Piercing

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Δεν σχετιζεται το προβλημα στην μεση με την τρυπα στο αυτι, μη λεμε μπουρδες.....:mad:

εχουμε ακουσει ενα σωρο επιπτωσεις(βλακειες κατα 99%) που μπορεις να παθεις μετα απο piercing αλλα οχι και αυτο

Γι' αυτο ας μην λεμε μπουρδες γιατι μπορει να κουφαθεις απο αυτες (<-- παραδειγμα μπουρδας)

Για να ξεκαθαρισει λιγο το τοπιο:
Η συνηθέστερη επιπλοκη που μπορεις να παθεις απο piercing, ειναι μολυνση στο σημειο αυτο και να μην μπορεις να φορεσεις σκουλαρικι ξανα σε αυτη την τρυπα, δεν ειναι πια τοσο τραγικο....

@Τοxic lips, το piercing στη πρωτη φωτογραφια λεγεται cartilage και στην δευτερη tragus,
μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι εχω δεκαδες φιλους/ες και γνωστους/ες που εχουν κανει τρυπα εκει χωρις προβλημα


και επειδη βαρεθηκα να ακουω βλακειες

αν σου πει καποιος οτι θα (χτυπα ξυλο) κουφαθεις τυφλωθεις, σπασεις το χερι σου, ή παθεις ανεμοβλογια αφου τρυπηθεις,
θα παρουμε τηλεφωνο τον Mr Crowley (ειναι στην πολη σου) που θα σου κανει μια επιπονη εξεταση αιματος για να δει αν θα ποναει η μεση σου
:P:P:P:P:P
:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
κατι με τη μεση της..
Καλά ρε και είναι σίγουρο ότι έφταιγε το piercing? :/: Εμένα μου ακούγετε κουφό να χτύπησε νεύρο στο αυτί και να έχει πρόβλημα με την μέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά ρε και είναι σίγουρο ότι έφταιγε το piercing? :/: Εμένα μου ακούγετε κουφό να χτύπησε νεύρο στο αυτί και να έχει πρόβλημα με την μέση
εγω ετσι ειχα ακουσει..τι να σε πω..ιδεα δεν εχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Μπορείς να πάθεις περιχονδρίτιδα αν κάνεις piercing πάνω στον χόνδρο και μολυνθεί, η οποία μπορεί να έχει σαν επιπλοκή παραμόρφωση του αυτιού. Γι' αυτό καλύτερα να κάνετε piercings στον λοβό κι όχι ψηλά στο αυτί, που υπάρχει χόνδρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ξερω καποιον που ειχε παθει μολυνση εκει, και πλεον(μετα απο ενα χρονο ) ειναι μια χαρα,
(δεν παραμορφωθηκε το αυτι ομως...)
απλα αν μολυνθει, μετα την θεραπεια την ξεχνας την τρυπα (δεν ξαναβαζεις σκουλαρικι σε αυτη)

ειναι ενα ποσοστο 95% νομιζω που εχει προδιαθεση για περιχονδριτιδα

πολυ σημαντικο επισης ειναι να ξερετε οτι αν εχετε θεματα με τον θυροειδη σας,
τις μερες μετα το τρυπημα, (που κανονικα πλενετε το σημειο με betadine)
δεν κανει να το πλενετε με betadine!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 770 μηνύματα.
@Τοxic lips, το piercing στη πρωτη φωτογραφια λεγεται cartilage και στην δευτερη tragus,
μπορω να σε διαβεβαιωσω οτι εχω δεκαδες φιλους/ες και γνωστους/ες που εχουν κανει τρυπα εκει χωρις προβλημα


