[25/5/2009] Φυσική Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Συγνώμη κιόλας αλλά που ήταν η δυσκολία;
Το πιο δύσκολο ήταν στο Θέμα 2 το γ και τα τελαυταία ερωτήματα του 4ου.
Αλλά αυτό είναι λογικό για να ξεχωρίζουν οι μέτριοι από τους καλούς μαθητές!

Τα υπόλοιπα ήταν το δίχως άλλο γελοία!
Όντως και εγώ αυτό πιστεύω.Αν και έχασα ένα σ-λ κατά τα άλλα γύρω στο 16.Δυσκολία είχε το 4δ,ε και το 2γ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Εμένα μου φάνηκαν γελοία. Ξαφνιάστηκα μάλιστα που τελείωσα στις 9:30. Κάθισα μέχρι τις 10:30 μετά και τα έλεγχα. Το ποσοστό στο τέταρτο θέμα πόσο το βρήκατε; εγώ 200/46
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Συγγνωμη κιολας αλλα θεωρω γελοιο το να αποκαλει καποιος τα θεματα πανελλαδικων "γελοια"ειναι εντελως ατοπο..παντα υπαρχει μια δυσκολια εστω και μικρη η οποια γινεται ολο και πιο μεγαλη λογω αγχους..τα θεματα ειναι πιο δυσκολα απο περσυ, δεν ειπαμε οτι ειναι και αλυτα αλλα εχουν τις παγιδες τους,οπως και ολες οι πανελλαδικες αλλωστε..αλλα οχι και γελοια,μην τρελαθουμε κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ένας μέτριος μπορούσε να γράψει εύκολα 17/20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παλικαρι

Νεοφερμένος

Ο παλικαρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τα θεματα ηταν βατα για μενα.διαβασα μονο τιπολογιο και εγραψα πανω απο 19 πιστευω.στο 4ο θεμα το τελευταιο δεν ειμαι σιγουρος. κανα λινκ για τισ λυσεις πεζει? παντως η αναμενομενη σφαγη δεν εγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Εμένα μου φάνηκαν γελοία. Ξαφνιάστηκα μάλιστα που τελείωσα στις 9:30. Κάθισα μέχρι τις 10:30 μετά και τα έλεγχα. Το ποσοστό στο τέταρτο θέμα πόσο το βρήκατε; εγώ 200/46

Στο τελευταίο ο φυσικός μας το βρήκε 100/23, εγώ 100/46 από αριθμητικό λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
χαίρομαι που γραψατε 20 τουλαχιστον εσεις....διανοιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Για δικαιολόγηση στο 2γ πως σας φαίνεται: αποδεικνύω ότι υ^2=ω^2(Α^2 + Χ^2) και μετά λέω παραγωγίζοντας προκύπτει το γ) ? :D Είχα απελπιστεί!
Κατά τα άλλα τα θέματα ήταν αρκετά δύσκολα αλλά βατά... Σκότωσα τη μορφή του στιγμιότυπου, που έπρεπε να είναι ανάποδο ημίτονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis

Νεοφερμένος

Ο apostolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παρακαλουνται οσοι δεν εδωσαν ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Για αυτους της α και β λυκειου λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
100/23 βρήκα και εγώ. Ευτυχώς. Το 2γ με έχει τρελάνει έφαγα 40 λεπτά σ'αυτό αλλά δεν το βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Συγγνωμη κιολας αλλα θεωρω γελοιο το να αποκαλει καποιος τα θεματα πανελλαδικων "γελοια"ειναι εντελως ατοπο..παντα υπαρχει μια δυσκολια εστω και μικρη η οποια γινεται ολο και πιο μεγαλη λογω αγχους..τα θεματα ειναι πιο δυσκολα απο περσυ, δεν ειπαμε οτι ειναι και αλυτα αλλα εχουν τις παγιδες τους,οπως και ολες οι πανελλαδικες αλλωστε..αλλα οχι και γελοια,μην τρελαθουμε κιολας...
Άντε πες τα Χρυσόστομε.Εντωμεταξύ πάιζει όλοι οι τέλοιοι να χουν μαζευτεί εδώ πέρα οπότε δεν περιμένω πλέον να βγάλω σφυγμό για τις Πανελλήνιες απο το ischool
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παρακαλουνται οσοι δεν εδωσαν ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Για αυτους της α και β λυκειου λεω
ποιος ειπε μαλακια?το παιδι απο πανω ειπε την αποψη του.Δεν ειναι απολυτο να μιλανε μονο οι μαθητες 3ης λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
πρεπει να εχω κανει καποιο λαθος στη γωνιακη επιταχυνση.
Την βρηκα 15 rad/s2 με αποτελεσαμ να βρω λαθος το χρονο λαθος ολα...
Νομιζω ομως οτι ο τροπος ειναι σωστος.Τι εχετε να πειτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
ποιος ειπε μαλακια ρε πανιβλακα?το παιδι απο πανω ειπε την αποψη του.Δεν ειναι απολυτο να μιλανε μονο οι μαθητες 3ης λυκειου.

