Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Νταξει, χαλάρωσε. Και εγώ δεν είμαι υπερ των φασωμάτων, αλλά είναι και αυτό μια άποψη. Το αν έχει αξιοπρέπεια ή όχι είναι δικό της πρόβλημα. Τώρα να την κριτικάρεις γι' αυτό είναι λίγο σπαστικό. Ο καθένας κάνει τις επιλογές του, φτάνει να περνάνε καλά και οι δύο. Στη τελική αυτό την γεμίζει, αλλιώς δε θα το έκανε. Δε κατάλαβα "είσαι και κοπέλα." αάμα ήταν αγόρι θα ήταν αλλιώς;;
Ωραία νοοτροπία έχεις, είσαι νέο παιδί και καλά. :P

Δεν είναι θέμα φύλου,Σόλωνα. Είναι επιλογές αυτές.

Ντάξει και εγώ δεν είμαι υπέρ του φασώματος. Πόσο μάλλον του "μόνιμου φασώματος".

Αλλά να σου πώ κάτι,είναι ανάλογα με το τι ψάχνει ο καθένας και τι θέλει να έχει στη ζωή του. Πως τη βρίσκει ρε παιδί μου για να το πώ,απλά.

Προφανώς και κάποιος που σκέφτεται σαν εσένα δεν θα ήταν ποτέ με μια κοπέλα που έχει τη λογική της Ρίας. Αλλά σκέψου πόσοι ακόμα σκέφτονται σαν κι εκείνη. Όπως υπάρχουν και κοπέλες που σκέφτονται όπως εσύ.

