Πανελλήνιες 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κανα 13,5 με το πολύ 14 έγραψα μαθηματικά κατεύθυνσης :) [όσο μου άξιζε].
Δε μπορώ να το πιστέψω ότι δεν απάντησα στο ερώτημα του τρίτου θέματος για τις τρεις ακριβώς ρίζες :| :( :( :(

Χθες ήμουν πολύ κουρασμένος και δεν διάβασα πάνω από μία ώρα ΑΟΔΕ. Σήμερα πρέπει να το βγάλω όλο και το κακό είναι πως έχω κάποια κενά στο τρίτο κεφάλαιο :'(

Ας ελπίσω ότι θα είμαι τυχερός και δεν θα πέσει τίποτα που δεν θα το ξέρω καλά.
Μακάρι να πέσει πρώτο κεφάλαιο!




-petros
Ακριβώς μέσα στο μυαλό μου είσαι ρε Πέτρο :P Μόνο που αντί για μία ώρα διάβασα 4... Είναι πολύ σιχαμένο μάθημα. ΠΟΛΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μακάρι να σου έρθουν όπως τα περιμένεις Πετρί! :)

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδάκια!

Υπογραφή: Οι μαμάδες του φόρουμ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Ακριβώς μέσα στο μυαλό μου είσαι ρε Πέτρο :P Μόνο που αντί για μία ώρα διάβασα 4... Είναι πολύ σιχαμένο μάθημα. ΠΟΛΥ.
Είναι και σε τι εποχή θα πέσεις να το διαβάσεις... τώρα είμαστε πιεσμένοι να σαρώσουμε όλη την ύλη μέχρι αύριο! Αυτό σε συνδιασμό με το γεγονός ότι είμαστε στα μέσα των πανελλαδικών είναι από τα χειρότερα [πάλι καλά που δεν το είχανε και τελευταίο!].

Σκέφτομαι ότι πλησιάζει και η φυσική.. :/:
Δεν με νοιάζει να περάσω κάπου φέτος όπου θα πάω και θα κάνω εγγραφή, αρκεί να βγάλω έναν αξιοπρεπή βαθμό και του χρόνου θα ξανα δώσω ίσως για οικονομικές σχολές & διοίκησης [φέτος δήλωσα μόνο για 2ο και 4ο πεδίο και δεν πήρα οικονομία].

Thanks iSilliel!



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είναι και σε τι εποχή θα πέσεις να το διαβάσεις... τώρα είμαστε πιεσμένοι να σαρώσουμε όλη την ύλη μέχρι αύριο! Αυτό σε συνδιασμό με το γεγονός ότι είμαστε στα μέσα των πανελλαδικών είναι από τα χειρότερα [πάλι καλά που δεν το είχανε και τελευταίο!].

Σκέφτομαι ότι πλησιάζει και η φυσική.. :/:
Δεν με νοιάζει να περάσω κάπου φέτος όπου θα πάω και θα κάνω εγγραφή, αρκεί να βγάλω έναν αξιοπρεπή βαθμό και του χρόνου θα ξανα δώσω ίσως για οικονομικές σχολές & διοίκησης [φέτος δήλωσα μόνο για 2ο και 4ο πεδίο και δεν πήρα οικονομία].





-petros
Φυσική υποψιάζομαι ότι θα πρέπει να μπούμε με τον κωλο στην αίθουσα... :P
Για το ΑΟΔΕ μη στεναχωριέσαι ρε, με λίγη τύχη θα το σκίσεις... Δε ξέρω τι δουλειά έχεις κάνει μέχρι τώρα, εγώ πάντως το διάβαζα από το Πάσχα και το άφησα λίγο πριν τις εξετάσεις. Τώρα θα βγάλω ξανά την ύλη, θα προσέξω 2-3 σημεία και ό,τι βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
ΟΟΥΥΥΦΦΦ πάει και το ΑΟΔΕ! :)

Τα έγραψα όλα εκτός από κάποια παραδειγματάκια στους λειτουργικούς στόχους [τα περισσότερα και τα ποιό σημαντικά τα έγραψα] που υπολογίζω να μου κόψουν 2-3 μονάδες [ίσως και μία] και...

