Πού διαβάζετε;

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Σοβαρό διάβασμα:
Στο γραφείο.

Ημισοβαρό διάβασμα:
Στην κουζίνα.

Ανανεωτικό διάβασμα:
Στη βεράντα.

''Ο εγκέφαλος στα κάγκελα'' διάβασμα:
Στο κρεβάτι ξαπλωμένος κάθετα προς τη φυσιολογική στάση, με το μέτωπο να στηρίζεται στο σκαμπό και το βιβλίο στο πάτωμα.

''Γουστάρω πολύ αυτό που διαβάζω'' διάβασμα:
Στο κρεβάτι πάλι, ανάσκελα με το βιβλίο ακριβώς από πάνω μου.

''Δεν έχω χρόνο γαμώτη'' διάβασμα:
Στο δρόμο για τα ιδιαίτερα, στη σχολική βιβλιοθήκη, στην τουαλέτα, στο μπάνιο, στην παραλία, στο τζάκι, στο ασανσέρ, στις σκάλες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Φέτος αξιοποίησα για πρώτη χρονιά το γραφείο μου :P Τόσα χρόνια δε μπορούσα. Πλέον εκεί γίνεται το σοβαρό διάβασμα ! Όταν έχω μόνο ασκήσεις πάω στον καναπέ. Στο κρεβάτι νυστάάάάάζω ! Και όπως λέει και ο Αντώνης το διάβασμα "Δεν έχω χρόνο γαμώτη" γίνεται καμιά φορά στο δρόμο, στις σκάλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πως μπορείτε και γράφετε στο καναπέ ρε παιδιά?
Εγώ χρειάζομαι σκληρή επιφάνεια για να γράψω με άνεση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πως μπορείτε και γράφετε στο καναπέ ρε παιδιά?
Εγώ χρειάζομαι σκληρή επιφάνεια για να γράψω με άνεση:P

Βασικά το καλοκαίρι στα θερινά διάβαζα στον καναπέ :P Ε, στήριζα στα πόδια μου τα φυλλάδια με ένα βιβλίο από κάτω:D Αλλά πλέον κάθομαι και τις κάνω κάτω στο τραπεζάκι του σαλονιού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Για σοβαρό διάβασμα στο σπίτι στο γραφείο κλασσικά πράματα.Εναλλακτικά στο δεύτερο όροφο της βιβλιοθήκης του χημικού σε ένα χώρο που μοιάζει με σπηλιά(!!) και δεν αποσπά τίποτα ή στη βιβλιοθήκη του απθ στο "πριβέ" δωμάτιο όπως το λέω εγώ που είναι σε απομόνωση απ τα υπόλοιπα ή στην αίθουσα των μεταπτυχιακών που δεν ακούγεται κιχ.Για διάβασμα-σαχλαμάρισμα στο κεντρικό αναγνωστήριο της βιβλιοθήκης μ όλη τη σάρα και τη μάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εγω δεν ξερω αν θα αλλαξω τροπο διαβασματος τωρα που θα παω πανεπιστημιο.....αλλα μαλλον το δωματιο μου και το κρεβατι μου δεν τ αλλαζω με τιποτα!!!
πολλες φορες οταν τυχαινε να εχω παπαγαλια(δηλαδη συνεχεια,βλ.θεωρητικη) τα ελεγα ενω πηγαινοερχομουν πανω-κατω σ ολο το σπιτι...
ωραιες εποχες........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Σοβαρό διάβασμα κάνω κυρίως στο γραφείο στο δωμάτιό μου. Όταν διαβάζω στο κρεβάτι (π.χ βιολογία, έκθεση, λυμένες ασκήσεις), αρχίζω να νυστάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μονο στο γραφειο.
Στο κρεβατι δεν μπορω να βολευτω, πιανεται η μεση μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
παντα γραφειο.Στα μαθηματα ομως που ειναι ψηλο απ'εξω μου αρεσει πολυ να παω και να τα μαθαινω στο μπαλκονι!!!!(ΑΟΔΕ πχ οταν το ειχα μαθει επαιρνα καποιον απο την φαμιλια,τον εβαζα στο μπαλκονι και του ελεγα το κατεβατό ενω εγω εκοβα βολτες και χαζευα...:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χεχε μ' αρεσει αυτη η ερωτηση! Λοιπον το χειμωνα μου αρεσει παρα πολυ να διαβαζω κατω, πανω σε μοκετες-χαλια οπου βολευομαι! Αραζω κατω και διαβαζω! Τον υπολοιπο χρονο διαβαζω τις περισσοτερες φορες στο τραπεζι της τραπεζαριας που ειναι μεγαλο και μου αρεσει γιατι απλωνω ολα οσα εχω να κανω και ετσι εχω παντα ενα προγραμμα στο μυαλο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Παντού...Αρκεί να υπάρχει ησυχία;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
εμένα το γραφείο είναι ακριβώς δίπλα στο κρεβάτι μου. οπότε κάθομαι στη καρέκλα απλώνω πόδια στο κρεβάτι και διαβάζω :Ρ. υπολογιστής πάντα κλειστός γιατί παρασύρομαι εύκολα :Ρ. κυρίως το χειμώνα, όταν όλοι λείπουν διαβάζω στο σαλόνι στο πάτωμα με τη πλάτη στο καλοριφέρ. όταν βαριέμαι μες στη μέρα, διαβάζω το βράδυ στο κρεβάτι μου ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο γραφειο, στο κρεβατι, στο σχολειο (:P) και παντα μονη δεν μπορω με αλλους με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
παντα μονη στο δωματιο μου η στο σαλονι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Στο σαλόνι ή στο δωμάτιό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Τωρα που βρηκα το πανεπιστημιο και ειρθε και η σιτιση , δεν νομιζω να πηγαινω στο τρελοκομειο στο σπιτι μου να διαβαζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάντα στο κρεβάτι αν και έχω γραφείο. Έχεις βρε παιδί μου την άνεση να απλώσεις όλα τα τετράδια, βιβλία, στυλό χωρίς να σου πεφτουν κάθε τρεις και λίγο κάτω. Βάζεις και ένα μαξιλάρι στο προσκέφαλο και μια χαρά. Μόνο που μετά έχεις να αντιμετωπίσεις την γκρίνια της μαμάς : "Πριν λίγο σκούπιζα, γεμάτο γομίδια το έκανες το κρεβάτι. Κοίτα κοίτα δε σου είπα...":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Στο σπίτι πάντα,στο κρεβάτι μου.Παρέα με κόκα(κόλα) και τσιγάρο.Η βιβλιοθήκη μου φαίνεται πολύ κρύα και δήθεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μεσα στο ψυγειο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top