Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Καλή επιτυχία! Σας περιμένει το πιο μεγάλο και ξεκούραστο καλοκαίρι της ζωής σας:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ αυτό με το καλοκαίρι το θυμάμαι κι εγώ Palladin απο τότε που έδινα...
Αν και αν έχω γράψει χάλια, μπορεί να είναι μεγάλο αλλά δεν θα είναι όμορφο :(
Άσε την τρομερή αγωνία που έχεις και την αναστάτωση που σου προκαλεί το κάθε σχετικό άρθρο ("θα ενέβουν οι βάσεις", "θα πέσουν οι βάσεις" κοκ) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δεν σε φοβάμαι εσένα;) :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
γίνε και εσύ cool, μπορείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι καλά... Μετά απο 3 χρόνια τα έχω ξεχάσει... Και δεν διαβάζω όσο θα πρεπε.... Πολύ φοβάμαι οτι όταν βγουν τα αποτελέσματα θα ψάχνω τρύπα να κρυφτώ απο την ντροπή μου :( :redface:
Anyway, κλείνω! Ελπίζω αύριο να σας έχω καλά νέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι γράφετε τουμόροου και έχετε βάλει πλερέζες όλοι καλέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Έκθεση. Οι πλερέζες είναι για τα επόμενα :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α γι'αυτό δε διαβάζεις ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Διαβάζω τώρα, με βοηθάει η σις :baby:
Ε 17 είχε γράψει, τι στο διάλο, κάτι θα μου μάθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλη τυχη ρε παιδια! Σας ευχομαι ολοι να βγαλετε τα μορεια που θελετε για τις σχολες που θελετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αντε.... καλή τύχη παίδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
παιδιά καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
θα τα πατε τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αντε καλη επιτυχια κ περιμενω να ακουσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από μένα (ξανά :))

Τα νέα απ' το μέτωπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Πριν από λίγο έφτασα σπίτι! :)

Τα θέματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ.

Γενικά αισθάνομαι αρκετά ικανοποιημένος με όσα έγραψα και παράλληλα ελπίζω να είναι σωστά!! :)
Να ναι καλά και η καθηγήτρια του σχολείου που τη τελευταία εβδομάδα μας έφερε ένα κείμενο σχετικά με τον ατομικισμό [γενικά: σύγκριση έννοιας ατομικότητας με ατομικισμος] και είχα αρκετά πράγματα υπόψη μου σχετικά με τον ατομικισμό [το κείμενο αναφέρεται και στην έννοια του ατομικισμού].

Αναρωτιέμαι πόσο έγραψα!!!
Δυστηχώς όμως απ' οτι είδα έπεσα έξω στην εύρεση συνωνύμου των λέξεων: ατόπημα, επιταγή και μάλλον ΚΑΙ το αποποιηθεί :/: :'(




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πριν από λίγο έφτασα σπίτι! :)

Τα θέματα μπορείτε να τα βρείτε εδώ.

Γενικά αισθάνομαι αρκετά ικανοποιημένος με όσα έγραψα και παράλληλα ελπίζω να είναι σωστά!! :)
Να ναι καλά και η καθηγήτρια του σχολείου που τη τελευταία εβδομάδα μας έφερε ένα κείμενο σχετικά με τον ατομικισμό [γενικά: σύγκριση έννοιας ατομικότητας με ατομικισμος] και είχα αρκετά πράγματα υπόψη μου σχετικά με τον ατομικισμό [το κείμενο αναφέρεται και στην έννοια του ατομικισμού].

Αναρωτιέμαι πόσο έγραψα!!!
Δυστηχώς όμως απ' οτι είδα έπεσα έξω στην εύρεση συνωνύμου των λέξεων: ατόπημα, επιταγή και μάλλον ΚΑΙ το αποποιηθεί :/: :'(




-petros

Καλά αποτελέσματα!:P Τώρα αν σου πω ότι ούτε εγώ ξέρω να βρω συνώνυμο της επιταγής;:P Να δούμε πως έγραψαν και τα άλλα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
επιταγη = εντολή :P(χα,τα θυμαμαι ακομα)
Πετρο καλα αποτελεσματα!Για 2-3 συνωνυμα δεν θα χαθει ο κοσμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χμ αρκετά ενδιαφέρον θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τα θέματα ήταν όντως πολύ εύκολα, το θέμα της έκθεσης σχετικά απλό... Πιστεύω πως έχω πάει πάρα πολύ καλά, αν και στην έκθεση η διόρθωση είναι υποκειμενική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top