Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Α...δηλαδη εσυ θα εισαι ευτυχισμενος μονο με ενα μοντελο ας πουμε...

Αν δεν είναι δομικά ηλίθια, ναι.

Συνφορουμίτες, δώστε μια χείρα υποστήριξης, μην κάνετε τον Κινέζο :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδη η απολυτη αποδειξη οτι στην σημερινη εποχη το μονο που μετραει ειναι η εξωτερικη εμφανιση...ζητατε εμμεσα απο τα κοριτσια να γινουν μοντελα για να μπορεσουν να βρουν συντροφο απο την αλλη ομως βλεπουμε οτι δεν γινεται το ιδιο με τα αγορια...τι θελω να πω???εμεις μπορουμε να ανεχτουμε να εχετε λιγο κοιλιτσα ενω εσεις εχετε ανεβασει επιπεδο...πρεπει δηλαδη τα κοριτσακια εκει εξω ...τα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ κοριτσακια να εχουν προβληματα επειδη δεν ειναι σαν την Kate Moss....και μετα καταληγουμε να ακουμε στις ειδησεις για κρουσματα νευρικης ανορεξιας και να λεμε γιατι?γιατι???βεβαια δεν λεω οτι τα αγορια κανουν τα κοριτσια να νιωθουν ετσι μονο...υπαρχουν και αλλοι σημαντικοι παραγοντες αλλα και αυτο παιζει ρολο...δηλαδη σημερα ο χαρακτηρας-η συμπεριφορα-η προσωπικοτητα δεν παιζουν κανενα ρολο....
οσον αφορα το δομικα ηλιθια....δυσκολα θα βρεις θεες και εξυπνες γιατι οι θεες δεν ασχολουνται με την καλλιεργεια του μυαλου....ασχολουνται συνεχως με την καλλιεργεια της ντουλαπας....πως θα την γεμισουν...πως θα βαψουν τα νυχια...
και δεν σου ''επιτιθομαι'΄' με αυτα που λεω αλλα εχω αγανακτησει πια να λεω οτι ΕΛΕΟΣ η εξωτερικη εμφανιση δεν ειναι και το ΠΑΝ σε αυτο τον κοσμο...
εκτος κι αν θες μια κουκλαρα να την εχεις σαν διακοσμητικο και να την κουβαλας για να σε λενε και μαγκα....εαν ειναι ετσι ....τι να πω!:fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ η εξωτερικη εμφανιση δεν ειναι και το ΠΑΝ σε αυτο τον κοσμο...
εκτος κι αν θες μια κουκλαρα να την εχεις σαν διακοσμητικο και να την κουβαλας για να σε λενε και μαγκα....εαν ειναι ετσι ....τι να πω!:fss::fss:

+1 !!!! :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς η εξωτερική εμφάνιση ειναι το όπλο μιας γυναίκας. Και μάλλον η μονη προυπόθεση που πρεπει να ικανοποιεί για να...βολευτεί ας πούμε. Η δυσκολία του να εισαι άντρας ειναι οτι, εκτός απο εμφανίσιμος, πρέπει να εισαι και πετυχημένος. Εγώ πχ. δεν θα παρατούσα μια κοπέλα επειδη ειναι κομμώτρια. Δε νομίζω ομως να το εκτιμούσε κι αυτη το ίδιο αν ημουν σοβατζής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σεξισμος υπαρχει απ'ολες τις μεριες για διαφορα θεματα, καλο ειναι να αναγνωριζουμε τις περιπτωσεις ειτε θελουμε να τις καταρριψουμε ειτε οχι και αυτος ηταν βασικα ο λογος που εκανα το σχολιο, οχι για να θιξω προσωπικα καποιον (τον μιβ :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι δεν νομιζω οτι καποιος θελει να προσβαλλει καποιον....και εγω οτι ειπα δεν το εθεσα σε προσωπικο επιπεδο.....μη παρεξηγηθουμε κιολας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Α...δηλαδη εσυ θα εισαι ευτυχισμενος μονο με ενα μοντελο ας πουμε...