Το τι είναι "λάθος" και τι "σωστό",νομίζω πως δεν καθαρίζεται από "κανόνες" για το πως να συμπεριφερόμαστε. Το σωστό και το λάθος καθορίζεται από εμάς. Και κατά πόσο ή όχι αισθανόμαστε εμείς καλά με ότι κάνουμε.
Σπαστικό ξεσπαστικό αυτή είναι η άποψη μου και θα την εκφέρω. Βεβαίως ζούμε σε χώρα της οποίας το πολίτευμα είναι δημοκρατικό οπότε είναι γεγονός οτι ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Με δεδομένο το παραπάνω ο καθένας, ΤΥΠΙΚΑ, είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει αρκεί να μπορεί να συνυπάρξει με τους νόμους - κανόνες που έχουν θεσπιστεί. Στις κοινωνίες ΟΜΩΣ δεν υπάρχουν μόνο τυπικοί κανόνες αλλά και άτυποι που ο καθένας πρέπει να τηρεί για να θεωρείται άξιος σεβασμού, αξιοπρόσεκτος κι όχι αμεληταία προσωπικότητα και η διαφόρα της ποινής είναι ότι ο "ένοχος" δεν θα πληρώσει υλική ζημία αλλά θα πληρώσει με το κούτελο του που θα 'χει αμαυρωθεί έχοντας ξεφύγει από κάποιον άτυπο νόμο και θα υποστεί τις συνέπειες από τις γνώμες των συμπολιτών του.
Η περίπτωση της κοπελίτσας θεωρώ πως έχει ξεφύγει, πως δεν υπάρχουν φραγμοί, ηθικοί φραγμοί.
Ορισμός ελεύθερης σχέσης: τα 'χω με 5-6, φασώνομαι (αυτό το "φασώνομαι" μου σπάει τα νεύρα) 2-3 φορες την ημερα και γουστάρω, ενώ γράφω όλους τους άλλους στ' αποτέτοια μου. Κι ερωτώ, είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοια άτομα στην κοινωνία μας που διαπράττουν τέτοια ηθικά εγκλήματα και να μην μπορεί ο κάποιος να εκφέρει αποψη;;;; Είναι οφθαλμοφανες ότι δεν είναι σωστό αυτο και πως ο υπεύθυνος πρέπει να σωφρονιστεί ακούγοντας τις απόψεις των υπολοίπων και πράττοντας αναλόγως, με την προϋπόθεση πάντα πως έχουν σώας τα φρένας.
Όταν ο καθένας κάνει ό,τι του καπνίσει κάνοντας αυτό που γουστάρει η κοινωνία ΔΕΝ πάει μπροστά. Πρέπει να υπάρχει μια συνοχή για ν'ανέβει επιτέλους το επίπεδο! Εντάξει είστε μοντέρνοι και δίχως στερεότυπα παλαιοτέρων εποχών αλλά δεν παύει το λογικό και το ορθό να μη συνεπάγεται πάντα με απόψεις παλιότερες. Κάθε άλλο μάλιστα. Τα ηνία έχουν ξεφύγει και γι αυτό φταίνε τα ζιζάνια που εισχωρούν στις κοινωνίες παρουσιάζοντας κάτι ανόητο και ...μοντέρνο ως το τελειο και ο λόγος που έχει επιτυχία είναι επειδή είναι καινούριο και δεν συμφωνεί με τους κανόνες που υπάρχουν. Ολοι επαναστάτες γίνατε, επαναστάτες της δεκάρας.
Όσο γι' αυτό με το φύλο είναι γνωστό πως οι κοπέλες γενικά είναι πιο μαζεμένες, πιό ώριμες από τ' αγόρια κλπ κλπ το στηρίζετε και 'σεις μάλιστα και μην το αρνείστε. Εκεί λοιπόν στηρίχθηκα και προσδιόρισα το "είσαι και κοπέλα"...
Με τα παραπάνω δε θίγω μόνο το θηλυκο γένος αλλά και τον οποιοδήποτε που βλάπτει έμμεσα την κοινωνία
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σπαστικό ξεσπαστικό αυτή είναι η άποψη μου και θα την εκφέρω. Βεβαίως ζούμε σε χώρα της οποίας το πολίτευμα είναι δημοκρατικό οπότε είναι γεγονός οτι ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Με δεδομένο το παραπάνω ο καθένας, ΤΥΠΙΚΑ, είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει αρκεί να μπορεί να συνυπάρξει με τους νόμους - κανόνες που έχουν θεσπιστεί. Στις κοινωνίες ΟΜΩΣ δεν υπάρχουν μόνο τυπικοί κανόνες αλλά και άτυποι που ο καθένας πρέπει να τηρεί για να θεωρείται άξιος σεβασμού, αξιοπρόσεκτος κι όχι αμεληταία προσωπικότητα και η διαφόρα της ποινής είναι ότι ο "ένοχος" δεν θα πληρώσει υλική ζημία αλλά θα πληρώσει με το κούτελο του που θα 'χει αμαυρωθεί έχοντας ξεφύγει από κάποιον άτυπο νόμο και θα υποστεί τις συνέπειες από τις γνώμες των συμπολιτών του.
Η περίπτωση της κοπελίτσας θεωρώ πως έχει ξεφύγει, πως δεν υπάρχουν φραγμοί, ηθικοί φραγμοί.
Ορισμός ελεύθερης σχέσης: τα 'χω με 5-6, φασώνομαι (αυτό το "φασώνομαι" μου σπάει τα νεύρα) 2-3 φορες την ημερα και γουστάρω, ενώ γράφω όλους τους άλλους στ' αποτέτοια μου. Κι ερωτώ, είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοια άτομα στην κοινωνία μας που διαπράττουν τέτοια ηθικά εγκλήματα και να μην μπορεί ο κάποιος να εκφέρει αποψη;;;; Είναι οφθαλμοφανες ότι δεν είναι σωστό αυτο και πως ο υπεύθυνος πρέπει να σωφρονιστεί ακούγοντας τις απόψεις των υπολοίπων και πράττοντας αναλόγως, με την προϋπόθεση πάντα πως έχουν σώας τα φρένας.
Όταν ο καθένας κάνει ό,τι του καπνίσει κάνοντας αυτό που γουστάρει η κοινωνία ΔΕΝ πάει μπροστά. Πρέπει να υπάρχει μια συνοχή για ν'ανέβει επιτέλους το επίπεδο! Εντάξει είστε μοντέρνοι και δίχως στερεότυπα παλαιοτέρων εποχών αλλά δεν παύει το λογικό και το ορθό να μη συνεπάγεται πάντα με απόψεις παλιότερες. Κάθε άλλο μάλιστα. Τα ηνία έχουν ξεφύγει και γι αυτό φταίνε τα ζιζάνια που εισχωρούν στις κοινωνίες παρουσιάζοντας κάτι ανόητο και ...μοντέρνο ως το τελειο και ο λόγος που έχει επιτυχία είναι επειδή είναι καινούριο και δεν συμφωνεί με τους κανόνες που υπάρχουν. Ολοι επαναστάτες γίνατε, επαναστάτες της δεκάρας.
Όσο γι' αυτό με το φύλο είναι γνωστό πως οι κοπέλες γενικά είναι πιο μαζεμένες, πιό ώριμες από τ' αγόρια κλπ κλπ το στηρίζετε και 'σεις μάλιστα και μην το αρνείστε. Εκεί λοιπόν στηρίχθηκα και προσδιόρισα το "είσαι και κοπέλα"...
Με τα παραπάνω δε θίγω μόνο το θηλυκο γένος αλλά και τον οποιοδήποτε που βλάπτει έμμεσα την κοινωνία
.

