[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.Ας ρίξω και τα δικά μου :)

Μαθηματικα Κατ 17.6
Φυσική Κατ 19.1
Προγραμματισμός 18
ΑΟΔΕ 19,9 (ξέχασα κάνα κόμμα και μου κοξαν? :P )
Μαθηματικά Γεν. 20 :D
Ν.Γλώσσα 15.9

18.740 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ενας παλιος μου φιλος εγραψε σε ολα 20 εκτος απο εκθεση 15,
δεν το πιστευα μεχρι που πηγα στο σχολειο του :0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manwlia

Νεοφερμένος

Η manwlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας συγχαρητήρια σε όλους!!Έβγαλα 18,1 και ενω στην αρχή σκεφτόμουν να δηλώσω παιδαγωγικά με συμβούλεψαν όλοι να μη το κάνω γιατί δεν διορίζονται πλέον χωρίς ασεπ αλλά κανονικά με εξετάσεις και σε 4 χρόνια που θα τελειώσω θα χει γίνει ακόμη χειρότερο! ΤΙ λέτε εσείς α και μήπως ξέρει κανείς τι είναι το τμήμα εκπαιδευτικής και κοινωνικής πολιτικής επαγγελματική αποκατάσταση κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 17.078 και θέλω φιλολογία Θεσσαλονίκης! Στην ιστορία ο Α' βαθμολογητης εβαλε 91 και ο Β' 78 και ο Γ' 74:eek:. Στα άλλα μαθήματα τα πήγα μια χάρα( εκτός απο λογοτεχνία που έγραψα 13,7). Το 2009 η φιλολογία Θεσσαλονίκης είχε 17.350. Με τα μόρια που έχω λετε να την πιάνω τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickthegreek27091

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλάβρυτα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ έβγαλα 18955 αλλά δεν περνάω πολιτικών μηχανικών ΕΜΠ γαμώτο
Μαθηματικά Κατ: 17,6
Φυσική Κατ: 18,1
Προγραμματισμός: 19,8
ΑΟΔΕ: 19,4
Έκθεση: 17,3
Βιολογία Γ.Π.: 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ezkallithea

Νεοφερμένος

Ο Eni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ελα ναυπηγους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ballaki

Νεοφερμένος

Ο Ballaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ezkallithea εισαι ΝΜΜ..!!!Θελω να σε ρωτησω ,επειδη εχω αποφασισει να παω στο πολυτεχνειο αλλα απο τη μια τα μορια,απο την αλλη η αδυναμια μου(οπως και πολλων αλλων φανταζομαι) να διακρινω τις διαφορες αναμεσα στις πολυτεχνικες σχολες και να βρω ποια μου ταιριαζει καλυτερα,...ποια ειναι η γνωμη σου σχετικα με τους ναυπηγους...αναφερομαι στο ΕΜΠ....δειχνει ενδιαφερουσα σχολη αλλα τα ατομα με τα οποια εχω μιλησει ηταν διστακτικα σε σχεση με αυτη...
Θα μπορουσες μηπως να μου δωσεις καμια πληροφορια-στοιχειο σχετικα με τα μαθηματα,τα δικαιωματα που εχει ενας ναυπηγος μηχανολογος...ή οτιδηποτε βρισκεις ενδιαφερον...???? :)
Αμα θελεις μπορεις να μου στειλεις προσωπικο μηνυμα για να μην παραβαρυνει το topic....Σε ευχαριστω ηδη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση σου που διαβασες για χαμηλοτερες σχολες με < 5 στο 4ο η στο 5ο? ...το θεμα ειναι οπως ειπα και πριν εχω 7000 μορια σε 5ο πεδιο και 6200 περιπου σε 4ο.Μπορει να μην μπω και πουθενα γιατι ισως δεν υπαρξει σχολη με 7000 και κατω σε 5ο πεδιο.Δυστυχως πρεπει να επιλεξω ενα απο τα πεδια αυτα..ελπιζω να μην βγω χαμενος...τι γνωμοι εχετε οι υπολοιποι? ειμαι πολυ μπερδεμενος..σκεφτομαι πιο πολυ το 5ο διοτι εχω 800 μορια παραπανω..απο την αλλη οι θεσεις στο 4ο ειναι πιο πολλες σε σχολες κλπ
Συγγνώμη που αργησε λίγο η απάντηση. Κατά τη γνώμη μου βάλε σχολές από το 5ο πέδιο γιατί τα χαμηλότερα τμήματα κλείνουν με 4.500 μόρια (δεν είναι απόλυτο αλλά εκεί κοντά θα κινηθούν). ΄Ομως είναι σχολές στην περιφέρεια. Τις πληροφορίες τις βρήκα στο www.neolaia.gr στο άρθρο "ΒΑΣΕΙΣ 2010: ΠΤΩΣΗ ΠΑΝΤΟΥ". Πάντως νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να κάνεις άλλη μια προσπάθεια για να βελτιώσεις τη βαθμολογία σου και να περάσεις σε μια σχολή με περισσότερες επαγγελματικές δυνατότητες. Πάντως ό,τι και να επιλέξεις, συμπλήρωσε προσεκτικά το μηχανογραφικό και ψάξε τις σχολές γιατί ορισμένα ΤΕΙ αν και δεν τους φαίνεται, έχουν προοπτικές. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7777777

