Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
O 50αρης δε χρειαζεται να ξυριζεται στα ποδια αντε 3-4 φορες το χρονο το πολυ....Ως πενηνταρης εχει μειωμενη παραγωγη τεστοστερονης(η και καθολου) και ετσι δε βγαινει η τριχα οπως βγαινει στον εικοσαχρονο :no1:


Λογικό μου ακούγεται αλλά ο πατέρας μου που είναι 53 ετών έχει αρκετές ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos_p

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εχώ ξυρίζομαι σχεδόν 1 φορά στις 2 με 3 εβδομάδες (στο πρόσωπο) γιατί η τρίχα δεν είναι πολύ ορατή..Τώρα για τα πόδια δεν τα έχω ξυρίσει και δεν βλέπω να τα ξυρίζω..Γιαυτό που αισθάνομαι άβολα είναι οι τρίχες στις μασχάλες,,φοράω ΠΑΝΤΑ κοντομάνικο και όχι ραντάκια γιαυτό το λόγο δεν έχω επιχειρήσει να ξυρισω τις μασχάλες μου..θα δείξει στο μέλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αν κάποιος δεν νιώθει άνετα με τις τρίχες στο σώμα του, τότε πιστεύω ότι πρέπει να τις ξυρίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aftiagouras

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Απευθυνω ερωτηση σε ολες τις κοπελες:
Το προτιματε τελειως αξυριστο, λιγο κουρεμενο, πολυ κουρεμενο, ή τελειως ξυρισμενο;

για το ;)'΄΄"-χερι-"΄΄';) μιλαμε παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απευθυνω ερωτηση σε ολες τις κοπελες:
Το προτιματε τελειως αξυριστο, λιγο κουρεμενο, πολυ κουρεμενο, ή τελειως ξυρισμενο;

για το ;)'΄΄"-χερι-"΄΄';) μιλαμε παντα...

Το ''χερι'' του θεου να φανταστω:jumpy::jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Σιγά μην θέλουνε και καρφάκια με ανταύγειες


ΕΛΕΟΣ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έψαξα για gooch στο google και βρήκα αυτόν:


o οποίος όντως θέλει ξύρισμα.

Εγώ πάλι, πρέπει να μου έρθει θεία φώτιση για να ξυριστώ (στο πρόσωπο και στο κεφάλι)
ωστε να καταπολεμήσω την βαρεμάρα μου.

Tις γυναίκες και εγώ τις προτιμώ με τρίχες στο κεφάλι (μου αρέσουν πολύ και οι κόκκινες ή μωβ αντάυγιες :P )

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Για μένα είναι πολύ αντιαισθητικό να βλέπω ξυρισμένους άντρες....
Φυσικά εννοώ να βλέπω ξυρισμένα πόδια,κεφάλια,στηθος....
Mπλιαχ....:sick::down::down:
Τα μούσια δεν με ενοχλούν,μ'αρέσουν κιόλας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Απευθυνω ερωτηση σε ολες τις κοπελες:
Το προτιματε τελειως αξυριστο, λιγο κουρεμενο, πολυ κουρεμενο, ή τελειως ξυρισμενο;

για το ;)'΄΄"-χερι-"΄΄';) μιλαμε παντα...


Κοίτα, λίγες ξέρω που να ασχολούνται. Το θέμα το θεωρούν ταμπού. Πάντως απο κάτι αποκαλυπτικές φωτογραφίες της Κοπα Καμπάνα, νομίζω οτι το brazilian style θα ηταν το πιο κομψό, ιδίως σε πιο μελαχρινές.
Τι συζητάω ο άνθρωπος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Κοίτα, λίγες ξέρω που να ασχολούνται. Το θέμα το θεωρούν ταμπού. Πάντως απο κάτι αποκαλυπτικές φωτογραφίες της Κοπα Καμπάνα, νομίζω οτι το brazilian style θα ηταν το πιο κομψό, ιδίως σε πιο μελαχρινές.
Τι συζητάω ο άνθρωπος...:P
Νομίζω πως εννοεί πως θέλουν να είναι στους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aftiagouras

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για το αντρικο ;)"χερι";) λεω (για τις γυναικες ειναι αυτονοητο :P [αξυριστο δεν λεει] )
αλλα απ' οτι καταλαβα μαλλον αποφευγουν να απαντησουν...

Υ.Γ: τα καρφακια ειναι καλυτερα απο τις ανταυγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ με αυτό το θέμα...Ειναι απο τα σημεία που τα θέλω όπως τα κανε η φύση. Κι έτσι θα με δεχτεί και η κοπελιά...Σιγά μην κάνω τρεντουλιές σε τέτοιο σημείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οι γυναικες ομως ξυρισμενες ε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε ναι. Αν έχουν και τα δύο (χέρια..) τρίχες θα γαργαλιόντουσαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αναφερομαι στο

Αρχική Δημοσίευση από miv:
Τη γυναίκα πάντως τη θέλω απαλή παντού. Αηδιάζω αφάνταστα όταν βλέπω γυναίκες ή κοπέλες με μουστάκια και τρίχα στο χέρι. Αυτό το..."όπως με έκανε η φύση" δε με ενθουσιάζει καθόλου.



σεξισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν είναι σεξισμός, γούστο είναι, με την ίδια λογική είσαι σεξίστρια γιατί δεν σου αρέσουν π.χ. οι χοντροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και ποιος σου ειπε οτι δε μου αρεσουν οι χοντροι?:P
α εγω προσωπικα δεν εχω τετοια κολληματα, σε ολους μπορω να βρω πραγματα που να μου αρεσουν και προσπαθω να ξεπερναω τα σεξιστικα στερεοτυπα. Το πρωτο βημα ειναι η αναγνωριση τους, απο κει και περα ο καθενας κανει ο,τι θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Δεν είναι σεξιστικά πρότυπα. Είναι η εξελικτική πρόοδος μέσω της φυσικής επιλογής. Κάνουμε το είδος μας καλύτερο και τον εαυτό μας πιο ευτυχισμένο.

Αυτό το πράγμα του να πηγαίνει κάποιος τόσο κόντρα χωρίς κανένα λόγω στην πιο σοφή όλων -την ίδια τη φύση- δεν το κατάλαβα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν είναι σεξιστικά πρότυπα. Είναι η εξελικτική πρόοδος μέσω της φυσικής επιλογής. Κάνουμε το είδος μας καλύτερο και τον εαυτό μας πιο ευτυχισμένο.

Αυτό το πράγμα του να πηγαίνει κάποιος τόσο κόντρα χωρίς κανένα λόγω στην πιο σοφή όλων -την ίδια τη φύση- δεν το κατάλαβα ποτέ.

Δεν ξερω ποσο ευτυχισμενες μπορει να γινονται οι κοπελες οταν αγχωνονται και τρεχουν σε κεντρα αποτριχωσεις για να ειναι "τελειες"....και αν καποιες εχουν λιγο παραπανω τριχα τις αποκαλουν "μουστακαλου" και αλλα τετοια ωραια (ειχα στο γυμνασιο μια τετοια συμμαθητρια και πιστεψε με ηταν τραγικα αυτα που της ελεγαν και πρεπει να την τραυματισαν παρα πολυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είναι σεξιστικά πρότυπα. Είναι η εξελικτική πρόοδος μέσω της φυσικής επιλογής. Κάνουμε το είδος μας καλύτερο και τον εαυτό μας πιο ευτυχισμένο.

Α...δηλαδη εσυ θα εισαι ευτυχισμενος μονο με ενα μοντελο ας πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top