Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
omg!!! δηλαδη θα βγουν ξαφνικα?????! τι αγχωτικο...

...καλά και ΄συ μη τρομάζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα πατρα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εισαι ευχαριστημενος απο τη σχολη???? δινω φετος και αυτη ειναι η πρωτη μου επιλογη....
-----------------------------------------
ΥΓ στον eparon ανφαρομουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Το έχω ξαναπεί!
Δεν με ενδιαφέρει , πραγματικά , αν είμαι 1ος , 2ος , 3ος στην Ελλάδα !
Η αν κάποιος με πέρασα!Εγω το μόνο που ήθελα ήταν να περάσω στη σχολή που αγαπώ ! Το Μαθηματικό !
-----------------------------------------


Το να σου κάτσουν τα θέματα εκείνη τη στιγμή είναι η επιφάνεια !
Το βαθύτερο είναι πως αν έχεις κατανοήσει πλήρως την ύλη και έχεις λύσει κάθε είδους άσκηση , τότε όλα σου φαίνονται έυκολα και γράφεις 20 !
Και κάτι άλλο , και στα 6-7 μαθήματα δέν γίνεται να έχεις τόσο τύχη που να γράψεις σε όλα 20 και όχι 19,...

οσοι βγαζουν πανω απο 19600 τον ιδιο βαθμο εχουν ουσιαστικα.απλα υπαρχει και ο παραγοντας τυχη.επειδη πηρες εναν καλο βαθμο στην εκθεση μη μας τρελανεις κιολασ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να κανω μια αφελη ερωτηση??
ποτε βγαινουν οι βασεις των σχολων 2009?
εχω βαρεθει να ακουω προβλεψεις.........
οχι οτι εδωσα πανελληνιες...! (τωρα ειμαι Γ Λυκειου...)
απλα για να δω καποιες σχολες που θελω αν ανεβηκαν πολυ...............................
καλα αμα εχεις και εσυ αγωνια τι να πουμε και εμεις που δωσαμε φετος και περιμενουμε να δουμε που μπηκαμε???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_el_loco

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ποσα μορια εβγαλες αν επιτρεπεται
15.360 στο τριτο πεδιο..και 14.420 στο δευτερο φιλε.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosAlonso

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μαθ.κατ 9
Φυσ.κατ 7,9:lol:(πραγματικά δεν διαβασα όλη τη χρονία)
ΑΕΠΠ 18,7
ΑΟΔΕ 13,5(το πιο άθλιο μάθημα που έχω δει στην ζωή μου)
Εκθεση 12,8
Μαθ.Γεν 17,5
ΑΟΘ 17,6

2ο κ 4ο 13371
5ο 15154

Είμαι 3τεκνος και πρώτη μου επιλογή απο χρόνια ήταν η αστυνομία, οπότε δύσκολα χάνω την σχολή...:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
17.322 και ελπιζω για νηπιαγωγων Θεσσαλονικη.......ΑΝ μας κανει τη χαρη και πεσει λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
17.322 και ελπιζω για νηπιαγωγων Θεσσαλονικη.......ΑΝ μας κανει τη χαρη και πεσει λιγακι...

εδω ολοι λενε θα ανεβουν,εσυ ελπιζεις να πεσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Φυσικα. Η ελπιδα πεθαινει τελευταια,δεν το ακουσες???? Και το υπουργειο ειπε οτι μεσαιες σχολες πρςτου πεδιου πεσανε. Τι αλλο θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
καλα,καλα ενταξει.ποτε η κηδεια της ελπιδας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Μολις βγουν οι βασεις.Τραβας κανα ζορι? Αμα γουσταρεις ερχεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δεν τραβαω κανενα ζορι.μακαρι να περασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν τραβαω κανενα ζορι.μακαρι να περασεις.
Γιατί την αποθαρρύνεις την κοπέλα ; Ας δούμε όταν δώσεις εσύ τι θα κάνεις... Φως φανάρι μιας υποτιθέμενης σιγουριάς που καταλήγει σε δάκρυα στο τέλος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 11,2
Φυσική Κατεύθυνσης: 18,4
ΑΕΠΠ: 19,1
ΑΟΔΕ: 18,4
ΑΟΘ: 16,2
Μαθηματικά Γενικής: 19,5
Έκθεση:16,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Γιατί την αποθαρρύνεις την κοπέλα ; Ας δούμε όταν δώσεις εσύ τι θα κάνεις... Φως φανάρι μιας υποτιθέμενης σιγουριάς που καταλήγει σε δάκρυα στο τέλος... :P
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και τώρα που ο καθένας, με τη φτωχή νοημοσύνη που διαθέτει, νομίζει ότι σου την είπε...μπορείς ελεύθερα να ξεκινήσεις να θάβεις αυτό που εσένα σου δίνει χαρά και αυτούς κόμπλεξ...
Οτι να ναι εδώ μέσα...
ρε γίνετε λίγο άνθρωποι ρε

Καλή επιτύχια εύη από μένα και μακάρι ειλικρινά να πέσει η βάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Γιατι να γινουμε ανθρωποι;Εμας ετσι μας αρεσει να ειμαστε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Βασικά, όπως κατάλαβες, αναφερόμουν στους δύο αγενείς που προηγήθηκαν
αλλά άμα ζηλεύεις, μπορώ να το γενικεύσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και εγω αμα θελεις μπορω να γινω αγεννης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Και εγω αμα θελεις μπορω να γινω αγεννης:P
Δε νομίζω να σου έδωσα κάποια αφορμή, τουλαχιστον συνειδητά.
Καλύτερα όχι αν μπορείς, έχουμε τέτοιους πολλούς και αρκετούς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top