Πού διαβάζετε;

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Στο γραφείο αν και με βόλευε παλιότερα (στην 3η Λυκείου) να περιφέρομαι με το βιβλίο στο χερι και να τα λέω δυνατα... μονο που τωρα κάτι τετοιο δεν ειναι εφικτο εκτος κιαν θέλω να κάνω βαράκια με το βιβλίο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Στο γυμνασιο τις ασκησεις των αρχαιων και μαθηματικων τις εκανα στην τουαλετα...:whistle::P τα υπολοιπα στο κρεβατι!!!
Στο λυκειο,γραφειο και παλι γραφειο αν και τα μαθηματα που ηθελαν πολυ παπαγαλια τα διαβαζα στο κρεβατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
γιατί συγκεκριμένα μαθηματικά και αρχαία στην τουαλέτα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
στο κρεβατι ή στο πατωμα.το γραφειο δεν με βολευει καθολου εχω να διαβασω κατι χρονια εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γραφειο,καναπε,κρεβατι..οπου μου ερθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
στο μπάνιο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
στο κρεβάτι:shifty::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
από πρώτη δημοτικού και μέχρι που τέλειωσα το πανεπιστήμιο στο κρεβατι μου! Ποτέ δε μπορεσα σε γραφειο και σε καρεκλες.Καποτε προσπαθησα στη βιβλιοθηκη του ΑΠΘ αλλά τελικά δεν πέρασα κανένα μάθημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekwar?

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
στο θρανειο? :D αλλα στην τουαλετα ερχεται παντα η εμπνευση.. δοκιμαστε το

στο μπάνιο :whistle:
στο παλιο κρεβατι τ παππου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο γραφείο με βολεύει καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Κρεβάτι,πάτωμα και ίσως γραφείο καμιά φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Στο γραφειο μου...στο κρεβατι δε μπορω γιατι μου ερχεται να κοιμηθω :sleep: . Στο σχολειο αμα εχω κενο και την επομενη ωρα γραφουμε κανενα τεστακι πηγαινα στη βιβλιοθηκη ...τωρα ειναι κλειστη :( ...ελπιζω προσωρινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σπίτι μου και πιο συγκεκριμένα στο γραφείο μου. Όσες φορές έχουμε πει με την κολλητή μου να διαβάσουμε μαζί μόνο αυτό δεν κάναμε. Γενικά, όταν διαβάζω θέλω να είμαι τελείως μόνη μου για να είμαι συγκεντρωμένη... δεν μ' αρέσει να βρίσκομαι στον ίδιο χώρο με άλλους γιατί μου αποσπούν την προσοχή :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τις ασκήσεις τις κάνω στο θρανίο. Τα μαθήματα που δεν έχουν ασκήσεις, αλλά μόνο διάβασμα (π.χ: Ιστορία κ.α) ταδιαβάζω στο κρεβάτι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στα θετικα το γραφειο επιβαλλεται , στα θεωρητικα κρεβατι για εναν υπνακο κατα την δειαρκεια της βαρεμαρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
στο γραφειο του δωματιου τις περισσοτερες ωρες ...ομως: στη κουζινα το χαραμα, στο κρεβατιι το μεσημερι, στο σαλονι καμια ωρα το απογευμα
οπου να ναι δλδ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγω στο γραφειο μου.
Θα αναφερω κι ενα παραδειγμα προς αποφυγη(μαθητες της Γ Λυκειου,don't try this at home!!!)Πολλες φορες,οταν ειχε ποδοσφαιρο και δεν ηθελα να το χασω,αφου μαθαινα πρωτα ο,τι χρειαζοταν παπαγαλια,μετα τα Λατινικα κυριως,αλλα και ο,τι ηταν ασκηση γραπτη,την εκανα στον καναπε ή στο γραφειο του υπολογιστη,βλεποντας μπαλα.Ειμαι ποδοσφαιροφιλος,τι να κανουμε...:P:redface::D

Τι μου θύμισες τώρα...!!!πρώτα θεωρία και μετά ...........λατινικά κ τηλεόραση...λατινικά κ τηλέφωνο...λατινικά κ μανικιούρ....λατινικά κ μουσική.....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα...!!!πρώτα θεωρία και μετά ...........λατινικά κ τηλεόραση...λατινικά κ τηλέφωνο...λατινικά κ μανικιούρ....λατινικά κ μουσική.....:D:P

Ετσιιιιι!!!:clapup:Εγω επισης εκανα και τους εξης συνδυασμους:Αγνωστο(μεταφραση/ασκησεις)+μουσικη,Αγνωστο/Λατινικα+Ποσοσφαιρο στον η/υ ή στη τηλεοραση,Βιολογια+μουσικη,Επαναληψη 2ου κεφαλαιου Ιστοριας+Ποδοσφαιρο(παλι...:P),και Λογοτεχνια+νυστα/υπνος στο γραφειο μετα απο χασμουρητα!:clapup::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ετσιιιιι!!!:clapup:Εγω επισης εκανα και τους εξης συνδυασμους:Αγνωστο(μεταφραση/ασκησεις)+μουσικη,Αγνωστο/Λατινικα+Ποσοσφαιρο στον η/υ ή στη τηλεοραση,Βιολογια+μουσικη,Επαναληψη 2ου κεφαλαιου Ιστοριας+Ποδοσφαιρο(παλι...:P),και Λογοτεχνια+νυστα/υπνος στο γραφειο μετα απο χασμουρητα!:clapup::D:P

τυχαίο που με τη λογοτεχνία κοιμόμουν και εγώ με το κεφάλι ακουμπισμένο στο χοντρό βιβλίο??????χαχαχαχα:)πανελλήνιες 4ever!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
αφου η λογοτεχνια πιο πολυ για να σε παιρνει ο υπνος ηταν ,παρα να το εξεταστεις πανελλαδικα...Μην λες ''πανελληνιες για παντα'',γιατι εχουμε και παιδια της Γ Λυκειου που δινουν και εκτος αυτου δεν νομιζω οτι ηταν ευχαριστη διαδικασια στο συνολο της... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top