Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Της βάζεις να ακούσει αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=JjnF1tXWI9g :P

Θα την πιάσεις μια μέρα και θα της πεις ότι σου αρέσει. Πολύ φλώρικο να βάζετε τρίτους να σας τα φτιάξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
1)Της βάζεις να ακούσει αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=JjnF1tXWI9g :P

2)Θα την πιάσεις μια μέρα και θα της πεις ότι σου αρέσει.3) Πολύ φλώρικο να βάζετε τρίτους να σας τα φτιάξουν.

1)Φιλε το τραγουδι ειναι εγγυηση αν θελεις η κοπελα να ΜΗ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ.Πλακα κανει η θεοδωρα(ελπιζω)Οχι τιποτα,μην το βαλεις κι εχουμε κανενα...ατυχημα και την κυνηγας.:P
2)Φροντισε η μερα να ερθει στην ωρα της.Αν το χασεις το τρενο το χασαμε το κορμι πατριωτη,η γυναικα σε αργοπορια δε δινει δευτερη ευκαιρια.
3):worship: :worship: Πες τα πες τα μαζι σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
παιδια εχω μπλεξει..συνεχεια ολοι με ρωτανε τι να κανω για να με γουσταρει αυτος η αυτη.σαν τον ψυχολογο της ταξης ας πουμε.ειμαι πρωτη γυμνασιου.τελος παντων τωρα θελω εγω βοηθεια και κανεις δεν ξερει να με βοηθησει.μου αρεσει μια αλλα αυτη μου ζητησε να τη βοηθησω να τα φτιαξει με εναν που μαλλον τα εχει με αλλη.της ειπα το καλυτερο που σκεφτηκα αλλα θελω να τα φτιαξουμε........τι να κανω?????????????????????????????????????????????????????
1) αυτο θα της αφιερωσεις: https://www.youtube.com/watch?v=gS9o1FAszdk
2) θα περιμενεις την καταλληλη στιγμη χαλαρα χωρις βιασυνες
3)θα κανεις το βημα αφου καταλαβεις πως θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο η σχεση??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο η σχεση??;)

Γενικα για 2 ατομα χ,y που ελκονται με χ,y στο R λογω χημειας, μετα την κρουση, λεμε οτι εχουν σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
οχι θα ζησω ελευθερο πουλι κ οχι κοροιδο στο κλουβι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μολισ χθες χωρισα απο μια σχεση δυο ημερων ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.


μην το παρεις πολυ βαρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγώ χώρησα πρόσφατα και είμαι για να πω την αλήθεια λίγο κολλημένος... όπως και αυτή... ή έτσι πιστεύω. αλλά είναι μπερδεμένη και άλλα τέτοια...

οποτέ περιμένω λίγο ακόμα για να δω τι θα γίνει και μετά πάω για άλλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αυτο το ειμαι μπερδεμνος/η τι σπαστικο. :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δεν λες τιποτα.... τα εχω ζησει απο πρωτο χερι... ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ... χαραμιζουμε πολυτιμο χρονο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ναι εδω και 15 μερες περίπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
να μου λείπει
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Γενικά, πείτε με παλιομοδίτισα ή ότι θεέλετε αλλά μου τη σπάνε αυτοί που κάνουν σχέσεις και φάσεις μόνο για να είναι μάγκες και τις κάνουν απλά για να έχουν να λένε. Πείτε με χαζή αλλά πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει πάντα συναίσθημα πέρα από το ''περνάμε καλά''. Και θεωρώ ότι αυτό είναι λίγο δύσκολο να ανεπτυχθεί στην εφηβεία όπου οι ενθουσιασμοί είναι έντονοι και οι αλλαγές απόψεων συχνές. Για αυτό και εγώ δε μπλέκω με τέτοιες ιστορίες. Δεν έχει χτυπήσει ακόμα η καρδούλα μου :P και ούτε νομίζω να το κάνει σύντομα γιατί της έχω βγάλει τη μπαταρία. :P



σε παω πολυ εσενα...;):thumbup::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ναι...και μαλιστα αρκετο καιρο...
προσωπικα ποστευω οτι δεν τα προγραμματιζεις αυτα...μονατους ερχονται!!!αρκει να υπαρχει ερωτας αγαπη κ σεβασμος στην σχεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Όχι, δεν έχω σχέση, αν και θα το ήθελα... Τέσπα, υπάρχει μέλλον ακόμα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
ναι...και μαλιστα αρκετο καιρο...
προσωπικα ποστευω οτι δεν τα προγραμματιζεις αυτα...μονατους ερχονται!!!αρκει να υπαρχει ερωτας αγαπη κ σεβασμος στην σχεση!

Μην τα λέτε έτσι και διαβάζουν παιδιά στο ψάξιμο και ελπίζουν μάταια σε ένα πιο δίκαιο μέλλον με περισσότερο πράσινο και λεφτά για όλους. :P :D Ουρανοκατέβατο τίποτε δεν έρχεται. Συν Αθηνά και χείρα κίνει. Προσωπική μου άποψη είναι ότι για να ξεκινήσει μια σχέση πρέπει να έχει προκύψει μια ενδιαφέρουσα γνωριμία με ένα ενδιαφέρον άτομο για πολύ καιρό πριν. Δυστυχώς πολύ εύκολα οι περισσότεροι γνωρίζουμε άνοστα άτομα. Εξάλλου και μια ενδιαφέρουσα γνωριμία με ένα ενδιαφέρον άτομο δεν οδηγεί πάντα σε σχέση. Οπότε όλα σχετικά είναι. Ο έρωτας για να προκύψει, θα πρέπει να υπάρχει αμφίπλευρη επιδίωξη.

* όχι η Αθηνά του ischool :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οντως:worry:Ειναι λιγο μπερδεμενο,και δυσκολο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαχαχα οκ εχεις δικιο npd!!!απλα το ενδιαφερον αυτο ατομο δεν μπορεις να το προγραμματισεις ποτε θα ερθει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top