Ερωτικές σχέσεις

Εισαστε σε σχεση?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 160)
  • Ναι

    Ψήφοι: 57 35.6%
  • Οχι

    Ψήφοι: 103 64.4%

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κριμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Όχι κι απο 'μένα.
Βγήκα πρόσφατα από μια σχέση και τώρα όχι σχέση,αλλά ούτε άντρες δεν θέλω να βλέπω:worry::confused::mad:
Τεσπα μωρέ,καλά να'μαστε και κυρίως να μην χαλιόμαστε για κανέναν/καμία!
Έχουμε καιρό μπροστά μας για όλα...:)
Πάντως και οι συνομίληκοι φίλοι μου είναι ως επί των πλήστων μπακούρια ή με αποτυχημένες σχέσεις.Εξαιρούνται κάτι λίγοι με μακροχρόνιες σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
είναι και οι αιώνιοι έφηβοι που έχουν ψυχή...:P :P

δεν μας πήραν και τα χρόνια...:P :redface: :D ίσα ίσα που στην ηλικία μας, υπάρχει ωριμότητα
και ωριμοτητα και εμειρια!!!!!!παω για τα 9 χρονια σχεσης:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aNaStA

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και ενα μεγαλο οχι δυστιχος (η και ευτυχος...=Ρ ) και απο εμενα :P απο προσοπικη εμπιρια πιστευω πως ο ερωτας ως ορισμος εχει φθαρει ετυχε να παω σε ενα σχολειο το οπιο δεν η3ερα κανεναν και προσφατα ανακαλι4α πως σπανια βρησκεις αγορι πο0 να σε κειταει (εκτος βεβαια αν φορας μπλο0ζα με ντεκολτε :down: ) σπανεια βρησκεις αγορι πο0 να ενδιαφερεται για κατι αλλο εκτος απο ποτε θα σε ρι3ει στο κρεβατι βεβαια υπαρχουν και ε3ερεσεις :happy: Μα γιατι να τα φτια3ω με καπιον πο0 8ελει κατι πολι σιγκεκριμενο απο εμενα (ελπιζω να καταλαβατε =Ρ ) και μολις το παρει μην τον ειδατε ? οχι και παλι οχι...
Φυσικα ειναι παρα πλ ομορφο συνεσθημα και χερομε για τσ πραγματικα ερωτεθμενο0ς το 9εμα ειναι να βρεις το σωστο ανθρωπο...


υ.σ. sorry για τα ορθογραφικα ισως καπια να βγαζο0ν ματι αλλα ειμαι ανορθογραφη...=]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
και ενα μεγαλο οχι δυστιχος (η και ευτυχος...=Ρ ) και απο εμενα :P απο προσοπικη εμπιρια πιστευω πως ο ερωτας ως ορισμος εχει φθαρει ετυχε να παω σε ενα σχολειο το οπιο δεν η3ερα κανεναν και προσφατα ανακαλι4α πως σπανια βρησκεις αγορι πο0 να σε κειταει (εκτος βεβαια αν φορας μπλο0ζα με ντεκολτε :down: ) σπανεια βρησκεις αγορι πο0 να ενδιαφερεται για κατι αλλο εκτος απο ποτε θα σε ρι3ει στο κρεβατι βεβαια υπαρχουν και ε3ερεσεις :happy: Μα γιατι να τα φτια3ω με καπιον πο0 8ελει κατι πολι σιγκεκριμενο απο εμενα (ελπιζω να καταλαβατε =Ρ ) και μολις το παρει μην τον ειδατε ? οχι και παλι οχι...
Φυσικα ειναι παρα πλ ομορφο συνεσθημα και χερομε για τσ πραγματικα ερωτεθμενο0ς το 9εμα ειναι να βρεις το σωστο ανθρωπο...


υ.σ. sorry για τα ορθογραφικα ισως καπια να βγαζο0ν ματι αλλα ειμαι ανορθογραφη...=]

Παναγία μου βόηθα είσαι βρε παιδάκι μου...'Εχεις ξεφύγει από τα όρια της απλής ανορθοφραφίας...

