Θέλω πολύ να γίνω απουσιολόγος

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
όντως το να είσαι απουσιολόγος είναι πολλή μεγάλη ευθύνη. ότι και να γίνει ο απουσιολόγος θα την πληρώσει. εγώ από σεπτέμβρη θα είμαι για πρώτη φορά απουσιολόγος(στην κατεύθυνση μόνο), και ειλικρινά έχω ξενερώσει απ' τη ζωή μου! :mad: το μόνο που δε ξέρω είναι αν γίνεσαι απουσιολόγος στην κατεύθυνση της γ'λυκείου με βάση τ γ.μ.ο της β'λυκείου ή με βάση το μ.ο που έβγαλες στην κατεύθυνση της β'λυκείου. αν γίνεσαι με το γμο θα είμαι 2η απουσιολόγος(κάτι είναι και αυτό, θα το φορτώνω συνέχεια στον 1ο) αν όμως γίνεσαι με το μο της κατεύθυνσης τότε θα είμαι 1η απουσιολόγος:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μπομπο και γω τωρα το σκεφτηκα!!! :mad: πφφφ
βγαινω απουσιολογος μαλλον δευτερη δεν νομιζω για πρωτη για το τμημα μου....
μπορω να μην το δεχτω φανταζομαι?
καλα αυτη που μαλλον βγηκε πρωτη κ το χε και φετος ή δεν θα το παρει με αυτα που τραβηξε φετος ή θα το παρει απο φοβο μην της που τιποτα οι καθηγητες1 τσ!τσ!τσ!ελεοςςςς.....

λοιπον θα τους πω οχι και οποιον παρει ο χαρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer life

Νεοφερμένος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
το απουσιολογιο το ειχα τρεις χρονιες και πραγματικα στην αρχη δεν μου αρεσε καθολου. το μονο καλο ειναι οτι οι καθηγητες σε βλεπουν με αλλο ματι και εχεις λιγο περισσοτερη ευνοια. βεβαια ειναι θεμα συνηθειας στην αρχη σου τι σπαει που το εχεις και μετα το συνηθιζεις και το βλεπεις αλλιως. θα εχεις να το θυμασαι αλλωστε οτι υπηρξες απουσιολογος. εγω παλι ημουν και λιγο ανευθυνος και μου ειχαν κανει αρκετες παρατηρησεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitraKaran

Νεοφερμένος

Η dimitraKaran αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειμαι απουσιολογος απο την πρωτη γυμνασιου και πραγματικα το εχω βαρεθει!! σ αυτο που γραφτηκε οτι οι καθηγητες σε βλεπουν με αλλο ματι ειναι αληθεια αλλα επισης περιμενουν κ πολλα απο σενα!! πρεπει να εισαι συνεπης και υπευθυνος.. στην αρχη μου αρεσε και το εβλεπα σαν ανταμοιβη.. τωρα πια η ανταμοιβη μου ειναι τα λογια των καθηγητων για τη γενικοτερη συμπεριφορα κ προοδο μου. το απουσιολογιο μου εγινε μπελας ειδικα οταν χανω τα διαλειμματα για να τρεχω απο γραφειο σε γραφειο!!!οποτε μην αγχωνεσαι για ενα απουσιολογιο..αλλα πραγματα ειναι πιο σημαντικα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν είναι κακό να θέτει κανείς στόχους και να τους πετυχαίνει. Επίσης, η κατοχή του είναι και μία εμπειρία. Οπότε, άμα θέλει να γίνει κάποιος απουσιολόγος με συστηματικό διάβασμα το πετυχαίνει.
Γενικά πάντως θα συμφωνήσω ότι έχει πολλά μείον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γενικά πάντως θα συμφωνήσω ότι έχει πολλά μείον.