Παιδιά λίγος σεβασμός και στους υπόλοιπους! Για τα θέματα συζητάμε δεν είναι διαγωνισμός προσβολών:nono:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Καλα τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑΑΑΑ!!!Εγραψα ΣΙΓΟΥΡΑ 20 μεσα στο εικοσαλεπτο!!!και μετα ολοι με ρωταγανε αλλα σιγα μην τουσ ελεγα τπτ:D Γενικως γραφω πολυ καλα αλλα τοοσο δεν το περιμενα....να φανταστειτε, μολισ ειδα τα θεματα αρχισα να γελαω!!!και ολοι με κοιταγανε!!!ηταν τοοοοσο ευκολα που σκεφτηκα να αρνηθω να δωσω...δλδ ελεος τοσο ευκολα να περασει ο καθε αποτυχημενος....Τεσπα εμενα η παρτυ μου με νοιαζει και σιγουρα θα περασω στο ΑΕΙ που θελω......

[Παιδα ολο αυτο ηταν ενας ειρωνικος μονολογος:P¨εγραψα βαση περιπου!!!χ0α0χα0χ0αχα0]συμπαρασταση στις ΜΗ δοιανιες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
πρεπει να εχω κανει καποιο λαθος στη γωνιακη επιταχυνση.
Την βρηκα 15 rad/s2 με αποτελεσαμ να βρω λαθος το χρονο λαθος ολα...
Νομιζω ομως οτι ο τροπος ειναι σωστος.Τι εχετε να πειτε;

Πιθανόν να έκανες το ίδιο λάθος με εμένα γιατί και εγώ 15 την βρήκα. Στην καινούργια τ' εγώ έβαλα την παλιά! μήπως έκανες το ίδιο και εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Καλα τα θεματα ηταν ΓΕΛΟΙΑΑΑΑ!!!Εγραψα ΣΙΓΟΥΡΑ 20 μεσα στο εικοσαλεπτο!!!και μετα ολοι με ρωταγανε αλλα σιγα μην τουσ ελεγα τπτ:D Γενικως γραφω πολυ καλα αλλα τοοσο δεν το περιμενα....να φανταστειτε, μολισ ειδα τα θεματα αρχισα να γελαω!!!και ολοι με κοιταγανε!!!ηταν τοοοοσο ευκολα που σκεφτηκα να αρνηθω να δωσω...δλδ ελεος τοσο ευκολα να περασει ο καθε αποτυχημενος....Τεσπα εμενα η παρτυ μου με νοιαζει και σιγουρα θα περασω στο ΑΕΙ που θελω......

[Παιδα ολο αυτο ηταν ενας ειρωνικος μονολογος:P¨εγραψα βαση περιπου!!!χ0α0χα0χ0αχα0]συμπαρασταση στις ΜΗ δοιανιες!!

Χαχαχαχαχαχα :thanks::lol:! Μέχρι να φτάσω στην παρένθεση κόντεψα να σκάσω απ' το θυμό μου! Μη διάνοιες του κόσμου ενωθείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά, μερικοί γελοίοι αριστούχοι του ischool αποκαλούν τα θέματα γελοία.
ο άλλος λέει τελείωσε στις 9,30
ο άλλος διάβασε μόνο τυπολόγιο και έγραψε χαλαρό 17,

ηρεμήστε ρε μάγκες, σας θαυμάζουμε αλλα όχι να πας πηδ***ται κιόλας.

δηλαδή εμείς που δέν γράψαμε τέλεια, θεωρούμαστε καθηστερημένοι?

υ.γ) 182 είσαι άπαιχτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sir ImPeCaBlE

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Στο δεύτερο θέμα στο γ μπορώ να πάω απο αρχή διατήρησης της ενέργειας?
Δηλαδή U+K=Kmax να λύσω προς χ και να αντικαταστήσω χ=α/ω^2 ?
Δε πιστεύω να έκανα πατάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top