:(
Στο ερώτημα με την κοινωνική διάσταση της επιχείρησης, πέρα από τα κοινωνικά στοιχεία δεν ήμουν σίγουρος αν αρκούσε μόνο αυτό [καθώς η ερώτηση έποιανε και 18 μονάδες! ] και αφού τελείωσα, έβαλα έναν αστερίσκο και συμπλήρωσα γράφοντας και τον κώδικα επιχειρησιακής ηθικής [που λέει ότι η επιχείρηση έχει ευθύνη απέναντι στο κοινωνικό σύνολο] καθώς επίσης και της ευθύνες της επιχείρησης στο κοινωνία. :(

Ο οικονομολόγος του φροντιστηρίου μου είπε πως αφού δεν είναι τελείος άσχετα δε θα μου κόψουν πολλές μονάδες και να μην ανυσηχώ.

Ελπίζω να μην μου κόψουν πάνω από 2-3 :'( [υπόψην ότι οι 5 μονάδες είναι ένας ολόκληρος βαθμός στα 20!].

Μάλλον δεν θα δω ''20'' στο ΑΟΔΕ φέτος όταν βγουν τα αποτελέσματα. :worry: :mad:

Τέλος πάντων, δε σκάω άλλο, :P
πάμε παρακάτω. :)

Τί είπαμε ότι γράφουμε;
Φυσική;..
χα.............................



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και εγώ Μαθηματικά πίστευα πολύ στο 20 γιατί είχα δουλέψει φοβερά,αλλά ενώ μπορούσα το 19,με ένα 2 λαθάκια άγχους και βιασύνης πέφτω στο 18.

:redface:
Εγώ πάλι δεν είχα δουλέψει παρα ελάχιστα φέτος, αλλά στο λύκειο είχα δουλέψει πάαααρα πολύ, είχα πάρει μέχρι και αργυρά πανελλήνια βραβεία απο την ΕΜΕ! Ε μετά απο αυτό είναι λίγο...δύσπεπτο το 18... :'( Κι εγώ έκανα λάθη βιασύνης γμτ. Στο όριο στο τέλος ενώ ο τρόπος μου ήταν σωστός, ξέχασα στο ένα να παραγωγίσω τον παρονομαστή στο De l'Hospital!!!! Και το άφησα χ^5!! Γι'αυτό έβγαλα λάθος αποτέλεσμα. Γενικά είχα τρομερό άγχος στο τέταρτο γιατί πήγα υπερβολικά χαλαρή και σίγουρη για τον εαυτό μου να γράψω και όταν έφτασα στο τέταρτο είχα μια ώρα μπροστά μου για να το λύσω και να ελέγξω και τις λύσεις, αγχώθηκα τρομερά ΜΗΝ τυχόν και κολλήσω κάπου (ξες, προκαταβολικά :P) και τελικά μου βγήκε σε κακό το τόσο άγχος :(
ΑΟΔΕ πως γράψατε; Εγώ γύρω στο 18,6-19,4 ανάλογα τον βαθμολογητή που θα πέσω (τάδε έφη η καθηγήτρια μου). Πολύ γέλιο σήμερα πάντως, όλοι τρέχανε τουαλέτα λες και τους είχε πιάσει κόψιμο :P Αφού λέγανε οι επιτηρητές να φέρουν κανένα ...γιογιο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πέτρο σου είπα και στο μσν, αν γράψεις παραπάνω ΔΕΝ κόβουν!!
Πάντως είμαι εξαντλημένη απο το ΑΟΔΕ :( Έχω κοιμηθεί μόνο μία ώρα, κατα τις μια ξέρασα τα άντερα μου (είχα χρόνια να δω τόσο εμετό) :'( και μετά απο αυτό ήταν ο λαιμός μου χάλια. Ακόμα και τώρα με ψιλοπονάει. Είχα φτάσει σε σημείο να λέω το πρωι πριν φύγω "δεν με νοιάζει πως θα γράψω! Αρκεί να γράψω και να τελειώσει αυτό το μαρτύριο!". Πραγματικά φρικτή εμπειρία αυτό το ΑΟΔΕ. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δε πιστεύω να είχατε παράπονο απ' το ΑΟΔΕ σήμερα :)
Εγώ χάρηκα πιο πολύ που δε θα το ξαναδώ στη ζωή μου :D
(Καλά θα μου πείτε, μεγάλη μπουκιά φάε... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ΟΧΙ ξενύχτια. :/:
Δεν βοηθάνε, πιστέψτε με. :(