Σχετικα με τις αποψεις μου με κάλυψε η φίλτατη _elena_ (ακουει και rammstein παρακαλώ)
Αν εχω να συμπληρωσω κάτι ειναι μην κρίνεις,για να μην κριθείς.
Καμια φορα προτιμότερο του να μιλάς,ειναι να βλέπεις.
Καμια φορά προτιμότερο του να σχολιάζεις,είναι να διαλέγεις.
Καμια φορά εσύ βρισκεις κατι αρνητικό σε καποιον που βρισκει κάτι αρνητικό σε εσένα.


PS)Θα ελεγα ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω,αλλα ειμαι καλό παιδάκι και δεν πετάω πετραδάκια εδώ κι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κι έλεγα, δε θα μιλήσεις;:P

χαχα ελα μου ντε:whistle:

Ενταξει,Σολωνα επιλογη της κοπελας ειναι να εχει ελευθερη σχεση για οσο θελει.
Παρολο που δεν με βρισκει συμφωνη αυτη η λογικη του στυλ ειμαι και δεν ειμαι σε σχεση ,θελω και δεν θελω ή φοβαμαι.
Για μενα υπαρχει το εξης :ή εισαι μαζι με καποιον ή δεν εισαι.Τελος.-
Απλα,τουλαχιστον σε μια ελευθερη σχεση,για να ειναι οκ,πρεπει να ειναι ξεκαθαρισμενο και απο τους 2,οτι ζητανε μονο αυτο το πραγμα,το φασωμα και ως εκει αλλιως πεφτεις θυμα της ιδιας σου της επιλογης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Για μενα υπαρχει το εξης :ή εισαι μαζι με καποιον ή δεν εισαι.Τελος.-
Εσυ εισαι η δεν είσαι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Ύστερα από όσα διάβασα στο παρόν topic από κάποιους «προοδευτικούς», νιώθω πανευτυχής που δεν είμαι σε σχέση... :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ύστερα από όσα διάβασα στο παρόν topic από κάποιους «προοδευτικούς», νιώθω πανευτυχής που δεν είμαι σε σχέση... :yahoo:

Χωρις να ενστερνίζομαι τις απόψεις καποιου:το λες με σιγουρια?Τιποτα αλλο περι σημερινής κοινωνίας,μονο ενα ναι ή ενα οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ντοματες , πισσα και πουπουλα στους ανηθικους φασιστες (αυτοι που φασωνονται δηυλαδη)
εχουμε που εχουμε την ανεργια,την ακριβεια,τα τσιγαρα στις καφετερειες,τις μαζικες απολυσεις,τις περικοπες,την φορολογια,τους χαμηλους μισθους,τις μειωμενες συνταξεις,τις περικοπες στην παιδεια,το παραδικαστικο κυκλωμα,τους τραγοπαπαδες με τα Hummer,τους αναρχικους,την χρυση αυγη και τους γκριζους λυκους,τον Βελοπουλο,το κυκλοφοριακο,τις διαρηξεις και τους λαθρομεταναστες,εχουμε και το φασωμα να μας οδηγησει στην ολοκληρωτικη πνευματικη,κοινωνικη και ηθικη κατακρεουργηση και προσβολη των εθνικων και πολιτιστικων μας ιδεωδων και αρχων που απο την εποχη του Μεγαλου Αλεξανδρου και του Περικλεους ακολουθουμε πιστα ολο το Ελληνικο Εθνος μεταλαμπαδευοντας με τον τροπο αυτο ολες τις πατροπαραδοτες αρχες και αξιες στις επομενες γεννεες προσπαθωντας να μεινουμε ανεπηρεαστοι απο το ρευμα της παγκοσμιοποιησης και των ξενοφερτων ερωτικων συμπεριφορων και αξιων !!!
ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ σε οπιους φασωνονται !!!
ΔΗΜΟΣΙΑ κατακραυγη και εξεφτελισμο στην πλατεια Ομονοίας και Αριστοτελους στους ανηθικες ερωτοτροπιες και τους περιστασιακους ερωτες !!!
Συνταγματικη κατοχυρωση της απαγορευσης των one night stand,Των φασωματων και των φιλιων στομα με στομα των νεων μεχρι τα 22
Ο καθενας θα ερωτοτροπει μονο με ενα ατομο στην ζωη του το οποιο και θα ειναι υποχρεωμενος να παντρευτει στα 23 !!!!
Ντροπη και Ονυδος !!!!


edit: εσεις που μου ριξατε τα -2 μαλλον ειστε οι "η εισαι η δεν εισαι μαζι μου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ύστερα από όσα διάβασα στο παρόν topic από κάποιους «προοδευτικούς», νιώθω πανευτυχής που δεν είμαι σε σχέση... :yahoo:

Ρε παιδια,γτ φτανετε στο αλλο ακρο?