Στο θέμα μας... Πιστεύω πως όντας αρκετά μικρή γίνεσαι αρκετά απόλυτη και είναι φυσιολογικό αυτό βιώνοντας μια απ' τις δυσκολότερες φασεις, αν όχι τη δυσκολότερη, της ανθρώπινης ζωής. Τα αγοράκια της ηλικίας αυτής έχοντας ραγδαίες αναπτύξεις μελών στο σωμα τους, μια απ αυτές των γεννητικών οργάνων, είναι φυσιολογικό να σκέφτονται κάτι τέτοια που αναφέρεις κι εσύ και μη ξεχνάς ότι σε γενικές γραμμές τα κορίτσια είναι ωριμότερα των αγοριών βασει ερευνών...Οπότε καταλαβαίνεις πως δε χρειάζεται να απελπίζεσαι για κάτι απολύτως φυσιολογικό στην περίοδο που ζεις... Δόξα τω Θεώ έχεις δεκάδες χρόνια μπροστά σου για να συναντήσεις την πραγματική τρυφερότητα, την πραγματική αγάπη, τον πραγματικό έρωτα βρε παιδί μου που τώρα αναζητάς... Όπως βλέπεις και συ περνάς αυτην την άτιμη την εφηβεία, αναζητώντας ταίρι απλά σκέφτεσαι διαφορετικά, πιό ώριμα από τ' αγορια της ηλικάς... Το θέμα είναι να 'σαι δυνατή και να σκεφτεσαι ορθά και πως είσαι μικρή ακόμα βρεεε
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aNaStA

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παναγία μου βόηθα είσαι βρε παιδάκι μου...'Εχεις ξεφύγει από τα όρια της απλής ανορθοφραφίας...

Στο θέμα μας... Πιστεύω πως όντας αρκετά μικρή γίνεσαι αρκετά απόλυτη και είναι φυσιολογικό αυτό βιώνοντας μια απ' τις δυσκολότερες φασεις, αν όχι τη δυσκολότερη, της ανθρώπινης ζωής. Τα αγοράκια της ηλικίας αυτής έχοντας ραγδαίες αναπτύξεις μελών στο σωμα τους, μια απ αυτές των γεννητικών οργάνων, είναι φυσιολογικό να σκέφτονται κάτι τέτοια που αναφέρεις κι εσύ και μη ξεχνάς ότι σε γενικές γραμμές τα κορίτσια είναι ωριμότερα των αγοριών βασει ερευνών...Οπότε καταλαβαίνεις πως δε χρειάζεται να απελπίζεσαι για κάτι απολύτως φυσιολογικό στην περίοδο που ζεις... Δόξα τω Θεώ έχεις δεκάδες χρόνια μπροστά σου για να συναντήσεις την πραγματική τρυφερότητα, την πραγματική αγάπη, τον πραγματικό έρωτα βρε παιδί μου που τώρα αναζητάς... Όπως βλέπεις και συ περνάς αυτην την άτιμη την εφηβεία, αναζητώντας ταίρι απλά σκέφτεσαι διαφορετικά, πιό ώριμα από τ' αγορια της ηλικάς... Το θέμα είναι να 'σαι δυνατή και να σκεφτεσαι ορθά και πως είσαι μικρή ακόμα βρεεε
;)

ναι το 3ερω πως εχω περασει κατα πολυ όρια της απλής ανορθοφραφίας... =Ρ αλλα το εχω αυτο...xD

και φυσικα πηστευω και εγω αυτα πο0 λες και φυσικα ειμαι αρκετα μικρη ακομα απλα περιγραφω μια κατασταση και δυστυκος η ευτιχος την δικη μο0 κατασταση =/ αλλα οκ ειναι αρχη ακομα και πιος 3ερει τι θα μο0 τυχει κ εμενα ???:redface::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy_23

