[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
και ομως και εγω το εχω ακουσει οτι ισχυουν....ειδικα θεσσαλονικη/κρητη-πειραιας!! χιχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geser

Νεοφερμένος

Ο Geser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πιστεψε με ισχυουν.απο Καβαλα το 17 θεωρουνταν χαμηλος βαθμος ενω τωρα απο Σερρες θεωρειται πολυ καλος,σε σημειο που τα 18 να ειναι ενα καθε 100 μαθητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Λες χαζομαρες.Εγω βαθμολογουμουν εκει και τα 3 πηγαιναν συννεφο.
Τοο μεγαλυτερο που εβαλαν ηταν 18.7
Μην αναπαραγετε τετοιες μαλακιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οι προφορικοί βαθμοί ρίχνουνε κατακόρυφα τα μόρια μου.Έχω βλαστημήξει χιλιάδες φορές.Τέσπα! Στην Ιστορία έγραψα 19,5 και μου 'χε 12 και 14 προφορικό....
Πάντως έχω μεγάλο άγχος να περάσω παιδαγωγικό, καθώς δίνω για 3η συνεχόμενη χρονιά!!
Με 17941 νομίζω ότι περνάω σε Ρόδο, Κρήτη, Αλεξανδρούπολη.......
Αυτο που σου κανανε με τους προφορικους βαθμους ειναι απαραδεκτο!! Πηγαινε τωρα και τριψε τους τα αποτελεσματα στη μουρη... Σα δε ντρεπονται λιγο!! Τεσπα, ελπιζω μονο να το θες πολυ το παιδαγωγικο (για να δινεις 3η φορα) και να μην ερχεσαι μνο για την αβεβαια πια αποκατασταση... Εγω ειμαι στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης και ειναι απλα υπεροχα!! Η πολη ειναι πανεμορφη... Μακαρι να καταφερεις να περασεις!!

Φιλικη συμβουλη: Βαλε οποια πολη θες, εκτος απο τη Φλωρινα!! Μια φιλη μου που πηγε εκει το εχει σκυλομετανιωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αυτο που σου κανανε με τους προφορικους βαθμους ειναι απαραδεκτο!! Πηγαινε τωρα και τριψε τους τα αποτελεσματα στη μουρη... Σα δε ντρεπονται λιγο!! Τεσπα, ελπιζω μονο να το θες πολυ το παιδαγωγικο (για να δινεις 3η φορα) και να μην ερχεσαι μνο για την αβεβαια πια αποκατασταση... Εγω ειμαι στο παιδαγωγικο της Αλεξανδρουπολης και ειναι απλα υπεροχα!! Η πολη ειναι πανεμορφη... Μακαρι να καταφερεις να περασεις!!

Φιλικη συμβουλη: Βαλε οποια πολη θες, εκτος απο τη Φλωρινα!! Μια φιλη μου που πηγε εκει το εχει σκυλομετανιωσει...
δεν νομιζω οτι ολοι οι καθηγιτες εχουν ψυχολογικα...και εγω ειχα χαλια προφορικους σε σχεση με αυτα που εγραψα (πχ 17 προφορικο 19.6 γραπτο) αλλα δεν κατηγορω κανενα,ειχαν δικιο ...(τουλαχιστον στην περιπτωση μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scoot

Νεοφερμένος

Ο scoot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Γεια και καλη επιλογη πλεον στις σχολες.Εχω βγαλει 13636 στο 4ο και 14125στο 5ο
Με ενδιαφερει η Σχολή Γεωπονικών Επιστημών, Τμήμα Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος
με περσινη βαση 13701 ποια ειναι η αποψη σας εχω ελπιδες να μπω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι ολοι οι καθηγιτες εχουν ψυχολογικα...και εγω ειχα χαλια προφορικους σε σχεση με αυτα που εγραψα (πχ 17 προφορικο 19.6 γραπτο) αλλα δεν κατηγορω κανενα,ειχαν δικιο ...(τουλαχιστον στην περιπτωση μου).
Ναι ρε φιλε, αλλα ετσι υπαρχει πιθανοτητα να σου στερησουν το ονειρο!! Συμμαθητρια μου περυσι εχασε την πρωτη της επιλογη επειδη οι προφορικοι της βαθμοι ηταν πολυ χαμηλοτεροι απο τους γραπτους...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Οι καθηγητές στην τρίτη λυκείου χαρίζουν βαθμούς, σπάνια θα πέσεις σε καθηγητές που βαθμολογούν αντικειμενικά (εκεί δε γίνεται να λες άξιζα για παραπάνω, κάτι έκανες λάθος προφανώς στο τετράμηνο, κοινώς τους έγραφες κανονικά κι αυτούς και το σχολείο) και ακόμα πιο σπάνια σε σάικο. Φώντα είσαι από τις λίγες περιπτώσεις που δεν κρύβεται πίσω από το δάχτυλο, μπράβο σου, δεν πάμε τρίτη λυκείου απλά για τις εξετάσεις. Αν μας νοιάζει τόσο το όνειρο μας κοιτάμε να εξασφαλίσουμε πρώτα το στοιχειώδες, δηλαδή τον προφορικό.

