Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για να μαζευόμαστε όσοι δίνουμε, 17ρηδες και ...μεγαλύτεροι :D
Μοιραστείτε άγχη, πληροφορίες που ακούσατε, απορίες, προβληματισμούς, όνειρα, πως γράψαμε (όταν έρθει η αποφράδα ώρα) ο,τι σας έρχεται σχετικά με αυτές!!!

Εγώ θα πω απλά...
ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ!!! AAARGH!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τόσο νωρίς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αυτό σημαίνει ότι θα έχετε μεγάααααλο καλοκαίρι!

γκουντ λάκ σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αυτό σημαίνει ότι θα έχετε μεγάααααλο καλοκαίρι!

γκουντ λάκ σε όλους!
Σκρουμφ, εγώ δίνω και σχέδιο στις 22 και 23 / 6 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τόσο νωρίς?
Ναι, είναι ρεκόρ.




Λία, Πάνο, Ίφριτ, Πέτρο (κι όσοι άλλοι δίνετε από δω) καλή επιτυχία. Και μακάρι στην πρώτη σας επιλογή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!:P Να περάσετε εκεί που θέλετε και να έχετε τέλεια φοιτητική ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους όσους δίνουν, παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ!!! AAARGH!!!!

Καλά, εν τω μεταξύ θα βλέπεις αργότερα αυτό το ποστ και θα γελάς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχα βρε Γιώργο μην ξεχνάς οτι τα έχω ξαναπεράσει αυτά ;) (εκτός απο το σχέδιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Παναγία μου, ρίγοςςςς :(......και μόνο που το σκέφτομαι με λούζει κρύος ιδρώς. Νοιώθω τόσο μπαμπάς κάτι τέτοιες μέρες, είναι μια από τις φριχτότερες δοκιμασίες της νεολαίας και όλα αυτά εξαιτίας της ανεπάρκειας του κράτους να προνοήσει για περισσότερα Πανεπιστήμια και θέσεις.Τότε που έδινα είχα πάρει 5-6 κιλά, είχα καταφάει τα λυσσακά μου, είχα πάθει μια τρελλίαση με λίγα λόγια. Τελικά όμως πέρασα. 'Εβλεπα στον ύπνο μου τον Ουέλινγκτον και το Ναπολέοντα και όλες αυτές τις φιγούρες της ιστορίας και παραμίλαγα τα θέματα. Κάποιος καθηγητής στο Πανεπιστήμιο μετά μας είπε ότι το σύστημα μας έχει καταντήσει όλους νευρωτικούς αυτοκαταπιεζόμενους παπαγάλους. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ. ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ, ΝΗΦΑΛΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣΑΡΚΑΣΜΟΣ είναι τα καλύτερα όπλα. Είναι μια από τις πολλές μάχες της ζωής και σας νοιώθω, μακάρι να έβρισκα τρόπο να σας πέρναγα όλους με σκονάκι.
Τέλος πάντων, αφήστε την επανάσταση για μετά τις εξετάσεις και τώρα αφοσοιωθείτε στον στόχο σας. Και μην πίνετε πολλούς καφέδες και αλκοόλ κομμένο με το μαχαίρι. Και άντε να πάρετε και λίγο καθαρό αέρα να αδειάσει το μυαλό σας.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.:clapup: ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!
Ωραίες εποχές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ευχάριστω κι εγώ ως εξεταζόμενος για τις ευχές :P
Ακόμα δεν έχω αγχωθεί (πολύ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:'( ήταν τα καλύτερα χρόνια μας κι ας τρώγαμε τα λυσακά μας, κι ας πεθαίναμε από το άγχος. Τι ζήλος, τί όνειρα, μουτζουρωμένα βιβλία, στιχάκια στα οπισθόφυλλα, μουσική τα βράδυα να μας συντροφεύει στα ξενύχτια μας, αυτό το άρωμα που είχαν οι νύχτες στο κατώφλι του καλοκαιριού, όταν αργά βγαίναμε στα μπαλκόνια με τα βιβλία, τα καλά λόγια των γονιών, κοιμήσου νωρίς σήμερα, αύριο τί ώρα θα σε ξυπνήσω...:'( 'Αξιζε ο κόπος, αλλά να ξέρετε ότι το ταξίδι είναι πιο σημαντικό από την Ιθάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Σκρουμφ, εγώ δίνω και σχέδιο στις 22 και 23 / 6 :(
καταρχάς ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:clapup: ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ! όλοι θα τα πάτε καλά

λιακι μου σκέψου ότι εσύ θα τελειώσεις 23-6
εγώ τότε θα αρχίζω και θα τελειώσω 28-7
δραμα μέσα στον ιούλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΛΙΑ και όλοι οι υπόλοιποι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια και καλα αποτελεσματα. Με μια σχετικα καλη προετοιμασια δεν εχετε να φοβηθειτε τιποτα!!! Γερα λεμε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τους μαθητές τους τρώει το στρες
κι η αγωνία αν θα μπούνε στις ανώτατες σχολές
Τους μαθητές τους τρώει το στρες
κι όλοι θέλουν να ξεφύγουν από Φυσικοχημείες,
Άλγεβρες, Γραμματικές

Μα εγώ θα έδινα τα πάντα να γινόμουνα
πάλι παιδί λίγο να βρισκόμουνα
στις ίδιες τάξεις στα ίδια θρανία
με τους συμμαθητές μου να κάνω αστεία
και τους καθηγητές που κοιτάζουν καχύποπτα
τα μαθητικά τα χρόνια δεν τ' αλλάζω με τίποτα

Τους μαθητές τους τρώει το στρες
τα καρδιοχτύπια οι συζητήσεις μες τις σχολικές αυλές
Τους μαθητές τους τρώει το στρες
μα σαν τελειώσει το σχολείο τελειώνουν της ζωής μας
κι οι στιγμές οι πιο γλυκές

Μη βιάζεσαι τα χρόνια γρήγορα περνούν
κι οι πρώτες οι ρυτίδες σα δρόμοι πίσω μας γυρνούν
στα χρόνια τα μαθητικά, στα χρόνια τα μαθητικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπημένοι μας φίλοι Κουράγιο Επιμονή και Καλή Επιτυχία!

να τρώτε καλά, να κοιμάστε καλά και να είστε αισιόδοξοι!

Και όλα θα πάνε καλά!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top