και επειδη βαρεθηκα να ακουω βλακειες

αν σου πει καποιος οτι θα (χτυπα ξυλο) κουφαθεις τυφλωθεις, σπασεις το χερι σου, ή παθεις ανεμοβλογια αφου τρυπηθεις,
θα παρουμε τηλεφωνο τον Mr Crowley (ειναι στην πολη σου) που θα σου κανει μια επιπονη εξεταση αιματος για να δει αν θα ποναει η μεση σου
:P:P:P:P:P
:P:P:P:P:P
Χαχα λολ..:D:D:D Πολλές φίλες μου έχουν κάνει και δεν έχουν πάθει απολύτως τίποτα αλλά δεν είναι κακό να κάνεις μια έρευνα στο θέμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Χαχα λολ..:D:D:D Πολλές φίλες μου έχουν κάνει και δεν έχουν πάθει απολύτως τίποτα αλλά δεν είναι κακό να κάνεις μια έρευνα στο θέμα:D
Αυτό δεν το ήξερα. Μήπως ξέρεις τι άλλα προβλήματα μπορεί να υποστεί κάποιος με διατρήσεις σε δίαφορα σημεία του σώματος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει τo piercing και δεν το βρίσκω αντιαισθητικό. ήθελα και εγώ να κάνω ένα στα χείλη ή στη γλώσσα αλλά φοβήθηκα γιατί έκανε μια φίλη μου στη γλώσσα και μετά έπαθε μόλυνση και ανέβασε πυρετό. Της το έκαναν επαγγελματίες με πολύ καλά μηχανήματα αλλά ο οργανισμός της δεν αντέδρασε καλά στο ξένο αντικείμενο. Επιπλέον, σκέφτομαι ότι άμα κάνω σκουλαρίκι και θέλω πχ να δουλέψω ως baby sitter ή να κάνω ιδιαίτερα, δε νομίζω ότι θα με πάρουν άμα δουν το piercing..αυτά είναι προκαταλήψεις αλλά τι να κάνουμε, έτσι λειτουργεί η κοινωνία μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaroulitaaaaa

Νεοφερμένος

Η Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν τα Piercing και προσωπικα εχω στη μυτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Χαχα λολ..:D:D:D Πολλές φίλες μου έχουν κάνει και δεν έχουν πάθει απολύτως τίποτα αλλά δεν είναι κακό να κάνεις μια έρευνα στο θέμα:D
Εννοειται!!, το να ψαξεις πληροφοριες πριν το κανεις ειναι πολυ καλο, δειχνει οτι σεβεσαι το σωμα σου

εμένα μου αρέσει τo piercing και δεν το βρίσκω αντιαισθητικό. ήθελα και εγώ να κάνω ένα στα χείλη ή στη γλώσσα αλλά φοβήθηκα γιατί έκανε μια φίλη μου στη γλώσσα και μετά έπαθε μόλυνση και ανέβασε πυρετό. Της το έκαναν επαγγελματίες με πολύ καλά μηχανήματα αλλά ο οργανισμός της δεν αντέδρασε καλά στο ξένο αντικείμενο. Επιπλέον, σκέφτομαι ότι άμα κάνω σκουλαρίκι και θέλω πχ να δουλέψω ως baby sitter ή να κάνω ιδιαίτερα, δε νομίζω ότι θα με πάρουν άμα δουν το piercing..αυτά είναι προκαταλήψεις αλλά τι να κάνουμε, έτσι λειτουργεί η κοινωνία μας..
Βασικα στην γλωσσα μου αρεσει και μενα, αλλα η γλωσσα λογω οτι ειναι μυς(μαλιστα δυο μυες) δεν ειναι και το καλυτερο σημειο για τρυπα, βεβαια ειναι και θεμα οργανισμου....
αν κανεις στο χειλος δεν εχει κινδυνο αν το φροντιζεις
οσο για το τελευταιο δεν νομιζω να σου πουν τιποτα επειδη εχεις piercing, δεν ζουμε και στο '70....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Βασικα στην γλωσσα μου αρεσει και μενα, αλλα η γλωσσα λογω οτι ειναι μυς(μαλιστα δυο μυες) δεν ειναι και το καλυτερο σημειο για τρυπα, βεβαια ειναι και θεμα οργανισμου....
αν κανεις στο χειλος δεν εχει κινδυνο αν το φροντιζεις
οσο για το τελευταιο δεν νομιζω να σου πουν τιποτα επειδη εχεις piercing, δεν ζουμε και στο '70....


