Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
OO πολυ ομορφο αυτο.:DΣωστοςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά, όλοι μπακούρια στο ischool; Μόνο εγώ έχω σχέση (ακριβώς 2,5 χρόνια :D ) ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πολλες μοναξιες το ischool.
Nαι απο εδω, 3 χρονια και 2 μηνες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Πολλες μοναξιες το ischool.

Ερωτικές "μοναξιές" θα έλεγα.
Μοναξιές δεν θα το έλεγα. Δόξα τω θεώ έχουμε φίλους και άτομα που μας αγαπάνε και περνάμε ωραία...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Kαθενας καλυπτει το κομματι του. Ο φιλος δε μπορει να αντικαταστησει αυτο που σου προσφερει η σχεση και η σχεση αυτο που σου προσφερει η φιλια. Εκτος κι αν καταντησεις τον φιλο και συντροφο και τον συντροφο φιλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Kαθενας καλυπτει το κομματι του. Ο φιλος δε μπορει να αντικαταστησει αυτο που σου προσφερει η σχεση και η σχεση αυτο που σου προσφερει η φιλια. Εκτος κι αν καταντησεις τον φιλο και συντροφο και τον συντροφο φιλο

:hmm::hmm:
Το κομμάτι "σχέση" δεν είναι μονόπλευρο. Είναι αμφίπλευρο. Δεν εξαρτάται πάντα από μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Kαλα δε σου 'πα να βγεις με κανα ντουφεκι να βρεις κοπελα σωνει και καλα. Απλα θεωρω οτι το ειμαι καλα, εχω τους φιλους μου και δε χρειαζομαι σχεση δε στεκει σαν φιλοσοφια ζωης. Φυσικα και υπαρχουν περιοδοι που θες να μεινεις μονος (αγραναπαυση :P), αλλα γενικα ειναι πολυ σημαντικο να υπαρχει ερωτας στη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Kαλα δε σου 'πα να βγεις με κανα ντουφεκι να βρεις κοπελα σωνει και καλα. Απλα θεωρω οτι το ειμαι καλα, εχω τους φιλους μου και δε χρειαζομαι σχεση δε στεκει σαν φιλοσοφια ζωης. Φυσικα και υπαρχουν περιοδοι που θες να μεινεις μονος (αγραναπαυση :P), αλλα γενικα ειναι πολυ σημαντικο να υπαρχει ερωτας στη ζωη.

Όντως. Αλλά στις μέρες μας, λίγο έχει χάσει το νόημά του η λέξη έρωτας. Οι περισσότεροι απλά μιλάνε για έρωτα, δεν νιώθουν...

αλλά γιατί δεν στέκει ως φιλοσοφία ζωής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Γιατι ειναι καλο να εισαι μονος σε μια, δυο, τρεις φασεις στη ζωη σου. Το να'σαι ομως μπακουρι συνειδητα μου φαινεται πως να το πω αφυσικο, σαν δικαιολογια γιατι υπαρχει βαθυτερο προβλημα. Δηλαδη δεν εχει συναισθηματικα κενα, αναγκη να αγαπησει, αγαπηθει, φροντισει, ακουσει την καρδια του να χτυπαει αλλιως για εναν αλλον ανθρωπο; Ποσο τα καλυπτουν αυτα οι φιλοι; Ακομα και τις σεξουαλικες ορμες, μια ζωη μονο με αρπαχτες θα τις καμουφλαρει;

anw παω να διαβασω γιατι δινω σημερα και το συνεχιζουμε απο αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Γιατι ειναι καλο να εισαι μονος σε μια, δυο, τρεις φασεις στη ζωη σου. Το να'σαι ομως μπακουρι συνειδητα μου φαινεται πως να το πω αφυσικο, σαν δικαιολογια γιατι υπαρχει βαθυτερο προβλημα. Δηλαδη δεν εχει συναισθηματικα κενα, αναγκη να αγαπησει, αγαπηθει, φροντισει, ακουσει την καρδια του να χτυπαει αλλιως για εναν αλλον ανθρωπο; Ποσο τα καλυπτουν αυτα οι φιλοι; Ακομα και τις σεξουαλικες ορμες, μια ζωη μονο με αρπαχτες θα τις καμουφλαρει;

anw παω να διαβασω γιατι δινω σημερα και το συνεχιζουμε απο αυριο

Οκ. Δίκιο έχεις. Καλή επιτυχία...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Όχι κι από δω...Και λόγω χρόνου το βρίσκω απίθανο να απαντήσω ναι για τους υπόλοιπους 9 μήνες τουλάχιστον...Πάντως δεν είναι εύκολη υπόθεση στις μέρες μας.....Εγώ πιστεύω ότι είναι ελάχιστοι αυτοί που έχουν μια όμορφη σχέση και δε συμβιβάζονται!Προτιμώ την αιώνια μοναξιά από το να συμβιβαστώ!:redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Πάντως δεν είναι εύκολη υπόθεση στις μέρες μας.....Εγώ πιστεύω ότι είναι ελάχιστοι αυτοί που έχουν μια όμορφη σχέση και δε συμβιβάζονται!Προτιμώ την αιώνια μοναξιά από το να συμβιβαστώ!:redface::/:

πόσο δίκιο έχεις...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Το ξέρω!:)
(με τόσα παραδείγματα τριγύρω,πώς να μην το εμπεδώσεις;;;;;):confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι και εδώ. 2 χρόνια και κάτι μέρες.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Οχι και ουτε σκοπευω.
Προτιμω τους κολλυτους μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Το ξέρω!:)
(με τόσα παραδείγματα τριγύρω,πώς να μην το εμπεδώσεις;;;;;):confused::hmm:

Ντάξει. Αλλά συνήθως τέτοια πράγματα καλό είναι να μην τα βιώνουμε με βάση την λογική αλλά με το συναίσθημα. Όταν σε πιάσει νιώθεις κάτι πάρα πολύ ωραίο...:redface: :P Δεν υπάρχει τελειότερο συναίσθημα από τον έρωτα και από μια αυθόρμητη αγάπη που να εκφράζεται να βιώνεται χωρίς ιδιοτέλεια (προερχόμενη από μέσα βαθιά)...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Ντάξει. Αλλά συνήθως τέτοια πράγματα καλό είναι να μην τα βιώνουμε με βάση την λογική αλλά με το συναίσθημα. Όταν σε πιάσει νιώθεις κάτι πάρα πολύ ωραίο...:redface: :P Δεν υπάρχει τελειότερο συναίσθημα από τον έρωτα και από μια αυθόρμητη αγάπη που να εκφράζεται να βιώνεται χωρίς ιδιοτέλεια (προερχόμενη από μέσα βαθιά)...:D

Ναιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!:D
Είναι τυχεροί αυτοί που το νιώθουν!Εγώ δυστυχώς έχω πολύ καιρό να το νιώσω....(αν εξαιρέσεις κάτι αναζοπυρώσεις:redface:)

Πάντως εσείς που έχετε σχέση να την κρατάτε μακριά από κακοπροαίρετους και άσχημες επιρροές!;)Είναι όμορφο να βλέπεις πραγματικά ερωτευμένα ζευγαράκια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οπως τα λεει η Ιωαννα:DΑλλα αν σου τυχει κεραυνοβολος ερωτας τοτε εκειι,σιγουρα νικαει το συναισθημα και αξιζει η προσπαθεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγώ έρχομαι να ταχθώ με τη μεοψηφία :D
Έχω σχέση εδώ και 1 χρόνο και 10 μήνες:redface:
Τώρα όμως περάσαμε σε διαφορετικές πόλεις και θα είμαστε μακριά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top