Πού διαβάζετε;

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Στο πατωμα, διπλα στο καλοριφερ με το ipod στο φουλ γιατι αλλιως δεν μπορω να συγκεντρωθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ στο γραφείο μου με τα ακουστικά και τον βασιλάρα:D
μερικές φορές και στο κρεβάτι, αλλά το αποφεύγω γτ με παίρνει ο ύπνος..:P

*βασιλάρας=βασίλης παπακωνσταντίνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
σε ενα δωματιακι που το μονο ψηφιακο αντικειμενο ειναι ενα ραδιοφωνακι
αλλιως....καψιμο pc κτλπ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δε με ενδιαφέρει το μέρος αρκεί να έχω πολύ χώρο, και το μόνο που ακούγεται να είναι μουσική να παίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μου πηρε πολυ καιρο να κοψω απο την παπαγαλια που ειχα συνιθησει στο λυκειο για ευνοητουσ λογους( βλεπε καταραμενες πανελλαδικες).........
αφου λοιπον εμαθα να διαβαζω απο μεσα μου και οχι φωναχτα τιμαω δεοντως το αναγνωστηριο της ιατρικης που ειναι υπεροχο ,πολυ ησυχο και πολυ φιλικο για διαβασμα!!!!!!!!!!
μακρια απο υπολογιστες , με κινητο κλειστο (μη θελωντας να ενοχλησεις τους αλλους που διαβαζουν επωφελεισε και εσυ!!!!)
επισης θεωρω πολυ καλο να βλεπεις και αλλους να διαβαζουν ετσι αντιλαμβανεσαι οτι δεν εισαι μονος σου και οτι υπαρχουν και αλλοι που προσπαθουν
επισης στα διαλειμματα γνωριζεις πολυ κοσμο!!!!!!!!!(κοινωνικοποιηση και ξερο ψωμι!!!!!)εχω ηδη γνωρισει πολλα παιδια
ενω στο σπιτιιιιιιιιι........το μονο που δεν θα εκανα στο τελος ειναι το διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
στην γραφειαρα μου και βεβαια!
στο πατωμα ...πιανομαι
στο κρεβατι ....αποκοιμιεμαι
εξω ...με ενοχλουν οι θορυβοι
στο πισι... μονο διαβασμα που δεν κανω
οποτε παω στην βαση μου και ειμαι κιουρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Μαθήματα που έχουν γράψιμο (χημεία,φυσική,έκθεση κλπ)τα κάνω στο γραφείο μου.
Ιστορία,δικαιο,Αντιγόνη και γενικά τα δευτερεύοντα μαθήματα στο κρεβάτι.:P
Παλιότερα διάβαζα με μουσική αλλά τώρα δεν μπορώ.Μου αποσπάει την προσοχή.
Βέβαια,όταν κάθομαι στο κρεβάτι κ διαβάζω κάποιο θεωρητικό μάθημα μπορεί ν'ακούσω.Ναι,τα έχω σε μεγάλη εκτίμηση αυτά τα μαθήματα.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D!m!TR@

Νεοφερμένος

Η D!m!TR@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παντού, αρκεί να έχει χώρο...(γραφείο, πάτωμα, κρεβάτι, κουζίνα, στο σαλόνι μαζί με την τιβι....):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ποτε, ποτε, ποτε στο κρεβατι.. αμεσως κοιμαμαι :P
Συνηθως στο γραφειο. Απο καμια φορα και κατω απο αυτο.
Γενικα οπου και να διαβασω (ειπαμε συνηθως αυτο γινεται στο γραφειο) θελω να εχω πληρης ησυχια και τπτ στο οπτικο μου πεδιο που να μου αποσπαει την προσοχη. Οποτε περα απο το γραφειο μου γυρω υπαρχουν ελαχιστα πραγματα, μπροστα μου μονο ο λευκος τοιχος και μεχρι και ο πινακας ανακοινωσεων ειναι τοποθετημενος ψηλα. Και φυσικα επειδη ποτε δεν εχω ησυχια οταν διαβαζω φοραω ωτοασπιδες. :P (ρεζιλια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
συνηθως στο κρεβατι ... οταν εχω πολλα δηλαδη και προκειται για σοβαρο διαβασμα...
αλλιως αμα ειναι τιποτα που θελει ξεπεταγμα γραφειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
στο γραφειο μου!!! δεν μπορω καπου αλλου......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Συνηθως στο γραφειο μου,σπανια στο γραφειο της βιβλιοθηκης του σπιτιου μας αλλα ποτε σε κρεβατι γιατι αποκοιμιεμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ιιιιιι!! μισω τα γραφεια, ορθιος και περιφερομαι (αν προκειται για καθαρα διβασμα) ή στο κρεβατι, αλλα οκ για γραψιμο παω στο γραφειο...πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου αλλά όταν θέλω να τελειώσω γρήγορα στο γραφείο μου.:redface: Και όπως είπε και ο Γιώργος άμα είναι διάβασμα, προφορικά περιφέρομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ε μα σιγα μην κατσουμε και σε σταση γιογκα για να διαβασουμε :mad: οπως γουσταρουμε, αρκει να μαθουμε ρε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μαθητούδια;
Πάτωμα, γραφείο, καναπέ, κρεβάτι...
Πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω στο γραφειο μου.
Θα αναφερω κι ενα παραδειγμα προς αποφυγη(μαθητες της Γ Λυκειου,don't try this at home!!!)Πολλες φορες,οταν ειχε ποδοσφαιρο και δεν ηθελα να το χασω,αφου μαθαινα πρωτα ο,τι χρειαζοταν παπαγαλια,μετα τα Λατινικα κυριως,αλλα και ο,τι ηταν ασκηση γραπτη,την εκανα στον καναπε ή στο γραφειο του υπολογιστη,βλεποντας μπαλα.Ειμαι ποδοσφαιροφιλος,τι να κανουμε...:P:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Στο κρεβάτι. Και έκθεση εκεί έγραφα. Στο γραφείο αποσυντονίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στο γραφείο. Έχω δοκιμάσει και στην κουζίνα και στο κρεβάτι αλλά τίποτα. Στην κουζίνα με έπιανε λιγούρα και όλο έτρωγα, οπότε δε συγκεντρωνόμουν και στο κρεβάτι όλο με έπιανε ο ύπνος. Είμαι δύσκολη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
στο πάτωμα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top