Όσο για τα βαθμολογικά κέντρα, φρίττω κάθε φορά που διαβάζω τέτοια. Μου έχουν τύχει παιδιά στην Αθήνα να μου λένε πήρες 18 στην έκθεση γιατί σε βαθμολόγησαν στο τάδε κέντρο. Και πού ξέρεις εσύ τι γίνεται στο κάθε κέντρο; Πάλι καλά που δεν άκουστηκε το κλασικό "τα παιδιά της επαρχίας βαθμολογούνται πιο ελαστικά" :S Ο,τι να'ναι, ειδικά στην έκθεση δεν ξέρεις σε ποιον θα πέσεις, όχι σε ποιο κέντρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7777777

Νεοφερμένος

Ο fotis7777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
φυσικη κατ. 19,6
μαθηματικα κατ. 20
Αοδε 19,8
προγραμματισμος 20
μαθηματικα γεν. 19,9
οικονομια 20
και εκθεση 8,3
18,671

ευτυχως πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων / μηχανικων pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ναι ρε φιλε, αλλα ετσι υπαρχει πιθανοτητα να σου στερησουν το ονειρο!! Συμμαθητρια μου περυσι εχασε την πρωτη της επιλογη επειδη οι προφορικοι της βαθμοι ηταν πολυ χαμηλοτεροι απο τους γραπτους...:(

Συνφωνω ρε φιλε και εγω καπου στα 200 μορια εχω χασει απο εκει,αλλα θελω να πω πως στο χερι μας ειναι να παρουμε καλους προφορικους:/:

φυσικη κατ. 19,6
μαθηματικα κατ. 20
Αοδε 19,8
προγραμματισμος 20
μαθηματικα γεν. 19,9
οικονομια 20
και εκθεση 8,3
18,671

ευτυχως πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων / μηχανικων pc
Αστα και εγω εφαγα πικρα με την εκθεση...αλλα το αποτελεσμα εχει σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
:worry: Θέλει τέχνη να γράψεις έκθεση 8,3 και να ξεσκίσεις σε όλα τα άλλα :) Μπράβο, απίστευτοι βαθμοί.
Btw υπολογιστών, ο όρος pc είναι πολύ πιο περιορισμένος :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7777777

Νεοφερμένος

Ο fotis7777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
xaxaaxa!!!δικιο εχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zifnab

Νεοφερμένος

Ο zifnab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
foti συγχαρητήρια! Και εγώ είχα στην έκθεση ένα ωραίο 12 και βαθμούς αρκετά υψηλούς έως άριστους στα υπόλοιπα (όταν έδινα 9 μαθήματα :P). Είδα ότι ενδιαφέρεσαι για τους μηχανικούς Η/Υ στο ΕΜΠ. Έχεις ψάξει και για Πληροφορικές? (π.χ Καποδιστριακό/Οικονομικό Πανεπιστήμιο). Ξέρω άτομα που έφυγαν από τους μηχανικούς και πήγαν σε άλλες σχολής όπως πληροφορικές γιατί δεν τους ταίριαζε, όπως και από την πληροφορική που θα τους ταίριαζαν οι μηχανικοί. Το πρόβλημα είναι ότι στις σχολές καταλήγουν πολλοί λόγω του βαθμού δίχως να τους ταιριάζουν. Είναι μεγάλη ταλαιπωρία να εείσαι σε μία σχολή που δεν σου αρέσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Tην βεβαιωση προσβασης ποτε θα την παρουμε απτο σχολειο για να καταθεσουμε το μηχ/κο μετα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
φυσικη κατ. 19,6
μαθηματικα κατ. 20
Αοδε 19,8
προγραμματισμος 20
μαθηματικα γεν. 19,9
οικονομια 20
και εκθεση 8,3
18,671

ευτυχως πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων / μηχανικων pc

Και ελεγα οτι ημουν η μονη που εφαγα ΗΤΤΑ στην εκθεση και εγραψα στα αλλα πολυ καλα.:P 12,8 μπαηδεγουεη, και απο τους δυο βαθμολογητες. Ο,τι να'ναι. Αλλοι μαθητες απο το τμημα μου που ολη τη χρονια δεν ανοιξαν βιβλιο εγραψαν καλυτερα απο μενα στην εκθεση παντως.:P
Παντως πραγματικα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις βαθμαρες σου στα αλλα.
Κριμα ρε γαμωτο να σε ριξει ενα κωλομαθημα ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Και ελεγα οτι ημουν η μονη που εφαγα ΗΤΤΑ στην εκθεση και εγραψα στα αλλα πολυ καλα.:P 12,8 μπαηδεγουεη, και απο τους δυο βαθμολογητες. Ο,τι να'ναι. Αλλοι μαθητες απο το τμημα μου που ολη τη χρονια δεν ανοιξαν βιβλιο εγραψαν καλυτερα απο μενα στην εκθεση παντως.:P
Παντως πραγματικα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τις βαθμαρες σου στα αλλα.
Κριμα ρε γαμωτο να σε ριξει ενα κωλομαθημα ετσι.

