Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
Η ερώτηση απευθύνεται σε όσους έδωσαν πανελλαδικές φέτος αλλά και σε όσους έχουν ήδη δώσει εδώ και χρόνια. :no1:

Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές; Περάσατε κάπου; :friends:


Τεχνολογική Κατεύθυνση εδώ...
Μαθηματικά Κατεύθυνσης : 12,4 :(
Φυσικής Κατεύθυνσης : 4 :zilia::oops: :'(
Α.Ο.Δ.Ε. : 19,6 :xixi:
Ανάπτυξη Εφαρμογών : 18 :)
Μαθηματικά Γ.Π. : 16,2 :)
Έκθεση : 11,6 :(
... πέρασα Αυτοματισμού Χαλκίδας και με μετεγγραφή στο Αυτοματισμού Πειραιά αλλά θα ξανα δώσω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Nerd approaching.....


Τεχνολογική Κατεύθυνση
Έκθεση: 16,1
Τα υπόλοιπα... :D:no1:



Αποτέλεσμα; Σχολή ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Καλά να πάθω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,835 μηνύματα.
Nerd approaching.....


Τεχνολογική Κατεύθυνση
Έκθεση: 16,1
Τα υπόλοιπα... :D:no1:

Αποτέλεσμα; Σχολή ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Καλά να πάθω. :P
Τι είναι το '' :D:no1:'';;
Πες τα όλα ρε, εδώ τις έχω τις ντομάτες :jumpy:
(για να μάθεις να μην μας περνάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι είναι το '' :D:no1:'';;
Πες τα όλα ρε, εδώ τις έχω τις ντομάτες :jumpy:
(για να μάθεις να μην μας περνάς)
~20 :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
2004 (είχαμε 9 μαθήματα τότε)
Μαθηματικά Κ: 19,9
Φυσική Κ: 19,2
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 19,5
Έκθεση: 15,9
Μαθηματικά ΓΠ: 20
Φυσική ΓΠ: 19
Βιολογία: 19,6
Ιστορία: 15,2
(ω ναι, 3 χρόνια μετά τα θυμάμαι με ακρίβεια δεκάτου :P )

2007
Μαθηματικά Κ: 17,7
Φυσική Κ: 19,6
ΑΕΠΠ: 19,4
ΑΟΔΕ: 17,6
Έκθεση: 14
Μαθηματικά ΓΠ: 19

Εδώ διακρίνουμε 3 πανελλήνιες πρωτοτυπίες: :P
  1. Πρέπει να είμαι το μόνο άτομο που ξανάδωσε πανελλήνιες ενώ είχε βγάλει 19000 μόρια :P
  2. Πρέπει να είμαι το μόνο άτομο που τη δεύτερη φορά που έδωσε τα πήγε χειρότερα σχεδόν σε όλα και έβγαλε 1000 μόρια πιο κάτω :P
  3. Πρέπει να είμαι το μόνο άτομο που έχοντας φοιτήσει σε σχολή 2 χρόνια, και μάλιστα πολυτεχνική, ξανάδωσε πανελλήνιες :P
Τώρα το γιατί ξανάδωσα είναι μεγάααααλη ιστορία την οποία θα αναλύσω σε άλλο ποστ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ζεν θυμάμαι.. :'(

Πάντως τελείωσα Νομική Αθηνών.. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος20694

Νεοφερμένος

Ο Νίκος20694 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1 φορά το 2003 με 9 μαθήματα και ελεινό ξύσιμο του στυλ καμία άσκηση καμία έκθεση κανένα διαγώνισμα

Έκθεση 15,6
Μαθηματικά γενικής 18
Φυσική Γενικής 16,6
Βιολογία γενικής 15,6
ιστορία 13,8
Μαθηματικά κατεύθυνσης 11,8
Φυσική κατέυθυνσης 12,2
Χημεία κατ 13,2
Βιολογία κατ 6,7

Μόρια 13753 2,4 πεδίο

2 φορά 2007 με φροντιστήριο πανεπιστήμιο και καθε μέρα για τους 7 απο τους 9 μήνες έξω μέχρι τις 4 5 το πρωί
Έκθεση 17,2
Μαθηματικά γενικής 18
Μαθηματικά κατεύθυνσης 17,7
Φυσική κατέυθυνσης 16,2
Αοδε 20
Αεππ 18,2
Αοθ 20

Μόρια 18400 5 πεδίο 18000 4 πεδίο


Αποτέλεσμα ακόμα δεν έχω εισαχθεί εκεί που θέλω

LOL

και στα πλάνα μου είναι να ξαναδώσω για να βελτιώσω το 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand20713

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ 14,3 (είχα τρομερή διαφορά στην βαθμολογία των εξεταστών και έπεσα σε τρελή αναβαθμολόγηση) :'(
Έκθεση 16,7 (ο καλύτερος βαθμός στο σχολείο :lol: )
Μαθηματικά Γεν 19,8
Φυσική 16,7
Χημεία 16,5 (ακόμη αναρωτιέμαι το γιατί)
Βιολογία 17,4

Πέρασα Μαθηματικό Θεσσαλονίκης :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giankar