Νεοφερμένος

Η amy_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναι είμαι σε σχέση!
Δεν είναι κακό να νιώθεις,θα πω την δικιά μου γνώμη..απλά είναι απλό δεν υπάρχουν ουτε ηληκιες,ουτε προγραμματισμοί για να πει κάποιος τα αποφεύγω αυτα τωρα και βλεπουμε οταν ξέρω τι θελω..δεν θα μάθει ποτέ τι θέλει αυτός ο ανθρωπος γιατί πολύ απλά δεν έχει ανοιχτεί,δεν έχει περέσει το στάδιο για να καταλάβει την ουσία μιας σχέσης.η ουσία δεν είναινα δημιουργείς εφήμερες σχέσεις,αλλά να βρείς έναν άνθρωπο που σε ολοκληρώνει να μπορείς να στηρήζεσαι σε αυτον να περνάς καλά μαζί του και όχι απλά να περνάς την ώρα σου.Δυστιχώς υπάρχουν πολλές αρνητικές απόψεις περί του θέματος <<σχέσεις>>.
Δεν μπορώ να καταλαβω γιατι ένας άνθρωπος ακόμα και στ 16 του δεν μπορει να αγαπήσει οπως το λετέ..δεν ειναι δυσκολο παιδιά απλα έρχεται από μόνο του.μην είστε κάθετοι και κλεινεστε στα καβούκια σας.¨Εχοντας το <<στυλ>> περνώ και μόνος μου καλά, ολοι καποια στιγμη χρειαζόμαστε αυτό που λέγετε σχέση γιατι έχουμε την ανάγκη να νιώθουμε για καποιους απαρέτητοι γιατι πολύ απλά ο άνθρωπος απο την φύση του δεν μπορεί να ζήσει μόνος.Δεν λέω υπάρχει και η φιλία αλλα πιστέψτε με δεν μπορεί να αναπληρώσει μια σχέση,άλλο το ένα άλλο το άλλο,σαφώς και πρεπει να υπάρχουν και τα δυο στην ζώη μας!το καθενα έχει τον ρόλο του!;)

και συγνώμη για τα ορθογραφικά μου λάθοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν έχω σχέση... είχα παλιά.. μεγάλη σχέση.. αλλά προτιμάω τις φάσεις ότι κάτσει επειδή πληγώθηκα και δεν έχω σκοπό να ξαναγίνει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ναι είμαι σε σχέση!
Δεν είναι κακό να νιώθεις,θα πω την δικιά μου γνώμη..απλά είναι απλό δεν υπάρχουν ουτε ηληκιες,ουτε προγραμματισμοί για να πει κάποιος τα αποφεύγω αυτα τωρα και βλεπουμε οταν ξέρω τι θελω..δεν θα μάθει ποτέ τι θέλει αυτός ο ανθρωπος γιατί πολύ απλά δεν έχει ανοιχτεί,δεν έχει περέσει το στάδιο για να καταλάβει την ουσία μιας σχέσης.η ουσία δεν είναινα δημιουργείς εφήμερες σχέσεις,αλλά να βρείς έναν άνθρωπο που σε ολοκληρώνει να μπορείς να στηρήζεσαι σε αυτον να περνάς καλά μαζί του και όχι απλά να περνάς την ώρα σου.Δυστιχώς υπάρχουν πολλές αρνητικές απόψεις περί του θέματος <<σχέσεις>>.
Δεν μπορώ να καταλαβω γιατι ένας άνθρωπος ακόμα και στ 16 του δεν μπορει να αγαπήσει οπως το λετέ..δεν ειναι δυσκολο παιδιά απλα έρχεται από μόνο του.μην είστε κάθετοι και κλεινεστε στα καβούκια σας.¨Εχοντας το <<στυλ>> περνώ και μόνος μου καλά, ολοι καποια στιγμη χρειαζόμαστε αυτό που λέγετε σχέση γιατι έχουμε την ανάγκη να νιώθουμε για καποιους απαρέτητοι γιατι πολύ απλά ο άνθρωπος απο την φύση του δεν μπορεί να ζήσει μόνος.Δεν λέω υπάρχει και η φιλία αλλα πιστέψτε με δεν μπορεί να αναπληρώσει μια σχέση,άλλο το ένα άλλο το άλλο,σαφώς και πρεπει να υπάρχουν και τα δυο στην ζώη μας!το καθενα έχει τον ρόλο του!;)
Εγώ θα συμφωνήσω. Βασικά δεν μπορούν να συγκριθούν κιόλας αυτά τα δύο πράγματα.
Δηλαδή όπως και να το κάνουμε άλλο σχέση και άλλο οι φίλοι.
Είναι όμορφο όταν υπάρχουν στη ζωή μας και τα δύο πράγματα.