δεν ξέρω, το ακούω συχνά από άτομα που κάνουν piercing. Συζητούσαμε με μια κοπέλα από το φιλολογικό που την έχει πάθει στο θέμα δουλειάς..λογικό ακούγεται, μια μάνα που θέλει το παιδί της να κάνει ιδιαίτερο μάθημα και δει την καθηγήτρια με "χαλκάδες" δεν θα της είναι και ότι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
στο χειλος ειναι οπως στο αυτι, η τρυπα δεν κλεινει αμεσως αλλα μετα απο πολυ καιρο χωρις σκουλαρικι,
οποτε μπορεις οποτε θες να το βγαζεις,
αν και νομιζω οτι η πλειοψηφια τουκοσμου ειναι απαλλαγμενη πλεον απο τετοιους τροπους σκεψης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
στο χειλος ειναι οπως στο αυτι, η τρυπα δεν κλεινει αμεσως αλλα μετα απο πολυ καιρο χωρις σκουλαρικι,
οποτε μπορεις οποτε θες να το βγαζεις,
αν και νομιζω οτι η πλειοψηφια τουκοσμου ειναι απαλλαγμενη πλεον απο τετοιους τροπους σκεψης

ναι αλλά ακόμα υπάρχει αυτός ο οπισθοδρομικός τρόπος..και στο κάτω κάτω είναι πολύ σπαστικό να βγάζεις το σκουλαρίκι για να μη σε κρίνουν αρνητικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
είναι πολύ σπαστικό να βγάζεις το σκουλαρίκι για να μη σε κρίνουν αρνητικά...

ναι... οντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epistaths

Νεοφερμένος

Ο epistaths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ναι αλλά ακόμα υπάρχει αυτός ο οπισθοδρομικός τρόπος..και στο κάτω κάτω είναι πολύ σπαστικό να βγάζεις το σκουλαρίκι για να μη σε κρίνουν αρνητικά...

Εγώ είμαι ένας απο αυτούς που λές. Και είμαι κάτω των 30. Το κάνω και απο θέμα υγείας και απο θέμα ευπρέπειας. Φυσικά σε μια ηλικία εφηβική άντε μέχρι 22 το μυαλό είναι πάνω απο τα μαλιά. Απο εκεί και πέρα δεν συγχωρίται κανείς με τίποτα. Πέρα απο αυτό, θες να αλητέψεις?? θες να γίνεις αλήτης/α, φρικιό κλπ??? ΓΙΝΕ!!!!!! Στο χώρο εργασίας όμως θα είσαι ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΓΡΑΜΟΣ. ΕΞΩ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΣΟΥ ΟΣΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΛΕΜΕ. Μου θυμίσε το θέμα μια περίπτωση σε ένα ταχυδρομείο που έβλεπα μια υπάλληλο με ένα σκουλαρίκι ψηλά στο αυτί. Ενεκα λοιπόν οτι σα πελάτης απαιτώ σεβαζμό και ευπρέπεια και δεδομένου οτι πρέπει να σεβόμεθα το χώρο που μας δίνει ένα κομμάτι ψωμί, θεώρισα σωστό τη συγκεκριμένη υπάλληλο ( τρομάρα της ) να την αναφαίρω για θέμα ευπρέπειας και αποθράσυνσης. Ο διευθυντής μου είπε οτι δεν ήξερε και οτι θα μεριμνήσει. Ε ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΑ ΕΚΕΙ. Σε μια δουλεία δική μου ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΑΝ ΦΟΡΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ, γιατί δε θα κρατιθώ να μη σε πετάξω έξω κοτσιδών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Αν Θεωρησες αυτη την κοπελα, αλητη επειδη ειχε μια τρυπα τι να πω...
Αλητες ειναι ολοι αυτοι οι επιτηδειοι που μας εκλεψαν και μας κλεβουν τοσα χρονια...

