Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ναι είμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ούτε εγώ είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asoula

Νεοφερμένος

Η Asoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Απ'ότι φαίνεται οι περισσότεροι ζουν για τον εαυτό τους :P
Αν και σ αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει λογική. Ακόμα κ αυτοί που τώρα λένε ''θέλω να είμαι μόνος-η'' αύριο μπορεί να ερωτευτούν
και να αλλάξει τελείως η θεωρία τους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ούτε εγώ είμαι σε σχέση και είμαι καλά.
Βασικά βαριέμαι λίγο και ώρες ώρες νιώθω λίγο μελαγχολικά για αυτό αλλά νο πρόμπλεμ μωρέ νταξ θα ζήσουμε!

Αφήστε που αν δε φοράς σκουλαρίκι, αν δεν ακούς ρουβά, και αν δε κάνεις τις εξωφρενικές μ@λακίες, δεν είσαι μάγκας κι έτσι τα κορίτσια nowdays δεν υπάρχει περίπτωση να σε κοιτάξουν.
Οπότε...φρι λέμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Αφήστε που αν δε φοράς σκουλαρίκι, αν δεν ακούς ρουβά, και αν δε κάνεις τις εξωφρενικές μ@λακίες, δεν είσαι μάγκας κι έτσι τα κορίτσια nowdays δεν υπάρχει περίπτωση να σε κοιτάξουν.
Οπότε...φρι λέμε..

γενίκευση. :) ξέρω πολλά κορίτσια που ΔΕΝ είναι έτσι.χαλαρώστε. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αφήστε που αν δε φοράς σκουλαρίκι, αν δεν ακούς ρουβά, και αν δε κάνεις τις εξωφρενικές μ@λακίες, δεν είσαι μάγκας κι έτσι τα κορίτσια nowdays δεν υπάρχει περίπτωση να σε κοιτάξουν.

χΑΧχΑΧΑχα τι λέει;
Πού ζεις είπαμε;
Φαίνεται ότι εσένα σου αρέσουν μόνο τα συγκεκριμένα "είδη" κοριτσιών και θεωρείς ότι έτσι πάει.
Ιιιχχ εκτός κι αν μιλάμε για 12χρονα.
Οπότε είσαι λίγο λάθος στο συγκεκριμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
γενίκευση. :) ξέρω πολλά κορίτσια που ΔΕΝ είναι έτσι.χαλαρώστε. xD

Εξαρτάται με τι κοπέλες κάνεις παρέα.

Κατά πάσα πιθανότητα έχετε δίκιο.Ίδωμεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ελα τωρα εγω ξερω ενα σωρο πολυ πιο ωριμα 12χρονα....χμμμ δν σας χτυπησε ο ερως το κεφαλι ακομα...οταν θα ερθει μια μερα θα σας πω εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ελα τωρα εγω ξερω ενα σωρο πολυ πιο ωριμα 12χρονα....χμμμ δν σας χτυπησε ο ερως το κεφαλι ακομα...οταν θα ερθει μια μερα θα σας πω εγω :P
ερωτοκαμμενος να υποθεσω?:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ούτε εγώ είμαι σε σχέση και είμαι καλά.
Βασικά βαριέμαι λίγο και ώρες ώρες νιώθω λίγο μελαγχολικά για αυτό αλλά νο πρόμπλεμ μωρέ νταξ θα ζήσουμε!

Αφήστε που αν δε φοράς σκουλαρίκι, αν δεν ακούς ρουβά, και αν δε κάνεις τις εξωφρενικές μ@λακίες, δεν είσαι μάγκας κι έτσι τα κορίτσια nowdays δεν υπάρχει περίπτωση να σε κοιτάξουν.
Οπότε...φρι λέμε..

