[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Αποψη μου οτι θα πεσουν.Αλλα και να μην πεσουν,εχει και σε αλλες πολεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Παιδια πραγματικα συγχαρητηρια!!!!ειστε πολυ τυχεροι που πετυχατε το στοχο σας..!!!! πραγματικα σας αξιζουν συγχαρητηρια...βλεπω τους βαθμους σας και αναρςτιεμαι αραγε αν θα γραψω και εγω τετοιους βαθμους..εγω δινω του χρονου πανελληνιες και θελω παρα πολυ να περασω στο παιδαγωγικο!!! σας θαυμαζω ειλικρινα που ειχα το σθενος να διαβασετε και να πετυχετε...μακαρι το ιδιο να συμβει και σε εμενα αλλα φυσικα και σε ολους τους αλλους μαθητες που δινουν του χρονου πανελληνιες...

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Kαλή σου επιτυχία! Αν διαβάσεις αρκετά και μεθοδικά θα τα καταφέρεις!:clapup:

Αποψη μου οτι θα πεσουν.Αλλα και να μην πεσουν,εχει και σε αλλες πολεις.
Μακάρι να πέσει και η νομική Θεσσαλονίκης 120 μόρια.. Το ξέρω ζητάω πολλά αλλά.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μακάρι να πέσει και η νομική Θεσσαλονίκης 120 μόρια.. Το ξέρω ζητάω πολλά αλλά.........


Θα πεσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Μακάρι! Έχασα απο απροσεξια 3 μόρια αρχαια και νιώθω ασχημα αν μου την κοστισουν..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis_8

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Mf92
και για που το βλέπεις φίλε? έχει μεγάλη ζητηση όντως.. Ελπίζω να μην ανεβεί κ αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αν δεν περάσω θεσσαλονικη Κομοτηνη..:) Αλλα καταλαβαίνετε για λίγο αν δεν περάσει κάποιος εκει που θέλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μακάρι! Έχασα απο απροσεξια 3 μόρια αρχαια και νιώθω ασχημα αν μου την κοστισουν..:worry:


Εεεε δεν νομιζω μωρε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ακόμα δεν το έχω καταπιεί...:mad:


Αααααχ..μη μιλας :P εγω δεν 8α καταπιω τα 1100 μορια που ηθελα.. :P
μου πεφτουν πολυ βαρια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Mf92
και για που το βλέπεις φίλε? έχει μεγάλη ζητηση όντως.. Ελπίζω να μην ανεβεί κ αλλο..
Βασικά κορίτσι είμαι..:redface:
ΕΜΠ θέλω- είμαι 350 μόρια πάνω από τη βάση....Θεωρώ σχεδόν σίγουρο ότι θα ανεβει και η Πληροφορικού στο σχολείο το ίδιο πιστευει. Ελπίζω ότι μιλάμε για καμια άνοδο 100 μορίων και πολύ λέμε.
Κρίνω κυρίως από τη ζητηση.Στο σχολείο 5-6 άτομα περνάνε σίγουρα και ξέρω τουλάχιστον άλλα 20 γνωστούς, φίλους κτλ. που θέλουν και λογικά περνανε( μιλάμε έβγαλαν 19800!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αααααχ..μη μιλας :P εγω δεν 8α καταπιω τα 1100 μορια που ηθελα.. :P
μου πεφτουν πολυ βαρια!!:)
Ποια σχολή ήθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
παντως βρε παιδια πως θα πεσουν οιβασεις??οι πιο πολλοι καλα εχουμε γραψει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Ειδικης Αγωγης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παντως βρε παιδια πως θα πεσουν οιβασεις??οι πιο πολλοι καλα εχουμε γραψει!!
Σε αυτό το foroum πάντα οι περισσότεροι γράφουν πολύ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
παντως βρε παιδια πως θα πεσουν οιβασεις??οι πιο πολλοι καλα εχουμε γραψει!!

Αυτο αναρωτιεμαι κι εγω.:P
Στο σχολειο μου λιγα παιδια εγραψαν 5-6-7, οι περισσοτεροι ηταν γυρω στο 13 μεχρι 17.
Αντιθετως ειδα τη θεωρητικη να κατακρεουργειται.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σε αυτό το foroum πάντα οι περισσότεροι γράφουν πολύ καλα

Όλοι εδώ στο forum είναι αριστούχοι...! Έχει μοναξιά όμως η κορυφή. :confused: Ανοιχτείτε βρε παιδιά, ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Ε δεν σνομπάρω το i school αλλά δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα απο δω..εχουν ψηφισει 151 και 27 δεν ήταν υποψήφιοι..οπως μάθαμε στα Μαθ Γενικής το δείγμα δεν είναι αντιπροσωπευτικό :D
Πάντως σε στατιστικά που διάβασα τα ποσοστα επιτυχίας ήταν χαμηλότερα απο πέρυσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Όλοι εδώ στο forum είναι αριστούχοι...! Έχει μοναξιά όμως η κορυφή. :confused: Ανοιχτείτε βρε παιδιά, ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας σας;
Συστηματικο διαβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Συστηματικο διαβασμα

Κατά τη γνώμη μου δεν αρκεί, πολλάκις έχω δει παιδιά που διαβάζουν συστηματικά, δεν ειμαι εγώ σε αυτή την ομάδα οφείλω να ομολογήσω :P , που δε μπορούν να καταφέρουν πολλά. Είναι μάλλον και μια έφεση που έχουν κάποια παιδιά στο να μαθαίνουν, ένα "ταλέντο" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου δεν αρκεί, πολλάκις έχω δει παιδιά που διαβάζουν συστηματικά, δεν ειμαι εγώ σε αυτή την ομάδα οφείλω να ομολογήσω :P , που δε μπορούν να καταφέρουν πολλά. Είναι μάλλον και μια έφεση που έχουν κάποια παιδιά στο να μαθαίνουν, ένα "ταλέντο" :)
Συμφωνώ και επαυξάνω!! Ειδικά θετικοτεχνολογική πρέπει και ''να το 'χεις''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top