Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από εμένα!
Αισιοδοξία...διάβασμα και όλα θα πάνε μια χαρά!:D
και όσο λιγότερο άγχος μπορείτε...νι...ξέρω είναι πολύ δύσκολο....


























P/s: Bro άσε το στέκι και το μσν και διάβασμα τώρα!!!:mad: :P :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Για να μαζευόμαστε όσοι δίνουμε, 17ρηδες και ...μεγαλύτεροι :D
Μοιραστείτε άγχη, πληροφορίες που ακούσατε, απορίες, προβληματισμούς, όνειρα, πως γράψαμε (όταν έρθει η αποφράδα ώρα) ο,τι σας έρχεται σχετικά με αυτές!!!

Εγώ θα πω απλά...
ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ!!! AAARGH!!!!

Αυτό το πόστ άγχωσε ακόμα κι εμένα που έδωσα πανελλήνιες πριν 4 χρόνια. Πόσο μάλλον κάποιον που θα δώσει φέτος...

Τέλος πάντων. Ψυχραιμία παιδιά κι όλα καλά θα πάνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Αυτό το πόστ άγχωσε ακόμα κι εμένα που έδωσα πανελλήνιες πριν 4 χρόνια. Πόσο μάλλον κάποιον που θα δώσει φέτος...

Τέλος πάντων. Ψυχραιμία παιδιά κι όλα καλά θα πάνε :)
Και που να δεις εγώ τι της λέω στο MSN :P

Καλή μας επιτυχία! :) [αν και για μένα δεν το βλέπω :/: ]






-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία! :) [αν και για μένα δεν το βλέπω :/: ]






-petros

Όχι ηττοπάθειες βρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
καλή επιτυχία κι απο εμένα σε όσους δίνουν φέτος, δεν το έχω ζήσει ακόμα αλλά όσο πλησιάζω τόσο πιο πολύ αγχώνομαι οπότε φαντάζομαι πως θα είναι 3 μέρες πριν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Στις πανελλήνιες πας με αέρα νικητή, όπως και σε κάθε αγώνα άλλωστε, αλλιώς το έχεις χάσει το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παιδιά καλή επιτυχία!Ψυχραιμία και ολα θα πανε καλα!
:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά! Μη μασάτε! Για το καλό της ζωής σας το κάνετε, οπότε κι αν σας βγεί η ψυχή για μια ιστορία ή μια έκθεση, δώστε κι άλλη δύναμη να τα βγάλετε κι αυτά πέρα! Τσίτα τα γκάζια, 150% των δυνάμεών σας, αλλά αξίζει! Είναι μεγάλη η ηδονή, μετά, την ώρα των αποτελεσμάτων!8)


Πάμε γερά!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ χτες έλυσα τα θέματα της φυσικής 2005 και τα είχα όλα σωστά!! Ναι και το 4ο που ήταν αμφιλεγόμενο! :clapup: 100 στα 100! :D

Ρε παιδιά, που χαθήκατε όσοι δίνετε; Έχουμε καταλήξει τα περισσότερα ποστς να είναι απο άτομα έξω απο το χορό :P
(btw ευχαριστώ για τις ευχές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδιά, που χαθήκατε όσοι δίνετε; Έχουμε καταλήξει τα περισσότερα ποστς να είναι απο άτομα έξω απο το χορό :P
Ξέρεις.... διαβάζουνε, δεν σερφάρουνε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νομίζεις :P Απλά ποστάρουν οπουδήποτε αλλού εκτός απο εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αχ χτες έλυσα τα θέματα της φυσικής 2005 και τα είχα όλα σωστά!! Ναι και το 4ο που ήταν αμφιλεγόμενο! :clapup: 100 στα 100! :D

Ρε παιδιά, που χαθήκατε όσοι δίνετε; Έχουμε καταλήξει τα περισσότερα ποστς να είναι απο άτομα έξω απο το χορό :P
(btw ευχαριστώ για τις ευχές)


εγώ γιαυτό δεν είχα απαντήσει ως τώρα αλλά... νισάφι! εγώ θα σας δώσω τις ευχές μου και :teasing:


Λοιπόν σας εύχομαι να είσαστε ήρεμοι και ψύχραιμοι ώστε να αποδώσετε τα μέγιστα των διαβασμάτων και της κούρασης σας!
Υπομονή... θα περάσει κι αυτό και μετά θα εύχεστε να μην είχε περάσει :P


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΕΚΙΟΠΑΙΔΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
να ευχηθω και εγω με την σειρα μου καλη επιτυχια σε ολους και ολες που δινουν εξετασεις - αντε και να σας δουμε σε υψηλες θεσεις στο μελλον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδακια ευχομαι οτι καλυτερο...
κ να τρωτε πολλα λαχανικα γιατι πολλα ακουμε για αυτες της μερες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
https://shev.dyndns.org/panelladikes.php :| :| :|

Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσω
Πρέπει να διαβάσωωωωωωωωωω :|

:'(


:P :P :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Αυθυποβολή ε;


Μη στενοχωριέστε βρε, θα περάσει ο καιρός και μετά θα τα αναπολείτε.
Μου το έλεγαν και εμένα και τους κορόιδευα. Όλο το μέλλόν σας ανοίγετε μετά από αυτό τον μήνα, τώρα θα λυγίσετε;

Υπομονή και όλα μα όλα θα πάνε καλά:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
καλή επιτυχία σε όλους σας συμφορουμάκια μουυυ..!! :group:

άντε κουράγιο! θα περάσει κι αυτό χωρίς να καταλάβετε πότε και μετά θα έχετε όλο το καλοκαιράκι μπροστά σας ν'ανεμελιάσετε..!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλη επιτυχια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεύτε τελευταίον ασπασμόν... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όλα τέλεια θα πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top