Δηλαδη χαιρεσαι, που εξαιτιας της στενομυαλιας σου πιθανον μια κοπελα να εχασε την δουλεια της, :(
Για μενα, αυτη η πραξη σου ειναι το λιγοτερο απαραδεκτη...

Καραγκιοζιλικι δεν μπορει για κανενα λογο να χαρακτηριστει η εξωτερικη εμφανιση ενος ανθρωπου,
Ενας ανθρωπος ξεχωριζει αναμεσα στους αλλους αναλογα με τον τροπο που σκεφτεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εγώ είμαι ένας απο αυτούς που λές. Και είμαι κάτω των 30. Το κάνω και απο θέμα υγείας και απο θέμα ευπρέπειας. Φυσικά σε μια ηλικία εφηβική άντε μέχρι 22 το μυαλό είναι πάνω απο τα μαλιά. Απο εκεί και πέρα δεν συγχωρίται κανείς με τίποτα. Πέρα απο αυτό, θες να αλητέψεις?? θες να γίνεις αλήτης/α, φρικιό κλπ??? ΓΙΝΕ!!!!!! Στο χώρο εργασίας όμως θα είσαι ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΓΡΑΜΟΣ. ΕΞΩ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΣΟΥ ΟΣΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΛΕΜΕ. Μου θυμίσε το θέμα μια περίπτωση σε ένα ταχυδρομείο που έβλεπα μια υπάλληλο με ένα σκουλαρίκι ψηλά στο αυτί. Ενεκα λοιπόν οτι σα πελάτης απαιτώ σεβαζμό και ευπρέπεια και δεδομένου οτι πρέπει να σεβόμεθα το χώρο που μας δίνει ένα κομμάτι ψωμί, θεώρισα σωστό τη συγκεκριμένη υπάλληλο ( τρομάρα της ) να την αναφαίρω για θέμα ευπρέπειας και αποθράσυνσης. Ο διευθυντής μου είπε οτι δεν ήξερε και οτι θα μεριμνήσει. Ε ΜΕΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΑ ΕΚΕΙ. Σε μια δουλεία δική μου ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΑΝ ΦΟΡΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ, γιατί δε θα κρατιθώ να μη σε πετάξω έξω κοτσιδών

Ψιτ,"στρατιώτη"...μάθε να γράφεις πέντε προτάσεις χωρίς να κάνεις100 ορθογραφικά λάθη και μετά κρίνε και τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ψιτ,"στρατιώτη"...μάθε να γράφεις πέντε προτάσεις χωρίς να κάνεις100 ορθογραφικά λάθη και μετά κρίνε και τους άλλους.
Πρώτον να σέβεσαι την αξιοπρέπεια του, άμα αυτός δεν την σέβεται σε άλλους μην πέφτεις στο επίπεδο του. Αυτό που λες επίσης προσβάλλει τα άτομα που έχουν μεγάλες ιδέες αλλά είναι ανορθόγραφοι. Δεύτερον εξαρτάται από τις αντιλήψεις του καθενός, άλλος δεν θέλει π.χ. τα στρινγκ στα σχολεία, τι να κάνουμε... Τρίτον διαφωνώ με αυτά που λέει και συμφωνώ με την εικόνα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fwteinh17

Νεοφερμένος

Η fwteinh ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανεις άμα η τρυπα στα χείλη κλείνει μετά από καιρό χωρίς σκουλαρίκι??? γιατί θέλω να κάνω...αλλα μερικοί μου λένε ότι δεν κλείνει...και δε γουστάρω να τη έχω όταν βαρεθώ....ευχάριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν υπαρχει τρυπα που να μην κλεινει ;)
απλα προσεξε να μην πας οπου κι οπου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top