κλ μην υπερβάλεις...είπαμε ότι δν έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά μην φτάνουμε στο άλλο άκρο...προσωπικά εγώ το χρησιμοποιούσα για να μν με εξετάζουν οι καθηγητές σε μαθήματα όπως ιστορία..."ξέρετε είμαι απασχολημένος, συμπληρώνω το απουσιολόγιο" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
κλ μην υπερβάλεις...είπαμε ότι δν έχει ιδιαίτερη σημασία αλλά μην φτάνουμε στο άλλο άκρο...προσωπικά εγώ το χρησιμοποιούσα για να μν με εξετάζουν οι καθηγητές σε μαθήματα όπως ιστορία..."ξέρετε είμαι απασχολημένος, συμπληρώνω το απουσιολόγιο" :P
χαχαχα
Το είχα και εγώ, για αυτό το είπα.
Το συμπληρώνεις την πρώτη ώρα και όλες τις υπόλοιπες ελέγχεις απλώς ποιος λείπει.
Απλά πολλές φορές έρχεσαι σε δύσκολη θέση καθώς σου ζητάνε οι συμμαθητές σου να τους καλύψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ξέρεις,έχω ακούσει πως το να θέλω το απουσιολόγιο είναι μαζοχισμός.Αυτο δεν με πείραξε καθόλου...όμως το αν έχω ή δεν έχω κενή ζωή το ξέρω μόνο εγώ.Γι'αυτο θα σε παρακαλέσω να σκεφτείς πριν γράψεις κάτι γιατί δεν ξέρεις πως θα το πάρει ο άλλος.(τουλάχιστον όσον αφορά τέτοιου είδους χαρακτηρισμούς)

συγνωμη αν σε προσεβαλε αυτο για τον μαζοχισμο.
οταν το παρεις το απουσιολογιο με το καλο, να μας πεις αν σ αρεσει!!!
τωρα τα παιδια απο πανω εχουν δωσει καλες συμβουλες, δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο απο << καλη επιτυχια>>:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
χαχαχα
Το είχα και εγώ, για αυτό το είπα.
Το συμπληρώνεις την πρώτη ώρα και όλες τις υπόλοιπες ελέγχεις απλώς ποιος λείπει.
Απλά πολλές φορές έρχεσαι σε δύσκολη θέση καθώς σου ζητάνε οι συμμαθητές σου να τους καλύψεις.

δν τα ξέρεις καλά τα κόλπα...κάθε ώρα συμπληρώνεις το μάθημα και τις απουσίες έτσι ώστε να είσαι απασχολημένος την ώρα της εξέτασης :whistle:...όντως κι εγώ ερχόμουν σε δύσκολη θέση αν μου ζητούσαν καμιά τελευταία ώρα να τους καλύψω αλλά γενικώς ήμουν από τους καλούς απουσιολόγους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Οταν μας εξεταζαν στα φιλολογικα μαθηματα, σπαταλουσα 5πλασιο χρονο απ'αυτον που χρειαζομουν κανονικα για να συμπληρωσω το απουσιολογιο..:P Παντως στη Γ' Λυκειου ηταν να το παρω παλι και λογω υπερβολικης βαρεμαρας:P (και αλλων υποχρεωσεων) τους λεω παιδες σας το παραχωρω,ας το παρει οποιος αλλος το θελει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Καλο.δηλαδη εσυ θες να μου πεις οτι θυμασαι ακομα την ιστορια του γυμνασιου ή το κειμενο που εγραψες στην πρωτη λυκειου ή τα θρησκευτικα που αποστηθησες για να τα δωσεις στο γυμνασιο και οτι πολυ περισσοτερο αυτα θα σου χρειαστουν???εγω προσωπικα δεν νομιζω.

Κι όμως, θεωρώ ότι είναι απ'τα πράγματα που εντυπώνονται σε κάποιον, τουλάχιστον, εγώ θυμάμαι πολλά πράγματα από το γυμνάσιο, ίσως επειδή το διάβασμά μου ήταν πιο χαλαρό, λιγότερο αγχώδες, με μικρότερη αίσθηση ευθύνης, και σιγουρα όχι μέσα σε αυστηρά ορισμένα χρονικά πλαίσια, με μεγάλη πίεση εκ μέρους των εξωσχολικών καθηγητών για διαγωνίσματα, εξετάσεις και τα συναφή. Αυτά που διάβαζα, τα διάβαζα χαλαρά, και το φχαριστιόμουν, όπως κάνω τώρα, που θα βρω ένα άρθρο στο ιντερνετ και θα το δω με την ησυχία μου.

Στην τελική, γνώση είναι αυτό που θα μας μείνει έπειτα από όλα.
Δε νομίζω να θυμάται κανείς μιγαδικούς μετά τις πανελλήνιες, αν δεν συμπεριλαμβάνονται στο αντικειμενο σπουδών του στο πανεπιστήμιο.


