Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
χαχαχα οκ εχεις δικιο npd!!!απλα το ενδιαφερον αυτο ατομο δεν μπορεις να το προγραμματισεις ποτε θα ερθει. :)

Nαι όντως..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Γενικά, πείτε με παλιομοδίτισα ή ότι θεέλετε αλλά μου τη σπάνε αυτοί που κάνουν σχέσεις και φάσεις μόνο για να είναι μάγκες και τις κάνουν απλά για να έχουν να λένε. Πείτε με χαζή αλλά πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει πάντα συναίσθημα πέρα από το ''περνάμε καλά''. Και θεωρώ ότι αυτό είναι λίγο δύσκολο να ανεπτυχθεί στην εφηβεία όπου οι ενθουσιασμοί είναι έντονοι και οι αλλαγές απόψεων συχνές. Για αυτό και εγώ δε μπλέκω με τέτοιες ιστορίες. Δεν έχει χτυπήσει ακόμα η καρδούλα μου :P και ούτε νομίζω να το κάνει σύντομα γιατί της έχω βγάλει τη μπαταρία. :P

πες τα πες τα φιλεναδα:P
ρε στο δικο μου το σχολειο ολο τετοιες μπουρδες κανουν...σχεσεις 1 βδομαδας το πολυ και φασεις οποτε τους καπνισει και με οποιον τους κατεβει...σαν τα ζωα (μην σχολιασετε το τελευταιο γνωμη μου ειναι) και αυτο το λενε μαγκια επειδη το κανουν ολοι και θελουν να ειναι σε παρεες και να ακολουθουν το συνολο!! λοιπον εγω πιστευω μαγκια ειναι να διατηρεις την προσωπικοτητα σου και οχι να ακολουθεις τους αλλους σαν κοπαδι ζωων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
τη να την κανεις την σχεση οταν σε καλει η μαμα πατριδα. εξαλου δεν νομιζω να υπαρχει πλεον κοπελα που θα αντεξει να εχει σχεση με φανταρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
τη να την κανεις την σχεση οταν σε καλει η μαμα πατριδα. εξαλου δεν νομιζω να υπαρχει πλεον κοπελα που θα αντεξει να εχει σχεση με φανταρο..

Η κοπέλα θα σου πλέκει κάλτσες και θα στις φέρνει στον θάλαμο ή στην σκοπιά. :D :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
τη να την κανεις την σχεση οταν σε καλει η μαμα πατριδα. εξαλου δεν νομιζω να υπαρχει πλεον κοπελα που θα αντεξει να εχει σχεση με φανταρο..
Πέθαναν; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.

θα εκανες σχεση με ενα αγορι που ξερεις πως θα ειναι στην αλλη ακρη για 14 μηνες και πως δεν θα μπορει να σε βλεπει? γιατι αυτο γινετε.
οι αδιες ειναι λιγες. οι εξοδοι λιγες μονο ωρες.... οποτε.... ξερω απο φιλους και το εζεισα και γω με το που ακουνε στρατος φευγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θα εκανες σχεση με ενα αγορι που ξερεις πως θα ειναι στην αλλη ακρη για 14 μηνες και πως δεν θα μπορει να σε βλεπει? γιατι αυτο γινετε.
οι αδιες ειναι λιγες. οι εξοδοι λιγες μονο ωρες.... οποτε.... ξερω απο φιλους και το εζεισα και γω με το που ακουνε στρατος φευγουν...
Αν αυτό είναι κριτήριο για να μείνεις ή να φύγεις, δε θα το έλεγα σχέση αλλά ''σχέση''. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
δεν ξερω τη ειναι η πως θα το ελεγες εγω απλα σου λεω τη παρατηρω εγω....
αλλα και παλι δεν ειναι και ωραιο να εχεις μια σχεση τοσο μακρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
δεν ξερω τη ειναι η πως θα το ελεγες εγω απλα σου λεω τη παρατηρω εγω....
αλλα και παλι δεν ειναι και ωραιο να εχεις μια σχεση τοσο μακρια....