Πάντως για την μοναξιά που είπες,χμ.
Είναι λίγο περίεργο θέμα. Οι περισσότερες σχέσεις γίνονται λόγω του ότι οι άνθρωποι νιώθουν μόνοι. Και ζητάνε κάποιον για να τους "συμπληρώσει". Δηλαδή δεν περιμένουν για τον "κατάλληλο" αλλά πολλές φορές συμβιβάζονται με ένα "υποκατάστατο" απλά για να μην είναι μόνοι τους. Το ζήτημα δεν είναι αυτό. Πρέπει να γίνει κατανοητό πως και σε μία σχέση να είσαι,κανείς δεν μπορεί να σου εξασφαλίσει το γεγονός ότι δεν θα υπάρχουν και φορές που θα νιώθεις "μόνος". Το ζήτημα δεν είναι να γίνονται σχέσεις,έτσι απλά για να υπάρχουν,αλλά για κάποιο λόγο. Για το ότι αυτοί οι δύο άνθρωποι επικοινωνούν καλά μεταξύ τους,καταλαβαίνει ο ένας τον άλλον,νοιάζεται. Σε όλους τους τομείς.

Επίσης δεν το βρίσκω τόσο κακό το να περνάει και μόνος του κάποιος καλά. Μαζί με φίλους ας πούμε. Ίσα-ίσα που άμα γίνει καμιά στραβή με το αμόρε,οι φίλοι θα είναι εκείνοι που θα σε στηρίξουν.
Αν τους χάσεις και αυτούς,what's the point anyway? :P