Στοχεύει ψηλά το παιδί.. Το έχει πιάσει το νόημα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς η εξωτερική εμφάνιση ειναι το όπλο μιας γυναίκας. Και μάλλον η μονη προυπόθεση που πρεπει να ικανοποιεί για να...βολευτεί ας πούμε. Η δυσκολία του να εισαι άντρας ειναι οτι, εκτός απο εμφανίσιμος, πρέπει να εισαι και πετυχημένος. Εγώ πχ. δεν θα παρατούσα μια κοπέλα επειδη ειναι κομμώτρια. Δε νομίζω ομως να το εκτιμούσε κι αυτη το ίδιο αν ημουν σοβατζής...

Νομίζω οτι θα έπρεπε ο άντρας να έχει καταλάβει τι σόι γυναίκα είναι εκ των προτέρων,αν πρόκειται για σοβαρή σχέση σχέση βέβαια...

Αλλά σε γενικές γραμμές νομίζω ότι αυτό που λες έχει αρχίσει να ξεπερνιέται πια.(όχι ότι δεν υπάρχει βέβαια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Κομμώτρια με μπογιατζή λέει...
Καθηγήτρια με μπογιατζή όχι δεν λέει
όπως δεν λέει και κομμώτρια με διευθυντή πχ κάποιας τράπεζας.
όλα εξαρτώνται από το επάγγελμα και των δύο και όχι μόνο της γυναίκας ή του άντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
τι είναι ο βογιατζής??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν λέω οτι η εμφάνιση ειναι το παν, αλλα όπως και να το κάνουμε, δε μπορεις να εισαι με κάποιον που δεν σου αρέσει ως σύνολο. Το τι περιλαμβάνεις εσύ στο σύνολο αυτο ειναι δικαίωμά σου. Εγω λοιπον περιλαμβάνω και τα εξωτερικά χαρακτηριστικά.
Άλλωστε μην ξεχνάτε κάτι πολύ βασικό. Μπορει ενας καλός χαρακτήρας, ενας αξιόλογος άνθρωπος να κρατήσει και να στεριώσει μια σχέση, αλλά ένας εξωτερικά όμορφος άνθρωπος συνήθως ειναι το παν της γνωριμίας. Η ομορφιά ειναι το πρώτο πεντάλεπτο, η ψυχη ειναι όλα τα υπόλοιπα. Χωρίς ομως το πρώτο πεντάλεπτο μπορει να αρχίσει κάτι; Τι να το κάνω αν έχω ολα τα ψυχικά χαρίσματα τη στιγμή που ειμαι εμφανισιακά χάλια και δε μπορώ να στεριώσω ούτε μια γνωριμία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν έχουν όλες οι γνωριμίες ερωτικό σκοπό, μπορείς να γνωρίσεις φιλικά κάποιον και να γεννηθεί κάτι ερωτικό στην πορεία, αφού γνωρίσει τα εσωτερικά σου χαρίσματα.
Σε φιλική γνωριμία παίζει σαφώς λιγότερο ρόλο η εξωτερική εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μιλάω για καθαρά ερωτική γνωριμία που ξεκινάει απο το μάτι. Δεν ξερω κατα πόσο ειναι παντα εφικτό να προηγηθεί άλλη σχέση πριν την ερωτική, τουλάχιστον οπως το βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kristal:
τι είναι ο βογιατζής??
Σόρρυ μπογιατζής ηθελα να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω πιστεύω οτι οσο και αν προσπαθεί και θέλει καποιος να δει τον χαρακτηρα του άλλου πρώτα θα δει την εξωτερική εμφάνιση γιαυτο και τοσο κολλημα με την εμφάνιση και τα κιλά και αλλα τέτοια...και οσο ωραίος να ειναι καποιος αν εχει την τρίχα κάγκελο θεωρώ οτι είναι πολυ αντιαισθητικό ειτε για γυναίκα είτε για άντρα...φανταστήτε μια γυναίκα με τρίχες...το ιδιο άσχημο πιστεύω οτι είναι και στους άντρες και γιαυτο αν ήμουν άντρας στανταρ θα εκανα αποτρίχωση χωρις ταμπού γιατι πλεον είναι κατι αρκετά σύνηθες...ολα τα αγορια της τάξης μου κανουν αποτρίχωση και ομολογώ οτι ημουν απο αυτους που τους παρακινούσε...δεν ξέρω εσεις τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω πιστεύω οτι οσο και αν προσπαθεί και θέλει καποιος να δει τον χαρακτηρα του άλλου πρώτα θα δει την εξωτερική εμφάνιση γιαυτο και τοσο κολλημα με την εμφάνιση και τα κιλά και αλλα τέτοια...και οσο ωραίος να ειναι καποιος αν εχει την τρίχα κάγκελο θεωρώ οτι είναι πολυ αντιαισθητικό ειτε για γυναίκα είτε για άντρα...φανταστήτε μια γυναίκα με τρίχες...το ιδιο άσχημο πιστεύω οτι είναι και στους άντρες και γιαυτο αν ήμουν άντρας στανταρ θα εκανα αποτρίχωση χωρις ταμπού γιατι πλεον είναι κατι αρκετά σύνηθες...ολα τα αγορια της τάξης μου κανουν αποτρίχωση και ομολογώ οτι ημουν απο αυτους που τους παρακινούσε...δεν ξέρω εσεις τι λετε?

