Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εχω δοκιμασει αποτριχοτικη κρεμα,κερι ζεστο και κρυο,ξυραφι,μηχανη αυτα


λολ ολα τα χεις δοκιμασει...
δε ξερω ρε συ... ρωτα σε κανα φαρμακειο να σου πουν. Εισαι και μικρη ακομα δεν ειναι αναγκη να το κανεις απο τωρα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kim.Love31

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πρώτον ο έρωτας δεν έχει καμία σχέση με την περιποίηση του γυναικείου σώματος...Τώρα τι να σου πω φόρα φούστα με την τρύχα στο ποδάρι και θα δεις άμα θα σε ερωτευτεί κανείς...Το θέμα είναι ότι άσχετα μεταξύ τους αυτά που είπες...Μπρός στα κάλη τ'είναι ο πόνος!!Όλες οι κοπέλες πρέπει να φροντίζουν τα πόδια τους και την αισθητική του σώματος τους αλλιώς άμα ήταν δεν θα είχαν βγει όλα αυτά...Πώς αλλιώς να στο πω δεν γίνεται μια γυναικα να μην περιποιείται!!!Και καλά θα κάνεις να μην σταματήσεις ούτε εσύ!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ναι όμως με όλες τις βλακείες που πάνε και βάζουν κρύβουν το πρόσωπο τους ρε...Μακιγιάζ και τέτοια..
Ας μας πουν οι άντρες του φόρουμ τι ψηφίζουν!
Φυσική ομορφιά vs Μακιγιάζ!

On topic...
Ρε παιδιά το κερί είναι ό,τι καλύτερο...Βγάζεις το άχτι σου!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ρε παιδιά το κερί είναι ό,τι καλύτερο...Βγάζεις το άχτι σου!:jumpy:

Γερμανίδα μαμα? Μήπως μπαμπάς από το Άουσβιτς? :P
Πολύ σαδο-μαζοχισμός ρε παιδί μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όλες οι κοπέλες πρέπει να φροντίζουν τα πόδια τους και την αισθητική του σώματος τους αλλιώς άμα ήταν δεν θα είχαν βγει όλα αυτά...
Μπα, ανάποδα είναι, όλες οι κοπέλες "πρέπει" να φροντίζουν την αισθητική του σώματός τους επειδή έχουν βγεί όλα αυτά.

Φυσική ομορφιά vs Μακιγιάζ!
Φυσική ομορφιά, φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μπα, ανάποδα είναι, όλες οι κοπέλες "πρέπει" να φροντίζουν την αισθητική του σώματός τους επειδή έχουν βγεί όλα αυτά.


Φυσική ομορφιά, φυσικά.

Ναι, όταν λέμε φυσική όμως, δεν εννοούμε όπως μας γέννησε η φύση...Εντάξει, λίγο αποτριχωσούλα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Φυσική ομορφιά, φυσικά.
Εεεε εντάξει φυσική τώρα...Που λέει ο λόγος...Είδες καμία να βγαίνει το βράδυ χωρίς να βαφτεί?(έστω και ελάχιστα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά εντάξει, δε με ενοχλεί αυτό. Ίσα-ίσα που ο σοβάς δεν είναι η καλύτερη εμφάνιση για μια γυναίκα. Εγώ, όταν λέω οτι εντάξει, όχι και φυσική, αναφέρομαι κυρίως στην τριχοφυία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εεεε εντάξει φυσική τώρα...Που λέει ο λόγος...Είδες καμία να βγαίνει το βράδυ χωρίς να βαφτεί?(έστω και ελάχιστα...)


moi!!!!!:jumpy:δεν αντεχω το βαψιμο με τιποτα!!!εκτος απο κανα make-up για αν καλυψω ενα σπυρακι,δεν μπορω καθολου!!!!δε βαφομαι ΠΟΤΕ!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το "φυσική ομορφιά" που είπα ήταν απάντηση στην ερώτηση "Φυσική ομορφιά vs Μακιγιάζ!", το μαγικιάζ δεν περιλαμβάνει την αποτρίχωση, αναφέρομαι απλά στο σοβάτισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εεεε εντάξει φυσική τώρα...Που λέει ο λόγος...Είδες καμία να βγαίνει το βράδυ χωρίς να βαφτεί?(έστω και ελάχιστα...)