φίλε την πιθανή μελαγχολία όλοι την νιώθουμε και δεν έχει να κάνει από το γεγονός αν έχουμε ή όχι σχέση...εξαρτάται και από άλλους παράγοντες
και εξάλλου γιατί ρε Μάκη να μελαγχολούμε; ;) :hmm:
κανονικά θα έπρεπε να έχουμε χαρά που είμαστε υγιείς και έχουμε ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπούν!
αλλά ξέρω ώρες-ώρες, θα μου πείς(τε) ότι η σχέση είναι ένα θέμα βιολογικών (σεξουαλικών) προεκτάσεων του ανθρώπου και ο άνθρωπος δεν μπορεί να πάει ενάντια στην φύση του...
αλλά καλύτερα εργένης και περιζήτητος παρά κρεβατομουρμούρα και φθηνές εφηβικές ζηλοτυπίες :worry: :whistle:

Μάκη υπάρχουν και κοπέλες που δεν ακουν Ρουβά, δεν κολλάνε σε σκουλαρίκια και βραχιόλια...γενικά είναι απλές και τέτοιες κοπέλες εκδηλώνουν αγάπη ουσιαστική
αν μια κοπέλα στέκεται στον στολισμό του καρνάβαλου και όχι στην προσωπικότητα και στο μυαλό, στον τρόπο σκέψης,...κτλ απλά με την "αγάπη" της θα χρησιμοποιήσει τον σύντροφό της...δηλ., οι αγάπες του κώλου δεν κρατάνε γιατί οι μάσκες της υποκρισίας πέφτουν πολύ γρήγορα όταν φύγουν τα μέλια...

Απ'ότι φαίνεται οι περισσότεροι ζουν για τον εαυτό τους :P
Αν και σ αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει λογική. Ακόμα κ αυτοί που τώρα λένε ''θέλω να είμαι μόνος-η'' αύριο μπορεί να ερωτευτούν
και να αλλάξει τελείως η θεωρία τους. :)

H λογική υπεισέρχεται εφόσον κάνεις την επιλογή του προσώπου, αλλιώς θα επιλέγαμε γουρούνι στο σακί. Όμως πιο καλή η μοναξιά...:whistle:από μια σχέση με αποκλειστική αιτία το βούλωμα στομάτων κοινωνικού περίγυρου ή μια σχέση λόγω φοβίας για μοναξιά ή μια σχέση μαρτύριο. Σε κάθε περίπτωση μια σχέση είναι ωραία, είναι δείγμα ζωής, απλά δεν είναι το αποκλειστικό συστατικό της ευτυχίας στην ζωή. Ούτε η απουσία μιας σχέσης υποδηλώνει το τέλος του κόσμου. Σίγουρα η συμπλήρωση με ένα ξεχωριστό άτομο είναι κάτι που σε στέλνει στα ουράνια...:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Απ'ότι φαίνεται οι περισσότεροι ζουν για τον εαυτό τους :P
Αν και σ αυτά τα πράγματα δεν υπάρχει λογική. Ακόμα κ αυτοί που τώρα λένε ''θέλω να είμαι μόνος-η'' αύριο μπορεί να ερωτευτούν
και να αλλάξει τελείως η θεωρία τους. :)

ναι οταν δν εισαι ερωτευμενος αδυνατεις να καταλαβεις πως δν εχει να κανει με εσενα και τη σκεψη σου, ειναι εντελως πιο ανωτερο και πιο ισχυρο...και τωρα που το λεω ακομα, αυτη τη στιγμη αυτοι που δν ειναι ερωτευμενοι αδυνατουν να το πιστεψουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
φίλε την πιθανή μελαγχολία όλοι την νιώθουμε και δεν έχει να κάνει από το γεγονός αν έχουμε ή όχι σχέση...εξαρτάται και από άλλους παράγοντες
και εξάλλου γιατί ρε Μάκη να μελαγχολούμε; ;) :hmm:
κανονικά θα έπρεπε να έχουμε χαρά που είμαστε υγιείς και έχουμε ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπούν!
αλλά ξέρω ώρες-ώρες, θα μου πείς(τε) ότι η σχέση είναι ένα θέμα βιολογικών (σεξουαλικών) προεκτάσεων του ανθρώπου και ο άνθρωπος δεν μπορεί να πάει ενάντια στην φύση του...
αλλά καλύτερα εργένης και περιζήτητος παρά κρεβατομουρμούρα και φθηνές εφηβικές ζηλοτυπίες :worry: :whistle:

Μάκη υπάρχουν και κοπέλες που δεν ακουν Ρουβά, δεν κολλάνε σε σκουλαρίκια και βραχιόλια...γενικά είναι απλές και τέτοιες κοπέλες εκδηλώνουν αγάπη ουσιαστική
αν μια κοπέλα στέκεται στον στολισμό του καρνάβαλου και όχι στην προσωπικότητα και στο μυαλό, στον τρόπο σκέψης,...κτλ απλά με την "αγάπη" της θα χρησιμοποιήσει τον σύντροφό της...δηλ., οι αγάπες του κώλου δεν κρατάνε γιατί οι μάσκες της υποκρισίας πέφτουν πολύ γρήγορα όταν φύγουν τα μέλια...

