Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και γω περυσι στη Χημεια Γενικης 20 εγραψα, αν και ειμαι θεωρητικη φυση!! Ειχαμε πολυ καλο καθηγητη και μου αρεσε τρελα το αντικειμενο... Εδω να φανταστειτε, οτι μαθαινα το μαθαινα απο την ταξη, γιατι στο σπιτι δεν ειχα χρονο να διαβαζω τα μαθηματα γενικης!!
Κι εμείς. 1 στις 3 ήμουν έξω από την τάξη. Τις υπόλοιπες κοιμόμουν..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny1036

Νεοφερμένος

Η Πέννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πειτε μου οτι υπαρχουν και αλλοι σε αυτο το φορουμ που βγαλαν κατω απο 19000 μορια επειδη εχω αρχισει και τρελλενομαι με αυτα που βλεπω.. :mad::mad:


ναι καλε!!! μην αγχωνεσαι!! 14.283 εδω περα!!! :P:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δεν νομίζω να παίζει ρόλο σε ποια πόλη φοίτησες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1_4

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
18.385 συνολικά
Τεχνολογικη Κατ.
Μαθηματικα Κατ 19.4
Μαθηματικα Γενικης 19.5
Φυσική 16.5 :'(
Εκθεση 16.8
ΑΟΔΕ 16.2 (καλα να παθω..ας διαβαζα!)
Αναπτυξη Εφαρμοφων 18.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
τεχνολογική κατεύθυνση
μαθ.κατ. 20
φυσ.κατ. 20
μαθ.γεν. 19,9 (ήταν το μόνο στο οποίο περίμενα 20άρι)
εκθ. 17,6
αοδε 20
ανεφ 19,9 (πάλι καλά ο ένας βαθμολογητής μου χάρισε το 32.0......το είχα βάλει ακέραιο δεδομένο)
μας κάνουν...19736 (η κωλοέκθεση τα φταίει)
αστειεύομαι φυσικά...ΥΠΕΡευχαριστημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Πού πέρασες ellaki?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margarita

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μαθημ. γεν:19,9
Φυσικη:17,2
Χημεια:17
εκθεση:15,2
μαθημ.κατ:15,9
βιολογια 10,6 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Πού πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ας τα γράψω και εγώ (πολύ καθυστεριμένα αλλά δε πειράζει)

μαθημ. κατ. 18.6 (ξέχασα να γράψω ένα ερώτημα:jumpy:)

μαθημ. γεν. 20

έκθεση 15.2 (μόλις το είδα τρελάθηκα, περίμενα γύρω στο 14)

α.ε.σ.π.π. 16.9 (έχασα από θεωρία, τι να πεις):(

αοδε 19.2 (για την ακρίβεια το διάβασμα μου ήταν 2 μέρες πριν δώσουμε οπότε μια χαρά):D

αοθ 18.5 (δε ξέρω από που μου κόψανε:()

φυσική κατ. 13.8 (έκανα πολλές βλακείες και το κατάλαβα μόλις βγήκα):'(

Αποτέλεσμα: 2ο-4ο 17475 και 5ο 17940
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
τεχνολογική κατεύθυνση
μαθ.κατ. 20
φυσ.κατ. 20
μαθ.γεν. 19,9 (ήταν το μόνο στο οποίο περίμενα 20άρι)
εκθ. 17,6
αοδε 20
ανεφ 19,9 (πάλι καλά ο ένας βαθμολογητής μου χάρισε το 32.0......το είχα βάλει ακέραιο δεδομένο)
μας κάνουν...19736 (η κωλοέκθεση τα φταίει)
αστειεύομαι φυσικά...ΥΠΕΡευχαριστημένη!

Αληθεια που περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια-Α

Νεοφερμένος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Αντε να τα πω και εγω να ησυχασω...

Εκθεση:78 87>16.5:'(:'(:'(:'(:'(
Λογοτεχνια:80 88>16.8(κατι εκανα)
Αρχαια:(ακουστε τωρα)80 90>17 τσαντιστηκα πααααρα πολυ!!!!ελεος!
Ιστορια:98 99>19.7
Μαθηματικα:98 97>19.5(ετσι!!)
Λατινικα:92 93>18.5(δεν μ'αρεσε και πολυ)

18403 στο πρωτο,17200 σε 2ο κ 4ο.
Θα προσπαθησω για νομικη κομοτηνης....
Κατα μια περιεργη συμπτωση ολοι εγραψαν πιο πολυ απο εμενα!:P:P
Καλη επιτυχια σε ολους!!!!!





συμφοιτητούδι!:!!! πέρασεσ νομική κομοτηνής, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris60

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γλωσσα 10.4
ιστορια γ.π 14.4
αρχαια 08
λατινικα 08
λογοτεχνια 15.5
ιστορια 17.7
περασα στηθεολογια αθηνων με 12143 μορια
εδωσα γιαδευτερη φορα πανελληνιες[η πρωτη το1978΄] και το ονειρο μου ηταν να σπουδασω ιστορια/απχαιολογια.δεν πειραζει ομως καλη ειναι και η θεολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dream on

Νεοφερμένος

Η dream on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
περασα φιλολογια α8ηνας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
γλωσσα 10.4
ιστορια γ.π 14.4
αρχαια 08
λατινικα 08
λογοτεχνια 15.5
ιστορια 17.7
περασα στηθεολογια αθηνων με 12143 μορια
εδωσα γιαδευτερη φορα πανελληνιες[η πρωτη το1978΄] και το ονειρο μου ηταν να σπουδασω ιστορια/απχαιολογια.δεν πειραζει ομως καλη ειναι και η θεολογια
Πολλά συγχαρητήρια για την προσπάθεια σας!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina9138376

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
17421 συνολικά,ήμουν θεωρητική κατεύθυνση κι έδωσα φέτος..
Έκθεση:15,2
Βιολογία:19,3
Λογοτεχνία Κατ.:16,8
Ιστορία Κατ.:16,4 (μπέρδεψα το εθνικό κόμμα με το εθνικό κομιτάτο:jumpy:,αν είναι δυνατόν δηλαδή,πήγανε τσάμπα 5 μονάδες)
Αρχαία:18
Λατινικά:16,6 (και πάλι καλά,γιατί δεν τα μπορούσα καθόλου..:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Χημεία:20
Βιολογία Γεν.:19.9
Μαθηματικά Κ.:19.8
Φυσική:19.7
Βιολογία κ.:18.7
Έκθεση:15.4

Στο 4ο 19223 κ στο 3ο 19147
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Αρχαία: 18,5
Ιστορία: 17
Έκθεση: 15
Βιολογία: 19~
Λογοτεχνία: 17
Λατινικά 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ιστορια-19.4
Λατινικα-19.5
Βιολογια-20
Αρχαια- 18.1
Εκθεση - 17.2
Λογοτεχνια-15.6:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Στη λογοτεχνία την πάτησαν πολλοί απ'ότι βλέπω! Εγώ την πάτησα σχετικά στα λατινικά που ήμουν απρόσεχτηη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κοινώς, υπάρχει κανένας θνητός που να έγραψε πάρα πολύ καλά στην έκθεση (δηλαδή 18 με 18,5 και πάνω);;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top