Πού διαβάζετε;

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Γραφείο.
ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ γραφείο.
Δεν μπορώ να διαβάσω πουθενά αλλού :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Στο κρεβάτι, στο γραφείο στο μπαλκόνι Επισκέφτομαι και τα γραφεία στο μαγαζί του πατέρα μου όποτε βρίσκω χρόνο.
Γενικότερα να έχει ησυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.John

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Στο δωμάτιο μου :P Πουθενά αλλού :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Ή στο γραφειο μου ή στο κρεβατι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στο γραφείο βεβαίως βεβαίως. Ο ναός μου :P Πρέπει να ανεβάσω και φωτό.
Στην αρχή της Γ διάβαζα και στο κρεβάτι αλλά πλέον με παίρνει ο ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
τα απ'εξω(ιστορια .βιολογια μεταφρασεις) κρεβατατα
τα αλλα που θελουν και γραψιμο και παραπανω συγκεντρωση για κατανοηση στη γραφειαρα μου η οποια ειναι πάντα σαν εμπολεμη ζωνη στη βαγδατη ή δε ξερω και εγω που χαχαχα
καμια φορα πάω και στο γραφειο της μαι σιστερ γτ δεν εχει ουτε τηλεορ. ουτε η/υ και όπως και να το κανουμε...αυτο βοηθαει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Παντού πιστεύω....:hmm: στο γραφείο μου,στην τραπεζαρία,στο σαλόνι,με φίλους ή χωρίς,έχει δεν έχει φασαρία ακόμη και μέσα στο μάθημα,όταν μαγειρεύω :P..δεν έχω πρόβλημα...συγκεντρώνομαι γρήγορα και εύκολα και με καλά αποτελέσματα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αμα εχω να λυσω καμια ασκηση καθομαι στο γραφειο.

αλλα αμα ειναι μονο θεωρια τοτε καθομαι στο κρεβατι εγω ο υπολογιστης και μια στοιβα σημειωσεις :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Κυριώς στο κρεβάτι αλλά μερικές φορές και στο γραφείο αλλά προ τα πόλλα να υπάρχει ησυχία να μην ακούγεται τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Χαχα ανεβάστε καμία φωτό του γραφείου σας :P
Here you are :P Ο ναός μου τακτοποιημένος. Κάθε Κυριακή κάνω ένα καλο ξεσκόνισμα γιατί έχω πήξει στη φωτοτυπία. Γι αυτό οφείλω να πω ευχαριστώ στη Διαμάντω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω εδώ: :redface:
View attachment 43838
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω εδώ:


Έχεις τοιχοκολλημένο τον περιοδικό πίνακα ]:)
Έχεις μέλλον εσύ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Έχεις τοιχοκολλημένο τον περιοδικό πίνακα ]:)
Έχεις μέλλον εσύ :D
χαχα!! Ευχαριστώ! :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν, εγώ διαβάζω στο γραφείο μου, στο δωμάτιό μου, με διπλαμπαρωμένη την πόρτα, για να μην μου σπάνε τα νεύρα οι γονείς μου. Εκεί έχω την ησυχία μου... Πάντα φροντίζω να βγάζω το λάπτοπ έξω από το δωμάτιο, γιατί αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να διαβάσω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τόσο καθαρό:D

My desk is like photcopies in books in photocopies in books.
Photocopy-bookception.

Παντού. Σε συρτάρι το έχω το πληκτρολόγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τόσο καθαρό:D
Bεβαίως!! Αστραφτερό αστραφτερό! :clapup: ( Δεν θέλει κανείς να δει το γραφειάκι μου στις κακές του μέρες.. :redface: Θα του μείνει ψυχολογικό.. :worry: ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.


:book: :book: :book: :book: :book: :book: :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Έχουμε την ίδια μολυβοθήκη..!:P(αν κι έχω 5 μολυβοθήκες πάνω στο γραφείο μου..:P)
Γενικά στο γραφείο μου διαβάζω..Που συνήθως φροντίζω να 'ναι σχετικά τακτοποιημένο(τις περισσότερες φορές δεν είναι,οπότε το συμμαζεύω λίγο πριν καθίσω για διάβασμα...:redface:)..Αλλά παράλληλα έχω διάφορα βιβλία-φωτοτυπίες-σημειώσεις πάντα δίπλα μου(το γραφείο μου είναι κανονικά για 2 άτομα,οπότε έχω άλλο τόσο δίπλα άδειο),ή σε ένα σκαμπό πιο πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top