Πολύ σωστά και ακριβή αυτά που λες για τη μελαγχολία!

Στο κωλοχώρι που ζω ρε Νίκο είναι τόσο δύσκολο να βρεις αυτή που θα σου κάνει το κλικ, αυτή που θα ερωτευτείς..
Οι περισσότερες είναι κάτι γλυκανάλατες, έφτασαν 17 χρονών και ακόμα βρίσκονται σε μια μόνιμη κατάσταση φασώματος και παλιμπαιδισμού!Εκεί ξενερώνω...Πάω να το παίξω και ρομαντικός και εκεί χαλάει μια και καλή το γκυκό..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Γενικά μην ακούς άτομα που ζουν στο βλαχοχωριό των Αθηνών...;) Σου συγκρίνουν τις διακριτές επιλογές μεταξύ 3.500 κατοίκων με 5.000.000 κατοίκων
από μαθηματικό μυαλό επιπέδου δημοτικού σκίζουν! ;):whistle:

αρχισανε παλι οι γενικευσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Τι σε κάνει να νομίζεις πως δεν ισχύει αυτό?

το ότι στην Αθήνα ζούνε τόσα πολλά άτομα,διαφορετικά το ένα από το άλλο...
και έρχεται ο Νίκος και τους βάζει όλους στο ίδιο σακί...
μισώ τις γενικεύσεις...:/:γιατί αναπαράγουν ανακρίβειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Εύα, έχεις λιγότερες επιλογές όταν το εύρος των επιλογών είναι 3.500 μεταξύ των οποίων η πλειοψηφία είναι ενήλικες και υπερήλικες σε σχέση με το εύρος επιλογών 5.000.000 ή 10.000.0000 ή 1 δις...κοκ

μην λέμε ότι θέλουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
το ότι στην Αθήνα ζούνε τόσα πολλά άτομα,διαφορετικά το ένα από το άλλο...
και έρχεται ο Νίκος και τους βάζει όλους στο ίδιο σακί...
μισώ τις γενικεύσεις...:/:γιατί αναπαράγουν ανακρίβειες...

Δε νομίζω να κατάλαβες τι είπε καν.
Ποια είναι η αναλογία των πιθανοτήτων να βρει κάποιος την "ιδανική" ,για αυτόν, κοπέλα, ανάμεσα στο τάδε χωριό της Καβάλας και στην Αθήνα?
Χιαστί θέλει...
Όσο μαθηματικό και να είναι, ισχύει νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Εύα, έχεις περισσότερες επιλογές όταν το εύρος των επιλογών είναι 3.500 μεταξύ των οποίων η πλειοψηφία είναι ενήλικες και υπερήλικες σε σχέση με το εύρος επιλογών 5.000.000 ή 10.000.0000 ή 1 δις...κοκ

μην λέμε ότι θέλουμε...

δεν κατάλαβες ότι ΔΕΝ εννοούσα αυτό...αυτό είναι απολύτως προφανές. η ένσταση μου είναι στο "μην ακουτε αυτους που μενουν στο βλαχοχωριο των Αθηνων".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Δε νομίζω να κατάλαβες τι είπε καν.
Ποια είναι η αναλογία των πιθανοτήτων να βρει κάποιος την "ιδανική" ,για αυτόν, κοπέλα, ανάμεσα στο τάδε χωριό της Καβάλας και στην Αθήνα?
Χιαστί θέλει...
Όσο μαθηματικό και να είναι, ισχύει νομίζω.
δεν έγινα σαφης...
η ενσταση μου, οπως απαντησα και στον Νικο,ειναι στην πρωτη του προταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top