Ενταξει,ναι ολες οι κοπελες αυτο ζηταμε,ελευθερη σχεση,αυτο σας χαροποιει να ακουτε?ΕΛΕΟΣ

Ναι ειμαστε ολες ''προοδευτικες '' εδω μεσα!Αυτο θελετε να ακουτε μερικοι,για να νιωθετε ικανοποιηση επειδη δεν εχετε κοπελα,και για να ριξετε το βαρος στο πως ειναι η κοινωνια και να δικαιολογειται τον εαυτο σας επειδη δεν καταφερε να βρει μια που να ταιριαξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δεν υποννόησα τίποτα, ούτε φτάνω στο άλλο άκρο. Λέω αυτό που με εκφράζει. :) Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές προτιμήσεις και βλέπει κάποια πράγματα από δική του οπτική γωνία. Κανείς δεν μίλησε για κοινωνίες...κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Είμαι σε σχέση και είμαι καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Δεν υποννόησα τίποτα, ούτε φτάνω στο άλλο άκρο. Λέω αυτό που με εκφράζει. :) Ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές προτιμήσεις και βλέπει κάποια πράγματα από δική του οπτική γωνία. Κανείς δεν μίλησε για κοινωνίες...κτλ.

Hσουν ετοιμος γι'αυτό.:P Ρε συ Νικο εγώ άλλο σε ρωτάω:προτιμάς να είσαι μόνος σου γενικά και χαίρεσαι γι'αυτό?Αν ναι πάω πάσο.Γιατι μη μου πείς πως ένα ,δυο άτομα σε εναν ιστόχωρο που δε θα τα δεις ποτέ επηρεάζουν τη ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σπαστικό ξεσπαστικό αυτή είναι η άποψη μου και θα την εκφέρω. Βεβαίως ζούμε σε χώρα της οποίας το πολίτευμα είναι δημοκρατικό οπότε είναι γεγονός οτι ο καθένας μπορεί να κάνει ό,τι θέλει. Με δεδομένο το παραπάνω ο καθένας, ΤΥΠΙΚΑ, είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει αρκεί να μπορεί να συνυπάρξει με τους νόμους - κανόνες που έχουν θεσπιστεί. Στις κοινωνίες ΟΜΩΣ δεν υπάρχουν μόνο τυπικοί κανόνες αλλά και άτυποι που ο καθένας πρέπει να τηρεί για να θεωρείται άξιος σεβασμού, αξιοπρόσεκτος κι όχι αμεληταία προσωπικότητα και η διαφόρα της ποινής είναι ότι ο "ένοχος" δεν θα πληρώσει υλική ζημία αλλά θα πληρώσει με το κούτελο του που θα 'χει αμαυρωθεί έχοντας ξεφύγει από κάποιον άτυπο νόμο και θα υποστεί τις συνέπειες από τις γνώμες των συμπολιτών του.
Η περίπτωση της κοπελίτσας θεωρώ πως έχει ξεφύγει, πως δεν υπάρχουν φραγμοί, ηθικοί φραγμοί.
Ορισμός ελεύθερης σχέσης: τα 'χω με 5-6, φασώνομαι (αυτό το "φασώνομαι" μου σπάει τα νεύρα) 2-3 φορες την ημερα και γουστάρω, ενώ γράφω όλους τους άλλους στ' αποτέτοια μου. Κι ερωτώ, είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοια άτομα στην κοινωνία μας που διαπράττουν τέτοια ηθικά εγκλήματα και να μην μπορεί ο κάποιος να εκφέρει αποψη;;;; Είναι οφθαλμοφανες ότι δεν είναι σωστό αυτο και πως ο υπεύθυνος πρέπει να σωφρονιστεί ακούγοντας τις απόψεις των υπολοίπων και πράττοντας αναλόγως, με την προϋπόθεση πάντα πως έχουν σώας τα φρένας.
Όταν ο καθένας κάνει ό,τι του καπνίσει κάνοντας αυτό που γουστάρει η κοινωνία ΔΕΝ πάει μπροστά. Πρέπει να υπάρχει μια συνοχή για ν'ανέβει επιτέλους το επίπεδο! Εντάξει είστε μοντέρνοι και δίχως στερεότυπα παλαιοτέρων εποχών αλλά δεν παύει το λογικό και το ορθό να μη συνεπάγεται πάντα με απόψεις παλιότερες. Κάθε άλλο μάλιστα. Τα ηνία έχουν ξεφύγει και γι αυτό φταίνε τα ζιζάνια που εισχωρούν στις κοινωνίες παρουσιάζοντας κάτι ανόητο και ...μοντέρνο ως το τελειο και ο λόγος που έχει επιτυχία είναι επειδή είναι καινούριο και δεν συμφωνεί με τους κανόνες που υπάρχουν. Ολοι επαναστάτες γίνατε, επαναστάτες της δεκάρας.
Όσο γι' αυτό με το φύλο είναι γνωστό πως οι κοπέλες γενικά είναι πιο μαζεμένες, πιό ώριμες από τ' αγόρια κλπ κλπ το στηρίζετε και 'σεις μάλιστα και μην το αρνείστε. Εκεί λοιπόν στηρίχθηκα και προσδιόρισα το "είσαι και κοπέλα"...
Με τα παραπάνω δε θίγω μόνο το θηλυκο γένος αλλά και τον οποιοδήποτε που βλάπτει έμμεσα την κοινωνία
.
Η κοπέλα, όπως και το αγόρι που "είναι μαζί της" ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ. Δε νομίζω να σε προσβάλει εσένα αυτό ή οποιονδήποτε άλλο. Δεν έκανε έγκλημα, δεν βγήκε γυμνή στο Σύνταγμα, δεν σε έβρισε, είπε απλα πώς έχει η κατάσταση. Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι των ΣΧΕΣΕΩΝ. Δεν είπε καν ότι φασώνεται κάθε μέρα και με άλλον. 4 μήνες είναι αρκετοί για να έχει δεθεί κάποιος με κάποιον άλλον, ΑΜΦΙΒΑΛΛΕΙΣ;; Δε ξέρεις καν τον λόγο που συμβαίνει αυτό και την κράζεις; Άκου κει θα πέσει το επίπεδο επειδή η χ φασώνεται με τον ψ. Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ.


