Piercing

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Μην γίνεστε φασαίοι/ες.
Σόρυ γιάνναρέ μου, αλλά οι φασαίες είναι τα θεμέλια της κοινωνίας μας. Όπως φωτιά χρειάζεται οξυγόνο, οι οργανισμοί ενέργεια, ο κάθε αντράς χρειάζεται μια φασαία
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Πρώτα άμα έκανες σε έλεγαν σλατινα, τώρα έγινε φασαια;
Οι σλατίνες είναι λυκειοκόριτσα. Οι φασαίες είναι κυρίως φοιτήτριες που κατά πλειοψηφία εντάσσονται σε μία παράταξη που ξεκινάει από ΕΑ και τελειώνει σε ΑΚ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σόρυ γιάνναρέ μου, αλλά οι φασαίες είναι τα θεμέλια της κοινωνίας μας. Όπως φωτιά χρειάζεται οξυγόνο, οι οργανισμοί ενέργεια, ο κάθε αντράς χρειάζεται μια φασαία
Αδερφέ οι άνδρες θέλουν/χρειάζονται βασικιές. Αυτές είναι η τελειότητα.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Οι σλατίνες είναι λυκειοκόριτσα. Οι φασαίες είναι κυρίως φοιτήτριες που κατά πλειοψηφία εντάσσονται σε μία παράταξη που ξεκινάει από ΕΑ και τελειώνει σε ΑΚ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αδερφέ οι άνδρες θέλουν/χρειάζονται βασικιές. Αυτές είναι η τελειότητα.
ή tradwife Άρεια ξανθιά γαλαζομάτα με φακίδες ή φασαία κατσαρομάλλα καστανή με φλοράλ και χίπικα, no in between
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι σλατίνες είναι λυκειοκόριτσα. Οι φασαίες είναι κυρίως φοιτήτριες που κατά πλειοψηφία εντάσσονται σε μία παράταξη που ξεκινάει από ΕΑ και τελειώνει σε ΑΚ.
Στη χώρα μου εμείς σλατίνες λέμε αυτές που ακούνε thug slime και τετοιου είδους τράπ, και φασαίες αυτές που πηγαίνουν με το ρεύμα με οτι ειναι μέινστριμ για την φάση. Αυτοι οι οροι ισχυουν απο γυμνασιο εως πανεπιστήμιο και παραπάνω
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
ή tradwife Άρεια ξανθιά γαλαζομάτα με φακίδες ή φασαία κατσαρομάλλα καστανή με φλοράλ και χίπικα, no in between
Εγώ δεν είμαι Άριος ξανθός :'( οπότε θα διάλεγα την δεύτερη για φυλετικούς λόγους. Οι φυλές δεν πρέπει να μπασταρδεύονται μικρέ μου φίλε, εύχομαι να το καταλάβεις στην συνέχεια :P

Στη χώρα μου εμείς σλατίνες λέμε αυτές που ακούνε thug slime και τετοιου είδους τράπ, και φασαίες αυτές που πηγαίνουν με το ρεύμα με οτι ειναι μέινστριμ για την φάση. Αυτοι οι οροι ισχυουν απο γυμνασιο εως πανεπιστήμιο και παραπάνω
Ναι και εμείς αυτές λέμε. Αλλά υπάρχουν και άλλα χαρακτηριστικά. Επίσης οι φασαίες στα πανεπιστήμια είναι 99% ΕΑΑΚίτισσες.

Με σλατίνα δεν θα παιζόταν τίποτα. Ιεροσυλία να βάζω Βαμβακάρη, Τσιτσάνη και να ακούγεται και Λεξ, Τραννος και λοιποί αυτιοκαρκίνοι :P
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
Δε θελω να παραχωρήσω παραπανω πληροφορίες γιατι περνάω το 99% της ημερας μου στο iSchool και δεν θα εχω τιποτα να κανω αν φαω αποκλεισμο :laugh:

Από τύπος που έγραφε για το ΚΚΕ τώρα ομοϊδεάτης μου. Μέγας είσαι Κύριε και θαυμαστά τα έργα σου.

Άιντε χαλάλι σου μπρε, αφού με έφτιαξες το κέφι συνέχισε να εκθειάζεις τις φασαίες, δεν θα σε φέρω αντίρρηση :P.

----------------------------------------

Πάντως τα πολλά σκουλαρίκια, ιδίως σε μύτη πρόσωπο είναι δείγμα φασεϊσμού καλά μου αγόρια και κορίτσια. Προσοχή!
 

valentina¡

Νεοφερμένος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Από τύπος που έγραφε για το ΚΚΕ τώρα ομοϊδεάτης μου. Μέγας είσαι Κύριε και θαυμαστά τα έργα σου.

Άιντε χαλάλι σου μπρε, αφού με έφτιαξες το κέφι συνέχισε να εκθειάζεις τις φασαίες, δεν θα σε φέρω αντίρρηση :P.

----------------------------------------

Πάντως τα πολλά σκουλαρίκια, ιδίως σε μύτη πρόσωπο είναι δείγμα φασεϊσμού καλά μου αγόρια και κορίτσια. Προσοχή!
η δεν σημαίνουν και τίποτα , βασικά . δεν είναι οσο ντιπ νομίζεις ότι είναι . απλά σκουλαρίκια είναι , και τα φοράει ο καθένας , τέλος πάντων
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
η δεν σημαίνουν και τίποτα , βασικά . δεν είναι οσο ντιπ νομίζεις ότι είναι . απλά σκουλαρίκια είναι , και τα φοράει ο καθένας , τέλος πάντων
Κάθε γενιά έχει τους χαρακτηρισμούς της. Παλιά είχαν emo, trendy, κάγκουρες. Εμείς είχαμε ντίβες - βασικιές. Εσείς έχετε σλατίνες - φασαίες. Welcome to νεολαία.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
To piercing στον αφαλό σε κάνει φασαία ή σλατίνα; Δεν ξέρω αν μπορεί να με διαφωτίσει ο Γιάννης, από καθαρή περιέργεια ρωτάω...
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,793 μηνύματα.
To piercing στον αφαλό σε κάνει φασαία ή σλατίνα; Δεν ξέρω αν μπορεί να με διαφωτίσει ο Γιάννης, από καθαρή περιέργεια ρωτάω...
Σλατίνα. Και στις φασαίες πάει αλλά είναι πιο βασικό χαρακτηριστικό στις Σλατίνες.

τι είναι πάλι αυτά; γέρασα μάλλον
Νεολογισμοί :P
 
Top