Νεοφερμένος

Ο fotis7777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Βασικα πιανω τη σχολη που θελψ στην ξανθη1!!!
ευτυχως που μπαινω μεσα!!!
τωρα σημασια εχει να συνεχισω τν πορεια μου εκει...!!
εξαλου στο πολυτεχνειο δεν εχει εκθεση....
η κανω λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Βασικα πιανω τη σχολη που θελψ στην ξανθη1!!!
ευτυχως που μπαινω μεσα!!!
τωρα σημασια εχει να συνεχισω τν πορεια μου εκει...!!
εξαλου στο πολυτεχνειο δεν εχει εκθεση....
η κανω λαθος?
Βασικά έχει ξένες γλώσσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Να σας πω επειδη τωρα μου ηρθε φλασια και εκανα τα μορια με το χερι και βγαινουν λιγο παραπανω,ξερει κανεις με τι προσεγγιση προσμετρουνται οι βαθμοι προσβασης?Δηλαδη το 19,67 το κανουν 19,7 ή το αφηνουν ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
να πω και γω τα δικα μου...:P
εκθεση 16.2
μαθ.κατ 16.5
φυσ.κατ 16.1
αοδε 16.4(μ δωσαν μια μοναδα για τις λαλακειες που εγραφα στον φαγιολ:P)
μαθ.γεν 20
αεππ 19.8
17212 2ο/4ο...αν πιασω μαθηματικο θεσσαλονικης θα ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλιως κρητη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alibaba

Νεοφερμένος

Ο Alibaba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά εγω έβγαλα 18339 στο 4ο πεδίο από τεχνολογική.
Δεν ξέρω όμως αν πιανω ηλεκτρολόγων πάτρας επειδή πρειπει να πέσει 320 μόρια για να μπώ. Τί λέτε μπορεί να δούμε τέτοια πτώση ή ειναι πολύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mts_

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
2ο - 4ο : 18.827
5ο : 18.866

Καλή σταδιοδρομία σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ifigeneiapap

Νεοφερμένος

Η Ifigeneiapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Έκθεση: 16,2
Βιολογία: 19,3
Λογοτεχνία: 19,2
Ιστορία: 19,2
Αρχαία: 19
Λατινικά: 17,1

Σύνολο μορίων: 18.754

Προς το παρόν περνάω Νομική Θεσσαλονίκης!!!! Είμαι πολύ ευχαριστημένη!! Τα Λατινικά μην τα σχολιάσει κανείς, ίσως είμαι η μοναδική της θεωρητικής που έγραψε αρχαία 19 και λατινικά 17.....:P:P:P:P:P:P:P:P Θεωρούσα πως τα λατινικά είναι για τους χαζούς και την πάτησα...:P:P:P:P:P:P:redface:
Αν πέσουν και οι βάσεις ίσως να πιάσω κι Αθήνα!!!!
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τελικα οι περισσοτεροι γραψατε πανω απο 15 στην εκθεση. Αλι σε μας.:redface:
Μπραβο σε ολους παντως παιδια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Τελικα οι περισσοτεροι γραψατε πανω απο 15 στην εκθεση. Αλι σε μας.:redface:
Μπραβο σε ολους παντως παιδια. :)

Με βαση τα στατιστικα που βγηκαν απο το υπουργειο πανω απο 15 εγραψαν περιπου το 25%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους! μαθαμε τιποτα για το ποτε θα βγουν οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
https://bit.ly/iUWd0

To Σαββατο βγαινουν οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων online

Καλα αποτελεσματα σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
https://bit.ly/iUWd0

To Σαββατο βγαινουν οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων online

Καλα αποτελεσματα σε ολους!
Ευχαριστω πολυ για τη γρηγορη απαντηση! Ειναι εγκυρο ε? γιατι εχει μια περιεργη ημερομηνια του 2009:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top