Το γεγονος οτι πηρε 8 στην εκθεση δε σημαινει οτι εγραψε για 8 απλα οτι του εβαλαν 8.Εμενα ο πρωτος μου εβαλε ενα 40 ο δευτερος 78 και ο τριτος 79 στο συνολο 15.7 αλλα ομολολω πως ειχα κανει αρκετα λαθη στις ασκησεις επειηκως εχασα 8 μορια χωρις το σχολιασμο αλλα το 8 του πρωτου θεωρω οτι ηταν τελειως ατοπο.Γενικα στην εκθεση δεν μπορω να καταλαβω τι θελουν πια... να φανταστεις μαθητρια του 10 που δεν μπορω να πω πως υπηρχε καθηγητης η μαθητης που να τη θεωρουσε εστω μετρια στην εκθεση εγραψε 18.7 και μαλιστα ο ενας της εβαλε 99!!! Προσωπικα στεναχωριεμε οταν βλεπω μαθητες να γραφουν στο συνολο αριστα και να τους καταστρεφει η εκθεση (ισως γιατι ειμαι και εγω παθων)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
φυσικη κατ. 19,6
μαθηματικα κατ. 20
Αοδε 19,8
προγραμματισμος 20
μαθηματικα γεν. 19,9
οικονομια 20
και εκθεση 8,3
18,671

ευτυχως πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων / μηχανικων pc

ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με αρέσει που γκρίνιαζα κι εγώ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Το γεγονος οτι πηρε 8 στην εκθεση δε σημαινει οτι εγραψε για 8 απλα οτι του εβαλαν 8.Εμενα ο πρωτος μου εβαλε ενα 40 ο δευτερος 78 και ο τριτος 79 στο συνολο 15.7 αλλα ομολολω πως ειχα κανει αρκετα λαθη στις ασκησεις επειηκως εχασα 8 μορια χωρις το σχολιασμο αλλα το 8 του πρωτου θεωρω οτι ηταν τελειως ατοπο.Γενικα στην εκθεση δεν μπορω να καταλαβω τι θελουν πια... να φανταστεις μαθητρια του 10 που δεν μπορω να πω πως υπηρχε καθηγητης η μαθητης που να τη θεωρουσε εστω μετρια στην εκθεση εγραψε 18.7 και μαλιστα ο ενας της εβαλε 99!!! Προσωπικα στεναχωριεμε οταν βλεπω μαθητες να γραφουν στο συνολο αριστα και να τους καταστρεφει η εκθεση (ισως γιατι ειμαι και εγω παθων)!

Κι εγω παθουσα.:P
Η μορφη της εξετασης αυτου του μαθηματος πρεπει να αλλαξει καποια στιγμη. Ευτυχως ειχα γραψει πολυ καλα στα αλλα αλλιως ουτε με κυαλια δεν θα εβλεπα τη σχολη που θελω τωρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Tην βεβαιωση προσβασης ποτε θα την παρουμε απτο σχολειο για να καταθεσουμε το μηχ/κο μετα?????????

στο δικό μας σχολείο είπαν αυτή την παρασκευή 9α μας δώσουν τη βεβαίωση πρόσβασης κ το απολυτήριο! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Κι εγω παθουσα.:P
Η μορφη της εξετασης αυτου του μαθηματος πρεπει να αλλαξει καποια στιγμη. Ευτυχως ειχα γραψει πολυ καλα στα αλλα αλλιως ουτε με κυαλια δεν θα εβλεπα τη σχολη που θελω τωρα.:P

Αφου περνας παλι καλα (αληθεια που θες;) αλλα ακομη και την πολη που ηθελες να χασεις για μενα σημαντικο(τατο) ειναι. Παντως το συμπερασμα μου για την εκθεση ειναι οτι ακομη κι αν διαθετεις πλουσιο λεξιλογιο και χειριζεσαι καλα το γραπτο λογο δεν σημαινει οτι θα γραψεις στην εκθεση (ακομη κι αν διαθετεις "κριτικη ικανοτητα"). Αντε να πω κι αλλο παραδειγμα: συμμαθητρια μου στο φροντιστηριο εγραφε σταθερα απο την αρχη μεχρι το τελος κειμενα χωρις συνοχη (αναθεμα και αν εβγαζες ακρη) και τελικα εγραψε 17.1!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top