Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλούτσικα πήγα. :)
Το κακό είναι οτι έκανα πολύ επίκληση στο συναίσθημα στην έκθεση, κάτι που δεν το συνηθίζω οπότε ένιωθα οτι παίζω σε ξένο γήπεδο. Αλλά τι να κάνω που έτσι μου βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το ερώτημα με την επίκληση στην αυθεντία δεν ήταν ό,τι πιο γελοίο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πίστευω ότι η επίκληση στο συναίσθημα ταίριαζε σε αυτό το θέμα. :)

Καλά αποτελέσματα και Καλή συνέχεια σε όσους γράφουν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Το ερώτημα με την επίκληση στην αυθεντία δεν ήταν ό,τι πιο γελοίο; :P
Όντως, ούτε καν να εντοπίσουμε δύο παραδείγματα τρόπων πειθούς δεν ζήτησαν!
[δλδ να τα χαρακτηρίσουμε εμείς επίκληση στην αυθεντία].


Αλλά ok, 5 μονάδες έπιανε άλλωστε.
Ακόμα και ένας μαθητής που ήταν σχεδόν αδιάφορος όλη τη χρονιά θα μπορούσε να απαντήσει. [ουσιαστικά, έδινε κάποιες μονάδες για αυτούς τους μαθητές- όπως είναι και τα πρώτα θέματα στα άλλα μαθήματα].



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όντως! Ήταν τόσο γελοίο που αναρωτιόμασταν με τον Πάνο μήπως ήταν καμια παγίδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ευκολο το θεμα, ξακαθαρο και κατανοητο. Πιστευω πως τα πηγα καλα, αλλα σημασια εχει και η αποψη του βαθμολογητη! :P Για πειτε οσοι απο εδω μεσα εδωσαν πανελληνιες, πως τα πηγατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εεεπ, ξεχασμενο θεματακι! Σημερα διναμε εκθεση! Ευκολο το θεμα, ξακαθαρο και κατανοητο. Πιστευω πως τα πηγα καλα, αλλα σημασια εχει και η αποψη του βαθμολογητη! :P Για πειτε οσοι απο εδω μεσα εδωσαν πανελληνιες, πως τα πηγατε?

Πανελληνιες πριν ποσα χρονια;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πανελληνιες πριν ποσα χρονια;:P
Το διάβασμα φταίει. :P
Διακρίνω μία έλλειψη σερφαρίσματος στο ίντερνετ. :P Παρακαλώ όπως οι τελειόφοιτοι / απόφοιτοι επιστρέψουν στους γνωστούς ρυθμούς τους όταν τελειώσουν. :P




Α, σας πάω στο σωστό θεματάκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα σε όλους! :)

:clapping: :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Πανελληνιες πριν ποσα χρονια;:P
lol!!! Εκανα μια αναζητηση και μου βγηκε ενα παλιο θεμα για πανελληνιες! Μετα ενας mod το μετεφερε εδω!! Εκανα edit στο post μου. :)

Στο θεμα μας τωρα. Σειρα πλεον εχει η στατιστικη για πολλους, για αλλους δε η βιολογια! Δεν φανταζομαι να υπαρχουν ατομα που να επελεξαν κατι διαφορετικο απο αυτα τα δυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως στατιστική ίσα ίσα μια ανάγνωση το βιβλίο θα κάνω. Τις υπόλοιπες ώρες θα διαβάσω :'( ΑΟΔΕ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Στο θεμα μας τωρα. Σειρα πλεον εχει η στατιστικη για πολλους, για αλλους δε η βιολογια! Δεν φανταζομαι να υπαρχουν ατομα που να επελεξαν κατι διαφορετικο απο αυτα τα δυο!
Και όμως από το τμήμα μου στο σχολείο διάλεξα αρκετά ιστορία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nemain

Νεοφερμένος

Η Nemain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους και καλά αποτελέσματα!:) Τα πέρασα και εγώ αυτά κάποτε και μάλιστα με το παλιό σύστημα, ακόμα χειρότερα δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ πάντως στατιστική ίσα ίσα μια ανάγνωση το βιβλίο θα κάνω. Τις υπόλοιπες ώρες θα διαβάσω :'( ΑΟΔΕ :'(
bliaaaah αηδιασα! Το μισω αυτο το μαθημα. Πραγματικα, θα προτιμουσα να εδινα ιστορια με τις ιδιες σελιδες, ή βιολογια.

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Και όμως από το τμήμα μου στο σχολείο διάλεξα αρκετά ιστορία
lol! Εγω ξερω παιδι που περυσι διαλεξε φυσικη! ΑΛλα ιστορια ειναι πολυ χειροτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
lol! Εγω ξερω παιδι που περυσι διαλεξε φυσικη! ΑΛλα ιστορια ειναι πολυ χειροτερα!
Πέρυσι Φυσική ΓΠ πήρε μόλις το 1% των υποψηφίων, ενώ Ιστορία το 2%.


Το αποτέλεσμα; Πανεύκολα θέματα στη Φυσική ΓΠ (αναμενόμενο ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι και τόσο τραγική βρε παιδιά η Φυσική ΓΠ. Εγώ την είχα δώσει πανελλήνιες και το θυμάμαι. :)
Το ΑΟΔΕ δεν το σιχαίνομαι σαν μάθημα, την παπαγαλία που απαιτεί σιχαίνομαι. Σαν μάθημα το λατρεύω. Σίγουρα δεν θα προτιμούσα να είχα αντί γι'αυτό ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γλυκα

Νεοφερμένος

Η Γλυκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πως τα πήγατε στο πρώτο μάθημα;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Διάβασε παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Μολις γυρισα σπιτι μου απο το σχολειο! Εδινα στατιστικη και εγραψα πολυ καλα! 18+ το minimum! :D Τα θεματα ηταν σχετικα ευκολα. Το 3ο θεμα ηταν παγιδα για οσους νομιζουν οτι αυτο το μαθημα δεν θελει καθολου διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σόρυ που μπένω εδώ και σας διακόπτω αλλα θεωρώ αγένια να μην πώ μέσα απο την καρδιά μου καλή επιτυχεία και έυχομαι να περάσετε εκεί που πραγματικά επιθυμήτε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top