηνσης! Εχω ριξει το μεγαλυτερο βαρος εκει (και στα αλλα διαβαζω αρκετα) και θελω να γραψω πολυ καλα γιατι ολα αυτα τα χρονια ακουω '' το 19 δεν πιανεται ''

Εχω ομως αμφιβολιες για τον τροπο που διαβαζω. Θα ειμουν ευγνωμων αν καποιος απο εσας, που εγραψε καλα στα μαθηματικα και ''επιασε'' αυτο το απροσεγγιστο 19 , με συμβουλευε και μου πρωτεινε ιδεες για τον τροπο διαβασματος για τα μαθηματικα κατευθηνσης!

Ευχαριστω.
Υ.Γ : 1000 σορρυ για τα ορθογραφικα αλλα εκθεση παω για ενα 12αρακι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω φετος εγραψα 19,4. Δεν μου φανηκε και τοοοοσο απροσεγγιστο οσο πιστευα μεχρι τοτε. :P Βεβαια αρκετοι ειπαν οτι αυτο οφειλοταν στα ευκολα θεματα, αλλα δεν νομιζω πια να ηταν και νηπιαγωγειου. :P Κυριως βοηθηθηκα απο τον καθηγητη και επισης ελυσα σχεδον ολες τις ασκησεις του Μπαρλα (ελπιζω μονο να μην κανω διαφημιση :P). Το βασικο στα μαθηματικα ειναι 1ον να μαθεις καλα τη θεωρια και σε δευτερο επιπεδο να εξοικειωθεις λυνοντας αρκετες ασκησεις...

Παντως be cool, το να αγχωνεσαι μονο πισω σε παει (ποιος μιλαει, αλλα τελος παντων, σαν συμβουλη μια φορα πιανει :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
εμας στο βολο μια κοπελα εβγαλε 19962 ολα 100 και εκθεση 98 (ο 1ος 100 κ ο 2ος 96)
:!::!: τζιζουσ


εγω εβγαλα 19000 αλλα δεν ειχα και τετοιους βαθμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;
Έγραψα 19,2(98 κι 94)αλλά δεν είμαι θνητή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;

Κατά το ήμισυ...Δηλαδή ο ένας διορθωτής μου έβαλε 93 (18,6) και ο δεύτερος το μειωσε με 81, δηλαδη γενικά 17,4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top