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ: 15,5
Φυσική Κατ: 12,8
Βιολογία Κατ: 18,2
Χημεία: 19,8
Έκθεση: 15,4
Μαθηματικά Γενικής: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έκθεση:18,8:no1:
Μαθ_Κατ:16,5
Φυσ_Κατ:12,7
ΑΟΔΕΥ:18,4
ΑΟΘ:18,9
Μαθ_Γεν:19,1
Αναπ_Εφαρμ:19,6

Πέρασα ΑΣΟΕΕ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EpaRon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νώντας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λευκάδα (Λευκάδα). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έκθεση:14,5
Μαθ. Κατ:16,9
Φυσ. Κατ:17,9
ΑΕΠΠ:19,4
Διοίκηση Επιχειρήσεων:20
Μαθ. Γεν.:19,9

Πέρασα στην Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών, στην Πολυτεχνική Σχολή του Πανεπιστημίου Πατρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
2006

μαθηματικα κατ 12,7
φυσικη κατ 13,7
αναπτυξη εφαρμογων 17,7
ΑΟΔΕ 16,4
Εκθεση 13,1
μαθηματικα γεν 19,2
ΑΟΘ 20

Εβγαλα 17200 στο 5ο
και 15900 στο 4ο
Περασα πληροφορικη Κερκυρας και πηρα μεταγραφη (πολυτεκνος) εφαρμοσμενη πληροφορικη Μακεδονιας


Φετος ξαναδινω για ΣΣΑΣ Οικονομικο
(ειδ. κατ)
με ενα 18800 πιστευω μπαινω...

ΚΑΛH ΕΠΙΤΧΧΙΑ ΣΕ OΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜ-FORUMITES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Μπορεί να έδωσα πριν 8 χρόνια (2000) αλλά δεν θυμάμαι πόσο έγραψα γιατί έδωσα 14 μαθήματα (ΟΛΑ εκτός από Γυμναστική, Μουσική και Αγγλικά).
Έδωσα μάλιστα και στη Β' Λυκείου πανελλήνιες (1999), επίσης 14 μαθήματα (ήταν η πρώτη φορά που τα λύκεια έγιναν "Ενιαία", ενώ Α' Λυκείου ήμουν Γενικό Λύκειο)..... :mad:

Πέρασα όμως Γερμανική Φιλολογία Θεσσαλονίκης, όπου ήταν και η 1η σχολή προτίμησής μου και την τελείωσα κανονικά στα 4 χρόνια (2000-2004) :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τωρα εγιναν παλι γενικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostadiavl

Νεοφερμένος

Η kostadiavl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έκθεση: 16.7
Μαθ.Γεν.:18.2
Μαθ.Κατ.:15.8
Βιολογία Κατ.:18(και από τους 2 εξεταστές)
Φυσ.Κατ.:18.8
Χημεια Κατ.:16.7
Δεν ξέρω αν θεωρείς ότι είναι καλή η βαθμολογία πάντως δεν πέρασα εκεί που ήθελα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
καλησπερα ειμαι καινουρια στην παρεα!

περσι με καθολου διαβασμα ,το εννοω,δεν ειχα ανοιξει βιβλιο ολη τη χρονια εβγαλα

εκθεση 14,2
λογοτεχνια 16,2
λατινικα 9.3
αρχαια 9.7
βιολογια 12.8
ιστορια 5.2

συνολο περιπου 10.700 μορια
φετος εχω στρωθει ,στοχος μου 14000 μορια για να περασω ανετα στο τει που θελω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
2006

μαθηματικα κατ 12,7
φυσικη κατ 13,7
αναπτυξη εφαρμογων 17,7
ΑΟΔΕ 16,4
Εκθεση 13,1
μαθηματικα γεν 19,2
ΑΟΘ 20

Εβγαλα 17200 στο 5ο
και 15900 στο 4ο
Περασα πληροφορικη Κερκυρας και πηρα μεταγραφη (πολυτεκνος) εφαρμοσμενη πληροφορικη Μακεδονιας

Αυτούς τους βαθμούς έχω σαν στόχο, να δούμε. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekatsas

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Nerd approaching.....
Αποτέλεσμα; Σχολή ΗΜΜΥ ΕΜΠ. Καλά να πάθω. :P

ΕΜΠ=Έμπλεξες Μ***** Πλήρωνε!:D

Ετσι μου έχουνε πει κάποιοι σαν εσένα:P
Σαν παίδι και εγω είχα το όνειρο να μπλέξω, αλλά με το διάβασμα το φετινό δεν το βλέπω:'(
Όταν βγουν τα φετινά αποτελέσματα θα ξανακάνω post...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Προς αυτούς που λένε πως ήταν κάθε μέρα έξω, δεν διάβαζαν Χριστό και παρ' όλα αυτά έγραψαν ακόμα κ Α.Ο.Δ.Ε. 20 κ.τ.λ.:

Είστε για πολλές ΚΛΩΤΣΕΣ, όχι απλα κλωτσιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria122132

Νεοφερμένος

Η maria122132 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προς αυτούς που λένε πως ήταν κάθε μέρα έξω, δεν διάβαζαν Χριστό και παρ' όλα αυτά έγραψαν ακόμα κ Α.Ο.Δ.Ε. 20 κ.τ.λ.:

Είστε για πολλές ΚΛΩΤΣΕΣ, όχι απλα κλωτσιές.
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top