Ok. Το πήραμε το μήνυμα. Παιδιά ξεκινήστε να ψάχνετε αισθητικό :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
κοιταξτε εγω εχω παρα πολλες τριχες ειδικα στα ποδια δεν με πειραζει καθολου τι θα πουν οι αλλοι βεβαια ειναι και αυτοι οι οποιοι ξυριζουν τα ποδια τους οχι μονο για καλαισθησια αλλα και για αλλουσ λογουσ π.χ. εχω εναν φιλο ο οποιος ασχολειτε με στιβο και ξυριζει τα ποδια του γτ τον πειραζει οταν τρεχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirini

Νεοφερμένος

Η Ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ok. Το πήραμε το μήνυμα. Παιδιά ξεκινήστε να ψάχνετε αισθητικό :thanks:
δεν εννοούσα αυτό...απλως ήθελα να πω οτι θεωρω εγω αντιαισθητικο οταν υπαρχουν πολλες τρίχες να μένουν έτσι...και οτι αν καποιος δεν θελει να κανει αποτρίχωση οκ αλλα αν δεν κανει επειδη εχει προκατάληψη πάνω στο συγκεκριμενο θέμα κ φοβάται οτι οι αλλοι θα τον κοροιδεύουν τοτε δεν το θεωρω σωστο αλλα καταπιεστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

narutoboy

Νεοφερμένος

Ο narutoboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
άμα γουσταρεις τις κόβεις. αν όχι δεν τις κόβεις. απλό είναι το θέμα και εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα κομπλεξ. απλώς εσείς οι γυναίκες όπως και να το κάνουμε πρέπει να προσέχετε λίγο παραπάνω τις "τρίχες σας".
οσο για το θέμα της εμφάνισης, το έχω συζητησει και με αλλες κοπελες και μου ειπαν οτι ειναι εξυπνο: όταν θες να κανεις μια φάση ή μια ερωτικη καθαρά σχεση τότε κοιτάς περισσότερο την εξωτερική εμφάνηση. όταν είναι να κάνεις σοβαρη σχεση η οποια συμεριλαμβανει και συγκατοικιση θα έχεις δίπλα σου μια καλή κοπέλα και όχι μια όμορφη(χωρις να αποτελει πάντα κανόνα) και θα είσαι με μια γυναίκα η οποια μπορεί να σε στηριξει, να ειναι δίπλα σου όταν την χρειάζεσαι και να μπορείς να εμπλακείς και ερωτικά μαζι της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top