ντοματες , πισσα και πουπουλα στους ανηθικους φασιστες (αυτοι που φασωνονται δηυλαδη)
εχουμε που εχουμε την ανεργια,την ακριβεια,τα τσιγαρα στις καφετερειες,τις μαζικες απολυσεις,τις περικοπες,την φορολογια,τους χαμηλους μισθους,τις μειωμενες συνταξεις,τις περικοπες στην παιδεια,το παραδικαστικο κυκλωμα,τους τραγοπαπαδες με τα Hummer,τους αναρχικους,την χρυση αυγη και τους γκριζους λυκους,τον Βελοπουλο,το κυκλοφοριακο,τις διαρηξεις και τους λαθρομεταναστες,εχουμε και το φασωμα να μας οδηγησει στην ολοκληρωτικη πνευματικη,κοινωνικη και ηθικη κατακρεουργηση και προσβολη των εθνικων και πολιτιστικων μας ιδεωδων και αρχων που απο την εποχη του Μεγαλου Αλεξανδρου και του Περικλεους ακολουθουμε πιστα ολο το Ελληνικο Εθνος μεταλαμπαδευοντας με τον τροπο αυτο ολες τις πατροπαραδοτες αρχες και αξιες στις επομενες γεννεες προσπαθωντας να μεινουμε ανεπηρεαστοι απο το ρευμα της παγκοσμιοποιησης και των ξενοφερτων ερωτικων συμπεριφορων και αξιων !!!
ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ σε οπιους φασωνονται !!!
ΔΗΜΟΣΙΑ κατακραυγη και εξεφτελισμο στην πλατεια Ομονοίας και Αριστοτελους στους ανηθικες ερωτοτροπιες και τους περιστασιακους ερωτες !!!
Συνταγματικη κατοχυρωση της απαγορευσης των one night stand,Των φασωματων και των φιλιων στομα με στομα των νεων μεχρι τα 22
Ο καθενας θα ερωτοτροπει μονο με ενα ατομο στην ζωη του το οποιο και θα ειναι υποχρεωμενος να παντρευτει στα 23 !!!!
Ντροπη και Ονυδος !!!!


edit: εσεις που μου ριξατε τα -2 μαλλον ειστε οι "η εισαι η δεν εισαι μαζι μου"
Θεός απλά.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Tι λέτε μπρε; Το φάσωμα είναι ό,τι πρέπει για να περάσουμε ωραία με κοπελιές που λένε μόνο για το φαίνεσθαι.