Και όσον αφορά το απουσιολόγιο. Είδα το εν λόγω θρεντ και είπα γτφ.
Και εγώ τις ίδιες πίπες έλεγα και σκεφτόμουνα, ρε κοπελιά που άνοιξες το θρεντ, ότι θα είναι τιμή να έχω υπό την ευθύνη μου τούτο το "σημαντικότατο" κρατικό έγγραφο, και θα ανταμειφθώ για τους κόπους μου και το πολύωρο διάβασμα και θα ξεχωρίσω και τα συναφή.
Μαλακιες^2.
Με το που θα το πάρεις θα καταριέσαι την ώρα και τη στιγμή. Θα σου τρώει πολλή ώρα να το πηγαινοφέρνεις, να μετράς τους μαθητές, να χάνεις ώρα από τη γυμναστική, να ακούς την κατσαδα του καθηγητή άμα δεν είσαι προσεκτική και ξεχνάς να βάλεις σταυρό σε κανέναν, και πάντα θα σου 'ρχεται κάποιος φουριόζος φουριόζος που γουστάρει τις κοπανίτσες, αλλά θέλει να βγαίνει και λάδι: "έεεεεεεελα, σε παρακαλώωωωωωωω, μη μου βάλεις απουσίααααααα, μία ακόμα και θα μείνωωωωωω". Ενίοτε, μπορείς να τους γλυτώνεις και να χαίρεσαι κι εσύ μαζί τους που τη σκαπούλαραν, άλλες φορές, δε γίνεται.