Όλα είναι καλό να υπάρχουν στη ζωή του ανθρώπου.Υπάρχουν φάσεις που θα είσαι μόνος και θα γουστάρεις,υπάρχουν φάσεις που θα ερωτευτείς.'Ολα χρειάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι αλλα οταν ο αλλος τα χει με 3 και βαζει ως και στοιχηματα οτι αν του κατσει..κλπ...ε αυτο ειναι κουταμαρα,την σχεση την εχεις επειδη χρειαζεσαι καποιον να σε ολοκληρωνει.Οχι μονο για το ''φασωμα'':mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Nαι εδω και 1,5 μιση χρονο περιπου...
Τώρα λόγω αποστασης ειπαμε οτι θα χωρίσουμε(εγω θεσ/νικη αυτος θα παει αθηνα)
αλλα ακομα ειμαστε "μαζι" γιατι δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις αυτον και αυτος τη δικια του χωρις εμενα,και οσο και να λεμε τελος πάλι ξαναγυρνάμε ο ενας στον αλλον.
Ειναι αυτο που λέμε..."το αλλο μου μισο"..
Και πλεον πιστευω οτι το βρηκα γιατί καταλαβαινω ποσο μ'αγαπαει και ποσο διαφορετικός ειναι απο ολους τους προηγουμενους..
:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
χμμ δυσκολεύομαι να καταλάβω το πως μπορούν κάποια ζευγάρια και παραμένουν μαζί καιρό, πόσο μάλλον το πως άλλα καταλήγουν να είναι μαζί για πάντα..:hmm:
γενικότερα πάντως βρίσκω το όλο θέμα των σχέσεων απίστευτα δύσκολο και αν όχι όσον αφορά στους αλλούς, τότε όσον αφορά στις δικές μου σχέσεις ίσως επειδή σπάνια γίνονται υποχωρήσεις από οποιαδήποτε μεριά, καθώς και για άλλους λόγους που θα προτιμούσα να μην αναφέρω..(εξάλλου αγαπητοί συμφορουμίτες μου δεν γνωριζόμαστε και τόσο καλά για να πω τα προσωπικά μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Σιγουρα κι αυτοι που ειναι σε μακροχρονιες σχεσεις δεν περνανε παντα μελι γαλα, ολοι εχουν φασεις με τσακωμους και γκρινιες. Αλλα προσωπικα πρωτη φορα στη ζωη μου νιωθω τοση ηρεμια και ταιριασμα με εναν ανθρωπο οσο κι αν τον σνομπαρα στην αρχη. Οταν εισαι ερωτευμενος και εχεις ανταποκριση, αγαπας και αγαπιεσαι, νοιαζεσαι και σε νοιαζεται, ταιριαζετε στα γουστα, κανετε πλακα και γενικα περνατε τελεια, απλα αφηνεσαι, δεν καθεσαι να κοιτας αν περασε λιγος ή πολύς καιρος. Ισως να ειναι και επικινδυνο γιατι αρχιζεις να σκεφτεσαι πως ηταν παντα στη ζωη σου και δε μπορεις να δεις μελλον χωρις αυτον, αλλα εχει και τα ρισκα του ο ερωτας, χαλαλι. Αν δε νιωσεις καποια στιγμη στη ζωη σου αυτα τα συναισθηματα μενεις μισος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Αν δε νιωσεις καποια στιγμη στη ζωη σου αυτα τα συναισθηματα μενεις μισος

μισός σε τι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Στις εμπειριες και στον πλουτο των συναισθηματων που εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Nαι εδω και 1,5 μιση χρονο περιπου...
Τώρα λόγω αποστασης ειπαμε οτι θα χωρίσουμε(εγω θεσ/νικη αυτος θα παει αθηνα)
αλλα ακομα ειμαστε "μαζι" γιατι δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρις αυτον και αυτος τη δικια του χωρις εμενα,και οσο και να λεμε τελος πάλι ξαναγυρνάμε ο ενας στον αλλον.
Ειναι αυτο που λέμε..."το αλλο μου μισο"..
Και πλεον πιστευω οτι το βρηκα γιατί καταλαβαινω ποσο μ'αγαπαει και ποσο διαφορετικός ειναι απο ολους τους προηγουμενους..
:redface::redface::redface:

Κι εμείς στην ίδια φάση βρισκόμαστε:redface:
Πιστεύεις ότι θα μπορέσει να αντέξει η σχέση σας; Κι αν όχι, πιστεύεις ότι θα δυσκολευτείς να συνεχίσεις τη ζωή σου χωρίς εκείνον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ναι...εδω κι 1,5 χρονο..! =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Είμαι στη σχέση e^ix=cosx+isinx.Το "i" που βλέπετε είμαι εγώ ντυμένος για τις απόκριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σταθης Μπαλτας

Νεοφερμένος

Ο Σταθης Μπαλτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εχω μπλεξει..συνεχεια ολοι με ρωτανε τι να κανω για να με γουσταρει αυτος η αυτη.σαν τον ψυχολογο της ταξης ας πουμε.ειμαι πρωτη γυμνασιου.τελος παντων τωρα θελω εγω βοηθεια και κανεις δεν ξερει να με βοηθησει.μου αρεσει μια αλλα αυτη μου ζητησε να τη βοηθησω να τα φτιαξει με εναν που μαλλον τα εχει με αλλη.της ειπα το καλυτερο που σκεφτηκα αλλα θελω να τα φτιαξουμε........τι να κανω?????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top