Αμα βρουμε καμια που να εχει και το ειναι, και θελει κι αυτή, οκ, ας κάνουμε σχέση.

Για να προλάβω μερικούς , δε με εμπνέει να φασώνομαι και μετά τίποτα, απλα, το θεωρώ λογικό να υπάρχει. Άλλωστε δε γίνεται με οποια παιζει κατι να κάνεις σχέση. ;)

Το ίδιο ισχύει και για τις κοπέλες και για τα αγοράκια. Διαφωνώ μόνο στο να υπαρχει σχεση και ταυτοχρονα να παιζει φαση με άλλους. Αυτό λέγεται κοροϊδία.


Και ναι, δεν είμαι σε σχέση, έπειτα από 1.5 χρόνο και ξαφνικά έχω τόσο ελεύθερο χρόνο που διαβάζω και απέκτησα και 2 πολύ καλούς φίλους. :) :P

Για μενα ήταν υγεία, φτάνουμε στο συμπέρασμα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Hσουν ετοιμος γι'αυτό.:P Ρε συ Νικο εγώ άλλο σε ρωτάω:προτιμάς να είσαι μόνος σου γενικά και χαίρεσαι γι'αυτό?Αν ναι πάω πάσο.Γιατι μη μου πείς πως ένα ,δυο άτομα σε εναν ιστόχωρο που δε θα τα δεις ποτέ επηρεάζουν τη ζωή σου.

Μα δεν είπα κάτι τέτοιο..:)

Δεν είμαι μόνος μου. :P Έχω κοινωνικό περίγυρο, φίλούς, γενικά άτομα που με αγαπάνε και αγαπάω..Τώρα αν κάτι προκύψει στο μέλλον, δεν θα λέγαμε όχι. Απλά δεν έχω μάθει να κινούμαι πιεστικά σε τέτοια θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εμένα με τη δικιά μου μ'αρέσει να φασωνόμαστε δημόσια in order to provoke the principles of social morality...κάτι που ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
χαχαχα οκ εχεις δικιο npd!!!απλα το ενδιαφερον αυτο ατομο δεν μπορεις να το προγραμματισεις ποτε θα ερθει. :)

Συνήθως έρχεται αυτό το άτομο όταν δεν το ψάχνεις και πολύ το πράγμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μα δεν είπα κάτι τέτοιο..:)

Δεν είμαι μόνος μου. :P Έχω κοινωνικό περίγυρο, φίλούς, γενικά άτομα που με αγαπάνε και αγαπάω..Τώρα αν κάτι προκύψει στο μέλλον, δεν θα λέγαμε όχι. Απλά δεν έχω μάθει να κινούμαι πιεστικά σε τέτοια θέματα.

Aυτο ομως ερχεται σε αντιθεση με το ειμαι χαρουμενος που δεν ειμαι σε σχεση.Αλλο το δεν προεκυψε κατι.

Εμένα με τη δικιά μου μ'αρέσει να φασωνόμαστε δημόσια in order to provoke the principles of social morality...κάτι που ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας :P

Αν δεν upload φωτογραφιες δεν believe τιποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη φράση του nPb πως το θέμα μιας σχέσης δεν θέλει πίεση:P.Όταν κατι είναι να γίνει θα γίνει.Σίγουρα η ευτυχία μας δεν σχετίζεται αποκλειστικά με το αν είμαστε σε σχέση ή όχι, υπάρχουν και άλλα πράγματα που γεμίζουν τη ζωή μας!Βέβαια όταν νιώθουμε πλήρεις στους περισσότερους τομείς της ζωής μας απόδίδουμε και παντού καλύτερα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εγω παντως ποτε δεν ειχα σχεση αλλα δεν εχω και προβλημα:Pδεν ειμαι και πολυ ομορφη...κολοκατασταση:Pαλλα τεσπα ετσι ειμαι και σε οποιον αρεσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
όχι δεν είμαι
και είμαι καλά :whistle: (όπως απαντάνε και οι επώνυμοι..)
η ευτυχία ενός ανθρώπου δεν εξαρτάται μόνο από μια σχέση...

εσείς είστε σχέση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top