My point is... don't do it κοπελια! Θα το μετανιώσεις, και δε θα κερδίσεις απολύτως τίποτα. Ειλικρινά δεν αξίζει. Εσύ διάβαζε για τον εαυτό σου και μόνο, για κανένα κωλοαπουσιολόγιο και για καμία "τιμή" και "ευθύνη". Άδικα θα κουραστείς με την όλη υπόθεση. Το διάβασμά σου, δε χρειάζεται κανένα έπαθλο, το κάνεις για σένα, για να λαμβάνεις γνώση και να τη χρησιμοποιείς εσύ, εσύ ωφελείσαι και σίγουρα όχι μέσω του απουσιολογίου. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως όσοι είμαστε (ή ήμασταν) απουσιολόγοι,πρίν ''κατακτήσουμε'' το απουσιολόγιο,κάναμε τις ίδιες σκέψεις με την Ελίνα.Ίσως μερικοί το βλέπουν σαν ένα μέσο ''τιμής'' 'η ''επιβράβευσης'' για τις προσπάθειες που έκαναν για να αποκτήσουν τον Α βαθμό.Όμως θα συμφωνήσω με τα παιδιά από πάνω.Υπήρξα και εγώ απουσιολόγος τα 3 χρόνια του γυμνασίου.Πιστεύω ότι δεν είναι τόσο ''τραγικό'' όπως το παρουσιάζετε.Θέλω να πω ότι βεβαίως μπορεί να τρώει χρόνο απ'τα διαλλείματα ή να είναι παραπάνω ευθύνη,αλλά προσωπικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το απουσιολόγιο.Όσο για τις απουσίες των φίλων,μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας.Πάντα τους εξηγούσα ευγενικά ότι αν κάνουν κοπάνες είναι δικιά τους ευθύνη και ότι δεν θα τους σβήσω απουσίες και πραγματικά δεν υπήρξε ποτέ διαφωνία με τους συμμαθητές μου.Αν τους κόψετε τον αέρα από την αρχή,θα σταματήσουν να ζητούν όλοι την ώρα να μην πάρουν απουσία.Στο χέρι σας είναι.Ελίνα αν θες την γνώμη μου,πιστεύω-όπως και είπαν οι υπόλοιποι πιο πάνω-ότι το απουσιολόγιο είναι το τελευταίο πράγμα που θα πρέπει να σε απασχολεί και να σε κάνει να διαβάζεις.Ο στόχος σου είναι αύριο-μεθαύριο να περάσεις σε μία σχολή που θες εσύ.Αν κάτσει το απουσιολόγιο,έκατσε..αν δεν κάτσει,μην μασάς..συνέχισε την καλή σου προσπάθεια στο διάβασμα.Γιατί πραγματικά,όποιος διαβάζει,δεν μένει αδικημένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Οταν μας εξεταζαν στα φιλολογικα μαθηματα, σπαταλουσα 5πλασιο χρονο απ'αυτον που χρειαζομουν κανονικα για να συμπληρωσω το απουσιολογιο..:P Παντως στη Γ' Λυκειου ηταν να το παρω παλι και λογω υπερβολικης βαρεμαρας:P (και αλλων υποχρεωσεων) τους λεω παιδες σας το παραχωρω,ας το παρει οποιος αλλος το θελει..:P
Α, καλα έκανα 20 ωρες να το γράψω κάθε φορά την ώρα της εξετασης ....Καλλιγραφικά γραμματακια, *ωχ, παλι λάθος μέτρησα..περιμενετε λίγο κυριε* , *Αχ που άφησα το απουσιολόγιο;;;;;* και όλα αυτά τα συναφή.:spasiklas:
Φετος και το κανονικό και της κατευθυνσης ήταν ΣΚΕΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ.Επειδη αργουσα το πρωι και το καθιερωμενο 10λεπτο, οι καθηγητες το πιασαν το μήνυμα κάποια στιγμη και το έπαιρναν και το συμπλήρωναν μόνοι τους:panwkatw:.....κανείς δεν ήθελε να το χει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
αυτο μας ελειπε να μας επιβαλλουν με το ζορυ να εχουμε απουσιολογιο!παντως στο γυμνασιο τα παιδια το ηθελαν,ακομ α και εγω μια μερα επειδη ελειπαν οι απουσιολογοι,μου το εδωσαν για εκινη την μερα μονο!ωραια ηταν!αλλα ειναι βαρετο να ξερεις οτι παντα πρεπει να κουβαλας ενα ροζ πραγματακι μαζι σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
μα αυτο ειναι! εμενα δεν θα με πειραζε να το εχω μια φορα στο τοσο!! αλλα να μπαινω στην ταξη καθε μερα με την εννοια του απουσιολογιου κατανταει σπαστικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
και ασε αν γινει κατι η' καποιος καμει κοπανες και εσυ εχεις ξεχασει καταλαθος να τον γραψεις!ολα οι απουσιολογοι τα πληρωνουν πολλες φορες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
καλα πλακα κανεις ; εμεις τσακωνομασταν ποιος ΔΕΝ θα το παρει :P και δεν ειναι καμια "τιμη"..ισα ισα που ολοι σε βλεπουν με στραβο ματι ειδικα αν δεν τους καλυπτεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπον ολα αυτα ειναι κουταμαρες μετα συγχωρησεως.Το απουσιολογιο καταρχην το παιρνει ο πιο υπευθυνος μαθητης:)Επισης εγω προπερσυ ειχα παρει το απουσιολογιο και απο προσωπικη αποψη ειναι απαισιο.Θελει να τρεχεις παντα για να το παρεις το πρωι και να το εχεις παντα στο νου σου.Αν φορτωσεις η δεν βαλεις απουσιες αποβοληη.Και εγω ημουν ενθουσιασμενος στην αρχη αλλα οχιι.Ειναι παρα πολυ μεγαλη η ευθυνη μεγαλο τιμημα απλα για να λες οτι εισαι απουσιολογος:D:PΑποψη μου:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ήμουν απουσιολόγος 5 χρόνια! Ποιο είναι το νόημα? Απλά ένα βάσανο. Να τρέχεις άσκοπα για όλους και για όλα! Απλά ένα εμπόδιο στη σχολική σου ζωή. Οι καθηγητές να σε κυνηγάν για να βάζεις απουσίες. Οι μαθητές να σε κυνηγάν για να μη σε βάζεις απουσίες!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ ήμουν απουσιολόγος στο γυμνάσιο, όταν όλοι ήταν ψαρωμένοι και ελάχιστοι έκαναν κοπάνες. Όταν ξεκίνησαν αυτά παραχώρησα τη θέση μου σε άλλον. Σιγά μην καθόμουν να τσακωθώ με το μισό τμήμα για τις απουσίες. :whistle: Γι΄αυτό αν θέλετε να ζήσετε την εμπειρία, κάντε το μόνο αν το επιτρέπουν οι συνθήκες. Αλλιώς η αποβολή μου αναφέρθηκε μπορεί να είναι το μικρότερο πρόβλημα που μπορεί να προκύψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top