Τεσπα, καλά σας αποτελέσματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μωρε όταν βλέπεις οτι δεν τη βγάζεις την ύλη αλλιώς, βοηθάνε. Απλά σε βγάζουν νοκ άουτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
ΟΧΙ ξενύχτια. :/:
Δεν βοηθάνε, πιστέψτε με. :(

Τεσπα, καλά σας αποτελέσματα. :)
Δεν βοηθάνε indeed και το ΑΟΔΕ ήταν το μόνο μάθημα που ξενύχτησα γι' αυτό καθώς όπως και να 'χει έπρεπε να βγάλω τουλάχιστον 3 καλές αναγνώσεις όλη την ύλη μιας που κάποια πράγματα είχα να τα δω μήηηηνες. :P
Ουφ πέρασε :'(
Πριν από λίγο έβλεπα στον ύπνο μου και καλά τα θέματα που έπεσαν [ΑΟΔΕ] και μέσα σε αυτά [σε κάποιο υποερώτημα της β ομάδας] ήταν λέει και μια απόδειξη [μια σαν αυτές που έπεσαν στα μαθηματικά κατ 4ο θέμα με ανισότητα] και ξέχασα να τη γράψω λέειιι :'( :'( :worry:
[δε ξέρω που βρέθηκε μαθηματική απόδειξη μέσα στο ΑΟΔΕ αλλά και καλά έβγαινε αν ήξερες τη θεωρία :P ]

Έχω καεί τελείος :P :P :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εγω το βραδυ διαβαζα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εγώ πάντα διαβάζω βράδυ.... Είναι ανάλογα με τον άνθρωπο! Το θέμα είναι να πιάσει τόπο το διάβασμα του και να πάει καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το βράδυ είναι καλή ώρα για διάβασμα.... έχει γενικά ησυχία και συγκεντρώνεσαι πιο εύκολα

όμως.... και ο βραδυνός ύπνος είναι σημαντικός....

άρα το κλειδί είναι να κοιμηθείτε πολύ νωρίς για βράδυ και να βάλετε το ξυπνητήρι στις 3....
εκείνη την ώρα δε θα θέλετε με τίποτα, αλλά μόλις φτιάξετε το καφεδάκι κι ανοίξει το μάτι... θα κάνετε το καλύτερο διάβασμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως μπορεί να ξεπατώθηκα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου που ξενύχτησα. Θα είχα γράψει χάλια αν δεν ξενυχτούσα.
Και όχι, αυτή τη φορά δεν θα πέσω στο τριπάκι να λέω "αααν είχα διαβάσει περισσότερο πριν τις πανελλήνιες, θααα...", διότι πολύ απλά, πριν τις πανελλήνιες δεν έχεις αυτό το "νέφτι στον κ@λο" που σε κάνει να ξεπερνάς τα όρια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
Το πολύ 25/100 να έγραψα.:mad:





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε ποιο μάθημα Πετράν? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
σε ποιο μάθημα Πετράν? :/:
Φυσική Κατεύθυνσης.
Αει στο δ@$^ο να πάει. :beating:

Αυτό σημαίνει ότι δε θα βγάλω πάνω από 14 φέτος. :/:
Ήθελα τουλάχιστον ένα 7-8ρακι καθώς ήταν και βαρύτητας..

Τεσπα..




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πρέπει να έγραψα γύρω στο 19... Μπορεί λίγο πιο πάνω, λίγο πιο κάτω πάντως με τίποτα πάνω απο 19,6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παιδια πως γραφετε γενικα, περα απο το τελευταιο δισελιδο που διαβασα?

εσυ φρουφρουδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top