Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ξέρει κανεις αν θα τα δημοσιεύσουν στο Internet?Εμείς που είμαστε κάτι δεκάδες χιλιόμετρα μακρια τι σκατά θα κάνουμε? :/
παντως εδω https://www.ant1online.gr/Society/Education/Pages/20096/0b3dd766-3199-4548-a8a2-56855b4a5ab1.aspx υποστηριζει οτι θα αναρτηθουν και στο διαδικτυο!
μακαρι...αντε καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
πολύ πίεση παιδιά,πολύ πίεση......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:'(δν αντέχω αλλο!!!με εχει φαει η αγωνία!!θα πεθανω μεχρι αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
λιγο υπομονη ακομα παιδια λιγο ακομα και ολα θα τελειωσουν σε περιπου 21 ωρες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
λιγο υπομονη ακομα παιδια λιγο ακομα και ολα θα τελειωσουν σε περιπου 21 ωρες...:P
Ποσα λεπτα και ποσα δευτερολεπτα?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πάντως δεν το κόβω να βγαίνουν σήμερα στο νετ οπως λένε μερικοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μπα αύριο θα βγουν και στο ιντερνετ νομίζω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
παντως εγω που παω σχεδιο χτες οι μισοι ηξεραν τους βαθμους τους απο "μεσο"
τι αδικια, εμεις στο πιγαδι κατουρισαμε και πρεπει να στηθουμε σαν τους αντε μη πω στο σχολειο?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παντως εγω που παω σχεδιο χτες οι μισοι ηξεραν τους βαθμους τους απο "μεσο"
τι αδικια, εμεις στο πιγαδι κατουρισαμε και πρεπει να στηθουμε σαν τους αντε μη πω στο σχολειο?:mad:
αυτο ειναι κ το πιο εκνευριστικο...να εχεις την αγωνια σου και να εμφανιζονται μπροστα σου τα χ βισματα που σου λενε περιμενε κοροιδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παντως εγω που παω σχεδιο χτες οι μισοι ηξεραν τους βαθμους τους απο "μεσο"
τι αδικια, εμεις στο πιγαδι κατουρισαμε και πρεπει να στηθουμε σαν τους αντε μη πω στο σχολειο?:mad:
εγω αυτο παλι δεν το καταλαβαινω ρε γαμωτο γτ μερικοι ηλιθιοι πανε και ανακοινωνουν τους βαθμους νωριτερα?δλδ οπως λεει και το παραπανω παιδι εμεις τι εομαστε κοροιδα και το υπουργειο παιδειας πως το επιτρεπει κατι τετοιο???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
εγω αυτο παλι δεν το καταλαβαινω ρε γαμωτο γτ μερικοι ηλιθιοι πανε και ανακοινωνουν τους βαθμους νωριτερα?δλδ οπως λεει και το παραπανω παιδι εμεις τι εομαστε κοροιδα και το υπουργειο παιδειας πως το επιτρεπει κατι τετοιο???????

Τόσα και τόσα έχει επιτρέψει το υπουργείο...εκεί θα κόλλαγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Τόσα και τόσα έχει επιτρέψει το υπουργείο...εκεί θα κόλλαγε?
αμα τοπαρεις ομως ετσι ας το ανακοινωνουν σε ολους κ οχι επιλεκτικα και να μην μασ κοροιδευουν λεγοντας μας οτι ακομα δεν εχει ολοκληρωθει η διορθωση των γραπτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Κοίτα η διόρθωση των γραπτών έχει σίγουρα ολοκληρωθεί εδώ και καιρό...απλά θέλω να σου κάνω μια καίρια ερώτηση...εσύ αν είχες μέσο θα το χρησιμοποιούσες?εγώ προσωπικά ναι...το ξέρω οτι είναι άδικο για τα υπόλοιπα παιδιά αλλά αυτό το άγχος δεν αντέχεται...τεσπα...υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
το υπουργειο παιδειας επιτρεπει το να μην υπαρχει παιδεια σε αυτη την χωρα

θα τα μαθουμε και εμεις αυριο τα αποτελεσματα, ομως αυτη η κατασταση ειναι πληρως απαραδεκτη

πλεον οποιος εχει ενα γνωστο σε καποιο υπουργειο ειναι ανωτερος απο τους αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δεν είπε κανείς ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η διόρθωση των γραπτών(σήμερα περίμεναν να διορθώσουν?).Απλά μένει το τυπικό της υπόθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Τόσα και τόσα έχει επιτρέψει το υπουργείο...εκεί θα κόλλαγε?
ενταξει μην κανετε ετσι δεν ειναι κατι τρομερο αυτο απλα εχουν καποιο γνωστο στο υπουργειο και τα μαθανε μια 2 μερες νωριτερα οταν λεω στο υπουργειο εννοω στη μηχανογραφηση εκει που πρεπει να ξυπνησετε ολοι ειναι το να ξερουν τα θεματα καποιοι πονηροι που πηγαινουν σε μεγαλα ιδιωτικα σχολεια και αυτο ειναι μια τεραστια βομβα που αμα μαθευτει δεν προκειται να διενεργηθουν τετοιου ειδους εξετασεις αλλα βεβαια στην ελλαδα αν ανοιξεις το στομα σου κινδυνευεις και ο νοων νοειτο αλλα δεν ειναι καταλληλη στιγμη να επεκταθω παραπανω απο εδω περα :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Κοίτα η διόρθωση των γραπτών έχει σίγουρα ολοκληρωθεί εδώ και καιρό...απλά θέλω να σου κάνω μια καίρια ερώτηση...εσύ αν είχες μέσο θα το χρησιμοποιούσες?εγώ προσωπικά ναι...το ξέρω οτι είναι άδικο για τα υπόλοιπα παιδιά αλλά αυτό το άγχος δεν αντέχεται...τεσπα...υπομονή!


εγω δε θα το χρησιμοποιουσα, γιατι αυτη η νοοτροπια με αρρωσταινει, και οχι μονο στις πανελληνιες, σε καμοια περιπτωση στη ζωη μου δεν προτιθεμαι να χρησιμοποιησω καποιο μεσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
εγω δε θα το χρησιμοποιουσα, γιατι αυτη η νοοτροπια με αρρωσταινει, και οχι μονο στις πανελληνιες, σε καμοια περιπτωση στη ζωη μου δεν προτιθεμαι να χρησιμοποιησω καποιο μεσο.

ΟΚ,αν ισχύει αυτό μπράβο σου...ούτε κι εγώ είμαι γενικά αυτής της νοοτροπίας,αλλά επειδή δε μου αρέσουν και τα ψέματα,νομίζω οτι αν είχα τελικά μέσο θα το χρησιμοποιούσα...και πάλι υπομονή,μόνο αυτό μπορώ να πω τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδιά υπομονή θα τα μάθουμε όλα αύριο!;) Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Σιγά την μεγάλη διαφορά που έχει αν τα μάθεις σήμερα ή αύριο. Δηλαδή είχαμε το άγχος που είχαμε στις Πανελλήνιες, τώρα να αγχωνόμαστε και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα; Ήμαρτον βρε! Όλοι λίγο πολύ αγχώνονται αλλά μην πεθάνουμε και από το άγχος κιόλας. Σήμερα ή άυριο οι βαθμοί δεν αλλάζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top