Εγω. Βασικα βαριεμαι και το βρισκω ανουσιο . Σπανια βαφομαι, λιγο μασκαρα μολυβι, τιποτα παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ουτε εμενα μου αρεσει να βαφομαι, μονο μολυβι αρχισα να βαζω προσφατα και αυτο οχι παντα. Νιωθω πιο ανετα οταν ειμαι αβαφτη γιατι δεν αισθανομαι μασκαρεμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μπα, ανάποδα είναι, όλες οι κοπέλες "πρέπει" να φροντίζουν την αισθητική του σώματός τους επειδή έχουν βγεί όλα αυτά.
+1
Γερμανίδα μαμα? Μήπως μπαμπάς από το Άουσβιτς? :P
Πολύ σαδο-μαζοχισμός ρε παιδί μου
Η αλήθεια είναι ότι έχω μια πεποίθηση ότι σε προηγούμενη ζωή ήμουν Γερμανίδα.Λες γι'αυτό?:xixi:
-
Χα ορίστε!Η φυσική ομορφιά νίκησε.
Εγώ εκτός από όλα τ' άλλα τα άνωθεν,πολύ απλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ να ξεβάφομαι.
Βράδυ τώρα,θες να πας να δεις κανά DVD,να ακούσεις καμιά μουσική μέχρι να σε πάρει ο ύπνος και μπροστά σου εμφανίζεται ο Γολγοθάς του ξεβαψίματος!Γιατί αν δεν ξεβαφτείς,την επόμενη μέρα ξυπνάς και νιώθεις χάλια.Και αν θες να βαφτείς και την επόμενη μέρα πρέπει να τα κάνεις όλα μαζί.Έτσι δε βάφομαι κιόλας για να μη μπαίνω σε τέτοια περιπλοκότατα διλήμματα-εκτός αν βάλω μολύβι και μάσκαρα κανα Σάββατο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγω. Βασικα βαριεμαι και το βρισκω ανουσιο . Σπανια βαφομαι, λιγο μασκαρα μολυβι, τιποτα παραπανω.
μονο μολυβι αρχισα να βαζω προσφατα και αυτο οχι παντα.
εκτος απο κανα make-up για αν καλυψω ενα σπυρακι,δεν μπορω καθολου!!!!
Ναι βρε κορίτσια αυτό εννοώ και εγώ. Όλες (έστω και σε ειδικές περιπτώσεις) βάζετε κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εμενα παλι μου αρεσει να βαφομαι!μου ανεβαινει το ηθικο κ η αυτοπεποιθηση...αφηστε που η διαθεση μου αλλαζει εντελως!δν βαζω μακε υπ...αλλα μολυβι κ σκια ειναι τα απαραιτητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι βρε κορίτσια αυτό εννοώ και εγώ. Όλες (έστω και σε ειδικές περιπτώσεις) βάζετε κάτι.

Ε καποια στιγμη θα θελησεις κι εσυ να βαλεις λιγο μολυβι στο ματι :P Εγω εφτασα 17 για να το δοκιμασω και παλι σπανια το κανω. Δεν ειναι τοσο κακο, απλως τονιζει τα ματια. Για τα υπολοιπα δεν τρελαινομαι, του στυλ να βαζω σκιες και μέικ απ και τετοια που αλλαζουν τελειως το προσωπο.
Αν δεν ηθελε ο Anarki δε θα το ειχα καν δοκιμασει ακομα :P :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
αρε αναρκι επιβήτορα καρδιοκατακτητή :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efiskyros16

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εμενα παλι μου αρεσει να βαφομαι!μου ανεβαινει το ηθικο κ η αυτοπεποιθηση...αφηστε που η διαθεση μου αλλαζει εντελως!δν βαζω μακε υπ...αλλα μολυβι κ σκια ειναι τα απαραιτητα!
+φωνω.... μολυβι, σκια κ ρουζ.... αντε κ λιγη πουδρα... αλλα φτιαχνει η διαθεση... νιωθεις καλυτερα...ειναι αλλωστε στην φυση της γυναικας να περιποιηται τον εαυτο της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ωω... Και ν φανταστείτε ότι η συζήτηση ξεκίνησε από την αποτρίχωση.
Λοιπόν, εγώ θεωρώ ότι καλό είναι τ κορίτσια να κάνουν αποτρίχωση.
Για τ αγόρια διαφωνώ. "Τους βγαίνει τ όνομα" μετά.

Τώρα για τ βάψιμο κ αυτά τ περίεργα δν ξέρω κ πολλά. Ένα πράγμα π ξέρω όμως είναι ότι δν μ αρέσουν καθόλου. Γιατί να βάφονται τ κορίτσια; Για ν αρέσουν; Αν αυτό π μετράει για τους άλλους είναι η εξωτερική εμφάνιση, μη σώσουν κ αρέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
μα οτι κανεις το κανεις για τν εαυτο σου!τωρα αν αρεσει και στους αλλους ακομα καλυτερα!παντως αν και πριν 6 μηνες ξεκινησα να βαφομαι το μολυβι εχει γινει απαραιτητο σε μικροεξοδους κ πρεπει να τ χουμε παντα μαζι!φτιαχνει τ ματι ρε παιδι μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top