9 μήνες θα λείπεις...είναι μπόλικοι οι άτιμοι για να συμβούν πολλά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
9 μήνες θα λείπεις...είναι μπόλικοι οι άτιμοι για να συμβούν πολλά :/:
Όπως φερ' ειπείν να πέσει καμιά πανούκλα ή να πτωχεύσει η χώρα;
Αν θες γίνεσαι και πιο συγκεκριμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
9 μήνες θα λείπεις...είναι μπόλικοι οι άτιμοι για να συμβούν πολλά :/:

πλεον νομιζω πως ειναι 12 η ακομα εχω ακουσει για 14. αλλο αμα συνεχεισω θα ειμαι :offtopic: και θα με μεταφερουν οι κοκκινοι και οι κιτρινοι.
αγαπητε γιωργο. δεν μπορουνε να συμβουν πολλα οπως λανθασμενα ειπε ο νικος. ενα μπορει να συμβει να σου τα φορεσει και υπαρχουν πολλα "καλα" παιδια που δεν θα χασουνε ουτε λεπτο να σε παρουνε τηλεφωνο και να σου μεταφερουνε τα νεα. φαντασου να εισαι στην σκοπια να ξερεις πως η κοπελα σου δεν ειναι πλεον κοπελα σου γιατι αποφασισε να σε χωρισει χωρις καν να στο πει και πηγε και με αλλον.
να εχεις το οπλο στο χερι και την σφαιρα στην τελαμωνα. το να την βαλεις στο οπλο ειναι μια καλη ιδεα.....:'(:'( αν και δεν αξιζει αλλα το κανουνε πολλα ατομα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε οκ, το ίδιο μπορεί να κάνει και ο φαντάρος όταν βγει για λίγο με άδεια, να γνωρίσει καμία και να την απαυτώσει (σόρρυ:redface:) ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΞΕΡΩ εκεί είναι ανάγκη του άντρα και δικαιολογείται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ε οκ, το ίδιο μπορεί να κάνει και ο φαντάρος όταν βγει για λίγο με άδεια, να γνωρίσει καμία και να την απαυτώσει (σόρρυ:redface:) ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΞΕΡΩ εκεί είναι ανάγκη του άντρα και δικαιολογείται. :P

το ξερω οι αναγκες ειναι ιδιες και για τους δυο. δεν ειπα πως ο αντρας θα αντεξει με παρεξηγησες αγαπητη.....
αλλα οι γυναικες δεν πανε φανταροι για να πω για τοις γυναικες:P
παντος. και για τους δυο ειναι δυσκολο γιαυτο ειναι καλυτερα να εισαι μονος οταν θα μπεις μεσα απο ολους αυτο ακουω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
κι εγω single :) ως τωρα δν εκανα κατι σοβαρο γιατι την ειχα πατησει παλια.....αλλα πλεον ψαχνομαι γ σχεση :P γιατι κ πολυ η μοναξια δεν λεει ;)
Αυτο για τους φανταρους... η κολλητη μ εχει σχεση με φανταρο ...ειναι ολη μερα με ενα κινητο βεβαια αλλα ενταξει αντεχει ακομα .....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
κι εγω single :) ως τωρα δν εκανα κατι σοβαρο γιατι την ειχα πατησει παλια.....αλλα πλεον ψαχνομαι γ σχεση :P γιατι κ πολυ η μοναξια δεν λεει ;)
Αυτο για τους φανταρους... η κολλητη μ εχει σχεση με φανταρο ...ειναι ολη μερα με ενα κινητο βεβαια αλλα ενταξει αντεχει ακομα .....:)

δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα με ενα κινητο ολη μερα δεν λυνετε το θεμα τησ αποστασης.
σε καποια σωματα σπανια μπορεις να μιλησεις στο κινητο. και παλι δεν ξερω τη ειδους σχεσης εχει η κολλητη σου με το αγορι της..
η λαουρα ποιο πανω ειπε κατι. σωστο κατα καποιο τροπο.. εγω ομως αμα ειχε σχεση στο στρατο πολυ δυσκολο θα πηγενα με αλλη
οποτε τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα.. συγνωμη για το off topic για αλλη μια φορα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
δεν ψηφισα γτ δεν υπαρχει η απαντηση στην ψηφοφορια...και ναι κ οχι...ειναι περιπου σχεση δλδ κατι σαν μονιμο φασωμα(εδω κ 4 μηνες) κατι τετοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
δεν ψηφισα γτ δεν υπαρχει η απαντηση στην ψηφοφορια...και ναι κ οχι...ειναι περιπου σχεση δλδ κατι σαν μονιμο φασωμα(εδω κ 4 μηνες) κατι τετοιο!
Χαίρεσαι γι' αυτή σου την επιπλογή;; Δεν σας καταλαβαίνω εσάς που κάνετε κάτι τέτοια και ναι και όχι και έτσι και γιουβέτσι. Τί είν' αυτά νέες μοντέρνες τάσεις; λίγη αξιοπρέπεια δεν έχεις και δίνεις στον καθένα να σε χαρακτηρίσει μην πω τι; είσαι και κοπέλα.

Εγώ είμαι κάθετος σε τέτοιου είδους, ο Θεός να τις κάνει, σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
...αλλά κατά τα άλλα δεν υπάρχουν άντρες με αξιοπρέπεια που να φλερτάρουν και να αισθάνονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χαίρεσαι γι' αυτή σου την επιπλογή;; Δεν σας καταλαβαίνω εσάς που κάνετε κάτι τέτοια και ναι και όχι και έτσι και γιουβέτσι. Τί είν' αυτά νέες μοντέρνες τάσεις; λίγη αξιοπρέπεια δεν έχεις και δίνεις στον καθένα να σε χαρακτηρίσει μην πω τι; είσαι και κοπέλα.

Εγώ είμαι κάθετος σε τέτοιου είδους, ο Θεός να τις κάνει, σχέσεις.
Νταξει, χαλάρωσε. Και εγώ δεν είμαι υπερ των φασωμάτων, αλλά είναι και αυτό μια άποψη. Το αν έχει αξιοπρέπεια ή όχι είναι δικό της πρόβλημα. Τώρα να την κριτικάρεις γι' αυτό είναι λίγο σπαστικό. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, φτάνει να περνάνε καλά και οι δύο. Στη τελική αυτό την γεμίζει, αλλιώς δε θα το έκανε. Δε κατάλαβα "είσαι και κοπέλα." αάμα ήταν αγόρι θα ήταν αλλιώς;;
Ωραία νοοτροπία έχεις, είσαι νέο παιδί και καλά. :P
...αλλά κατά τα άλλα δεν υπάρχουν άντρες με αξιοπρέπεια που να φλερτάρουν και να αισθάνονται
Κι έλεγα, δε θα μιλήσεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα φύλου,Σόλωνα. Είναι επιλογές αυτές.

Ντάξει και εγώ δεν είμαι υπέρ του φασώματος. Πόσο μάλλον του "μόνιμου φασώματος".

Αλλά να σου πώ κάτι,είναι ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας και τι θέλει να έχει στη ζωή του. Πως τη βρίσκει ρε παιδί μου για να το πώ,απλά.

Προφανώς και κάποιος που σκέφτεται σαν εσένα δεν θα ήταν ποτέ με μια κοπέλα που έχει τη λογική της Ρίας. Αλλά σκέψου πόσοι ακόμα σκέφτονται σαν κι εκείνη. Όπως υπάρχουν και κοπέλες που σκέφτονται όπως εσύ.

Το τι είναι "λάθος" και τι "σωστό",νομίζω πως δεν καθαρίζεται από "κανόνες" για το πως να συμπεριφερόμαστε. Το σωστό και το λάθος καθορίζεται από εμάς. Και κατά πόσο ή όχι αισθανόμαστε εμείς καλά με ότι κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top